טופס W-7

מצב
הנושא נעול.
חבות מס בארה"ב

טופס W-7
שלום, אני בעלים של בית בפנסילבניה.
אינני אזרח ארה"ב, אלא ישראלי בלבד.
הבית נקנה על שמי הפרטי (לא הקמתי חברה מאף סוג).
לאחרונה החלטתי למכור את הבית, וחברת הניהול שלי בארה"ב מבקשת ממני למלא טופס W-7. האם אכן אני צריך למלא את הטופס?
ברור לי שאצטרך לשלם מס בשלב כלשהו, אולם הענין הוא שהעמדתי את הבית למכירה בעבר ויותר מפעם אחת ומעולם לא נדרשתי למלא טופס מסוג זה.
תודה לכל מי שיענה ויסייע.
חבות מס בארה"ב
שלום יהונתן

כן. יש מיסוי במכירה ועליך למלא הטופס כפי שהוסבר על ידי החברים בפורום.
אדגיש עבורך כי באופן כללי, בארה"ב ישנה חבות דיווח מס שנתית ברמה הפדרלית וגם ברמת המדינה. זה נקרא FEDERAL TAX ו STATE TAX בהתאמה.
כדי לבדוק באופן ספציפי עבור המקרה במדינה בה אתה מושקע, וגם במקרה שלך בהינתן שלא דיוחת מס בשנים הקודמות, אני ממליץ לך להיעזר ברו"ח המתמחה בדיווח והגשת דוחות מס עבור זרים (ישראלים) בארה"ב.
אם אתה צריך הפניות, תוכל למצוא כאן בפורום בחיפוש שאלות בנושא מס יש תשובות של עוסקים בתחום. אתה גם מוזמן לפנות אליי בהודעה אוכל לתת לך פרטי קשר של מספר רו"ח.
אני יודע שרו"ח ישראלים המתמחים בתחום כבר בעלי ניסיון במקרה מעין זה, ולהבנתי ישנה אפשרות גם לדווח על הכל ולשלם ללא קנס, זה תלוי כמה שנים פספסת. שוב, זה כבר עניין לבירור ברמת מומחה בענייני מס.

מקוה שזה עוזר לך!

טופס w-7 הוא טופס לבקשת מספר לצורך מס

טופס W-7
שלום, אני בעלים של בית בפנסילבניה.
אינני אזרח ארה"ב, אלא ישראלי בלבד.
הבית נקנה על שמי הפרטי (לא הקמתי חברה מאף סוג).
לאחרונה החלטתי למכור את הבית, וחברת הניהול שלי בארה"ב מבקשת ממני למלא טופס W-7. האם אכן אני צריך למלא את הטופס?
ברור לי שאצטרך לשלם מס בשלב כלשהו, אולם הענין הוא שהעמדתי את הבית למכירה בעבר ויותר מפעם אחת ומעולם לא נדרשתי למלא טופס מסוג זה.
תודה לכל מי שיענה ויסייע.
אם הנכס הושכר בעבר, ואם הגשת דוחות מס לארהב בעבר -אני מניח שנושא זה עלה.
מאחר ואתה תושב זר לצורכי מס ארה"ב -יחול ניכוי מס במקור מהמכירה. התפעול והמעקב של זה אפשרי לאחר שיש לך מספר לצורכי מס שנקרא
ITIN
ולכן הם מבקשים את המספר הזה.
במידה והנכס ישמש למגורים (אצל הרוכש) ובמידה והתמורה ממכירה נמוכה מ-300000 דולר -אתה עשוי לקבל פטור מניכוי מס במקור.
בהצלחה
אשר טוריאל, רו"ח (משפטן) EA

Boston Guy

New member
צא מנקודת הנחה שהנכס הושכר בעבר ושהשואל לא הגיש דו"חות מס

אם הנכס הושכר בעבר, ואם הגשת דוחות מס לארהב בעבר -אני מניח שנושא זה עלה.
מאחר ואתה תושב זר לצורכי מס ארה"ב -יחול ניכוי מס במקור מהמכירה. התפעול והמעקב של זה אפשרי לאחר שיש לך מספר לצורכי מס שנקרא
ITIN
ולכן הם מבקשים את המספר הזה.
במידה והנכס ישמש למגורים (אצל הרוכש) ובמידה והתמורה ממכירה נמוכה מ-300000 דולר -אתה עשוי לקבל פטור מניכוי מס במקור.
בהצלחה
אשר טוריאל, רו"ח (משפטן) EA
צא מנקודת הנחה שהנכס הושכר בעבר ושהשואל לא הגיש דו"חות מס
נראה לי שדי בטוח להניח את זה - כי הוא כתב בעצמו שהוא לא דיווח לרשויות המס בארה"ב דיווחי מס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה