לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63666,366 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 התשובות הניתנות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי ו/או מקצועי פרטני והן נועדו לתת כיוון ראשוני ותמציתי 

המשך >>

לצפיה ב-'השקעה ביחד '
השקעה ביחד
09/08/2018 | 11:15
5
141
הי,
עברתי לגור בארה"ב לצורך החוויה והנוחות המשפחתית (עם שלושה ילדים).
הכנסה שוטפת שתספק לנו חיים נוחים כבר יש ואני לא מחפש לעשות את "המכה" אלא לשמור על ערך הכסף + משהו....
אני נמצא במדינת וושינגטון ותהיתי האם יעניין מישהו להיכנס לשותפות בהשקעה (תחת LLC אחת) לצורך רכישת קרקע ובניית בניין עם מספר דירות.
אם אצליח למצוא מספיק מתעניינים אז רף הכניסה יהיה נמוך יותר.
צאו מנקודת הנחה שאני מבין בתחום, שהתוכנית העסקית כבר מוכנה ונעשתה בשיתוף עם גוף מקומי שבונה כך.
האם המודל יכול לעניין מישהו?
אשמח לשמוע תגובות בעניין....
השקעות נדל"ן בארה"ב >>
לצפיה ב-'מעוניין... תוכל לספר עוד פרטים?'
מעוניין... תוכל לספר עוד פרטים?
<< ההודעה הנוכחית
09/08/2018 | 12:28
77
לצפיה ב-'ברור שיכול לעניין'
ברור שיכול לעניין
09/08/2018 | 18:05
3
101
זה מודל די נפוץ.
אתה יזם שמחפש שותפים.
השאלה היא מה הפרטים. לא נתת אפילו פרטים כלליים כמו:
מיקום.
כמה דירות.
בנייה ומכירה, או בנייה והשכרה?
עלות.
ליווי בנקאי.
רקע שלך.

וכו' וכו'
השקעות נדל"ן בארה"ב >>
לצפיה ב-'קצת פרטים : '
קצת פרטים :
10/08/2018 | 07:07
2
105
היי
אני מחפש אנשים כמוני שיש להם אינטרסים זהים -להשקיע כסף פנוי שלא צריך בשנים הקרובות.
היזם המקומי יהיה השותף שלנו ויש לו יכולות טכניות אדירות לניתוח תנאי השוק ומציאת הנכסים שהם לפני שינוי ייעוד קרקע או שניתנה אופציה לבנות יותר דירות והמוכרים עדיין לא יודעים זאת. נשמע טוב מדיי? זה המצב!
א. מיקום - סביבת העיר סיאטל
ב. כמה דירות? - משתנה מפרויקט לפרויקט אבל בסדר גודל של 10+-.
ג. בנייה ומכירה בלבד כעת (כי צריך להחזיר את ההלוואה לבנק).
ד. עלות - ממה שראיתי כעת, סדרי גודל של 1מליון דולר עד 3.5 מליון דולר גיוס ממשקיעים (לא הכל בבת אחת היום אלא חלק היום וחלק לאחר היתרי הבנייה בעוד כ-שמונה עד שנים עשר חודשים).
ה. ליווי בנקאי - ברור שצריך, גם לצורך הרכישה של המבנה,האישורים וכו' וגם לצורך הבנייה של הבניין.
ו. רקע שלי - אני איש פיננסים עם למעלה מ-20 שנות נסיון בשוק ההון בישראל ובארה"ב וגם משקיע פרטי בארה"ב מ-2009 .
כעת מעוניין להגדיל את ההון שלי ביחד עם אחרים. 
אם זה מעניין, אשמח לקבל הודעה פרטית ונדבר על זה לעומק.

השקעות נדל"ן בארה"ב >>
לצפיה ב-'אז בעצם אתה לא היזם - אתה זה שמגייס את המשקיעים עבור היזם'
אז בעצם אתה לא היזם - אתה זה שמגייס את המשקיעים עבור היזם
14/08/2018 | 18:25
1
184
אם אני קורא נכון את מה שכתבת, יש בעניין גורם אחר - איש עסקים מקומי שהוא זה שבעצם יהיה ה"בנאי" - הוא זה שמוצא את הקרקע, מארגן את אישורי הבנייה ומן הסתם גם מטפל בהקמת הנכס.
 אם אני מבין נכון את הסיטואצייה - אתה זה שמגייס עבורו כסף. משקיעים פרטיים.

אז הנה כמה שאלות:
כמה שנים אתה חי באזור שבו אתה מציע לאנשים להשקיע בו?
האם אתה אזרח ארה"ב או בעל סטטוס תושב קבע (גרין קארד)?
 ורק כדי לוודא שאין עניין של "ניגוד אינטרסים":  האם אתה מקבל מהיזם תיגמול בכסף או בשווה כסף על גיוס המשקיעים הללו?
השקעות נדל"ן בארה"ב >>
לצפיה ב-'נראה לי שחבל ללכת לשם'
נראה לי שחבל ללכת לשם
15/08/2018 | 03:09
40
נניח שאתה יודע (ממש יודע. לא על בסיס מה שהוא יענה פה) שהוא אזרח אמריקאי שחי שם 20 שנה, הוא שם חצי מההון העצמי, ולא מקבל גרוש על הגיוס.
זה יגרום לך לסמוך על מילה שיוצאת לו מהפה? חס וחלילה!

מי שחושב בכלל להיכנס לפרויקט כזה צריך לעבור על כל פסיק ופסיק ולוודא מה הוא קונה, ואיך מתמודדים עם תרחישים שונים (כולל בעיות מול היזם).

אני מתעניין באמת, אבל אני גם די סקפטי לגבי מה שנכתב פה (במיוחד היכולת לחזות שינויים ב-zoning באמצעים טכנולוגיים).
לכן ביקשתי מידע נוסף שאפשר לבדוק. פרויקטים מהעבר, וכו'.
הבחור ענה לי שהיזם בחופשה כרגע. השארתי לו את המייל שלי כדי שישלח לי פרטים נוספים.

כשאקבל פרטים, אבדוק אותם ואעדכן פה. אגב, אני לא ממליץ לאף אחד לסמוך גם עליי. רק על עובדות. וכמובן, אם הוא יבחר שלא לשלוח את הנתונים, לי זה יספיק כדי להסיק את המסקנות המתבקשות
השקעות נדל"ן בארה"ב >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
ניר בבג'ני ייסד את נדלניר. במקצועו מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון בהצטיינות. צבר כ- 10 שנות ניסיון בשוק העבודה בניהול פרויקטים, ניהול סיכונים והנדסת תהל
עוד...

הודעות אחרונות

00:46 | 16.08.18 אורחים בפורום
09:30 | 15.08.18 אורחים בפורום
15:50 | 14.08.18 שלומי1948
20:48 | 09.08.18 אורחים בפורום
11:15 | 09.08.18 Answer everyone
00:35 | 08.08.18 ניר בבגני
16:33 | 05.08.18 ateyio
19:41 | 03.08.18 אורחים בפורום
21:52 | 02.08.18 אורחים בפורום
16:31 | 02.08.18 אורחים בפורום
11:44 | 01.08.18 אורחים בפורום
22:27 | 31.07.18 בחור חדש9

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ