שאלה דחופה בנוגע להקמת LLC בניו-יורק

מצב
הנושא נעול.

שמיX

New member

הי,

ביצעתי רישום של LLC חדש במדינת ניו-יורק לצורך רכישת נכס שאני מבצע שם בימים אלה (הרישום בוצע ע"י רו"ח אמריקאי שמתמחה בדברים מעין אלו אך עדין זה נראה לי מוזר)
האם זה תקין שבמסמך האישור (operating agreement) על הקמת ה LLC לא מופיע השם השני שלי כפי שהוא מופיע בדרכון אלא רק האות הראשונה של השם השני וכמו כן האם מספר הדרכון שלי או משהו מזהה נוסף לא אמור להופיע במסמך?
אם זה תקין אז עושה רושם שמאד קל להתחזות לאדם אחר (נניח אדם עם שם כמו שלי או מישהו שמחליף את השם שלו לשם כמו שלי) ופשוט לרוקן לי את החברה מנכסיה...

שאלה נוספת: לצורך רישום הנכס על שם החברה אני צריך רק את ה EIN בעוד שאת ה ITIN אני צריך רק כשיש הכנסות ואני צריך לדווח למס הכנסה בארה"ב?

תודה

צבי ליך

New member
נכסיה?

הי,

ביצעתי רישום של LLC חדש במדינת ניו-יורק לצורך רכישת נכס שאני מבצע שם בימים אלה (הרישום בוצע ע"י רו"ח אמריקאי שמתמחה בדברים מעין אלו אך עדין זה נראה לי מוזר)
האם זה תקין שבמסמך האישור (operating agreement) על הקמת ה LLC לא מופיע השם השני שלי כפי שהוא מופיע בדרכון אלא רק האות הראשונה של השם השני וכמו כן האם מספר הדרכון שלי או משהו מזהה נוסף לא אמור להופיע במסמך?
אם זה תקין אז עושה רושם שמאד קל להתחזות לאדם אחר (נניח אדם עם שם כמו שלי או מישהו שמחליף את השם שלו לשם כמו שלי) ופשוט לרוקן לי את החברה מנכסיה...

שאלה נוספת: לצורך רישום הנכס על שם החברה אני צריך רק את ה EIN בעוד שאת ה ITIN אני צריך רק כשיש הכנסות ואני צריך לדווח למס הכנסה בארה"ב?

תודה
נכסיה?
נכסיה כנראה יתחלקו לשניים:
1. חשבון בנק, שכשתפתח אותו וכשתמשוך כספים ממנו לא יסתפקו בשם שלך. ידרשו תעודה מזהה עם תצלום (או שתמשוך דרך אמצעי שכדי לקבל גישה אליו תצטרך להציג תעודה מזהה- למשל אתר אינטרנט או כרטיס דביט של הבנק).
2. נכס נדל"ן שיירשם במחוז. בניו ג'רזי (ואני מניח שבכל מקום) המחוז דורש תעודה מזהה (עם תצלום) ואישור נוטריון.
כמה פעמים עוקפים את זה? אני לא יודע. להערכתי זה נדיר מאד, וזו בעיה של חברת הטייטל.

שימוש באות הראשונה בשם האמצעי זה דבר שקורה. ברור שעדיף להשתמש בשם המלא אם המערכת מאפשרת

vinney

Well-known member
הOA הוא שלך.

הי,

תודה
הOA הוא שלך.
רוצה שמספר הדרכון שלך יופיע שם? תרשום את מספר הדרכון שלך שם. מה הבעיה?
&nbsp
עקרונית בארה״ב אין שום אפשרות לזהות אדם כלשהו באופן וודאי בלי לדעת מראש משהו ספציפי עליו. אם אתה רוצה שבOA יהיה רשום זיהוי וודאי אישי שלך - אתה צריך לרשום שם את מספר תעודת זהות הישראלי שלך (כי הרי גם מספר דרכון יכול להשתנות). להתחזות למישהו אחר זה מאוד קל, וקורה הרבה - תקרא על בעיית גניבת הזהויות בארה״ב.
&nbsp
אתה לא צריך EIN בשביל רישום הנכס על שם החברה (או בכלל).

שמיX

New member
קצת מפחיד האמת אבל תודה!

הOA הוא שלך.
רוצה שמספר הדרכון שלך יופיע שם? תרשום את מספר הדרכון שלך שם. מה הבעיה?
&nbsp
עקרונית בארה״ב אין שום אפשרות לזהות אדם כלשהו באופן וודאי בלי לדעת מראש משהו ספציפי עליו. אם אתה רוצה שבOA יהיה רשום זיהוי וודאי אישי שלך - אתה צריך לרשום שם את מספר תעודת זהות הישראלי שלך (כי הרי גם מספר דרכון יכול להשתנות). להתחזות למישהו אחר זה מאוד קל, וקורה הרבה - תקרא על בעיית גניבת הזהויות בארה״ב.
&nbsp
אתה לא צריך EIN בשביל רישום הנכס על שם החברה (או בכלל).
קצת מפחיד האמת אבל תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה