רובינזון קרוזו נדל"ן בניאגרה פולס

מצב
הנושא נעול.

שלום חברים,
אני משקיע כבר תקופה אצל רובינזון בניאגרה פולס,
בהתחלה לא הייתי שקט מהנכס ומסוג ההשקעה.
לאחר סיור משקיעים איתו ולאחר הביקור בנכס, אני רגוע מאד.
וב"ה הנכס מניב לי תשואה מדהימה!
כל חודש מנהלת תיקי הלקוחות מתקשרת להסביר לי את הדוח החודשי,
מרגיש בטוח ומרוצה מאד.
[email protected]

צבי ליך

New member
לא מאמין לך

שלום חברים,
מרגיש בטוח ומרוצה מאד.
[email protected]
לא מאמין לך
כבר דובר על החברה הזו פה.
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2401/182599034/המומחים/השקעות_נדלן_בארהב

הוא מפרסם נכסים באתר שלו ללא מספר הבית (כך אי אפשר לבדוק אותו).

נכסים באזור קטסטרופה. בחישובי התשואה שלו אין vacancy ואין תחזוקה. בנכסים של 30,000$ זה מוחק את כל התשואה.

מוכר חלומות קלאסי

naf86

New member
אני מאמין לו

שלום חברים,
מרגיש בטוח ומרוצה מאד.
[email protected]
אני מאמין לו
בהחלט יכול להיות תשואה יפה בחודשים האחרונים.
אבל מספיק משהו קטן שישתבש(דייר שעוזב, תיקונים, דיירים שלא משלמים וכו'), וכל התשואה המדהימה יכולה להתנדף ולהיעלם.

aeonf

New member
SEEMS LEGIT

שלום חברים,
מרגיש בטוח ומרוצה מאד.
[email protected]
SEEMS LEGIT

מתי חי

New member
רובינזון קרוזו נדל"ן

רובינזון קרוזו נדל"ן
לא ברור לי מה האינטרס של מי שמשמיץ את חברת רובינזון נדל"ן אלא אם מדובר במישהו שדרש דרישות לא הגיוניות או שיש לו עניין לקדם מישהו מהמתחרים שעוסקים באותו התחום.
אני רכשתי דרך רובינזון קרוזו יותר מבית אחד בניאגרה פולס, מתחילת הקשר דרך תהליך הרכישה ועד קבלת הבעלות על הבתים, זכיתי לקבל טיפול צמוד ומסור מרובינזון עצמו ומכל העובדים במשרדו לשביעות רצוני המלאה.
הבתים מטופלים ע"י חברת אחזקה מעולה (בביקור בו הייתי בארה"ב הייתי בבתים, הגעתי למשרדי ולמחסני חברת האחזקה, פגשתי את בעלי החברה והעובדים וסיירתי אתם באתרים שונים, אין מקצוענים מהם!), הם מטפלים בכל תיקון קטן ועד גדול. הם מתחזקים את הבית, הם מטפלים בהנהלת החשבונות, הם מראיינים את המועמדים להשכרת הבתים ועושים עבודה מקצועית באיתור שוכרים בעלי אחריות לאחזקת הדירה ותשלום חשבונות במלואם ובזמן.
בעקבות היחס לו זכיתי הפכנו ממש לידידים.
יש לי רק מילים טובות להגיד על האופן בו אני מטופל ע"י החברה בארץ וחברת האחזקה בחו"ל.
למי שמתכוון לרכוש נכס בארה"ב על מנת לקבל תשואה גבוהה לכספו, ורוצה לישון בשקט, אני ממליץ לפנות אל רובינזון קרוזו.
לא תתאכזבו.
מאמין שבעקבות הניסיון הטוב שלכם, תמליצו גם לחברים טובים לרכוש את ביתם דרך רובינזון קרוזו נדל"ן.
אני בטוח בכך.

naf86

New member
אני גר בערך שעה וחצי מניאגרה פולס

רובינזון קרוזו נדל"ן
לא ברור לי מה האינטרס של מי שמשמיץ את חברת רובינזון נדל"ן אלא אם מדובר במישהו שדרש דרישות לא הגיוניות או שיש לו עניין לקדם מישהו מהמתחרים שעוסקים באותו התחום.
אני רכשתי דרך רובינזון קרוזו יותר מבית אחד בניאגרה פולס, מתחילת הקשר דרך תהליך הרכישה ועד קבלת הבעלות על הבתים, זכיתי לקבל טיפול צמוד ומסור מרובינזון עצמו ומכל העובדים במשרדו לשביעות רצוני המלאה.
הבתים מטופלים ע"י חברת אחזקה מעולה (בביקור בו הייתי בארה"ב הייתי בבתים, הגעתי למשרדי ולמחסני חברת האחזקה, פגשתי את בעלי החברה והעובדים וסיירתי אתם באתרים שונים, אין מקצוענים מהם!), הם מטפלים בכל תיקון קטן ועד גדול. הם מתחזקים את הבית, הם מטפלים בהנהלת החשבונות, הם מראיינים את המועמדים להשכרת הבתים ועושים עבודה מקצועית באיתור שוכרים בעלי אחריות לאחזקת הדירה ותשלום חשבונות במלואם ובזמן.
יש לי רק מילים טובות להגיד על האופן בו אני מטופל ע"י החברה בארץ וחברת האחזקה בחו"ל.
למי שמתכוון לרכוש נכס בארה"ב על מנת לקבל תשואה גבוהה לכספו, ורוצה לישון בשקט, אני ממליץ לפנות אל רובינזון קרוזו.
לא תתאכזבו.
מאמין שבעקבות הניסיון הטוב שלכם, תמליצו גם לחברים טובים לרכוש את ביתם דרך רובינזון קרוזו נדל"ן.
אני בטוח בכך.
אני גר בערך רבע שעה מהבתים שהם מציעים ברוצ'סטר.
מדובר על אזורים שלא הייתי ממליץ עליהם. מדובר על בתים זולים, עם אוכלוסית דיירים בהתאם.
&nbsp
אז כן, אזורים כאלה, יש תשואה מעולה. אבל כל זה עד שמגיע בעיות. ברגע שיש בעיה, זה יכול לעלות הרבה ולמחוק את כל התשואה. מי שקונה בזול, מקבל זול.

רובינזון קרוזו

אני גר בערך רבע שעה מהבתים שהם מציעים ברוצ'סטר.
מדובר על אזורים שלא הייתי ממליץ עליהם. מדובר על בתים זולים, עם אוכלוסית דיירים בהתאם.
&nbsp
אז כן, אזורים כאלה, יש תשואה מעולה. אבל כל זה עד שמגיע בעיות. ברגע שיש בעיה, זה יכול לעלות הרבה ולמחוק את כל התשואה. מי שקונה בזול, מקבל זול.
רובינזון קרוזו
כפי הנראה שלרוניזון קרוזו יש הרבה מה להסתיר אם הוא שלח אנשים לפורום הזה שידברו בשיבחו, אחת הטעויות הגדולות שעשיתי ואני מכירה מקרוב עוד כמה נפגעים/ות כמנו. שומר נפשו ירחק - אחרי שאתה עם הנכס והבעיות והוא עם העמלה הוא פשוט התאדה

aeonf

New member
בוא נקרא קצת על NIAGRA FALLS

רובינזון קרוזו נדל"ן
לא תתאכזבו.
אני בטוח בכך.
בוא נקרא קצת על NIAGRA FALLS
https://en.wikipedia.org/wiki/Niagara_Falls,_New_York
&nbsp
שיעור הגירה שלילי+
ב1960 גרו שם מעל 100K איש, היום פחות מחצי. כל עשור היא מאבדת כ10% מהאוכלוסיה שלה.
20% ממשקי הבית זה אימהות חד הוריות.
הכנסה חציונית בעיר היא כ26K$ בחודש, זה עיר אולטרה ענייה.
60% מתושבי העיר מקבלים סיוע מהמדינה, כלומר עניים מאד.
&nbsp
זה עיר טובה להשקיע בה? זה מתכון בדוק להפסדים למשקיע מרחוק, אין קשר בין מי מוכר לך/מנהל לך את הדירה למקום הזה, זה עיר שמשולה לשכונת עוני בערד או קריית שמונה.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה