רובינזון קרוזו

מצב
הנושא נעול.
רובינזון קרוזו

רובינזון קרוזו
אני לקוח של רובינזון כבר כמה שנים ואני מאוד מרוצה מרובינזון ומהטיפול המסור שהוא מעניק לי.
רכשתי 2 נכסים בניאגרה פולס סטייס דרך רובינזון והתשואה שווה לכל כיס!
מהיכרותי עם השוק המקומי, נכסים כמו שלי נעים בין 30k-50k מניבים בין 400-500$ לאחר הוצאות ניהול ומיסים. מי שלא מבין בתחום או סתם ספרן שלא ידבר שטויות לגבי נדל''ן

naf86

New member
מי שקונה נכסים

רובינזון קרוזו
אני לקוח של רובינזון כבר כמה שנים ואני מאוד מרוצה מרובינזון ומהטיפול המסור שהוא מעניק לי.
רכשתי 2 נכסים בניאגרה פולס סטייס דרך רובינזון והתשואה שווה לכל כיס!
מהיכרותי עם השוק המקומי, נכסים כמו שלי נעים בין 30k-50k מניבים בין 400-500$ לאחר הוצאות ניהול ומיסים. מי שלא מבין בתחום או סתם ספרן שלא ידבר שטויות לגבי נדל''ן
מי שקונה נכסים
בעיר מצוקה במחיר של 30-40 אלף דולר לא באמת יכול באמת להטיף על השקעות מוצלחות.
השקעות כאלו לרוב מתגלגלים לפורום בתור סיפורי אימה של מה יכול להשתבש בנדל''ן.
אני גר שעה וחצי מניאגרה פולס ויודע כמה מדכא העירייה הזאת.

aeonf

New member
נשמח אם תוכל לשתף קצת מידע

מי שקונה נכסים
בעיר מצוקה במחיר של 30-40 אלף דולר לא באמת יכול באמת להטיף על השקעות מוצלחות.
השקעות כאלו לרוב מתגלגלים לפורום בתור סיפורי אימה של מה יכול להשתבש בנדל''ן.
אני גר שעה וחצי מניאגרה פולס ויודע כמה מדכא העירייה הזאת.
על העיר הזו.
לאו דווקא על נדל"ן, סתם התרשמות כללית.
האם בבאפלו הסיפור דומה?
&nbsp

naf86

New member
להשוות את באפלו לניאגרה פולס

על העיר הזו.
לאו דווקא על נדל"ן, סתם התרשמות כללית.
האם בבאפלו הסיפור דומה?
&nbsp
זה כמו להשוות את תל אביב לקריית מלאכי.
&nbsp
באפלו היא העיר השנייה בגודלה במדינת ניו יורק. יש לעיר כלכלה די יציבה, אבטלה נמוכה, קבוצות ספורט מצליחות. עיר שאם מכירים את האזורים בה, יכול להיות מקום לא רע להשקיע.
&nbsp
ניאגרה פולס זה סיפור אחר לגמרי. עיירה שהיא כ-30 ק"מ צפונית לבאפלו. עברנו בעיר מידי פעם בדרך למפלים. עיירת רפאים זאת בהחלט דרך טובה להגדיר את המקום. עיירה שאנשים מרוויחים בקושי שכר מינימום, נשענים על הטבות סוציאליות וקצבאות שונות. עיר שאנשים נורמלים בורחים ממנה. לא פלא שמצב הנדל"ן שם זול, כי אנשים לא רוצים בתים שם. לכן זה הגיוני שמעכרים ישראלים ימצאו שם "מציאות" וינסו למצוא פראיירים ישראלים לקנות שם.

aeonf

New member
חשבתי שגם בבאפלו המצב בכי רע

זה כמו להשוות את תל אביב לקריית מלאכי.
&nbsp
באפלו היא העיר השנייה בגודלה במדינת ניו יורק. יש לעיר כלכלה די יציבה, אבטלה נמוכה, קבוצות ספורט מצליחות. עיר שאם מכירים את האזורים בה, יכול להיות מקום לא רע להשקיע.
&nbsp
ניאגרה פולס זה סיפור אחר לגמרי. עיירה שהיא כ-30 ק"מ צפונית לבאפלו. עברנו בעיר מידי פעם בדרך למפלים. עיירת רפאים זאת בהחלט דרך טובה להגדיר את המקום. עיירה שאנשים מרוויחים בקושי שכר מינימום, נשענים על הטבות סוציאליות וקצבאות שונות. עיר שאנשים נורמלים בורחים ממנה. לא פלא שמצב הנדל"ן שם זול, כי אנשים לא רוצים בתים שם. לכן זה הגיוני שמעכרים ישראלים ימצאו שם "מציאות" וינסו למצוא פראיירים ישראלים לקנות שם.
גם שם הנדל"ן זול מאד, לא?
&nbsp

naf86

New member
נכון, המצב בבאפלו לא משהו

גם שם הנדל"ן זול מאד, לא?
&nbsp
נכון, המצב בבאפלו לא משהו
אבל הרבה יותר טוב מאשר ניאגרה פולס. מבין הערים הגדולות בארה''ב, הכלכלה היא השלישית מהסוף. אבל כמו כל עיר, אפשר למצוא אזורים טובים עם אוכלוסיה טובה. אם אני הייתי משקיע בבאפלו, הייתי מחפש ''עוגן'' כמו האוניברסיטה או בית חולים. אופציה אחרת זה למצוא עיירה טובה בפרברי באפלו. זה מה שאני עושה ברוצ'סטר (משקיע ליד האוניברסיטה ובפרברים)
&nbsp
נדל''ן זול לא בהכרח אומר השקעה גרועה. אבל זול זה דבר יחסי. 150 אלף דולר בנגיד רוצ'סטר יקנה משהו טוב. בניו יורק זה לא יספיק לדירה קטנה
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה