סוכנות נדלן ברוצסטר

Wind north

New member
סוכנות נדלן ברוצסטר

אשמח לקבל המלצות על סוכנות נדלן אמינה שמתעסקת במכירת נכסים ברוצ'סטר. או המלצות על הדרך החלקה ביותר למכור נכס לא מוצלח - ללא ספק אפסיד כסף במכירה (וכבר הפסדתי בשכירות) אבל אם יש טיפים למזער נזקים. תודה

naf86

New member
איפה ברוצ'סטר הנכס נמצא?

אם זה באזור גרוע, אולי סוכנות לא ממש יתלהבו לקחת את הנכס.
אחד הרשתות הגדולות שפועלות ברוצסטר הם https://www.howardhanna.com
&nbsp
&nbsp
חוצמזה, אני משער שאתה מתכוון לרוצ'סטר ניו יורק?

Wind north

New member
ב- maplewood

דיירים בחתך סוציואקנומי מאד נמוך שמתחלפים, התעסקות עם פינוי דייר שלא משלם, חברת ניהול צולעת ויחידות שלוקח זמן להשכיר אותן, חימום שהולך ב-2 יחידות בחורף אחד - לא חוויה טובה בכלל מבחינת תשואות, עוגמת נפש ולהערכתי הנכסים באזור שבו קניתי גם לא עולים

Wind north

New member
אני לא יודעת אם זה פשוט צירוף מקרים או חברה מנהלת לא מוצלחת

או סוג הנכס אבל להערכתי ככל שהנכס זול יותר יש סבירות שהתשואה תרד בשל תחזוקה וסוג אוכלוסיה. השקעתי במקום נוסף בארה"ב והחוויה אחרת לחלוטין.
הכל בסופו של דבר תלוי במי מלווה אותך בתהליך הקנייה ורמת האמינות שלו

naf86

New member
you get what you pay for....

כשקונים בזול, מקבלים זול. הרבה ישראלים נכווים בגלל שהם קונים נכסים זולים באזורים גרועים בגלל שהבטיחו להם תשואה גבוהה.
כן. עם (הרבה) מזל אפשר להשיג תשואה גבוהה. אבל ברגע שמתחילות הבעיות, זה אוכל את התשואה.
מייפולווד זאת שכונה מעורבת. יש שם אזורים טובים עם דיירים טובים. רק צריך מישהו שבאמת מכיר את האזור. אנחנו נמצאים בצד השני של העיר, וזה עולם אחר לגמרי שם.
&nbsp
אפשר לשקם את הנכס, למצוא חברת ניהול טובה שתמצא דיירים ואז כסף יתחיל להכנס. או שאפשר לספוג את הנזקים, למכור את הנכס ולעבור הלאה. החברה ששמתי בלינק הראשון מוכרים שם בתים, אז הם יכולים להיות מקור למציאת סוכן.
&nbsp

naf86

New member
אופציה שנייה זה לנסות לשקם את הנכס

חברת ניהול טובה אולי תצליח למצוא דיירים יציבים. אפשר אולי למצוא SEC8, דבר שיעזור קצת.
אבל את צודקת. חברת ניהול יכולה להיות ההבדל בין נכס מרוויח לנכס כושל. אם את רוצה, אני יכול לשאול את המנהלת שלי אם היא מוכנה לקחת נכס באזור הזה.
&nbsp

למעלה