Invested in the Paredim/Profimex project of Edgewater?

My name is Monte Silver and I live in Israel. I am looking for people who invested in the Paredim Edgewater project in Connecticut U.S. for which Profimex raised money for in 2010. Myself and two others I brought in invested in the project. This project has performed worse, annually and cumulatively, than any investment I have ever made. Over the years, I raised the issue of poor performance to Paredim many times. On July 11, Profimex sent an email to Edgewater investors (who were BCC) stating that at least two other investors had concerns with the investment. The Profimex response was all is good and patience is required. This has been the response I have received for 8 years.

Under Connecticut law, Paredim is required to supply an investor with of the names and contact details of the other Edgewater investors. However, when I asked for this information (see email below), David Parisier, head of Paredim, ignored my request, though I reminded him of his legal obligations. David's failure to provide this information is especially troubling due to the fact that other investors share my group's concerns.

I offered to sign an NDA not to share the contact information with non-investors. Also, the purpose of my request was narrowly defined. Yet David ignored my request. Why? I do not know.

Thus I am forced to make a public attempt to find the other Edgewater investors

If you or anyone you know invested in the project pls contact me [email protected]

צבי ליך

New member
חוות דעת על פרופימקס, אלחנן רוזנהיים

My name is Monte Silver and I live in Israel. I am looking for people who invested in the Paredim Edgewater project in Connecticut U.S. for which Profimex raised money for in 2010. Myself and two others I brought in invested in the project. This project has performed worse, annually and cumulatively, than any investment I have ever made. Over the years, I raised the issue of poor performance to Paredim many times. On July 11, Profimex sent an email to Edgewater investors (who were BCC) stating that at least two other investors had concerns with the investment. The Profimex response was all is good and patience is required. This has been the response I have received for 8 years.

Under Connecticut law, Paredim is required to supply an investor with of the names and contact details of the other Edgewater investors. However, when I asked for this information (see email below), David Parisier, head of Paredim, ignored my request, though I reminded him of his legal obligations. David's failure to provide this information is especially troubling due to the fact that other investors share my group's concerns.

I offered to sign an NDA not to share the contact information with non-investors. Also, the purpose of my request was narrowly defined. Yet David ignored my request. Why? I do not know.

Thus I am forced to make a public attempt to find the other Edgewater investors

If you or anyone you know invested in the project pls contact me [email protected]
פרופימקס משקיעה כסף כבד בשיווק ויח"צ, אז אני מציע לך להמשיך לעדכן ככל שההתנהלות הביזיונית וחסרת האחריות שלהם תימשך.
&nbsp
כתבתי בשורת הנושא של התגובה שלי שזו חוות דעת על פרופימקס.
ככה הסיפור יעלה בחיפושים אודותיהם בגוגל, ואולי כשהוא יאבד לקוחות פוטנציאליים, אדון רוזנהיים ילמד דרך הכיס לקחת אחריות.
&nbsp
אם לעוד מישהו יש בעיות עם פרופימקס זו הזדמנות טובה להציף אותן

regnadlan

New member
צבי, איזה ניסיון יש לך עם פרופימקס ?

פרופימקס משקיעה כסף כבד בשיווק ויח"צ, אז אני מציע לך להמשיך לעדכן ככל שההתנהלות הביזיונית וחסרת האחריות שלהם תימשך.
&nbsp
ככה הסיפור יעלה בחיפושים אודותיהם בגוגל, ואולי כשהוא יאבד לקוחות פוטנציאליים, אדון רוזנהיים ילמד דרך הכיס לקחת אחריות.
&nbsp

צבי ליך

New member
הכל מתייחס למה שכתב מונטה מעליי

מונטי פשוט כתב באנגלית. ככה מי שיחפש בעברית חוות דעת על פרופימקס יוכל להגיע לתיאור שלו.
&nbsp
אם הם לא נותנים ללקוחות פרטי קשר של שותפים שלהם, זה רע מאד

תשובה לצבי ליך ולמונטי

מונטי פשוט כתב באנגלית. ככה מי שיחפש בעברית חוות דעת על פרופימקס יוכל להגיע לתיאור שלו.
&nbsp
אם הם לא נותנים ללקוחות פרטי קשר של שותפים שלהם, זה רע מאד
תשובה לצבי ליך ולמונטי
הובא היום לידיעתי על מה שכתוב בפורם זה. אני מנהל את פרופימקס, שמי אלחנן רוזנהיים, ניתן להתקשר אלי ל-097774402 לקבלת פרטים נוספים.

אין לנו לפרופימקס משקיע בשם צבי ליך, האם זה עובד שפיטרתי או סתם מתחרה שמצא לעצמו במה. אני לא יודע.

לגבי מונטי, הוא הוזמן למשרדי מנהל ההשקעה לקבל את רשימת המשקיעים , הוא אף פעם לא הגיע. אכן לא היו מספר רבעונים שמנהל ההשקעה החליט לא לחלק את כספי ההכנסות משכר דירה מאחר והכספים הושקעו להשבחת ההשקעה. דבר שהיה נכון. מונטי טען שהיו צריכות להיות חלוקות, אמרתי למונטי שאני לא הייתי משקיע את כספי או כספי משקיעים אצל מנהל שלא עושה הכל להוסיף ערך לנכס. אז מאחר ויש כאן טענות הזויות אז כדאי לדעת שמונטי ביקש ישיבת משקיעים, ישיבה כזו אורגנה במשרדינו. מונטי העלה את טענותיו ואני הסברתי את המצב. משקיע אחר בהשקעה הציע למונטי לקנות את חלקו של מונטי בהחזר מלוא ההשקעה שלו בתוספת 7% תשואה שנתית.מונטי סירב להצעה, והוא צדק, מאחר ועד היום הוא קיבל את כל כספי ההשקעה חזרה בתוספת תשואה נאה ביותר!!! והוא עדיין שותף בנכס שמצופה שיניב לו לאחר מימוש עוד רווחים נאים ביותר ותשואה שנתית דו ספרתית, זאת מאחר ומנהל ההשקעה השתמש בהכנסות שלא חולקו על מנת להוסיף ערך רב לנכס ההשקעה. רק חבל שמונטי לא חזר לאתר וביקש סליחה על ההשמצות חסרות השחר שלו.
ולגבי צבי ליך, מי אתה?? אם אדע מי אתה באמת אוכל לענות גם לך. וכן היו למשקיעי פרופימקס מספר הפסדים במשבר של 2008. ויחד עם הפסדים אלו ממוצע התשואה שהנבנו למשקיעים שלנו הוא גבוה ביותר. חבל שהרשות לניירות ערך אוסרת על פרסום תשואות למי שאינו משקיע כשיר. יש לפרופימקס בהחלט מה להיות גאים במה שהוא עושה עבור משקיעיה. אף חברה שהייתה מושקעת בהיקפים של פרופימקס לפני משבר 2008 לא הייתה יכולה לעבור את המשבר מבלי לסבול הפסדים. בפרופימקס הם היו מעטים ביותר ופרופימקס ידעה גם לפצות המשקיעים על מעט ההפסדים שהיו למעט משקיעים שהפסדו במשבר של 2008.
ולגדי, יש לנו אכן משקיעים בשפ גדי אבל אתה לא כותב את שם משפחתך. בכל נייר שלנו כתוב שהחלוקות הם לפי צפי, אם דייר פושט רגל, וזה גם בר קרה לנו אז בוודאי שלא יהיהיו חלוקות ונצטרך להוציא כסף על מנת להתאים את הנכס לדייר חדש. אם תגיד מי אתה ומה ההשקעה שהשקעת בה אוכל גם לענות לך ולהפנות אותך לחתימתך שאתה יודע שהתוכנית העסקית היא בהתאם לצפיף והיכן כתוב שיתכן ובסופה של ההשקעה לא יהיה רווח.
אבל אני גאה שיש לנו מעט מאוד מקרים כאלה שההשקעה לא הסתיימה ברווח. ברוב המקרים ההשקעה הסתיימה ברווח גבוה מהצפי של התוכנית העסקית. בובמקרה שמשקיע הפסיד איתו (יש מעטים כאלה) ידענו איך לפצות אותו על ההפסד בתיק שלו.

ובנוסף - גם יש לנו מוצרי השקעה - הקרנות שלנו - שבסכות הפיזור המשקיעים שלנו מאוד מוגנים ועד היום הראנו שזו דרך ההשקעה הבטוחה ביותר שמקטינה את הסיכוי להפסד. כל הקרנות שלנו מניבות תשואות מצוינות למשקיעים שלנו. ומי שרוצה לקבל יותר פרטים מוזמן לפנות אלי אישית בהתאם לטלפון שציינתי למעלה..
ומי שכותב דברים הזויים ולא נכונים כדאי שיתן את שמו האמיתי.

אלחנן רוזנהיים

צבי ליך

New member
השבתי ש"הכל מתייחס למה שכתב מונטה"

תשובה לצבי ליך ולמונטי
הובא היום לידיעתי על מה שכתוב בפורם זה. אני מנהל את פרופימקס, שמי אלחנן רוזנהיים, ניתן להתקשר אלי ל-097774402 לקבלת פרטים נוספים.

אין לנו לפרופימקס משקיע בשם צבי ליך, האם זה עובד שפיטרתי או סתם מתחרה שמצא לעצמו במה. אני לא יודע.

לגבי מונטי, הוא הוזמן למשרדי מנהל ההשקעה לקבל את רשימת המשקיעים , הוא אף פעם לא הגיע. אכן לא היו מספר רבעונים שמנהל ההשקעה החליט לא לחלק את כספי ההכנסות משכר דירה מאחר והכספים הושקעו להשבחת ההשקעה. דבר שהיה נכון. מונטי טען שהיו צריכות להיות חלוקות, אמרתי למונטי שאני לא הייתי משקיע את כספי או כספי משקיעים אצל מנהל שלא עושה הכל להוסיף ערך לנכס. אז מאחר ויש כאן טענות הזויות אז כדאי לדעת שמונטי ביקש ישיבת משקיעים, ישיבה כזו אורגנה במשרדינו. מונטי העלה את טענותיו ואני הסברתי את המצב. משקיע אחר בהשקעה הציע למונטי לקנות את חלקו של מונטי בהחזר מלוא ההשקעה שלו בתוספת 7% תשואה שנתית.מונטי סירב להצעה, והוא צדק, מאחר ועד היום הוא קיבל את כל כספי ההשקעה חזרה בתוספת תשואה נאה ביותר!!! והוא עדיין שותף בנכס שמצופה שיניב לו לאחר מימוש עוד רווחים נאים ביותר ותשואה שנתית דו ספרתית, זאת מאחר ומנהל ההשקעה השתמש בהכנסות שלא חולקו על מנת להוסיף ערך רב לנכס ההשקעה. רק חבל שמונטי לא חזר לאתר וביקש סליחה על ההשמצות חסרות השחר שלו.
ולגבי צבי ליך, מי אתה?? אם אדע מי אתה באמת אוכל לענות גם לך. וכן היו למשקיעי פרופימקס מספר הפסדים במשבר של 2008. ויחד עם הפסדים אלו ממוצע התשואה שהנבנו למשקיעים שלנו הוא גבוה ביותר. חבל שהרשות לניירות ערך אוסרת על פרסום תשואות למי שאינו משקיע כשיר. יש לפרופימקס בהחלט מה להיות גאים במה שהוא עושה עבור משקיעיה. אף חברה שהייתה מושקעת בהיקפים של פרופימקס לפני משבר 2008 לא הייתה יכולה לעבור את המשבר מבלי לסבול הפסדים. בפרופימקס הם היו מעטים ביותר ופרופימקס ידעה גם לפצות המשקיעים על מעט ההפסדים שהיו למעט משקיעים שהפסדו במשבר של 2008.
ולגדי, יש לנו אכן משקיעים בשפ גדי אבל אתה לא כותב את שם משפחתך. בכל נייר שלנו כתוב שהחלוקות הם לפי צפי, אם דייר פושט רגל, וזה גם בר קרה לנו אז בוודאי שלא יהיהיו חלוקות ונצטרך להוציא כסף על מנת להתאים את הנכס לדייר חדש. אם תגיד מי אתה ומה ההשקעה שהשקעת בה אוכל גם לענות לך ולהפנות אותך לחתימתך שאתה יודע שהתוכנית העסקית היא בהתאם לצפיף והיכן כתוב שיתכן ובסופה של ההשקעה לא יהיה רווח.
אבל אני גאה שיש לנו מעט מאוד מקרים כאלה שההשקעה לא הסתיימה ברווח. ברוב המקרים ההשקעה הסתיימה ברווח גבוה מהצפי של התוכנית העסקית. בובמקרה שמשקיע הפסיד איתו (יש מעטים כאלה) ידענו איך לפצות אותו על ההפסד בתיק שלו.

ובנוסף - גם יש לנו מוצרי השקעה - הקרנות שלנו - שבסכות הפיזור המשקיעים שלנו מאוד מוגנים ועד היום הראנו שזו דרך ההשקעה הבטוחה ביותר שמקטינה את הסיכוי להפסד. כל הקרנות שלנו מניבות תשואות מצוינות למשקיעים שלנו. ומי שרוצה לקבל יותר פרטים מוזמן לפנות אלי אישית בהתאם לטלפון שציינתי למעלה..
ומי שכותב דברים הזויים ולא נכונים כדאי שיתן את שמו האמיתי.

אלחנן רוזנהיים
השבתי ש"הכל מתייחס למה שכתב מונטה"
מה רלבנטי מי אני?
&nbsp
כתבת "הוא הוזמן למשרדי מנהל ההשקעה לקבל את רשימת המשקיעים"- מה, לא יכולתם לשלוח לו אותה באי-מייל? נראה שמשכתם זמן כדי לחפות על תקלות מצידכם, ובסוף זה הצליח.
&nbsp
זה שכתוב באותיות הקטנות שההשקעה עלולה לא להצליח, אולי פוטר אותך משפטית.
לשיטתי, זה לא פוטר אותך מוסרית מלהסביר בעל פה על הסיכונים, ובהמשך לתקשר באופן שקוף את הסיבות לאי עמידה בצפי.
כשאתה לא עומד במשך שנתיים ביעדים שבתוכנית העסקית צריך להיות מאד ברור למה. איך פתאום נוצר צורך להשקיע תשואה של שנתיים בהשבחה?
אולי מלכתחילה שיווקת תוכנית עסקית לא ריאלית, והגנת על עצמך עם אותיות קטנות?
&nbsp
זה גם לא רלוונטי לכתוב שההשקעה אולי תניב בסוף תשואה דו ספרתית.
מונטי כתב שההשקעה הציגה ביצועים חלשים *יחסית*.
ה-S&P עשה תשואה של מעל 200% מסוף 2010. זה מעל 13% לשנה.
הפרויקט אולי יום אחד יביא תשואה דו ספרתית. זה משהו אחר לגמרי.

השקעה בפרופימקס

&nbsp
&nbsp
השקעה בפרופימקס
כמשקיע מאוכזב בפרופימקס , הבעיה העיקרית היא העדר שקיפות- נציג החברה וגם רוזנהיים עצמו אינם מספרים מראש על כך שיתכן ולא ימצאו שוכרים, שידרשו שיפוצים במבנה ותשואה לא תחולק למשך תקופה ארוכה, שקיים סיכוי שהמכירה בסופה של העיסקה לא תניב רווח.
לו ידעתי זאת מראש , לא הייתי נכנס להרפתקה כושלת זו, אולם חשוב שכל מי ששוקל להשקיע בפרופימקס יהיה מודע לכך.

צבי ליך

New member
סליחה שאני אומר, אבל הבעיה מתחילה עוד קודם

השקעה בפרופימקס
כמשקיע מאוכזב בפרופימקס , הבעיה העיקרית היא העדר שקיפות- נציג החברה וגם רוזנהיים עצמו אינם מספרים מראש על כך שיתכן ולא ימצאו שוכרים, שידרשו שיפוצים במבנה ותשואה לא תחולק למשך תקופה ארוכה, שקיים סיכוי שהמכירה בסופה של העיסקה לא תניב רווח.
לו ידעתי זאת מראש , לא הייתי נכנס להרפתקה כושלת זו, אולם חשוב שכל מי ששוקל להשקיע בפרופימקס יהיה מודע לכך.
משקיע שלא ברור לו שהסיכונים האלה קיימים (ושתפקידו לבדוק אותם), לא צריך לנהל את ההשקעות של עצמו.
הוא צריך או ללמוד, או להיצמד לעדר (מנהל תיקים מפוקח).
&nbsp
יזם שמגיע אליו משקיע שלא ברור לו שהסיכונים האלה קיימים, צריך לשלוח אותו ללמוד או להיצמד לעדר. לא לגייס ממנו את הכסף להשקעות כאלה.
&nbsp
לגייס ממשקיע כזה כסף זה לא מוסרי בעיניי.
לכן, לדעתי הבעיה עם רוזנהיים הרבה יותר חמורה משקיפות. היא בעיה של אתיקה ומוסר, ולך תדע כמה רחוק היא הולכת

danny19702

New member
דוגמאות

משקיע שלא ברור לו שהסיכונים האלה קיימים (ושתפקידו לבדוק אותם), לא צריך לנהל את ההשקעות של עצמו.
הוא צריך או ללמוד, או להיצמד לעדר (מנהל תיקים מפוקח).
&nbsp
יזם שמגיע אליו משקיע שלא ברור לו שהסיכונים האלה קיימים, צריך לשלוח אותו ללמוד או להיצמד לעדר. לא לגייס ממנו את הכסף להשקעות כאלה.
&nbsp
לגייס ממשקיע כזה כסף זה לא מוסרי בעיניי.
לכן, לדעתי הבעיה עם רוזנהיים הרבה יותר חמורה משקיפות. היא בעיה של אתיקה ומוסר, ולך תדע כמה רחוק היא הולכת
דוגמאות
האם מעבר לדוגמה שמוזכרת למעלה אתה מודע לעוד דוגמאות של בעיות אתיקה ומוסר אצל פרופימקס?

Shiran_yair2

New member

&nbsp
&nbsp
אם לעוד מישהו יש בעיות עם פרופימקס זו הזדמנות טובה להציף אותןהיי

א

אלחנן רוזנהיים

Guest
הפנו אותי לשטויות ולשקרים שכתובים באתר זה, אז חזרתי. אם מותר לשקר אז אני חייב להגיב על האמת.

ההשקעה שמונטי התייחס אליה: הלוואי והיו לנו עוד השקעות כאלה, מי שהשקיע 100 אלף דולר כבר קיבל חזרה 142 אלף דולר, אומנם תשואה שנתית לא גבוה אבל במקום לחלק עודפי הכנסות החלטנו לעשות מה שחובותינו לעשות להעלות את ערך הנכס. המשקיעים ממשיכים לקבל חלוקות שוטפות ואת רווחי המימוש נראה כאשר נמכור את הנכס. ואנו מצפים לרווחיות מאוד יפה, כי עשינו מה שמוטל עלינו לעשות להוסיף ערך לנכס ולמקסם את הרווח במימוש. מי שלא מבין את זה אינו מבין מה זה PERE, הענף שלנו.

ואותו צבי ליך, או דני 19702, מי שאתם, למה אתם לא מופיעים בשמכם האמיתי, אתם יכולים ללמוד ממני מה זה אתיקה ומוסר. צאו עם שמכם האמיתי ותוזמנו למשרדי לראות מה זה שקיפות ואתיקה, הן מה שאנו נותנים למשקיעים לפני ההשקעה, הן את היסטוריית הביצועים שלנו במשך למעלה מרבע מאה, תוכלו לראות את רשימות כל ההשקעות שעשינו מה הייתה התשואה בהתאם לתוכנית העסקית ומה הייתה התוצאה במימוש, מה היתה תחזית החלוקות הרבעוניות ומה היו החלוקות בפועל. אולי אז תחזרו לאתר זה ותבקשו סליחה. וכן בוודאי שהיו לנו הפסדים, בעיקר במשבר של 2008, וגם הפסד כאשר תפסנו מנהל השקעות במעשים לא כשרים. לנו יש אפס טולרנס לחוסר יושר, אני יודעים לפעול ולהגן על האינטרסים של המשקיעים שנותנים בנו אמון, ומעולם לא הפרנו את חובתינו כלפי אותם משקיעים, ולגבי התשואות שלנו, אין בית השקעות במדינת ישראל שהניב תשואות גבוהות מאיתנו אם תבדקו את זה בפעילות שלנו של רבע מאה, או מאז משבר 2008 או ב-10 השנים האחרונות או ב-5 השנים האחרונות. לצערי החוק אינו מתיר פרסום תשואות למשקיעים שאינן מוגדרים כמשקיע כשיר , לכן איני יכול לפרסם את ממוצע התשואות שלנו, והלוואי והיה מותר, כי גם עם מעט ההפסדים בהשקעות פרטניות הממוצע שלנו הוא מרשים מאוד וכאשר בודקים את ביצועי הקרנות שלנו, הסיפור עוד יותר טוב. אין לנו בארץ מתחרה ברמת המוסר שלנו, בהגינות וביושרה שלנו וגם בתשואות שאנו מניבים למשקיעים שלנו

vinney

Well-known member
אם המשקיע שלך ״שלא מבין את זה אינו מבין מה זה PERE, הענף שלנו״ - מי אשם? איך גייסת כספים ממישהו שלא מבין במה הוא משקיע?

עם כל הצדקנות והצעקות שלך פה על שקרים, לא לפני שלוש שנים כשכתבת את התגובה הראשונה ולא עכשיו - לא באמת הפרכת את הטענות של מונטי, ולמעשה בתגובה הראשונה שלך דאז די אוששת אותן...

כאמור התשואות שלך לא משהו, יחסית להשקעה מסוכנת כמו נדל״ן אפילו הייתי אומר שהן די מאכזבות. אתה מצביע על 140% רווח בלי להגדיר תקופה, אבל כמו שציינו בשרשור בעשור האחרון מדד הS&P500 הסולידי למדי עשה 200% (למעשה נכון לכתיבת שורות אלה - 250% רווח). למה להשקיע אצלך כדי לקבל תשואה נחותה בהרבה וסיכון גבוה בהרבה ממדד מניות סטנדרטי ובטוח, שגם יהיה נזיל לחלוטין וכנראה גם הרבה יותר שקוף מההשקעה שלך?

א

אלחנן רוזנהיים

Guest
כדי ליצור דיאלוג הגון, כדאי שמי שכותב ייתן את שמו המלא. אז תשובה לוויני, אנו רק מקבלים להשקעה משקיע המצהיר שהוא משקיע כשיר בהתאם להגדרה האמריקאית וכמעט כל המשקיעים שלנו הינם משקיע כשיר בהתאם להגדרה הישראלית. למערכת הרגולציה הפנימית שלנו אין תחרות בארץ, אנו מסרבים לקבל משקיעים שאנו חושבים שהשקעה במוצר לא נזיל ולא סחיר מתאים להם. לא מעט משקיעים עזבו את משרדנו באכזבה שסירבנו לקבל אותם כמשקיע כי לדעתנו הם לא מתאימים לסוג השקעות של PERE, וויני לידיעתך, התשואה שלנו של 25 שנה הרבה יותר גבוה מה-S&P 500. אתה מוזמן למשרדי ותקבל מיידע מלא של התשואות שלנו של ה-10 השנים האחרונות, של 5 השנים האחרונות של 25 השנים האחרונות ושל כל השקעה והשקעה שהחברה עשתה, (כולל גם כמה הפסדים, רובם בגלל משבר 2008 וגם בגלל מעשים לא כשרים של מנהל השקעות) אנו פועלים בספר פתוח, ביושרה ובשקיפות מלאה. ויותר מזה תראה מה היה הצפי בהתאם לתוכנית העסקית ומה היה בעת המימוש. ברור שהכל בתנאי שאתה עומד בדרישות החוק של משקיע כשיר.

ההשקעות שלנו אינן מוגדרות כהשקעות מסוכנות כדבריך, והעובדות מדברות בעד עצמן, אחרי 25 שנות השקעה ובתשואות שהנבנו למשקיעים שלנו. אז מהיכן אתה מבסס את מה שאתה אומר "תשואות מאכזבות" אתה מוזמן למשרדי ואם אתה משקיע כשיר אראה לך היסטוריית ביצועים של מעל לשני עשורים, מה התשואות שהנבנו למשקיעים שלנו. לגבי ה-140 אחוז החזר, תלוי מתי המשקיע קיבל חלק זה, יש הבדל גדול אם קיבל זאת אחרי 5 שנים או אחרי 10 שנים. בכל מקרה הנה הנתונים המדויקיים, התשואה השנתית CASH OUT 13.52% לשנה ו-COC 3.73% לשנה כאשר עיקר הרווח יגיע במימוש, בדיוק מה שתפקידנו למקסם את התשואה במימוש על ידי הוספת ערך לנכס. זה בדיוק מה שעשינו בהשקעה המוזכרת למעלה, זו חובתנו למשקיע וכך נמשיך לנהוג

אלחנן רוזנהיים, פרופימקס

vinney

Well-known member
אתה שם לב שמה שהלנתי עליו - זה בדיוק מה שאתה ממשיך לעשות? אתה מנסה להכפיש אותי רק כי אני לא נותן לך את האפשרות להטריד אותי באופן אישי בחיי המציאות (ע״ע הדרישה ש״מי שכותב ייתן את שמו המלא״ - מי שמך לדרוש את זה? הפורום של אבא שלך?), ואתה דורש שאני אכנע לתכתיבים ואיומים שלך כדי שתוכל לכלוא אותי מבלי אפשרות לצאת עד שאודה בצדקתך (ע״ע ״אתה מוזמן למשרדי ותקבל מיידע מלא״ כאילו שאת המידע המלא אתה מנוע מלפרסם ברבים משום מה).

למה שלא תפרסם את ה״מיידע המלא״ פה? למה צריך להזדהות בפנייך ולבוא אלייך כדי לקבל את מה שאתה נדרש, על פי חוק, לפרסם בציבור?

הרי בדיוק על זה היו התלונות מלכתחילה - חוסר השקיפות וחוסר האמינות.

א

אלחנן רוזנהיים

Guest
וויני, מה אתה מבין בשקיפות ואמינות, לפי תגובתך, כנראה לא הרבה. מי המטריד? לי נראה שזה אתה, אני מנסה לענות לך בכבוד ובהתאם למגבלות החוק, הלוואי והיה מותר לנו לפרסם מה שמגיע לציבור לדעת, אבל אנו חברה שומרת חוק זה מעל ל-50 שנה. אז אולי תלמד קודם מה מותר לנו לפרסם ומה מותר לנו לפרסם רק לפני משקיע כשיר. תחתום על טופס כשיר כנדרש על פי החוק וכל הספרים שלנו יפתחו לפניך, במשרדנו.

האם חברה שנוהגת "בחוסר שקיפות וחוסר אמינות," כדבריך תצליח לשרוד מעל ל-50 שנה? יש לחברה לקוחות של מעל ל-50 שנה, מעל רבע מאה אנו משקיעים עבור לקוחותינו בנדל"ן בחו"ל במאות השקעות ובעשרות קרנות, במיליארדים רבים. האם יש סיכוי שחברה שנוהגת בחוסר שקיפות תצליח לתפקד ולשרת את לקוחותיה יובל שנים, האם יש סיכוי שחברה שנוהגת כך לדבריך, לקוחותיה ימשיכו להשקיע אייתה רבע מאה, פעם אחר פעם? ובסכומים משמעותיים, קצת צניעות לא תזיק לך. אתה לא תלמד אותי מה זו אמינות ומה זו שקיפות. אז הנה אני כנציג החברה מוכן לדבר עם כל אחד אם הוא יזדהה בשמו ויהיה מוכן להתמודד בוויכוח הגון וישר. אחד העם אמר "האמת היותר פשוטה וברורה היא גם היותר קשה להתקבל על רוב בני האדם", אם אתה רוצה דיאלוג כן וישר אתה מוזמן למשרדי תתאם איתי פגישה 09-7774402, ואם תהיה מספיק הגון אחרי פגישה כזו אולי תעלה את רשמיך לפני חברי הפורם. שתהיה לך שבת שלום, אלחנן

למעלה