אוקשן בקליבלנד

מצב
הנושא נעול.
אוקשן בקליבלנד

אוקשן בקליבלנד
אני רוצה ללכת לאוקשן בקליבלנד וראיתי בתנאי מכירה שבאחריות הקונה לבדוק אם לנכס יש חובות מים/חשמל/ארנונה וכו'
לינק לתנאי מכירה: https://sheriff.cuyahogacounty.us/pdf_she…/…/TermsOfSale.pdf
באמת הקונה זה שאחראי על החובות? אני מפספס פה משהו? ובמידה ולא איך עושים title search? איך בודקים את החובות חשמל/מים? (לבדוק חובות ארנונה אני יודע)

נ.ב מישהו אמר לי שהמחיר ההתחלתי של הנכס באוקשן בקיוגה קנטי זה כל החובות שיש עליו, אבל זה סותר את מה שכתוב בתנאי המכירה... למי יש נסיון באוקשנים ויכול לעזור לי אני מאוד אשמח, תודה רבה :)

Boston Guy

New member
קניית בעלות על נכס היא גם קניית כל ה LIABILITIES של הנכס

אוקשן בקליבלנד
אני רוצה ללכת לאוקשן בקליבלנד וראיתי בתנאי מכירה שבאחריות הקונה לבדוק אם לנכס יש חובות מים/חשמל/ארנונה וכו'
באמת הקונה זה שאחראי על החובות? אני מפספס פה משהו? ובמידה ולא איך עושים title search? איך בודקים את החובות חשמל/מים? (לבדוק חובות ארנונה אני יודע)

נ.ב מישהו אמר לי שהמחיר ההתחלתי של הנכס באוקשן בקיוגה קנטי זה כל החובות שיש עליו, אבל זה סותר את מה שכתוב בתנאי המכירה... למי יש נסיון באוקשנים ויכול לעזור לי אני מאוד אשמח, תודה רבה :)
אם לנכס יש עבירות בנייה (בניית תוספות בלי רשיון, למשל) - הקונה רוכש גם את ה"אחריות" על העבירה הזו, והוא זה שיתן את הדין עליהן (קנסות, תיקון החריגה).
כל חוב שיש לנכס - אם זה חוב שהוא כבר "LIEN" ("עיקול") ואם זה חוב שעדיין לא הפך לכזה - הקונה רוכש גם את החוב הזה, ולכן הוא יצטרך לשלם אותו, כולל קנסות פיגורים וכיוצ"ב.

איך בודקים? אישית, אני שוכר עורך דין שמתמצא בנדל"ן מקומי שיעשה את זה עבורי. העו"ד לרוב שוכר חברת טייטל שתעשה TITLE SEARCH,
ובמקביל - בתלות בסוג הנכס והאזור הספציפי - בודק ברישומי המחוז \ העירייה \ EPA \ ואצל חברת החשמל\מים\ביוב\גז\פינוי-אשפה וכיוצ"ב.

מושיק101

New member
הבעייה באוקשנים

אם לנכס יש עבירות בנייה (בניית תוספות בלי רשיון, למשל) - הקונה רוכש גם את ה"אחריות" על העבירה הזו, והוא זה שיתן את הדין עליהן (קנסות, תיקון החריגה).
כל חוב שיש לנכס - אם זה חוב שהוא כבר "LIEN" ("עיקול") ואם זה חוב שעדיין לא הפך לכזה - הקונה רוכש גם את החוב הזה, ולכן הוא יצטרך לשלם אותו, כולל קנסות פיגורים וכיוצ"ב.

איך בודקים? אישית, אני שוכר עורך דין שמתמצא בנדל"ן מקומי שיעשה את זה עבורי. העו"ד לרוב שוכר חברת טייטל שתעשה TITLE SEARCH,
ובמקביל - בתלות בסוג הנכס והאזור הספציפי - בודק ברישומי המחוז \ העירייה \ EPA \ ואצל חברת החשמל\מים\ביוב\גז\פינוי-אשפה וכיוצ"ב.
הבעייה באוקשנים
הבעייה באוקשנים זה שאתה קונה נכס בלי יכול לעשות את הtitle search... או שאני טועה?
חשמל וגז אם אני לא טועה רשום על בעל הדירה ולא על הנכס

צבי ליך

New member
אתה יכול לעשות חיפוש על טייטל

הבעייה באוקשנים
הבעייה באוקשנים זה שאתה קונה נכס בלי יכול לעשות את הtitle search... או שאני טועה?
אתה יכול לעשות חיפוש על טייטל
כל מה שצריך זה כתובת.
&nbsp
אבל אתה צודק שאי אפשר לעשות ביטוח טייטל במהלך הקנייה. לא יודע מה חשבתי לעצמי.

vinney

Well-known member
אתה יכול לעשות SEARCH

הבעייה באוקשנים
אתה יכול לעשות SEARCH
אתה לא יכול לעשות ביטוח. אתה קונה נכס עם כל החובות שלו, ואף אחד לא מבטיח לך שלא יצוצו חובות חדשים או טוענים לבעלות אחרי שתקח בעלות (שזה מה שמבטיח לך ביטוח טייטל).

צבי ליך

New member
ניחוש שלי

אוקשן בקליבלנד

ניחוש שלי
1. אם החובות תועדו כמו שצריך, אז הקונה אחראי עליהם. תעשה ביטוח טייטל. חברת הטייטל תבדוק את כל הסיכונים האלה.
אם אתה קונה LLC אז גם אם החובות לא תועדו, אתה אחראי עליהם.
2. ניחוש שלי. אם המחיר לא מכסה את כל החוב, מאפשרים לנושים (לפי הסדר) לקחת את הנכס תמורת החוב.
לנושים יש 2 אפשרויות. או לקחת את הנכס ולשלם לשאר הנושים, או לאפשר לשריף לרדת במחיר (ולקבל פחות כסף). הכל תלוי כמה חוב יש, מה ההרכב שלו, ומה השווי שוק של הנכס.
שים לב שזה רק ניחוש.

מושיק101

New member
במידה וזכית במכרז נגמר הסיפור

ניחוש שלי
1. אם החובות תועדו כמו שצריך, אז הקונה אחראי עליהם. תעשה ביטוח טייטל. חברת הטייטל תבדוק את כל הסיכונים האלה.
אם אתה קונה LLC אז גם אם החובות לא תועדו, אתה אחראי עליהם.
2. ניחוש שלי. אם המחיר לא מכסה את כל החוב, מאפשרים לנושים (לפי הסדר) לקחת את הנכס תמורת החוב.
לנושים יש 2 אפשרויות. או לקחת את הנכס ולשלם לשאר הנושים, או לאפשר לשריף לרדת במחיר (ולקבל פחות כסף). הכל תלוי כמה חוב יש, מה ההרכב שלו, ומה השווי שוק של הנכס.
שים לב שזה רק ניחוש.
במידה וזכית במכרז נגמר הסיפור
במידה וזכית במכרז נגמר הסיפור.. הדרך היחידה שלך להתחרט היא לוותר על הescrow ששמת והוא גבוה מאוד

רכישת נכס במכרז או מעוקל במחוז - קליבלנד ארה"ב

אוקשן בקליבלנד

רכישת נכס במכרז או מעוקל במחוז - קליבלנד ארה"ב
הי משה

שים לב שיש הבדל ניכר בין רכישת נכס בAUCTION לבין רכישה ספציפית בSHERIF SALE, שאמנם עובד בשיטת מכרז, אך זהו סוג מסוים ספציפי של מכרז.

טיפים:
1- לפעם הראשונה כדאי לך מאוד לשקול לפעול בעזרת מישהו שכבר עשה והצליח. תחפש משקיע מנוסה או גורם מקצועי מנוסה. בקיצור או שתרתום לטובתך ניסיון או שתפעל לבד ותשלם את מחיר הלמידה והטעות עד שתהיה מנוסה בעצמך. לא נראה לי שישנה אפשרות אחרת.

2- תלמד ותבין אתת הבדלים בין SHERIF DEED לבין WARRANTY DEED. בעסקאות האלה אין WARRANTY DEED בהגדרה, והנחה בעסקאות האלה הן בדיוק אבל בדיוק תמורת הסיכון הגלום בכך (ולכן, כתבתי לך את נקודה 1).

3- קרא את הקישור הזה:
https://sheriff.cuyahogacounty.us/pdf_sheriff/en-US/SheriffSaleWarningLetter.pdf

בהצלחה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה