רכישה להשקעה

מצב
הנושא נעול.
רכישה להשקעה

רכישה להשקעה
אני שמח בשבילך שאתה מכיר את האיזור ויותר אם אתה גר שם. אני רוכש נכס למטרות השקעה ורווח.לא באמת מעניין אותי לגור שם ומצידי שתהיה עיר רפאים. אתה צריך להבין את השוק האמריקאי...מישהו תמיד יצטרך לגור שם

naf86

New member
אני גם משקיע רציני

רכישה להשקעה
אני שמח בשבילך שאתה מכיר את האיזור ויותר אם אתה גר שם. אני רוכש נכס למטרות השקעה ורווח.לא באמת מעניין אותי לגור שם ומצידי שתהיה עיר רפאים. אתה צריך להבין את השוק האמריקאי...מישהו תמיד יצטרך לגור שם
אני גם משקיע רציני
ויודע היטב ממה להתרחק. האוכלוסיה שאני רוצה שיגורו בנכסים שלי הם לא סוג האוכלוסיה שגרים במקום כמו ניאגרה פולס.

aeonf

New member
אתה באמת חושב שאתה תרוויח משהו מערי רפאים?

רכישה להשקעה
אתה באמת חושב שאתה תרוויח משהו מערי רפאים?

צבי ליך

New member
איזה שטויות

רכישה להשקעה
איזה שטויות
למה אתה חושב שמישהו תמיד יצטרך לגור שם?
איזה אינטרס יש למישהו לבוא לשם? איזה אינטרס יש למישהו להישאר שם?
&nbsp
מראים לך שחצי מהאנשים כבר ברחו, ואתה ממשיך לבלבל את המוח.
&nbsp
הכי גרוע זה שאתה תלוי במשווק שלך, וכשהוא ייפול, גם אתה תיפול.

השקעות בחול

רכישה להשקעה
השקעות בחול
שלום שמי דוד אני עובד בחברת פלורידה ישראל ואני רוצה להציע לך קרקע להשקע בחול אם אתה מעוניין תשאיר את פרטייך כאן ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליך https://bit.ly/2oYzfyR (אפשר גם לשלוח לי הודעה למייל [email protected]

מצב
הנושא נעול.
למעלה