מתעיינת בנדל"ן בארצות הברית

מצב
הנושא נעול.

shani258

New member

שלום חברים,
לאחרונה אני מתעניינת בהשקעה בנדל"ן בארצות הברית, חיפשתי קצת מידע באינטרנט והגעתי לאתר Invest away -
https://goo.gl/9WFm4B

מקריאה באתר ועוד מאמרים ברשת הבנתי שיש שתי אפשרויות להשקעה באמצעות רכישת נכס או דרך קרן להשקעות בנדל"ן בחו"ל.

רציתי לשאול את חוכמת ההמונים מה אתם ממליצים, נכס או קרן?
התקציב להשקעה בטווח ה- 100,000 דולר.

תודה,
שני

AsiDS

New member
אין באתר הזה כלום

שלום חברים,
לאחרונה אני מתעניינת בהשקעה בנדל"ן בארצות הברית, חיפשתי קצת מידע באינטרנט והגעתי לאתר Invest away -

מקריאה באתר ועוד מאמרים ברשת הבנתי שיש שתי אפשרויות להשקעה באמצעות רכישת נכס או דרך קרן להשקעות בנדל"ן בחו"ל.

תודה,
שני
אין באתר הזה כלום
זה מידע סינטטי בסיסי לחלוטין. את קונה , בודקת סטטיסטיקה של האזור, לוקחת חברת ניהול וכו... בסופה של דבר אותו אחד שכתב את זה מוכר לך נכס ואז מתחילים ללמוד לאורך השנים למה נכנסת... לפעמים זה מאוד קל כמו שזה כתוב שם באתר ולפעמים לא. העצה שלי היא פשוטה, אל תשקעי במשהו שאת לא מבינה בו, תלמדי את הנושא לעומק על מנת שיהיו לך את הכלים במידה ודברים לא ילכו למקום שמבטיחים שלך, לצערי הסטטיסטיקה נוטה לצד שהדברים לא הולכים למקום שמספרים לך.

tedkovits

New member
השקעה

שלום חברים,

תודה,
שני
השקעה
השאלה קשה, כיוון שהיא כללית מדי. היכן את רוצה להשקיע, באיזה סוג נכס, אם קרן, איזו קרן, מה תנאי הקרן. יש אזורים שבהם לא תמצאי נכס במחיר 100,000$ ויש אזורים שתולי לקנו 4 נכסים! מצרף לך עלון מידע שיעזור לך.

AsiDS

New member
עוד עלון סינתטי

השקעה
השאלה קשה, כיוון שהיא כללית מדי. היכן את רוצה להשקיע, באיזה סוג נכס, אם קרן, איזו קרן, מה תנאי הקרן. יש אזורים שבהם לא תמצאי נכס במחיר 100,000$ ויש אזורים שתולי לקנו 4 נכסים! מצרף לך עלון מידע שיעזור לך.
עוד עלון סינתטי
הכל טוב ויפה על הנייר, אך בפועל דברים לא תמיד עובדים כך, סליחה! לרוב דברים לא עובדים כך במיוחד בבתים של עד 100K.
בעלון גם כתוב שהמשבר יצר הזדמנות? הלו! אנחנו כבר כמעט עשור לאחר המשבר, כדי לעדכן את העלון. פלורידה בבועה חדשה.

tedkovits

New member
עלון

עוד עלון סינתטי
הכל טוב ויפה על הנייר, אך בפועל דברים לא תמיד עובדים כך, סליחה! לרוב דברים לא עובדים כך במיוחד בבתים של עד 100K.
בעלון גם כתוב שהמשבר יצר הזדמנות? הלו! אנחנו כבר כמעט עשור לאחר המשבר, כדי לעדכן את העלון. פלורידה בבועה חדשה.
עלון
יש, בהחלט שיש מושגי יסוד ותנאי יסוד למשקיע החדש.

AsiDS

New member
שטויות

עלון
יש, בהחלט שיש מושגי יסוד ותנאי יסוד למשקיע החדש.
שטויות
סבבה, אז הוא יודע איך עובדת חברת טייטל, הוא יודע איך איך משלמים מיסים, הוא יודע עוד הרבה תאוריות....
בסופו של דבר זה לא מספיק. למשל, לא כתוב שבעת מכירה צריך לשלם 6% למתווך. זאת אומרת שאם קנית היום בית ב 100K ומחר תמכור אותו באותם 100K אז תהיה עם פחות כסף.
גם לא מצויין מהי רמת גימור של שיפוץ למכירה ל HOME OWENR, ורמת שיפוץ להשכרה. ברור לך שבית שהיה בסייקל של השכרה ברמת גימור של השכרה בחיים לא יקבל מחיר מלא.
אני נתקל בזה כל הזמן, משקיעים שהשקיעו בארה"ב מתקשרים אליי והם לא מבינים למה הם לא מצליחים למכור את הבתים במחיר שסיפרו להם. לרוב הם לא מבינים את גודל העמלה שנהוגה בארה"ב. והכי גרוע שהם לא מבינים שרמת השיפוץ שעשו להם לא מספיק טובה לבן אדם שרוצה לקנות את הבית ולהתגורר בו. פתאום הם מגלים שבכדי למכור במחיר שהם רוצים הם צריכים להשקיע עוד 15K.
שאתה רוצה לקנות זה נורא קל קולם רוצים לעזור לך. שאתה רוצה למכור גם כולם רוצים לעזור לך, אבל רק אם תשלם הרבה כסף.
את הדברים הללו העלון הזה לא מלמד.

tedkovits

New member
תגובה

שטויות
סבבה, אז הוא יודע איך עובדת חברת טייטל, הוא יודע איך איך משלמים מיסים, הוא יודע עוד הרבה תאוריות....
בסופו של דבר זה לא מספיק. למשל, לא כתוב שבעת מכירה צריך לשלם 6% למתווך. זאת אומרת שאם קנית היום בית ב 100K ומחר תמכור אותו באותם 100K אז תהיה עם פחות כסף.
גם לא מצויין מהי רמת גימור של שיפוץ למכירה ל HOME OWENR, ורמת שיפוץ להשכרה. ברור לך שבית שהיה בסייקל של השכרה ברמת גימור של השכרה בחיים לא יקבל מחיר מלא.
אני נתקל בזה כל הזמן, משקיעים שהשקיעו בארה"ב מתקשרים אליי והם לא מבינים למה הם לא מצליחים למכור את הבתים במחיר שסיפרו להם. לרוב הם לא מבינים את גודל העמלה שנהוגה בארה"ב. והכי גרוע שהם לא מבינים שרמת השיפוץ שעשו להם לא מספיק טובה לבן אדם שרוצה לקנות את הבית ולהתגורר בו. פתאום הם מגלים שבכדי למכור במחיר שהם רוצים הם צריכים להשקיע עוד 15K.
שאתה רוצה לקנות זה נורא קל קולם רוצים לעזור לך. שאתה רוצה למכור גם כולם רוצים לעזור לך, אבל רק אם תשלם הרבה כסף.
את הדברים הללו העלון הזה לא מלמד.
תגובה
עלון שכזה לא יכול ללמד הכל, ולא מתיימר. זוהי נקודת התחלה מצויינת. לפסול ולהגיד שטויות זו גסות ורשעות.

AsiDS

New member
אני גס, רשע וגאה!

תגובה
עלון שכזה לא יכול ללמד הכל, ולא מתיימר. זוהי נקודת התחלה מצויינת. לפסול ולהגיד שטויות זו גסות ורשעות.
אני גס, רשע וגאה!
זאת נקודת התחלה רעה מאוד כי היא מייצרת תמונה אוטופית ולא תמונה אמיתית, במיוחד שמתעסקים עם אוכלוסיה שמתגוררת בבתים בפחות מ 100K. אני לא יודע מה ההסטוריה שלך בארה"ב, אבל לי יש הרבה ניסיון ושום דבר ממה שכתוב בעלון הזה לא נותן כלי או חצי כלי לנהל את ההשקעה. אני לא מוכר נכסים למשקיעים, אבל הרבה אנשים פונים אליי שההשקעה שלהם עולה על שרטון. אתה יודע מה אני שומע מכל אותם אנשים שנתקעו עם נכס דפוק "קניתי עם חברת טייטל..." "בדקנו את האזור וראינו שהוא טוב..." "חברת הניהול..." בסופו של דבר הם על שרטון. שלא תהיה לך טעות, אני אוהב מאוד את שוק הנדל"ן בארה"ב, אבל הוא הרבה יותר מורכב ממה שהעלון מתאר. אתה מוזמן לבוא לקפה ולראות בתמונות את המקרים שטיפלתי בהם ואולי תבין מה יכולה להיות התמונה האמיתית. תאמין לי, אתה תהיה מופתע!
אם היה מדובר ב 5000 דולר סיכון למשקיע אז הייתי אומר מילא, אבל בגלל שרוב האנשים שמשקיעים הם אנשים ממעמד הביניים שמשקיעים חלק ניכר מחסכונותיהם, אז אני מעדיף להיות גס ורשע אבל לתת לו את התמונה האמיתית.

naf86

New member
לא הייתי סומך על האתר הזה

שלום חברים,

תודה,
שני
לא הייתי סומך על האתר הזה
קודם כל, הם מפרסמים את ברוקלין. 100 אלף לא יקנה לך שם כמעט כלום.
חוצמזה, האתר שלהם די חובבני והרבה מהמידע שם לא מדויק.
&nbsp

מה אתם ממליצים, נכס או קרן?

שלום חברים,

תודה,
שני
מה אתם ממליצים, נכס או קרן?
הי שני,

חידוד השאלה:
אם אני מבין נכון את מתלבטת האם כדאי יותר להשקיע בנדל"ן בארה"ב באמצעות בעלות ישירה על נכס או באמצעות קרן, כלומר השקעה קבוצתית בה יש לך חלק שיעורי בקרן.
האם זה תיאור יותר נדון ומדויק של ההתלבטות שלך?

תשובה:
אין השקעה עדיפה מבין השניים באופן גורף. ההחלטה הנכונה היא פר משקיע והנה 3 שיקולים שאני מציע לך לקחת בחשבון בבירור שלך:

1- שליטה VS. פסיביות - בהשקעה ישירה בנכס בבעלות מלאה שלך, ההחלטות הן שלך. זה יתרון. מצד שני, זה מגיע במחיר של צורך ביותר יכולות, מיומנויות, זמן ואנרגיה. משקיעים נבונים שקונים נדל"ן בבעלות ישירה לוקחים החלטה אסטרטגית הרבה יותר משמעותית רק מליצור תשואה על נכס, אלא מחוייבים למטרה של לצבור מיומנויות ויכולות שהן נכס בפני עצמו בטווח הארוך.

בגלל זה אני מלמד משקיעים בליווי האישי שמה שחשוב לא פחות זה לדעת את עצמך. כי כך ניתן לפעול בצורה אסטרטגית ובהתאמה אישית למטרות שלך.
ולכן, אני מאמין שגם מי שמבין נדל"ן אבל לא סגור על עצמו עדין רק עשה חצי דרך.

2- פוטנציאל רווחים - בהשקעה ישירה בבעלות מלאה יש באפשרותך ליצור מרווחים גבוהים יותר. זאת בהנחה שאת מבצעת זאת במקצועית בעצמך, או נעזרת בגורם מקצועי כדי לבצע זאת כך. אבל מצד שני, בהשקעה בקרן (בהנחה אידאלית שההבדל היחיד בין האפשרויות זה חשיפה עצמאית לנכס בודד או קרן למספר נכסים דומים) אז ישנו פיזור טבעי על מספר נכסים אשר מאפשר יציבות תשואה טובה יותר.

3- סיכונים ומורכבויות - כאן מדובר בעולמות שונים לחלוטין. במציאות אין דבר כזה שההבדל היחיד יהיה רק צורת החשיפה, כלומר רכשית נכס בודד ישירות או קרן שמנהלת מספר רב של נכסים דומים. בפועל, השקעה בקרן יוצרת מימד נוסף של הגורם המבצע כלומר בדיקת נאותות לר רק של הנדל"ן אלא גם החברה העסקית. במקרים אחרים, השקעה בקרן פותחת הזדמנויות מינוף אך גם סיכונים הקשורים במינוף גבוה. השקעה בקרן כוללת ארגון שותפות מורכב יותר ובו חברים משקיעים, יזמים ישראלים, מפעילים אמריקאים, גורם מימון וכיוצ'. לכן לא באמת ניתן לבודד החלטת השקעה רק על פרמטר של נכס בודד ישירות או קרן נכסים דומים בניהול צד ג'.

מקוה שזה עוזר לך!
ניר נדלניר

גילוי נאות: נדלניר - ליווי מקצועי להשקעת נדל"ן ישירה בארה"ב
Nadlanir.co.il

מצב
הנושא נעול.
למעלה