LLC vs LLCs

מצב
הנושא נעול.
LLC vs LLCs

LLC vs LLCs
אומנם LLCs מבנה יחסית חדש שרק בשנים האחרונות אושר בכל המדינות אך בכל זאת רציתי לדעת אם מישהו מכיר את המבנה הזה.

הבנתי שמדובר ביישות דומה לאחזקות. למשל, כאשר יש 6 נכסי נדלן - במקום להרים 6 LLC, זאת אומרת LLC פר נכס, מרימים LLCs ובפנים כל נכס היא סוג של יישות עצמאית ולמעשה מדובר בחברה אחת במקום 6 חברות.

מישהו התנסה?

naf86

New member
אני הייתי ממליץ

LLC vs LLCs
אומנם LLCs מבנה יחסית חדש שרק בשנים האחרונות אושר בכל המדינות אך בכל זאת רציתי לדעת אם מישהו מכיר את המבנה הזה.

הבנתי שמדובר ביישות דומה לאחזקות. למשל, כאשר יש 6 נכסי נדלן - במקום להרים 6 LLC, זאת אומרת LLC פר נכס, מרימים LLCs ובפנים כל נכס היא סוג של יישות עצמאית ולמעשה מדובר בחברה אחת במקום 6 חברות.

מישהו התנסה?
אני הייתי ממליץ
שתתייעצו עם עורך דין שנמצא/מתמחה במדינה בה אתם מתכוונים להשקיע.
&nbsp
המבנה שלנו זה שיש חברת אחזקות שמטפלת בחשבונות, ויש חברות LLC שמחזיקים בפועל את הנכסים.
כלומר במקרה שלך, אפשר שיהיה SHARON LLC, שיהיה חברת האחזקות שלא מחזיקה בנכסים. מתחת לזה יש נגיד כמה LLC שכל אחד מחזיק בנכס/ים. חברת האחזקה מטפלת בחשבונות וגובה עמלה מה-LLC.

vinney

Well-known member
אתה מדבר על series llc

LLC vs LLCs

מישהו התנסה?
אתה מדבר על series llc
מדובר למעשה באוסף llcים, הדבר היחיד שמאחד אותם זה זהות הבעלים. בחלק מהמדינות (לא בכולן) זה מביא להנחות בעלויות נלוות (למשל משלמים פעם אחת למדינה במקום עבור כל llc), אבל זה לא נכון לכל המדינות. למשל בקליפורניה אין שום הבדל בין הקמת series llc לבין הקמת אוסף llcים בלתי תלויים, משום בחינה.

מבנה משפטי הקמת חברה LLC לאחזקת נכסים בארה"ב

LLC vs LLCs

מישהו התנסה?
מבנה משפטי הקמת חברה LLC לאחזקת נכסים בארה"ב
הי שרון,

מספר הערות לבדיקתך:
1- מדובר בנושא לבירור משפטי. אם תרצה הפנייה אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

2- מה המטרה לשמה אתה שוקל SERIES LLC ? באופן כללי LLC נועד לצורך הגבלת אחריות והפרדת נכסים. אם אתה מניח שבעצם כך שאתה פועל בתצורת SERIES LLC השגת הפרדה, הרי שההנחה שלך אינה נכונה. כדי לא להניח, יהיה עליך לבדוק מה הןכל הדרישות כדי להשיג את המטרה שלך. ולכן, ראה נקודה 1.

3- עלויות דיווח מס. אני ממליץ לך לבדוק מראש את השלכות דיוח המס על ידי רו"ח עבור SERIES LLC לעומת LLC.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך-
קרא כאן לגבי הקשר בין חן בנק \ מבנה משפטי בעלות LLC \ שיקולי מס ועלויות דיווח מס.
http://bit.ly/2GCPgBG

מקוה שזה עוזר לך!

מצב
הנושא נעול.
למעלה