SECTION 8

מצב
הנושא נעול.
SECTION 8

SECTION 8
שלום לכם

מישהו יודע פה איך פןנים להזמנת בדיקה של נציג לסקשיין 8 (לא אץ החברות החיצוניות את הערייה ישירות)
* אני מדבר על אזור פלורידה

כמו כן אשמח לדעתכם בנושא פלוסים ומינוסים

*** יש לי 4 נכסים בפלורידה ממעמד פועלים , הנכסים מושכרים כ 4 שנים עם מנהל נכסים ואני מעוניין לבדוק מעבר לסקשיין 8 , אני גר בארץ

תודההה

חח אשמח לתשובות , איפה נפטלי בוסטון וויני ושאר החברים

SECTION 8
שלום לכם

מישהו יודע פה איך פןנים להזמנת בדיקה של נציג לסקשיין 8 (לא אץ החברות החיצוניות את הערייה ישירות)

*** יש לי 4 נכסים בפלורידה ממעמד פועלים , הנכסים מושכרים כ 4 שנים עם מנהל נכסים ואני מעוניין לבדוק מעבר לסקשיין 8 , אני גר בארץ

תודההה
חח אשמח לתשובות , איפה נפטלי בוסטון וויני ושאר החברים

צבי ליך

New member
תשאל ב-housing authority המקומי, או בעירייה

SECTION 8
שלום לכם

תודההה
בתכנית הסטנדרטית, הדייר הוא זה שבוחר את בעל הבית, הוא מביא לך את הטפסים (או קוד למילוי באינטרנט), ואתה ממלא את הפרטים ומתקדמים משם.
אתה כנראה מתכוון לתכניות ייעודיות, שבהן גוף מקומי סוגר מול בעל הבית ואז הוא שולחת אליו ספציפית את הדיירים.
זה משתנה ממקום למקום ומתכנית לתכנית (יש לווטרנים, יש לנשים מוכות, אנשים חולים, וכו').
&nbsp
פלוסים ומינוסים? היו כאן כבר כמה דיונים לגבי זה.
החלק שהמדינה מתחייבת לשלם הוא כמו כסף בבנק כל עוד הדייר והדירה עומדים בתנאים של התכנית. לפעמים יש עיכובים, אבל בוא נזכור שהאלטרנטיבה שלך היא מעמד פועלים.
לדיירים יש מוטיבציה גדולה לא לעשות שטויות כי זה יכול לפגוע להם בזכאות, והתכנית דואגת שהם יוכלו לעמוד בשכר בדירה.
מעבר לזה, זה תלוי בדייר הספציפי.
מן הסתם אישה מוכה בת 30 עם 7 ילדים שבדיוק התקבלה לתכנית זה מצב יותר מורכב ממישהי שכבר 20 שנה בתכנית.
&nbsp
שאלת ספציפית לגבי פלורידה.
וויני מקלפורניה, נפתלי מניו יורק, ובוסטון ממסצ'וסטס.
יכול להיות שבגלל זה לא ענו

Boston Guy

New member
לא מתעסק עם נדל"ן של SECTION 8

בתכנית הסטנדרטית, הדייר הוא זה שבוחר את בעל הבית, הוא מביא לך את הטפסים (או קוד למילוי באינטרנט), ואתה ממלא את הפרטים ומתקדמים משם.
אתה כנראה מתכוון לתכניות ייעודיות, שבהן גוף מקומי סוגר מול בעל הבית ואז הוא שולחת אליו ספציפית את הדיירים.
זה משתנה ממקום למקום ומתכנית לתכנית (יש לווטרנים, יש לנשים מוכות, אנשים חולים, וכו').
&nbsp
החלק שהמדינה מתחייבת לשלם הוא כמו כסף בבנק כל עוד הדייר והדירה עומדים בתנאים של התכנית. לפעמים יש עיכובים, אבל בוא נזכור שהאלטרנטיבה שלך היא מעמד פועלים.
לדיירים יש מוטיבציה גדולה לא לעשות שטויות כי זה יכול לפגוע להם בזכאות, והתכנית דואגת שהם יוכלו לעמוד בשכר בדירה.
מן הסתם אישה מוכה בת 30 עם 7 ילדים שבדיוק התקבלה לתכנית זה מצב יותר מורכב ממישהי שכבר 20 שנה בתכנית.
&nbsp
לא מתעסק עם נדל"ן של SECTION 8

מממ

&nbsp
&nbsp
מממ
האמת שניסיתי לחסוך את ההתעסקות מול חברת הניהול ואובדן הדיירים אחת לשנה \ שנה וחצי , אבל ממה שקראתי בפורום (וקראתי המון) אין איך לברוח מזה , זה הוא המחיר של נדלן ככלל ובפרט בארהב למשקיע מישראל כמוני

תודה לכם

tedkovits

New member
SEC 8

SECTION 8
שלום לכם

תודההה
SEC 8
הפרוצדורה עם SEC 8 היא כלהלן:
אתה מפרסם בית.
יבוא לך דייר SEC 8 עם VOUCHER לפי הסכום המאושר לו.
אם לך כמשכיר מתאים הסכום, ולדייר מתאימה יחידת הדיור ניתן לעשות עסקה.
יקבעו איתך לביקורת אנשי SEC 8. הם יוזמנו ע"י הדייר.
עלייך לעמוד בתנאים בדגש על חלונות ודלתות, גלאי עשן וכמובן יתר חלקי היחידה.
בד"כ האישור קל, וגם אם יש תיקונים ניתן לתקן בקלות ובמהירות.

צבי ליך

New member
כן. זאת התכנית הסטנדרטית

SEC 8
הפרוצדורה עם SEC 8 היא כלהלן:
אתה מפרסם בית.
יבוא לך דייר SEC 8 עם VOUCHER לפי הסכום המאושר לו.
אם לך כמשכיר מתאים הסכום, ולדייר מתאימה יחידת הדיור ניתן לעשות עסקה.
יקבעו איתך לביקורת אנשי SEC 8. הם יוזמנו ע"י הדייר.
עלייך לעמוד בתנאים בדגש על חלונות ודלתות, גלאי עשן וכמובן יתר חלקי היחידה.
בד"כ האישור קל, וגם אם יש תיקונים ניתן לתקן בקלות ובמהירות.
כן. זאת התכנית הסטנדרטית
יש כל מיני תכניות אחרות.
&nbsp
למשל, מתחמים ובניינים שלמים שחותמים על חוזים ארוכים מול HUD. התכנית מתחייבת מראש לשלם להם שכירות, והיא זו ששולחת את הדיירים. יש גם בתי אבות כאלה.
&nbsp
נתקלתי בתכניות דומות (לא סקשיין 8, אבל תחת hud) שעובדות גם מול בעלי בתים קטנים יותר.
&nbsp
בכל מקרה, סקשיין 8 באה להוציא את הניהול מהידיים של המדינה (כפי שהוא עובד ב-projects), ככה שאם פותח השרשור קיווה שהם ייקחו את הניהול על עצמם, אז הוא הבין נכון- זה לא יקרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה