הלך הרוח בפורום

lieran

New member
הלך הרוח בפורום

לצערי הרב אין מה לצפות לפרגון בפורום או העצמה.
תמיד יתקבלו הודעות כאילו כולם שקרנים וגנבים ולמה לא להשקיע.
אנני יודע מה המניעים מאחורי הגישה הזו: רצון לשמור על המשקיעים מפני נוכלים, עזרה למנהל הפורום או אסטרטגיה שווקית שכולם נוכלים ואני לא וכדומה.
מה לדעתכם המניע ?
ואיך נוכל להשתפר ?

vinney

Well-known member
זה פשוט

אל תנסה לעבוד על אנשים.
&nbsp
עובדה היא שרוב מוחלט של ישראלים שמשקיעים בארה״ב - משקיעים דרך מתווכים שגוזרים קופונים לא מוצדקים, גם אם לא בהכרח נוכלים במלוא מובן המילה. הפורום הזה נועד לאפשר לאנשים לתקשר, להחליף מידע וללמוד לעשות את הדברים בלי צורך במתווכים האלה.
&nbsp
הרבה אנשים שואלים על דברים שהם חושבים שאפשר לעשות - אבל אי אפשר לעשות. לא בצורה חוקית, או לפחות לא בצורה ישירה/זולה. ישראלי שכף רגלו לא דרכה בארה״ב שיקבל הלוואה של 75% מערך הנכס ממלווה אמריקאי? אין דבר כזה. לפתוח בנק מרחוק? תקרא על Patriot Act. לקבל 10% תשואה על השקעה של 25 אלף דולר? מעניין במה זה מושקע - צבעונים? בולים? לא יודע, כי לא אומרים. ״תפנה בפרטי״.
&nbsp
אז כן, אנחנו נעיר על כך. אם זה לא נראה הגיוני, אם זה לא עושה שכל, אם זה נשמע יותר מדי טוב - זה לא אמיתי.
&nbsp
וזה שאתה חושב שאם אתה נוכל אז גם כל השאר - אז לא. אני לא משווק כלום. אם אני משכנע מישהו לא לשים את כספו על קרן הצבי - זה לא אומר שאני אקבל את הכסף. זה רק אומר שמישהו לא יפסיד.

naf86

New member
בגלל שהמון ישראלים נשרפים

אפילו פה ברוצ'סטר אני מידי פעם נתקל בישראלים שקנו בית בשכונת פשע והם לא מבינים למה הם לא עושים כסף.
&nbsp
אם רוצים להשקיע עשרות/מאות אלפי דולרים בנכס, שווה כבר להשקיע שעות של מחקר. אם עושים את המחקר, למה להשתמש בחברה?
&nbsp
ישראלים נשרפים כי הם מאמינים לחברות של "מומחים" שגוזרים קופון ענק על בתים שלא שווים את המחיר.

anav156

New member
תגובה לויני

אם רוצים להשקיע עשרות/מאות אלפי דולרים בנכס, שווה כבר להשקיע שעות של מחקר. אם עושים את המחקר, למה להשתמש בחברה?

לא לכולם יש את הזמן והיכולת לשבת ולקרוא ולהשקיע שעות של מחקר כדי להבין כיצד לבצע את הדברים לבד.
יש עוד אלף ואחד דברים שבהם כל אחד פה סומך על אנשים אחרים על מנת שיעשו את העבודה בשבילם.
באופן עקרוני אני די מאמין בזה שצריך לשלם לאיש מקצוע על מנת שיבצע את העבודה בשבילך. כמובן שצריך להבין על מנת שלא ירמו אותך ולא יעבדו עליך ותוכל לדעת איפה להשקיע.
אני ממש לא מאמין בהשקעות דרך כל מיני קרנות וכאלה אבל בהחלט חושב שמישהו שאינו מבין כל כך (נניח לי ממש קשה עם אנגלית) יכול להשקיע דרך איש אמין שיעשה בשבילו את העבודה ואני אשלם לו כמובן בעבור העבודה.
בכל מקרה אני בהחלט משכיל מקריאה של מרבית התגובות שיש כאן בפורום.

בהצלחה לכולם.

naf86

New member
בוודאי שלפעמים עדיף להשתמש באיש מקצוע

אבל זה צריך להיות איש מקצוע אמין שיעבוד בשבילך, ולא מישהו שיש לו אינטרסים אישיים.
הרבה מה"אנשי מקצוע" בעצם מנצלים את התמימות של הישראלים, מנצלים אנשים שלא עושים מחקר ומנסים להפיל עליהם בתים גרועים.

GoodStartLLC

New member
גם אני שאלתי את אותה שאלה

אני בטוח שהתשובה היא רצון לשמור על המשקיעים מפני נוכלים.
לא תמיד זה עובד בצורה הכי יפה , כל אחד מכיוון אחר , אחד נכווה וכמו שאמרת חושב שכולם נוכלים , האחר חושב שהוא מכיר , השלישי חושב שהוא יודע הכל על ארצות הברית כי יש לו בית בקנטאקי .
למעשה הפורום פעיל ע"י בערך חמישה אנשים , שנותנים פה את הטון , וזה זכותם.
אני ממליץ לכל מי שבא לקבל פה מידע , לא בהכרח לקבל את השלילה , ולא באמת כולם רוצים לגנוב אותך , לא כולם כאלה רעים.
יש לזכור שכל מי שכותב פה מחזיק לפחות בנכס אחד בארצות הברית ומרוויח יפה .
נקודת השיפור היא באמת לעזור יותר לתת יותר מידע ולכוון ולאו דווקא לבטל השקעות ש"לא נראות לנו".
כולם יודעים שאפשר להניב רווחים בהשקעה נדלנית , יש כמה מרכיבים שחייבים ללמוד עליהם- תזמון , מחיר , אמון ועוד
בהצלחה לכולם

lieran

New member
מסכים

הבעיה היא שבגלל הטון השלילי (כאילו זה עבירה לחפש לקוחות) הרבה אנשים טובים מאבדים עניין, יש פחות שיתוף מידע, הפורום מתרחק מרמת הדיון והשיתוף באתרים מקבילים שיש בארהב, (אני הרבה עסקאות טובות עשיתי בזכות קשרים מהרשת).
ואם חלילה אשתף מה אני עושה מייד "שומר הסף" יתחילו לקטול ולפעול בשם השקיפות...
בקיצור חבל.

למעלה