השקעה ביחד

מצב
הנושא נעול.

Answer everyone

New member
השקעה ביחד

השקעה ביחד
הי,
עברתי לגור בארה"ב לצורך החוויה והנוחות המשפחתית (עם שלושה ילדים).
הכנסה שוטפת שתספק לנו חיים נוחים כבר יש ואני לא מחפש לעשות את "המכה" אלא לשמור על ערך הכסף + משהו....
אני נמצא במדינת וושינגטון ותהיתי האם יעניין מישהו להיכנס לשותפות בהשקעה (תחת LLC אחת) לצורך רכישת קרקע ובניית בניין עם מספר דירות.
אם אצליח למצוא מספיק מתעניינים אז רף הכניסה יהיה נמוך יותר.
צאו מנקודת הנחה שאני מבין בתחום, שהתוכנית העסקית כבר מוכנה ונעשתה בשיתוף עם גוף מקומי שבונה כך.
האם המודל יכול לעניין מישהו?
אשמח לשמוע תגובות בעניין....

מעוניין... תוכל לספר עוד פרטים?

השקעה ביחד
הי,
הכנסה שוטפת שתספק לנו חיים נוחים כבר יש ואני לא מחפש לעשות את "המכה" אלא לשמור על ערך הכסף + משהו....
אני נמצא במדינת וושינגטון ותהיתי האם יעניין מישהו להיכנס לשותפות בהשקעה (תחת LLC אחת) לצורך רכישת קרקע ובניית בניין עם מספר דירות.
צאו מנקודת הנחה שאני מבין בתחום, שהתוכנית העסקית כבר מוכנה ונעשתה בשיתוף עם גוף מקומי שבונה כך.
מעוניין... תוכל לספר עוד פרטים?

צבי ליך

New member
ברור שיכול לעניין

השקעה ביחד
הי,
ברור שיכול לעניין
זה מודל די נפוץ.
אתה יזם שמחפש שותפים.
השאלה היא מה הפרטים. לא נתת אפילו פרטים כלליים כמו:
מיקום.
כמה דירות.
בנייה ומכירה, או בנייה והשכרה?
עלות.
ליווי בנקאי.
רקע שלך.
&nbsp
וכו' וכו'

Answer everyone

New member
קצת פרטים :

ברור שיכול לעניין
זה מודל די נפוץ.
אתה יזם שמחפש שותפים.
השאלה היא מה הפרטים. לא נתת אפילו פרטים כלליים כמו:
מיקום.
כמה דירות.
בנייה ומכירה, או בנייה והשכרה?
עלות.
ליווי בנקאי.
רקע שלך.
&nbsp
וכו' וכו'
קצת פרטים :
היי
אני מחפש אנשים כמוני שיש להם אינטרסים זהים -להשקיע כסף פנוי שלא צריך בשנים הקרובות.
היזם המקומי יהיה השותף שלנו ויש לו יכולות טכניות אדירות לניתוח תנאי השוק ומציאת הנכסים שהם לפני שינוי ייעוד קרקע או שניתנה אופציה לבנות יותר דירות והמוכרים עדיין לא יודעים זאת. נשמע טוב מדיי? זה המצב!
א. מיקום - סביבת העיר סיאטל
ב. כמה דירות? - משתנה מפרויקט לפרויקט אבל בסדר גודל של 10+-.
ג. בנייה ומכירה בלבד כעת (כי צריך להחזיר את ההלוואה לבנק).
ד. עלות - ממה שראיתי כעת, סדרי גודל של 1מליון דולר עד 3.5 מליון דולר גיוס ממשקיעים (לא הכל בבת אחת היום אלא חלק היום וחלק לאחר היתרי הבנייה בעוד כ-שמונה עד שנים עשר חודשים).
ה. ליווי בנקאי - ברור שצריך, גם לצורך הרכישה של המבנה,האישורים וכו' וגם לצורך הבנייה של הבניין.
ו. רקע שלי - אני איש פיננסים עם למעלה מ-20 שנות נסיון בשוק ההון בישראל ובארה"ב וגם משקיע פרטי בארה"ב מ-2009 .
כעת מעוניין להגדיל את ההון שלי ביחד עם אחרים.
אם זה מעניין, אשמח לקבל הודעה פרטית ונדבר על זה לעומק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה