השקעה במולטי פמילי דאך לייבל השקעות

מצב
הנושא נעול.

שלום,
אחרי פגישה (נעימה כמובן) עם נציג של LEIBEL INVESTMENTS, אני מחפש המלצות/דיס-המלצות עליהם ועל עסקאות מסוג זה, אשמח לדעתכם.
עסקה בדייטונה בפלורידה (לכשנתיים), מולטי פמילי (70 דירות) שדורש שיפוץ, עלות של כ5 מליון כולל השיפוץ.
תהיה קבוצת משקיעים בארץ שתנוהל על יד קבוצת לייבל (ללא התערבות המשקיעים), ישנו יזם אמריקאי ב-30%.
יש עוד המון פרטים כמובן אבל אשמח לדעתכם עד כה על הקבוצה ועל העסקה
תודה

היזם השותף - ESO

שלום,
אחרי פגישה (נעימה כמובן) עם נציג של LEIBEL INVESTMENTS, אני מחפש המלצות/דיס-המלצות עליהם ועל עסקאות מסוג זה, אשמח לדעתכם.
עסקה בדייטונה בפלורידה (לכשנתיים), מולטי פמילי (70 דירות) שדורש שיפוץ, עלות של כ5 מליון כולל השיפוץ.
תהיה קבוצת משקיעים בארץ שתנוהל על יד קבוצת לייבל (ללא התערבות המשקיעים), ישנו יזם אמריקאי ב-30%.
תודה
היזם השותף - ESO
http://www.esoequitygroup.com/

Boston Guy

New member
מה אתה יודע על הקשרים בין שתי ה"חברות"?

עד כמה שאני יכול לראות, ברישום העסק של "לייבל השקעות" ברשם החברות בפלורידה חברת ESO רשומה כ"בעל תפקיד הAGENT" של "לייבל השקעות".
נראה כאילו מערכת היחסים בין ה"יזם" ובין "לייבל" היא קצת יותר אינטימית מאשר "יזם" ו"שותף"...
במילים יותר ברורות: לא ברור אם לייבל מייצגת בעיסקה רק את האינטרסים שלך (המשקיע) או שבעצם היא משרתת את האינטרסים של "היזם". כי אם היא מייצגת את היזם - מי מייצג אותך?

הממ...

עד כמה שאני יכול לראות, ברישום העסק של "לייבל השקעות" ברשם החברות בפלורידה חברת ESO רשומה כ"בעל תפקיד הAGENT" של "לייבל השקעות".
נראה כאילו מערכת היחסים בין ה"יזם" ובין "לייבל" היא קצת יותר אינטימית מאשר "יזם" ו"שותף"...
במילים יותר ברורות: לא ברור אם לייבל מייצגת בעיסקה רק את האינטרסים שלך (המשקיע) או שבעצם היא משרתת את האינטרסים של "היזם". כי אם היא מייצגת את היזם - מי מייצג אותך?
הממ...
זה נתון שטוב לדעת ..
תודה רבה!
יש חברה שכן היית ממליץ עליה בתחום הזה?

naf86

New member
אני קורא עליהם קצת באתר

שלום,
תודה
אני קורא עליהם קצת באתר
הם פעילים משנת 2014. כלומר רק 4 שנות נסיון בנדל"ן בארה"ב.
יש להם 3 פרויקטים באתר:
Coconut Villas עם תאריך רכישה של נובמבר 2017
TROPICAL TRAIL עם תאריך רכישה של ינואר 2018
PALM GROVE עם תאריך רכישה של מאי 2018
&nbsp
כל הפרויקטים רשומים כשנתיים עבודה. כלומר זה לא נראה כאילו יש להם נסיון מוכח בפרויקטים בגודל הזה.
אני מסתכל על הצוות שלהם, וכמעט לאף אחד שם אין נסיון בנדל"ן.
&nbsp
אני קורא את המאמרים, מנסה למצוא משהו באתר שיעיד על הנסיון שיש להם בנדל"ן. לא מוצא הרבה. לי זה נראה יותר כמו אתר של מוכרי חלומות מאשר מומחי נדל"ן. יכול להיות שאני טועה, אבל זה הרושם הראשוני שלי.

אני מבין לאן אתה חותר

אני קורא עליהם קצת באתר
הם פעילים משנת 2014. כלומר רק 4 שנות נסיון בנדל"ן בארה"ב.
יש להם 3 פרויקטים באתר:
Coconut Villas עם תאריך רכישה של נובמבר 2017
TROPICAL TRAIL עם תאריך רכישה של ינואר 2018
PALM GROVE עם תאריך רכישה של מאי 2018
&nbsp
כל הפרויקטים רשומים כשנתיים עבודה. כלומר זה לא נראה כאילו יש להם נסיון מוכח בפרויקטים בגודל הזה.
אני מסתכל על הצוות שלהם, וכמעט לאף אחד שם אין נסיון בנדל"ן.
&nbsp
אני קורא את המאמרים, מנסה למצוא משהו באתר שיעיד על הנסיון שיש להם בנדל"ן. לא מוצא הרבה. לי זה נראה יותר כמו אתר של מוכרי חלומות מאשר מומחי נדל"ן. יכול להיות שאני טועה, אבל זה הרושם הראשוני שלי.
אני מבין לאן אתה חותר
תודה
ולגבי השקעה כזו באופן כללי?

naf86

New member
השקעה מאוד מסוכנת

אני מבין לאן אתה חותר
תודה
ולגבי השקעה כזו באופן כללי?
השקעה מאוד מסוכנת
אם היה מדובר בחברה ותיקה שעשתה הרבה עיסקאות כאלה, אולי. אם היה מדובר אפילו בחברה שקיימת רק 15 שנה ועשתה מספיק השקעות להעריך את הביצועים שלהם, אולי.
אבל מדובר בחברה מאוד חדשה בלי הרבה נסיון. אין להם הרבה נסיון בנדל"ן ובטח שלא בפרויקטים בסדר גודל כזה.
&nbsp
פרויקטים של מיליוני דולרים, משקיע שבא עם 30 אלף דולר הוא טיפה בים. אם יש בעיות, סביר להניח שמי שיקבל את תשומת הלב של היזמים הם המשקיעים הגדולים. אם צריך לקחת החלטות, אין הרבה שליטה/כח למשקיעים הקטנים. זורקים את הכסף ומקווים לטוב.
&nbsp
אני לא נגד חברות השקעה. אנחנו הוזמנו ע"י איש עסקים פה בקהילה שמארגן קבוצה כזאת. אבל במקרה שלנו מדובר על מישהו מהקהילה עם המון נסיון בנדל"ן, ואנחנו מכירים הרבה מהאנשים שנכחו בפגישה. לא מדובר על קבוצה אנונימית שהשקיעו כסף באתר שנועד למצוא משקיעים.
&nbsp
&nbsp

צבי ליך

New member
בוגרי פרוג'קט איקס? שים איקס ותמשיך הלאה

שלום,
תודה
בוגרי פרוג'קט איקס? שים איקס ותמשיך הלאה

צבי ליך

New member
כל הקונספט זו פצצה מתקתקת

צבי, סקרן לגבי מה שאתה אומר
למה אתה אומר לשלול אותם באופן גורף?
כל הקונספט זו פצצה מתקתקת
הכל מבוסס על משקיעים שלא מסוגלים להגן על האינטרסים שלהם. זו פירצה שקוראת לגנב, וזה רק עניין של זמן עד שזה מתרסק.

בגדול, השקעות פרטיות דרך יזם מתאימות ל-2 קטגוריות של משקיעים:
1. משקיעים מתוחכמים. מביני עניין. יודעים מה זה פיזור. יודעים לבדוק השקעות. יודעים לפקח על השקעות. יודעים לנסח הסכם ולהתמקח בהתאם לאינטרסים שלהם, וכו'.
2. משפחה וחברים קרובים של היזם. אנשים שיש להם סיבה *אמיתית* לסמוך עליו.

יזמים שבוחרים לשווק השקעות דווקא ללקוחות קטנים וחסרי מושג? למה נראה לך שהם בוחרים דווקא בנישה הזו?
אני אגיד לך עוד משהו- אתיקה עסקית זה לא משהו שנתקלתי בו לא אצל שמין, ולא אצל התלמידים שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה