חוב של דייר שפונה

מצב
הנושא נעול.
חוב של דייר שפונה

חוב של דייר שפונה
שלום לכם.
לפני כשנה הפסיק הדייר שלי בפלורידה לשלם והוצאנו לו אוויקשן.
הוא עזב בלי בעיות אבל הותיר לי חוב של 3000 דולר.
מחברת הניהול קיבלתי את הרושם שזה עניין של זמן עד שהכסף יגיע אלי, אבל מאז לא קרה כלום.
מדי פעם אני שואל, אבל לא מקבל תשובה מספקת. בין השאר נאמר לי שגם להם הוא חייב ולכן זה מטופל.
אשמח לעצתכם. תודה ויום טוב.

צבי ליך

New member
למה שהוא ישלם לכם?

חוב של דייר שפונה
שלום לכם.
מחברת הניהול קיבלתי את הרושם שזה עניין של זמן עד שהכסף יגיע אלי, אבל מאז לא קרה כלום.
מדי פעם אני שואל, אבל לא מקבל תשובה מספקת. בין השאר נאמר לי שגם להם הוא חייב ולכן זה מטופל.
למה שהוא ישלם לכם?
מן הסתם אני מבין שהוא התחייב לשלם לך.
אני שואל מה האינטרס שלו לשלם לך (במיוחד עכשיו, כשכבר נרשם לו פינוי), או לחברת ניהול?
&nbsp
ברוב המקומות שאני מכיר (וזה כך גם בפלורידה), הפינוי הוא נפרד מתביעת החוב. כלומר, אין לך פסק דין חלוט שבאמצעותו אתה יכול לגבות את הכסף.
יש לך אופציה להגיש תביעה לבית משפט לתביעות קטנות. אחרי שתזכה, עדיין תצטרך לנהל הליך גבייה, ולא ברור ממה שכתבת אם לדייר שלך בכלל יש מאיפה לשלם.
&nbsp
לא ברורה לי מערכת היחסים שלו עם חברת הניהול. איך זה שהוא חייב גם להם כסף? היו ביניהם קשרים מעבר להשכרת הנכס שלך?

tedkovits

New member
חוב

חוב של דייר שפונה
שלום לכם.
חוב
הי דניאל,
האם השאיר לך גם חובות לא משולמים? חשמל / מים ? אם השאיר לך חובות אלה, תיאלץ לשלם גם אותם. - אחרת ינתקו אותך (למרות שהמונים רשומים על שם הדייר).
האם השאיר לך נזקים? כנראה שלא, אבל זה גם קורה, כולל גניבה של מכשירי החשמל.
התמודדות:
עד היום, במשך שנים של השכרות והרבה נכסים, התמודדתי פעם אחת עם מקרה דומה - אבל עם נזקים בסדר גודל הרבה יותר גדול כ (18K).
תבעתי את הדיירת שגרה במושכר, ולאחר תשלום ועוד תשלום, ועוד תשלום. לעודך דין (שהבטיח שישיג את הכסף), ולאחר מאמץ של חודשים - גם השגתי פסק דין נגד אותה הדיירת. התהליך גבה מלבד כסף גם עצבים וזמן רב ממני.
עד היום, 4 שנים לאחר המקרה - לא ראיתי סנט אחד. הדיירת נעלמה למדינה אחרת / או ארץ אחרת.
ה"נקמה" היחידה שזכיתי לה (אולי) שהרסתי לה את הקרדיט.
אני ממליץ לך בחום לסמן לך את הסכום כחוב אבוד שלא ניתן יהיה לגבותו. זה קל בהרבה מהחלופה.
בהצלחה

Boston Guy

New member
עצתנו היא להמשיך הלאה. הסיכוי לראות את הכסף חזרה קלוש.

חוב של דייר שפונה
שלום לכם.
אתה מדבר על אדם שהפסיק לשלם לך שכר דירה והגיע למצב שבא שריף וזרק אותו מהבית. הסבירות היא שגם אם יהפכו אותו וינערו טוב - לא יפול ממנו כסף...
זה אחד הסיכונים בעסק הזה של "להיות LANDLORD".
על אחת כמה וכמה כשמדובר על "להיות SLUMLORD".

צבי ליך

New member
עדיין יש פה משהו מוזר

אתה מדבר על אדם שהפסיק לשלם לך שכר דירה והגיע למצב שבא שריף וזרק אותו מהבית. הסבירות היא שגם אם יהפכו אותו וינערו טוב - לא יפול ממנו כסף...
זה אחד הסיכונים בעסק הזה של "להיות LANDLORD".
על אחת כמה וכמה כשמדובר על "להיות SLUMLORD".
עדיין יש פה משהו מוזר
באופן כללי הייתי ממליץ לו לשכוח מהחוב הזה, אבל אני לא מבין את הקטע של החברת ניהול.
&nbsp
הוא טוען שחברת הניהול גרמה לו להאמין שהכסף יגיע, וגם אמרה לו שהדייר חייב גם לה כסף.
&nbsp
זה מוזר.
או שיש כאן משהו מעבר (אולי הדייר קשור לחברת ניהול בעוד דרכים), או שיש כאן חברת ניהול בעייתית.

חוב של דייר שפונה - אפשרות לביצוע GARNISHMENT

חוב של דייר שפונה
שלום לכם.
חוב של דייר שפונה - אפשרות לביצוע GARNISHMENT
שלום דניאל

באפשרותך לבדוק אפשרות של ביצוע תהליך GARNISHMENT.
זהו תהליך שבו המעסיק של השוכר מפריש לך סכום כסף ישירות ממשכורתו של השוכר אליך.
קח בחשבון:
1- מדובר בתהליך משפטי
2- לרוב עו"ד מטפל יקח עלות בעבור השירות מן הסתם או אחוז ניכר (למשל 50%) מהתשלומים
3- מניסיוני, זה כן מצליח אך לא בהכרח משתלם , הסבר בסעיפים מטה.
4- במקרה ותצליח כנראה תקבל את התשלומים במנות מאוד קטנות של סכום חודשי, אפילו ברמה של עשרות דולרים בחודש
5- ישנה אפשרות שלא תצליח להוציא כסף מהשוכר תלוי מאוד במצבו (דימוי של קופת חזיר ריקה שאתה הופך ומטרטר אותה...לכן צריך להכיר את הדייר כדי להעריך זאת ועו"ד יוכל לעזור לך בכך)

מקוה שזה עוזר לך!

מצב
הנושא נעול.
למעלה