מנהל הפורום מדבר

מצב
הנושא נעול.

צבי ליך

New member
מראה לי שהבנת מצוין. 2 נקודות

אולי - אם הייתי מבין מה הוא בעצם אומר...
כנראה שאני כבר קצת חלוד בשמיעת עיברית, כי לא הבנתי מה הוא מנסה להגיד.
1. השוק כבר לא נמוך, ובהרבה איזורים אפילו גבוה מאד. על זה אני מסכים במאה אחוז.
&nbsp
2. בקליבלנד, שבה הוא פועל, השוק עדיין אטרקטיבי.
&nbsp
מאחר ונתן90 אוהב את קליבלנד (שלא לומר מייחצ"ן את קליבלנד), אולי הוא רואה בזה סוג של גושפנקה/תמיכה בכך שהשקעה בקליבלנד היא השקעה טובה.
&nbsp
העניין הוא שמנהל הפורום משווק שם השקעות.
זה סרטון שיווקי, ויש להתייחס אליו בהתאם, עם יותר מקורטוב של מלח.

נתן90

New member
2. הבנת לא נכון

1. השוק כבר לא נמוך, ובהרבה איזורים אפילו גבוה מאד. על זה אני מסכים במאה אחוז.
&nbsp
2. בקליבלנד, שבה הוא פועל, השוק עדיין אטרקטיבי.
&nbsp
מאחר ונתן90 אוהב את קליבלנד (שלא לומר מייחצ"ן את קליבלנד), אולי הוא רואה בזה סוג של גושפנקה/תמיכה בכך שהשקעה בקליבלנד היא השקעה טובה.
&nbsp
העניין הוא שמנהל הפורום משווק שם השקעות.
זה סרטון שיווקי, ויש להתייחס אליו בהתאם, עם יותר מקורטוב של מלח.
2. הבנת לא נכון
שוק הוא תמיד אטרקטיבי במידה והוא שוקק,
כשהוא נמוך הוא אטרקטיבי לרוכשים
כשהוא גבוה הוא אטרקטיבי למוכרים/מממשים.

לא הבנת נכון , מאחר ואני בשונה מיריב רואה אחרת את הדברים, ובשנה מהבנתך אינני מוצא את קליבלנד בשלב זה אטרקטיבית לרוכשים היא אולי לא יקרה אבל כבר לא מספקת מציאות תשואה.
הרכישות שלי התמקדו באזורים שונים מפעילותו של יריב עם שוני מהותי בסוג השכונות היכן שהוא פועל עם מחיר נמוך מסיבת איכות התושבים רמתם הכלכלית פשע ... תשואה על סיכון תמיד תהייה זמינה וזה לא משנה באיזה שוק אתה פועל.

לא פעם ולא פעמיים עלה המשפט האלמותי אמריקה גדולה ולא דומה שוק זה לשוק זה , הדבר נכון גם לקליבלנד עם מטרופלין לא קטן של 2 מליון פלוס תושב.

מסיבה זו כבר מספר שנים שאני לא רוכש בתים לתשואה בקליבלנד ויותר פעיל בנכסי מימוש

אה מה, מעלת השוק בקליבלנד היא רמת האפורטבילטי כמדומני היא או המדינה מדורגת במקום הראשון כנדל"ן זול ביחס להשתכרות. מה שמספק תשואה ברמת סיכון הנמוכה משאר השווקים.

לקליבלנד נתתי אהבה והיא החזירה לי כפלים הן בעסקאות התשואה כמניבות וכעת במימושים וממשיך כיום ביזמות רווחית
אולי גם לך לא יזיק לראות את החיובי מפעם לפעם ולייחצן במקום להיות שלילי כלפי כולם, הבנו ניכוות זה כאב אבל זו הסתכלות צרה

צבי ליך

New member
יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון

2. הבנת לא נכון
שוק הוא תמיד אטרקטיבי במידה והוא שוקק,
כשהוא נמוך הוא אטרקטיבי לרוכשים
כשהוא גבוה הוא אטרקטיבי למוכרים/מממשים.

לא הבנת נכון , מאחר ואני בשונה מיריב רואה אחרת את הדברים, ובשנה מהבנתך אינני מוצא את קליבלנד בשלב זה אטרקטיבית לרוכשים היא אולי לא יקרה אבל כבר לא מספקת מציאות תשואה.
הרכישות שלי התמקדו באזורים שונים מפעילותו של יריב עם שוני מהותי בסוג השכונות היכן שהוא פועל עם מחיר נמוך מסיבת איכות התושבים רמתם הכלכלית פשע ... תשואה על סיכון תמיד תהייה זמינה וזה לא משנה באיזה שוק אתה פועל.

לא פעם ולא פעמיים עלה המשפט האלמותי אמריקה גדולה ולא דומה שוק זה לשוק זה , הדבר נכון גם לקליבלנד עם מטרופלין לא קטן של 2 מליון פלוס תושב.

מסיבה זו כבר מספר שנים שאני לא רוכש בתים לתשואה בקליבלנד ויותר פעיל בנכסי מימוש

אה מה, מעלת השוק בקליבלנד היא רמת האפורטבילטי כמדומני היא או המדינה מדורגת במקום הראשון כנדל"ן זול ביחס להשתכרות. מה שמספק תשואה ברמת סיכון הנמוכה משאר השווקים.

לקליבלנד נתתי אהבה והיא החזירה לי כפלים הן בעסקאות התשואה כמניבות וכעת במימושים וממשיך כיום ביזמות רווחית
אולי גם לך לא יזיק לראות את החיובי מפעם לפעם ולייחצן במקום להיות שלילי כלפי כולם, הבנו ניכוות זה כאב אבל זו הסתכלות צרה
אני לא מבין למה העלית את הראיון הזה פה, אבל בהחלט יכול להיות שזה לא מתוך אינטרס.
&nbsp
בקשר ל-Affordability:
affordability של נדל"ן בנפרד זה מדד קצת בעייתי.
&nbsp
לדעתי יותר רלוונטי זה כלל עלויות המחיה ורמת החיים ביחס לשכר. זה מה שמעודד ביקוש. אם לדוגמא החינוך יקר מאד/המסים גבוהים/ התשתיות על הפנים/ מזג האוויר קשה, אז גם אם הדיור זול יחסית לשכר, אנשים כנראה לא יבחרו לגור במקום כזה.

נתן90

New member
אסכים איתך בזה

אני לא מבין למה העלית את הראיון הזה פה, אבל בהחלט יכול להיות שזה לא מתוך אינטרס.
&nbsp
בקשר ל-Affordability:
affordability של נדל"ן בנפרד זה מדד קצת בעייתי.
&nbsp
לדעתי יותר רלוונטי זה כלל עלויות המחיה ורמת החיים ביחס לשכר. זה מה שמעודד ביקוש. אם לדוגמא החינוך יקר מאד/המסים גבוהים/ התשתיות על הפנים/ מזג האוויר קשה, אז גם אם הדיור זול יחסית לשכר, אנשים כנראה לא יבחרו לגור במקום כזה.
אסכים איתך בזה
העלתי מאחר ודעתי שונה מיריב ועל כן רציתי לעורר ולהרחיב את הדיון עם דעות ומבט נוסף/שונה.

אסכים איתך כי לא רק ש affordability הינו מרכיב מבין רבים אשר מעודדים ביקוש אלא יתרה מכך המחיר ועלות המחייה מציינים כי הביקוש הנוכחי איננו גבוה.

מה שכן מאחר והוא מדד על מצב קיים או עבר איננו סותר ואף מייצר ומחזק את הביקושים ובעת שהבקושים מגיבים כך רמת affordability תרד בהתאם.

אגב אם הבנתי נכון דירוג עלות מחייב הינו משוקלל ומורכב משכר עלות מגורים תחבורה חינוך מיסוי ושאר רלווטים

המדד האחר שתרצה לבחון הינו זמינות והזדמניות תעסוקה, רמת החיים שירותים ובעיקר מדד שביעות רצון של תושבים מאלו שהיגרו. כל אלו יתנו לך סיבה למגמה ואולי אפילו נתונים על מגמות הגירה עתידיות

נ.ב. חבל שאנחנו לא מנהלים את הדיון בפלטפורמה עם הכלים שציינו בשרשור מוקדם יותר המשלבים בלוג/פורום/ואחרים.

צבי ליך

New member
אני גם בעד אתר כמו של Asids

אסכים איתך בזה
העלתי מאחר ודעתי שונה מיריב ועל כן רציתי לעורר ולהרחיב את הדיון עם דעות ומבט נוסף/שונה.

אסכים איתך כי לא רק ש affordability הינו מרכיב מבין רבים אשר מעודדים ביקוש אלא יתרה מכך המחיר ועלות המחייה מציינים כי הביקוש הנוכחי איננו גבוה.

מה שכן מאחר והוא מדד על מצב קיים או עבר איננו סותר ואף מייצר ומחזק את הביקושים ובעת שהבקושים מגיבים כך רמת affordability תרד בהתאם.

אגב אם הבנתי נכון דירוג עלות מחייב הינו משוקלל ומורכב משכר עלות מגורים תחבורה חינוך מיסוי ושאר רלווטים

המדד האחר שתרצה לבחון הינו זמינות והזדמניות תעסוקה, רמת החיים שירותים ובעיקר מדד שביעות רצון של תושבים מאלו שהיגרו. כל אלו יתנו לך סיבה למגמה ואולי אפילו נתונים על מגמות הגירה עתידיות

נ.ב. חבל שאנחנו לא מנהלים את הדיון בפלטפורמה עם הכלים שציינו בשרשור מוקדם יותר המשלבים בלוג/פורום/ואחרים.
אני גם בעד אתר כמו של Asids
תוהה אם יש לו סיכוי בגוגל מול פורום תפוז. לתפוז יש רמת חשיפה די טובה.
&nbsp
גם יש כאן יוזרים שפעילים גם בפורומים אחרים בתפוז, ואני מניח שיותר נוח להם לרכז כמה תחומי עניין בפלטפורמה אחת.
&nbsp
בקשר למדדי הביקוש- אני מסכים.

naf86

New member
הוא כן המליץ על רוצ'סטר ניו יורק

מנהל הפורום מדבר

מסכימים איתו ?

http://player.bizportal.co.il/jwplayer.html?bizvideoid=645
הוא כן המליץ על רוצ'סטר ניו יורק

הבעיה היא שהוא מכיר שוק מאוד מצומצם. הוא (כנראה) קנה בתים מאוד זולים, עשה פליפים ועכשיו אין כבר הזדמנויות כאלה.
אבל כשקונים בית לטווח ארוך, לא צריך להסתכל רק על מחיר הבית וההיסטוריה של מחיר הבית, אלא גם על מצב השכירות. אם עכשיו אותם בתים שהוא קנה ב-30 אלף דולר, עולים 110 אלף, צריך גם לבדוק אם שכר הדירה עלה. אם שכר הדירה גם כן עלה, הרי שלמרות שמחיר הבית עלה זה עדיין יכול להיות עיסקה משתלמת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה