דיון: מס נכס על בית בארה"ב או מה שמכונה " ארנונה "

מצב
הנושא נעול.

בוקר טוב חברים,

עמלתי אתמול לרכז במקום אחד טיפים הקשורים במיסי הנכסים על בית בארה"ב.
זה קרה אחרי שקיבלתי הודעה בפרטי ממשקיע שספק נעקץ סביב נושא PROPERTY TAX וזו לא הפעם הראשונה.
אז אני מציע לפתוח כאן דיון שחשוב במיוחד לכל המשקיעים המתחילים "התפוזים" שבינינו, ועוד יותר חשוב את העזרה של המשקיעים המנוסים "הלימונים" בפורום!

לעניין הדיון, הרבה תפוזים (ומסתבר משיחת הטלפון אתמול שגם לימון אחד לפחות...) מבצעים את השקעתם הראשונה בארצות הברית מבלי להבין במדויק את המשמעויות של מיסי הנכסים בארצות הברית (Property Taxes), רבים קוראים למסים עירוניים אלו “ארנונה” ומתייחסים אליהם כך. אך יש הבדלים משמעותיים בין מס הנכס בארצות הברית לבין מס הארנונה שאנו משלמים בארץ ועל כך ועוד במאמר שריכזתי כאן.

כל מה שצריך לדעת על מיסי נכסים בארה"ב>>
http://bit.ly/2StmRIm

שוב, אשמח שנפתח את זה לדיון המשך עם הארות, הערות ושאלות המשך.
אני כתבתי על בסיס הניסיון שלי במספר מדינות בארה"ב וידוע שיש שונויות בהתאם לכל אזור.

לכן התוספות שלכם ישמשו להפנות כל משקיע לפני ששוקל השקעה בנכס ממלאי של חברת נדל"ן בתשואה גבוהה ואו מובטחת שיקרא כאן וילמד איך בודקים מיסי נכסים, למה הם עלולים לעלות במיוחד לאחר עסקה מהסוג הזה, ואיך אפשר לממש אפשרויות הורדת מס נכסים גם אם למספר שנים מוגבל (וכאן גם טמון העוקץ שנפל בו הלימון)

מקוה שזה עוזר לכם!

naf86

New member
משהו שאולי שווה להרחיב במאמר

בוקר טוב חברים,

עמלתי אתמול לרכז במקום אחד טיפים הקשורים במיסי הנכסים על בית בארה"ב.
זה קרה אחרי שקיבלתי הודעה בפרטי ממשקיע שספק נעקץ סביב נושא PROPERTY TAX וזו לא הפעם הראשונה.
אז אני מציע לפתוח כאן דיון שחשוב במיוחד לכל המשקיעים המתחילים "התפוזים" שבינינו, ועוד יותר חשוב את העזרה של המשקיעים המנוסים "הלימונים" בפורום!

לעניין הדיון, הרבה תפוזים (ומסתבר משיחת הטלפון אתמול שגם לימון אחד לפחות...) מבצעים את השקעתם הראשונה בארצות הברית מבלי להבין במדויק את המשמעויות של מיסי הנכסים בארצות הברית (Property Taxes), רבים קוראים למסים עירוניים אלו “ארנונה” ומתייחסים אליהם כך. אך יש הבדלים משמעותיים בין מס הנכס בארצות הברית לבין מס הארנונה שאנו משלמים בארץ ועל כך ועוד במאמר שריכזתי כאן.

שוב, אשמח שנפתח את זה לדיון המשך עם הארות, הערות ושאלות המשך.
אני כתבתי על בסיס הניסיון שלי במספר מדינות בארה"ב וידוע שיש שונויות בהתאם לכל אזור.

לכן התוספות שלכם ישמשו להפנות כל משקיע לפני ששוקל השקעה בנכס ממלאי של חברת נדל"ן בתשואה גבוהה ואו מובטחת שיקרא כאן וילמד איך בודקים מיסי נכסים, למה הם עלולים לעלות במיוחד לאחר עסקה מהסוג הזה, ואיך אפשר לממש אפשרויות הורדת מס נכסים גם אם למספר שנים מוגבל (וכאן גם טמון העוקץ שנפל בו הלימון)

מקוה שזה עוזר לכם!
הנה מקרה שקורה אצלנו שיכול לבלבל משקיעים שלא ממש מנוסים באזור.
לנו יש 2 אזורים עיקריים. יש לנו נכסים בעיר רוצ'סטר ויש לנו בעיירה ברייטון. ברייטון היא עיירה שמסופחת לרוצ'סטר, אבל יש לעיירה סופרוויזור, משטרה, בתי ספר נפרדים. מכיוון שכך יש מיסים שהולכים לעירייה אבל דרך המחוז. רוצ'סטר היא העיר המרכזית באזור וגובה בעצמה מיסים בנוסף למחוז.
&nbsp
אם נסתכל על האתר של המחוז (במקרה שלנו מונרו) בבית שמצוי בברייטון יהיה 2 סוגי מס:
Town/Country Tax
School Tax
&nbsp
או בתרגום - מיסי מחוז/עירייה ומיסי בית ספר. בעיירת ברייטון, מיסי הבית ספר הם המס היותר יקר. המיסים שצריך לשלם הם השילוב של שניהם.
אם מסתכלים בזילו, זה יראה רק אחד מסוגי המיסים ולא שניהם. משקיע יכול לקחת את המספר בזילו, ולחשב את הכדאיות לפי המספר הזה.
ניקח דוגמא:
60 Seminole Way
Rochester, NY 14618
(אין לי שום קשר לבית הזה, זה רק נמצא בשכונה בו אני גר ובמקרה מוצע למכירה).
לפי זילו, המיסים הם $3,185 לשנת 2017.
אבל אם מסתכלים באתר של המחוז - https://www.monroecounty.gov/etc/rp
זה מראה 2,932.51 למיסי מחוז ו3,925.93 למיסי בית ספר. כלומר סך של כ-6,800 דולר, פי 2 ממה שזילו מראה.
&nbsp
עכשיו נעבור לעיר רוצ'סטר. גם שם יש 2 סוגי מס. אבל אם מסתכלים על האתר של המחוז, זה מראה רק סוג אחד של מס. ניקח בית רנדומלי כדוגמא: 160 Humboldt St
Rochester, NY 14610
אם מסתכלים על האתר של המחוז, זה מראה רק את מיסי עירייה/מחוז. באתר של המחוז זה מראה $919.78.
עכשיו צריך להסתכל באתר של עיריית רוצ'סטר. שם יש מיסים בסך $1,969.42
הבעלים צריך לשלם את 2 סוגי המיסים.
עכשיו, אם מתסכלים על הבית בזילו זה מראה 2826 - סכום שכולל את 2 המיסים.
&nbsp
אז יש פה 2 נקודות:
1. לא תמיד זילו מראה את כל המיסים שהבעלים חייב לשלם
2. לפעמים צריך להסתכל ב-2 אתרים שונים כדי לגלות את המיסים המלאים (נגיד מחוז ועיר).
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הרחבה

הנה מקרה שקורה אצלנו שיכול לבלבל משקיעים שלא ממש מנוסים באזור.
לנו יש 2 אזורים עיקריים. יש לנו נכסים בעיר רוצ'סטר ויש לנו בעיירה ברייטון. ברייטון היא עיירה שמסופחת לרוצ'סטר, אבל יש לעיירה סופרוויזור, משטרה, בתי ספר נפרדים. מכיוון שכך יש מיסים שהולכים לעירייה אבל דרך המחוז. רוצ'סטר היא העיר המרכזית באזור וגובה בעצמה מיסים בנוסף למחוז.
&nbsp
אם נסתכל על האתר של המחוז (במקרה שלנו מונרו) בבית שמצוי בברייטון יהיה 2 סוגי מס:
Town/Country Tax
School Tax
&nbsp
או בתרגום - מיסי מחוז/עירייה ומיסי בית ספר. בעיירת ברייטון, מיסי הבית ספר הם המס היותר יקר. המיסים שצריך לשלם הם השילוב של שניהם.
אם מסתכלים בזילו, זה יראה רק אחד מסוגי המיסים ולא שניהם. משקיע יכול לקחת את המספר בזילו, ולחשב את הכדאיות לפי המספר הזה.
ניקח דוגמא:
60 Seminole Way
Rochester, NY 14618
(אין לי שום קשר לבית הזה, זה רק נמצא בשכונה בו אני גר ובמקרה מוצע למכירה).
לפי זילו, המיסים הם $3,185 לשנת 2017.
אבל אם מסתכלים באתר של המחוז - https://www.monroecounty.gov/etc/rp
זה מראה 2,932.51 למיסי מחוז ו3,925.93 למיסי בית ספר. כלומר סך של כ-6,800 דולר, פי 2 ממה שזילו מראה.
&nbsp
עכשיו נעבור לעיר רוצ'סטר. גם שם יש 2 סוגי מס. אבל אם מסתכלים על האתר של המחוז, זה מראה רק סוג אחד של מס. ניקח בית רנדומלי כדוגמא: 160 Humboldt St
Rochester, NY 14610
אם מסתכלים על האתר של המחוז, זה מראה רק את מיסי עירייה/מחוז. באתר של המחוז זה מראה $919.78.
עכשיו צריך להסתכל באתר של עיריית רוצ'סטר. שם יש מיסים בסך $1,969.42
הבעלים צריך לשלם את 2 סוגי המיסים.
עכשיו, אם מתסכלים על הבית בזילו זה מראה 2826 - סכום שכולל את 2 המיסים.
&nbsp
אז יש פה 2 נקודות:
1. לא תמיד זילו מראה את כל המיסים שהבעלים חייב לשלם
2. לפעמים צריך להסתכל ב-2 אתרים שונים כדי לגלות את המיסים המלאים (נגיד מחוז ועיר).
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
הרחבה
תודה על השיתוף המפורט של הדוגמאות מהניסיון באזור ההשקעה שלך!
אז דגשים למשקיעים:
1 - לבדוק באתרים של הרשויות (ולא להסתמך על לוח מודעות כגון ZILLOW)
2- לבדוק אם יש גביית מיסים עירוניים ואו מקומיים אחרים בנוסף על גביית מס הנכסים ברמת המחוז (לעלות מול משקיעים באזור או באמצעות חברות ניהול וכדומה)

תודה על הדגש, ולאחר הערות נוספות או הבהרות בהחלט ארחיב זאת במאמר!

מצב
הנושא נעול.
למעלה