השקעה בדטרויט

מצב
הנושא נעול.
השקעה בדטרויט

השקעה בדטרויט
שלום לכולם, חדשה בפורום...
אשמח לשמוע אם נתקלתם בחברה בשם אומגה השקעות נדלן בארה"ב, הבעלים אלי אדי יאן. פועלת בדטרויט. המלצות או דיס המלצות. אפשר פה, אפשר בפרטי...במיוחד אם יש אנשים שנפלו איתם. הדברים שמתארים פה בפורום מטרידים מאוד.
תודה

naf86

New member
כמה דקות באתר שלהם

השקעה בדטרויט
אשמח לשמוע אם נתקלתם בחברה בשם אומגה השקעות נדלן בארה"ב, הבעלים אלי אדי יאן. פועלת בדטרויט. המלצות או דיס המלצות. אפשר פה, אפשר בפרטי...במיוחד אם יש אנשים שנפלו איתם. הדברים שמתארים פה בפורום מטרידים מאוד.
תודה
כמה דקות באתר שלהם
ומעבר על כמה הנכסים שלהם מראה שהם מתעסקים בנכסים זולים במיוחד. הרבה מהתמונות עדיין מראים את הלוחות עץ על הבתים.
זה לא נראה כמו אזור שהייתי רוצה להסתובב בו, בטח שלא להשקיע בו.

כל נכס שאני מסתכל, קורא קצת את ההסיטוריה של מחירים מראה עד כמה הייתי מתרחק מהם.
הנה נכס לדוגמא:
2943 Pasadena St
Detroit, MI 48238
הם מעריכים את שווי הנכס בכ-55 אלף דולר. לפני הבועה ב-2008 זה נמכר ב-88 אלף. ב-2012 זה נמכר ב-3 אלף. ב-2017/2018 ניסו למכור ב-11 אלף. לפני 3 חודשים ניסו למכור ב-50 אלף ואחרי חודש הורידו את המחיר ל-46 אלף.
אז אם אף אחד מהשוק המקומי לא רוצה, נעלה את המחיר ב-10 אלף דולר, ונמצא ישראלי פראייר שיקנה את החורבה הזאת.

כמה דקות באתר שלהם

כמה דקות באתר שלהם
ומעבר על כמה הנכסים שלהם מראה שהם מתעסקים בנכסים זולים במיוחד. הרבה מהתמונות עדיין מראים את הלוחות עץ על הבתים.
זה לא נראה כמו אזור שהייתי רוצה להסתובב בו, בטח שלא להשקיע בו.

כל נכס שאני מסתכל, קורא קצת את ההסיטוריה של מחירים מראה עד כמה הייתי מתרחק מהם.
הנה נכס לדוגמא:
2943 Pasadena St
Detroit, MI 48238
הם מעריכים את שווי הנכס בכ-55 אלף דולר. לפני הבועה ב-2008 זה נמכר ב-88 אלף. ב-2012 זה נמכר ב-3 אלף. ב-2017/2018 ניסו למכור ב-11 אלף. לפני 3 חודשים ניסו למכור ב-50 אלף ואחרי חודש הורידו את המחיר ל-46 אלף.
אז אם אף אחד מהשוק המקומי לא רוצה, נעלה את המחיר ב-10 אלף דולר, ונמצא ישראלי פראייר שיקנה את החורבה הזאת.
כמה דקות באתר שלהם
הלוחות עץ מעידיםפ על מה בעצם? שהנכסים לא למאוכלסים?

naf86

New member
כן. זה יכול להעיד שהנכס לא מאוכלס

כמה דקות באתר שלהם
כן. זה יכול להעיד שהנכס לא מאוכלס
יכול להיות שהיה שריפה בבית, או שזה לא מאושר לאכלוס בגלל בעיות.
יכול להיות שאנשים שברו את החלונות ופרצו פנימה כדי לגנוב כל דבר שאפשר למכור.
&nbsp
זה לא בהכרח אומר שזה נכס בעייתי. יכול להיות שהלוחות היו רק בתקופת השיפוץ. אבל זה, ביחד עם היסטורית המחירים מדליק המון נורות אדומות.

Boston Guy

New member
השאלה שלך מאוד מאוד מדאיגה

כמה דקות באתר שלהם
ערוץ ההשקעה שאת מסתכלת עליו הוא ערוץ מאוד מסוכן - כי יש אפס רגולצייה בתחום. מי שלא מבין מה הוא עושה - יפסיד את כספו ב 99% מהמיקרים.

השאלה שאת שואלת לגבי לוחות העץ שקולה לאדם שהולך לקנות אוטו ושואל את המוכר "הגלגל הזה שיש לפני כיסא הנהג - איתו מכוונים לאן האוטו יסע"?

את משוכנעת שאת יודעת מספיק על נדל"ן בארה"ב כדי לבצע החלטה מושכלת של אם לקנות או לא לקנות נכס ספציפי?

קרשים בחלונות

ערוץ ההשקעה שאת מסתכלת עליו הוא ערוץ מאוד מסוכן - כי יש אפס רגולצייה בתחום. מי שלא מבין מה הוא עושה - יפסיד את כספו ב 99% מהמיקרים.

השאלה שאת שואלת לגבי לוחות העץ שקולה לאדם שהולך לקנות אוטו ושואל את המוכר "הגלגל הזה שיש לפני כיסא הנהג - איתו מכוונים לאן האוטו יסע"?

את משוכנעת שאת יודעת מספיק על נדל"ן בארה"ב כדי לבצע החלטה מושכלת של אם לקנות או לא לקנות נכס ספציפי?
קרשים בחלונות
זה שיש קרשים, אומר אכן שאינו מאוכלס כי התמונות צולמו במהלך השיפוץ. כך שזה לא החלק המטריד. הניתוח של המחירים ומאפייני האזורים בהם עובד היזם מטרידים יותר

naf86

New member
אפשר לשפץ בית בלי לאטום את החלונות

קרשים בחלונות
זה שיש קרשים, אומר אכן שאינו מאוכלס כי התמונות צולמו במהלך השיפוץ. כך שזה לא החלק המטריד. הניתוח של המחירים ומאפייני האזורים בהם עובד היזם מטרידים יותר
אפשר לשפץ בית בלי לאטום את החלונות
הסיבה שאוטמים חלונות זה כי מפחדים שאנשים יפרצו לבית. בית ריק מושך פולשים או אנשים שמחפשים מקום לעשות סמים.
זה לרוב מעיד על שכונה גרועה ובית שהוא נטוש לתקופה ארוכה.

Boston Guy

New member
אין לי מושג מי כתב את ההודעה הזו... השואלת המקורית או חקיין

קרשים בחלונות
יש כוכבית אדומה ליד שם כותב ההודעה - מה שמסמן שזה "שם זמני" - אבל לשואלת המקורית יש שם משתמש קבועת בלי כוכבית.

אני מנחש שלא מדובר באותו אדם.

naf86

New member
או מישהי שלא הצליחה להתחבר שנית לתפוז?

יש כוכבית אדומה ליד שם כותב ההודעה - מה שמסמן שזה "שם זמני" - אבל לשואלת המקורית יש שם משתמש קבועת בלי כוכבית.

אני מנחש שלא מדובר באותו אדם.
או מישהי שלא הצליחה להתחבר שנית לתפוז?
טוב נו...

naf86

New member
דטרויט - העיר השלישית בעושרה בעולם!

השקעה בדטרויט
תודה
דטרויט - העיר השלישית בעושרה בעולם!
זה מה שאומגה מצהירים באתר שלהם לפי דה מרקר מ-7.10.2017.
אבל אם קוראים את הכתבה רואים ש:
" בוא ניקח את המקרה של קופנהגן. לפני 30 שנה העיר הזאת היתה תפרנית, עם 18% אבטלה. ואז הם לקחו את הנמל שלהם, הקימו חברה עירונית לפיתוח הנמל, חידשו אותו, וכיום קופנהגן היא העיר השלישית הכי עשירה בעולם. זאת דוגמה נהדרת לאופן שבו ערים נוטלות את היוזמה בידיהן."
&nbsp
כלומר, דטרויט היא לא העיר השלישית בעושרה בעולם. אבל מי יטרח לבדוק את ה"עובדות" שלהם?
&nbsp
&nbsp
https://www.themarker.com/markerweek/1.4495038

חשש מהשקעת נדל"ן כושלת - כיצד לבדוק נכון

השקעה בדטרויט
תודה
שלום,
להבנתי יש לך 2 שאלות,
1- על השקעה במטרו דטרויט. האזור.
2- על חברה מסוימת.

1- יש בדטרויט נכסים איכותיים בשווי מליונים, יש נכסים בשווי 100 אלף דולר וצפונה באזורי ביניים, ויש נכסים באזורים בהם המחיר 10-30 אלף דולר, ומומלץ למשקיע הישראלי הממוצע המשקיע מרחוק לא להתקרב לאזורים קשים אלו. אז אם את שואלת האם כדאי להשקיע בדטרויט אני שואל אותך בחזרה איפה בדטרויט?
הנה שיעור ודאו ללא עלות שיכול לתת לך קריאת כיון ראשונית באיזה רמת קושי אזור נכנסת
http://bit.ly/2raTmLm

2 - המלצה דיס המלצה על חברה כזו או אחרת - זה דבר מאוד מאוד חשוב בדיוק בגלל ששישנו פער ידע בין החברות לבין המשקיעים. אז ככה :

1- אני מציע לך לגלול בפורום אחורה ולחפש מה נאמר על חברות בעבר, ואני מניח שמשיקעים שמכירים יפנו אליך בפרטי עשית נכון לבקש זאת

2 - חיפוש בגוגל ביקורות וחוות דעת

3- באופן כללי, מודל עסקי גם נקודה חשובה ויכולה להוות אינדיקציה לכדאיות עבודה עם חברה כזו או אחרת. בעיקר לשים לב למקרים של הבטחות תשואה במנותק מביצועי הנכס ואו ציפיות לאחוזי תשואה חלומיים בהשקעות בסכומי נמוכים. להיזהר במצבים בהם רוכשים נכס ישירות מחברת שיווק הנדל"ן מהמלאי של החברה מפני שללא קשר לאמינות החברה ישנו במודל קונפליקט אובייקטיבי בין מוכר וקונה, שהרי ג המוכר האמין ביותר יעדיף למכור במחיר הגבוה ביותר שניתן וכמובן קונה שהינו משקיע שפוי ירצה לרכוש במחיר הנמוך ביותר האפשרי.
אני רוצה להדגיש בהקשר הזה מעבר לבדיקת האזור בקישור מעלה, את בדיקת הנכס על ידי גורם אוביקטיבי מטעמכם

4- לבדוק בעצמך את הדברים החשובים גם אחרי בחירה בחברה מסוימת. הנה וידאו שהכנתי בעבר בנושא בדיקת נכס ולהערכתי ברגע שמשמקיעים יתעקשו לקבל את המידע הזה אז יתבצעו הרבה הרבה יותר השקעות שפויות ונראה כאן פחות ופחות פניות כמו שלך.
http://bit.ly/2reZVg0

מקוה שזה עוזר לך!

ניר, תודה על המידע המפורט

שלום,
להבנתי יש לך 2 שאלות,
1- על השקעה במטרו דטרויט. האזור.
2- על חברה מסוימת.

1- יש בדטרויט נכסים איכותיים בשווי מליונים, יש נכסים בשווי 100 אלף דולר וצפונה באזורי ביניים, ויש נכסים באזורים בהם המחיר 10-30 אלף דולר, ומומלץ למשקיע הישראלי הממוצע המשקיע מרחוק לא להתקרב לאזורים קשים אלו. אז אם את שואלת האם כדאי להשקיע בדטרויט אני שואל אותך בחזרה איפה בדטרויט?
הנה שיעור ודאו ללא עלות שיכול לתת לך קריאת כיון ראשונית באיזה רמת קושי אזור נכנסת
http://bit.ly/2raTmLm

2 - המלצה דיס המלצה על חברה כזו או אחרת - זה דבר מאוד מאוד חשוב בדיוק בגלל ששישנו פער ידע בין החברות לבין המשקיעים. אז ככה :

1- אני מציע לך לגלול בפורום אחורה ולחפש מה נאמר על חברות בעבר, ואני מניח שמשיקעים שמכירים יפנו אליך בפרטי עשית נכון לבקש זאת

2 - חיפוש בגוגל ביקורות וחוות דעת

3- באופן כללי, מודל עסקי גם נקודה חשובה ויכולה להוות אינדיקציה לכדאיות עבודה עם חברה כזו או אחרת. בעיקר לשים לב למקרים של הבטחות תשואה במנותק מביצועי הנכס ואו ציפיות לאחוזי תשואה חלומיים בהשקעות בסכומי נמוכים. להיזהר במצבים בהם רוכשים נכס ישירות מחברת שיווק הנדל"ן מהמלאי של החברה מפני שללא קשר לאמינות החברה ישנו במודל קונפליקט אובייקטיבי בין מוכר וקונה, שהרי ג המוכר האמין ביותר יעדיף למכור במחיר הגבוה ביותר שניתן וכמובן קונה שהינו משקיע שפוי ירצה לרכוש במחיר הנמוך ביותר האפשרי.
אני רוצה להדגיש בהקשר הזה מעבר לבדיקת האזור בקישור מעלה, את בדיקת הנכס על ידי גורם אוביקטיבי מטעמכם

4- לבדוק בעצמך את הדברים החשובים גם אחרי בחירה בחברה מסוימת. הנה וידאו שהכנתי בעבר בנושא בדיקת נכס ולהערכתי ברגע שמשמקיעים יתעקשו לקבל את המידע הזה אז יתבצעו הרבה הרבה יותר השקעות שפויות ונראה כאן פחות ופחות פניות כמו שלך.
http://bit.ly/2reZVg0

מקוה שזה עוזר לך!
ניר, תודה על המידע המפורט

גיא סגל2

New member
השקעה בדטרויט משקיעה מודאגת אדי יאן אומגה השקעות נדלן ארהב

השקעה בדטרויט
תודה
הי . תשאירי את הנייד ואסביר לך . לי היתה חוויה לא טובה איתו .

השקעה בדטרויט אדי יאן

הי . תשאירי את הנייד ואסביר לך . לי היתה חוויה לא טובה איתו .
השקעה בדטרויט אדי יאן
הי גיא סגל2
שלחתי לך מסר ומייל, אין לי אינדיקציה שאכן נשלח.
אם הגיע, אנא צור קשר, חשוב לי לשמוע על ניסיונך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה