אינדיאנה בדק בית

מצב
הנושא נעול.
אינדיאנה בדק בית

אינדיאנה בדק בית
אני במו"מ חרכישת נכס באינדיאנה מזוג ישראלים שרכשו ומוכרים כעת את הנכס . אני מעוניין בחברה שתעשה את הבדיקה לבית. מישהו מכיר? המלצות?
גם לעו"ד שיכול ללוות אותי?

naf86

New member
אינדיאנה היא מדינה גדולה

אינדיאנה בדק בית
אני במו"מ חרכישת נכס באינדיאנה מזוג ישראלים שרכשו ומוכרים כעת את הנכס . אני מעוניין בחברה שתעשה את הבדיקה לבית. מישהו מכיר? המלצות?
אינדיאנה היא מדינה גדולה
שגדולה פי 4 מישראל. זה יכול לעזור אם תכתוב באיזה עיר הנכס נמצא.

בדק בית - בדיקת פקח מקצועי של הנכס PROPERTY INSPECTION

אינדיאנה בדק בית
בדק בית - בדיקת פקח מקצועי של הנכס PROPERTY INSPECTION
הי מתן

אתה שואל לגבי בדק בית של פקח.
מעבר להמלצות של משקיעים פעילים במקום שזה מצוין, הנה מספר דרכי פעולה אפשריות נוספות:

1- חיפוש גוגל. תוכל גם למצוא בחיפוש ביקורות של לקוחות על פקחים בביקורות של גוגל או באתרי דירוג. רשום את הביטוי PROPERTY INSPECTION ואזור המיקוד של הנכס.
2. לבקש המלצה מחברת ניהול. הגורם שינהל לך את הנכס יש אינטרס לנכס שמתאים להשכרה. וגם יש להם קשרים עם פקחים שעובדים במקום.

הערות חשובות:
1- בדיקת נאותות של הפקח. ישנם שאלות שמומלץ לברר עם הפקח. ביניהם כמו שהזכרנו לבדוק או לבקש ממנו ממליצים, וגם לבדוק שמדובר בפקח מורשה, שני הנקודות האלה יסננו לך חלק מהסיכון.

2- בדיקת נאותות של נכס כוללת מספר מרכיבים.
חשוב שתהיה סגור מה הטווח של המידע שתקבל בבדק הבית ומה לא תקבל דרך הפקח ועליך לבדוק דרך גורמים אחרים. בעיקרון, פקח מקצועי יתן לך דיוח על ליקויים במבנה הפיזי. זהו. זה לא אומר שאין דברים אחרים שתצטרך לשפר בבית כדי להצליח להשכיר או למכור אותו.
שנית, ישנם בדיקות נאותות נוספות מעבר למצב הפיזי של המבנה.

בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה