נדלן בחול-צוראל נדלן.

מצב
הנושא נעול.

ateyio

New member
נדלן בחול-צוראל נדלן.

נדלן בחול-צוראל נדלן.
שלום לכולם-מתלבט שוב בנושא קניית נכס( או בצורת בית להשקעה והשכרתו או יחידת נכס בבניין).הפנו או תי לחברה הזו .האם מישהו יכול ליעץ לי מנסיון על הנושא כאן או בפרטי?ולגבי החברה גם
ראיתי שהיא מתמחים באזור
ב מישיגן, אריזונה, פלורידה ומרילנד
תודה

צבי ליך

New member
צוראל נדלן זה רע מאד

נדלן בחול-צוראל נדלן.
שלום לכולם-מתלבט שוב בנושא קניית נכס( או בצורת בית להשקעה והשכרתו או יחידת נכס בבניין).הפנו או תי לחברה הזו .האם מישהו יכול ליעץ לי מנסיון על הנושא כאן או בפרטי?ולגבי החברה גם
ראיתי שהיא מתמחים באזור
תודה
צוראל נדלן זה רע מאד
תעשה חיפוש בפורום.
אם לא אני, אז מישהו אחר כבר כתב עליהם פה.

לפני כמה שנים הגיעה אליי הצעה שלהם לרכישה של נכס באיזור קשה מאד (פונטיאק, מישיגן), כאילו שמדובר במעמד ביניים או במעמד ביניים נמוך.

שלחו דוח CMA (עסקאות בנכסים דומים) אובייקטיבי לכאורה, רק שזה היה רחוק מאד מזה. הדוח נערך על ידי המתווכת מטעמם, וכלל נכסים בערים אחרות. נכסים במרחק של רחוב אחד לא נכללו בדוח.

המשווקים עצמם לא מבינים מהחיים שלהם. הסברתי למשווק (ולרשימת התפוצה) את החומרה של מה שהוא עושה.
למיטב הבנתי, המשווק ששלח את ההצעה עזב, לא בלי קשר לאירוע הזה.

בדקתי עוד נכסים שהם פירסמו באתר שלהם, וזו לא מעידה חד פעמית.
הסיפור המוכר והידוע של מכירה של נכסים פח לישראלים שלא יודעים לבדוק.

מצוראל נמסר שבעל הבית יגיב לטענות שלי, אבל הוא פעל בחוכמה והתחמק.

ateyio

New member
אעשה חיפוש.

צוראל נדלן זה רע מאד
תעשה חיפוש בפורום.

לפני כמה שנים הגיעה אליי הצעה שלהם לרכישה של נכס באיזור קשה מאד (פונטיאק, מישיגן), כאילו שמדובר במעמד ביניים או במעמד ביניים נמוך.

שלחו דוח CMA (עסקאות בנכסים דומים) אובייקטיבי לכאורה, רק שזה היה רחוק מאד מזה. הדוח נערך על ידי המתווכת מטעמם, וכלל נכסים בערים אחרות. נכסים במרחק של רחוב אחד לא נכללו בדוח.

המשווקים עצמם לא מבינים מהחיים שלהם. הסברתי למשווק (ולרשימת התפוצה) את החומרה של מה שהוא עושה.

אעשה חיפוש.
השאלה אם בשנה/שנתיים האחרונות מישהו עבד איתם(הרי יכולים לשונת גישה כמובן)
ומה לגבי קניית "מנייה" בבניין שאתה בעצם מקבל חלק יחסי מהרווח מהשכרת הדירות בבניין(מובטח לX זמן אני מניח ) ולא קניית נכס בודד

צבי ליך

New member
שור מועד

אעשה חיפוש.
ומה לגבי קניית "מנייה" בבניין שאתה בעצם מקבל חלק יחסי מהרווח מהשכרת הדירות בבניין(מובטח לX זמן אני מניח ) ולא קניית נכס בודד
שור מועד
כשמישהו עושה מאמצים לגרום למשקיעים לקבל החלטות על בסיס מידע לא מדויק (בלשון המעטה), זו לא מעידה חד פעמית.
&nbsp
מי שקנה אצלו כנראה סמך עליו ולא בדק. מי ערב לך ששנתיים אחר כך אותו קונה בדק?
&nbsp
לא הייתי קונה מבנאדם כזה כלום. כדאי לך להיזהר מההבטחות האלה.

vinney

Well-known member
ברגע שהרווח "מובטח" - צריך לברוח.

אעשה חיפוש.
ברגע שהרווח "מובטח" - צריך לברוח.
עוד לא פגשתי מישהו שיכול לנבא את העתיד, ולכן אני לא מאמין שמישהו יכול "להבטיח" הכנסה עתידית. כשמבטיחים תשואה זה בדרך כלל כסף שלך עצמך ששילמת בתור פרמיה על השווי שוק האמיתי של הנכס.

אל תשקיעו בצוראל

צוראל נדלן זה רע מאד
תעשה חיפוש בפורום.

אל תשקיעו בצוראל
השקענו בצוראל ואכלנו אותה. היום הודיעו לנו שהחברה חדלת פירעון. לא להתקרב אליהם!

ateyio

New member
חדלות פרעון?תוכל לפרט בבקשה

אל תשקיעו בצוראל
השקענו בצוראל ואכלנו אותה. היום הודיעו לנו שהחברה חדלת פירעון. לא להתקרב אליהם!
חדלות פרעון?תוכל לפרט בבקשה
מה הסטאטוס כרגע בחברה ומה קרה שם?
על פניו נראתה חברה שמתנהלת בצורה ישרה.

בית פרטי להשקעה והשכרתו או יחידת נכס בבניין

נדלן בחול-צוראל נדלן.
ראיתי שהיא מתמחים באזור
תודה
בוקר טוב חברים!

עלתה כאן התלבטות יפה. האם להשקיע בבית פרטי להשקעה והשכרתו או יחידת נכס בבניין?

לצורך הדיון, אם נניח שמדובר ממש באותו המיקום בדיוק ושלפנינו 2 חלופות השקעה כאשר פרמטר השונות היחידי בין 2 חלופות ההשקעה הוא בית פרטי אל מול יחידת נכס בבניין. מה השיקולים לכאן ולכאן :

יתרונות \ חסרונות:
> שליטה - בבית פרטי להשקעה והשכרתו, רמת השליטה של המשקיע בהשקעה גבוהה יותר. למשל, ביחידה משותפת יתכנו החלטות על שיפורים או הוצאות שבעל היחידה בבניין אינו מעוניין בהן אך אינו רוב להחלטה.
> מכירה - ביח' בנין במיוחד ברכישה בתוך קבוצת נדלן כאשר לבנין אין פרצלציה, אזי במקרה זה אין באפשרות המשקיע למכור את הנכס בשוק החופשי. כלומר מרחב האפשרויות שלך למכירת הנכס מוגבל יותר באופן משמעותי.
> שטחים משותפים - בחלק בנין גובר הסיכון לבעיות מול צד ג' בין כתובע או נתבע. כאשר יש שטחים משותפים וקירות בתים משותפים.
> סינרגיה \ ניהול - ברכישת חלק בבניין המנוהל מקצועית היטב, יש למשקיע אפשרות להנות מיתרונות סינרגטיים. המשקיע נהנה ממיומנויות ומיכולת ניהול מקומית אשר מאפשרת לו להשקיע פחות בפיקוח ובקרה. אולם, יחיד בקבוצה המנוהלת היטב נהנה מכך יותר במודל בו יש לו % מכלל הבנין, ולאו דוקא יחידה מסוימת בבניין. אני פחות אוהב את המודל הזה לקבוצה שעלול ליצור ניגודי אינטרסים פנימיים.
> פשטות. היתרון כאן הוא לרכישת בית והשכרתו. אמנם על המשקיע הפועל עצמאית להיות בעל מיומנויות והבנה בסיסית כדי לבצע בקרה. ועדין, מהותית מדובר תפעולית בניהול נדל"ן פשוט יותר בהקשר לנקודות מעלה.

המשקיעים המנוסים בפורום- בבקשה מוזמנים להוסיף הערות והארות לטובת כל המשקיעים החדשים!

צבי ליך

New member
מינוף, יציבות תזרימית

בוקר טוב חברים!

עלתה כאן התלבטות יפה. האם להשקיע בבית פרטי להשקעה והשכרתו או יחידת נכס בבניין?

לצורך הדיון, אם נניח שמדובר ממש באותו המיקום בדיוק ושלפנינו 2 חלופות השקעה כאשר פרמטר השונות היחידי בין 2 חלופות ההשקעה הוא בית פרטי אל מול יחידת נכס בבניין. מה השיקולים לכאן ולכאן :

יתרונות \ חסרונות:
> שליטה - בבית פרטי להשקעה והשכרתו, רמת השליטה של המשקיע בהשקעה גבוהה יותר. למשל, ביחידה משותפת יתכנו החלטות על שיפורים או הוצאות שבעל היחידה בבניין אינו מעוניין בהן אך אינו רוב להחלטה.
> מכירה - ביח' בנין במיוחד ברכישה בתוך קבוצת נדלן כאשר לבנין אין פרצלציה, אזי במקרה זה אין באפשרות המשקיע למכור את הנכס בשוק החופשי. כלומר מרחב האפשרויות שלך למכירת הנכס מוגבל יותר באופן משמעותי.
> שטחים משותפים - בחלק בנין גובר הסיכון לבעיות מול צד ג' בין כתובע או נתבע. כאשר יש שטחים משותפים וקירות בתים משותפים.
> סינרגיה \ ניהול - ברכישת חלק בבניין המנוהל מקצועית היטב, יש למשקיע אפשרות להנות מיתרונות סינרגטיים. המשקיע נהנה ממיומנויות ומיכולת ניהול מקומית אשר מאפשרת לו להשקיע פחות בפיקוח ובקרה. אולם, יחיד בקבוצה המנוהלת היטב נהנה מכך יותר במודל בו יש לו % מכלל הבנין, ולאו דוקא יחידה מסוימת בבניין. אני פחות אוהב את המודל הזה לקבוצה שעלול ליצור ניגודי אינטרסים פנימיים.
> פשטות. היתרון כאן הוא לרכישת בית והשכרתו. אמנם על המשקיע הפועל עצמאית להיות בעל מיומנויות והבנה בסיסית כדי לבצע בקרה. ועדין, מהותית מדובר תפעולית בניהול נדל"ן פשוט יותר בהקשר לנקודות מעלה.

המשקיעים המנוסים בפורום- בבקשה מוזמנים להוסיף הערות והארות לטובת כל המשקיעים החדשים!
מינוף, יציבות תזרימית
בד"כ אפשר לקבל יותר מינוף בתנאים יותר טובים בהלוואות על בניינים.

כשיש דייר בעייתי בנכס פרטי, עוברים לתזרים שלילי. בבניין, אפשר לספוג את זה יחסית בקלות. אם זאת ממש יחידה ספציפית בתוך בניין, היתרון הזה לא רלבנטי

מצב
הנושא נעול.
למעלה