העברת כסף חזרה לישראל ומיסוי

מצב
הנושא נעול.

שלום,

אני מכיר מספר יזמי נדל"ן ומעוניין להשקיע איתם בארה"ב. כל החלק האמריקאי ברור לי. לא הצלחתי להבין איך הכסף יגיע חזרה לארץ (העברה בנקאית?) ואיך מחושב המס בארץ. השאלה מאד ראשונית, כמובן שאוועץ ברו"ח. בינתיים רק רוצה להריץ מעט מספרים להחליט אם אני בכלל רוצה להיכנס לזה.

תודה וחג שמח.

yes80

New member
צור איתי קשר בפרטי

שלום,

אני מכיר מספר יזמי נדל"ן ומעוניין להשקיע איתם בארה"ב. כל החלק האמריקאי ברור לי. לא הצלחתי להבין איך הכסף יגיע חזרה לארץ (העברה בנקאית?) ואיך מחושב המס בארץ. השאלה מאד ראשונית, כמובן שאוועץ ברו"ח. בינתיים רק רוצה להריץ מעט מספרים להחליט אם אני בכלל רוצה להיכנס לזה.

תודה וחג שמח.
צור איתי קשר בפרטי
אני אפנה אותך לרו"ח ועו"ד יוצא ראשות המיסים ולא תצטרך לשלם מיסים בישראל על הכנסות משכ"ד בארה"ב

vinney

Well-known member
וואו באמת?

צור איתי קשר בפרטי
אני אפנה אותך לרו"ח ועו"ד יוצא ראשות המיסים ולא תצטרך לשלם מיסים בישראל על הכנסות משכ"ד בארה"ב
וואו באמת?

תודה, עדיין לא רלוונטי

צור איתי קשר בפרטי
תודה, עדיין לא רלוונטי
יש לי סכום די גדול שטרם החלטתי במה להשקיע. כנראה שיהיה גם מרכיב נדל"ני. יהיה כנראה יותר רלוונטי בשנה הבאה.

העברה בנקאית זאת בדרך כלל הדרך הכי יקרה

שלום,

תודה וחג שמח.
תפתח חשבון בנק בארה"ב ותכתוב לעצמך צ'ק. לוקח המון זמן לפגוש את הכסף אבל אחרי שמתחילה ה "זרימה", זה פחות משמעותי.

לגבי המיסים, אתה משלם בארה"ב מס ובישראל על ההפרש. בישראל מתייחסים לזה כמס רווחי הון אבל רו"ח חייב לבדוק את התיק שלך להתאים לך את האפשרות הזולה ביותר. תכנון מס נכון יכול לחסוך לך הרבה מאד כסף.

תפתח חשבון בנק בארה"ב ותכתוב לעצמך צ'ק. לוקח המון זמן לפגוש את הכסף אבל אחרי שמתחילה ה "זרימה", זה פחות משמעותי.

לגבי המיסים, אתה משלם בארה"ב מס ובישראל על ההפרש. בישראל מתייחסים לזה כמס רווחי הון אבל רו"ח חייב לבדוק את התיק שלך להתאים לך את האפשרות הזולה ביותר. תכנון מס נכון יכול לחסוך לך הרבה מאד כסף.

העברת כסף חזרה לישראל ומיסוי - תשובה

שלום,

תודה וחג שמח.
שלום

1- אין בעיה להעביר כסך מישראל אל ארה"ב ולהיפך
2- בסכומים גבוהים, עדיף להעביר כסף שלא באמצעות הבנקים אלא חברות פיננסיות או אפשרויות מתוחכמות אחרות
3 - אין קשר בין העברת כספים ומיסוי. חובת המיסוי קיימת גם אם הכסף נשאר בארה"ב.

כתבתי מדריך קצרצר שמקיף את השאלות הנפוצות בנושא הזה ודרכי הפעולה האפשריות. הנה הקישור:
http://bit.ly/2GCPgBG

ניר נדלניר

תודה

שלום

1- אין בעיה להעביר כסך מישראל אל ארה"ב ולהיפך
2- בסכומים גבוהים, עדיף להעביר כסף שלא באמצעות הבנקים אלא חברות פיננסיות או אפשרויות מתוחכמות אחרות
3 - אין קשר בין העברת כספים ומיסוי. חובת המיסוי קיימת גם אם הכסף נשאר בארה"ב.

כתבתי מדריך קצרצר שמקיף את השאלות הנפוצות בנושא הזה ודרכי הפעולה האפשריות. הנה הקישור:
http://bit.ly/2GCPgBG

ניר נדלניר
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה