קורס השקעות נדלן בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

dealoox

New member
קורס השקעות נדלן בארה"ב

קורס השקעות נדלן בארה"ב
שלום,
אשמח להמלצה של קורס נדלן בארה"ב.
איפה כדאי ללמוד, מאיפה להתחיל וכל הפרטים שאני צריך לדעת בתור מתחיל :)
תודה רבה!! :)

ללמוד השקעות נדל"ן בארה"ב

קורס השקעות נדלן בארה"ב
שלום,
אשמח להמלצה של קורס נדלן בארה"ב.
איפה כדאי ללמוד, מאיפה להתחיל וכל הפרטים שאני צריך לדעת בתור מתחיל :)
תודה רבה!! :)
ללמוד השקעות נדל"ן בארה"ב
שלום,

תודה על השאלה.
הנה מספר שיקולים שיכולים לעזור לך בהחלטה איפה כדאי ללמוד ואיך להשיג את כל הידע שצריך בשביל להתחיל. התשובה ב3 מילים היא "דע את עצמך".

דע את עצמך -
1 - למתחילים - עליך ללמוד את הבסיס של השקעות נדל"ן. זה עוד לפני שהתחלנו בכלל לדבר על ארצות הברית. ארגז כלים וידע ידע בסיסי של משקיע נדל"ן.

2- מה דרך הפעולה הנכונה לך? אם בכוונתך לעשות זאת בעצמך או לחלופין להשקיע דרך חברות נדל"ן או קרנות? האם אתה מתכוון להשקיע זמן ומאמצים בטיסה אל ארה"ב ובניית צוות מקומי? או שאתה מעוניין להשקיע את כספך באמצעות גורם אחר שיש לו תשתית כזו וללמוד כיצד לבחון חברות נדל"ן והשקעות? אלה קצוות להמחשה של מיומנויות נדרשות שונות לכל דרך פעולה.

3-קריאה. תתחיל לקרוא. הפורום הוא מקום נהדר ללמוד הרבה פרקטיקה. אני ממליץ גם על ספרים בנושא נדל"ן, לחזק את הבנת היסודות והעקרונות.

4- לעשות. כמו רכיבה על אופניים. יש גבול לכמה תלמד מקורסים, ספרים ותאוריות. לניסיוני, כאשר משקיעים חלק מהעניין ברמה האסטרטגית בהשקעת נדל"ן זהו המימד ההתפתחותי. אתה תלמד המון.

5- ניהול סיכונים - דבר נוסף, אני חושב שזה חשוב תמיד, אך במיוחד בהתחלה. לעבוד מסודר בלי קיצורי דרך. אין עסקה שצריכה להצדיק עבורך אי שימוש בעו"ד , או בדיקת פקח, או עבודה עם קבלן, וכמובן מתווך וכיוצא בזה. לבדוק שבכל המקרים מדובר בגורמים רשומים מוסדרים מבוטחים. licenced bonded insured. ניהול סיכונים עולה כסף אך זה כדאי. ושוב, אתה תלמד מכך המון.
דבר נוסף, כדי לצמצם את הסיכוי להפסד מטעויות או עקיצות למינהן וגם כדי להאיץ את עקומת הלמידה שלך, באפשרותך להיעזר במשקיע מנוסה, או כל גורם מקצועי אחר. העיקרון המנחה לגורם הראוי הוא מי שכבר ביצע בהצלחה ובאופן עקבי בדיוק את מה שאתה מתעתד לעשות.

מקוה שזה עוזר לך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה