השקעה בארה"ב- מפת הדרכים

danny19808

New member
השקעה בארה"ב- מפת הדרכים

אהלן,
אני חדש בתחום ולומד הרבה מהפורום הזה ומכל מני אתרים שהופעיו גם כן בפורום הזה.
אני מעוניין להשקיע בנכס מניב בארה"ב.

מעניין אותי אם יש מין מפת דרכים של משקיע בנדל"ן בארה"ב.
כלומר, מפה עם כל השלבים שצריך לעבור המשקיע עד נגיד מכירת הנכס ( לשם הגדרת סוף התהליך).
מפה שיכולה לפרט דגשים בכל שלב.
ואם אני עף על הרעיון אז גם המשקל הסגולי של כל שלב ( כמו לדוגמא חשיבות של בחירת חברת ניהול, קביעת שכ"ד וכו')

אם יש מפה כזאת, יהיה הרבה יותר נוח ונכון ללמוד על כל שלב ושלב.

מכירים חיה כזאת? תוכלו לתרום מהידע?

תודה לעונים!

naf86

New member
כל מדינה היא שונה

אז אי אפשר בהכרח לכתוב משהו שיתאים לכולם.
&nbsp
כמו כן, יש סוגים שונים של השקעות. יש כאלה שקונים בשביל להחזיק לתקופה ארוכה, יש כאלה שקונים בשביל לעשות פליפ וכו'.

naf86

New member
אז מה זה משנה שלב ה"מכירה"?

מפת דרכים כזאת היא פשוטה
1. מוצאים נכס
2. קונים את הנכס
3. מוצאים דיירים
4. אוספים שכר דירה
5. משלמים חשבונות

Boston Guy

New member
יש "מפת דרכים" כזו בתחומים אחרים (למשל - השקעה בבורסה)?

נראה שמה שאתה מחפש זה איזהשהוא סוג של "מתכון" - שאם תעקוב אחרי ההוראות שלו בדיוק, ותכניס את כל המרכיבים בכמויות הנכונות - תמיד תצא לך תוצאה קונסיסטנטית. העוגה תמיד תצליח.

לא מכיר דבר כזה בשום תחום שקשור להשקעות. לא בניירות ערך, לא בסחורות, ובטח שלא בנדל"ן.

danny19808

New member
לא מחפש מתכון

אלא סוג של רשימה של תחומים מהם מורכבת השקעה בנדל"ן בחו"ל.
וכל תחום ברשימה ארצה ללמוד לעומק ולהבין איך לעשות אותו על הצד הטוב ביותר.
משקיע בנ"ע, אז שם יש הרבה מידע מעמיק ומסודר עם הרבה מודלים שאותם אפשר ללמוד ולבחון ובסוף לבחור באסטרטגיה התאימה.

במקרה של נדל"ן בחו"ל מהארץ עדיין לא מצאתי מקור מידע מסודר או לפחות מפה שעליה אני מדבר.

naf86

New member
כי יש המון משתנים שונים

תקציב זה משתנה מאוד קריטי. מישהו עם תקציב של 50 אלף דולר יהיה מאוד מוגבל באזורים/בתים. מישהו עם תקציב של 500 אלף דולר יכול להשקיע במקומות או סוגי נכסים שיכול להשקיע.
&nbsp
מה עם מזומן מול משכנתא? אנחנו עובדים עם בנקים והם מאשרים לנו הלוואות וקוי אשראי. זה נותן לנו גמישות. מישהו שמשקיע מהארץ לא יכול לעבוד עם משכנתאות.
&nbsp
מה עם מיסים? אני תושב/אזרח ארה"ב. חוקים שונים לגמרי בהשוואה למישהו מישראל.
&nbsp
קניית נדל"ן יכול להיות תהליך של חודשים ארוכים של תכנון וביצוע. יש כל כך הרבה משתנים, יותר קל לאדם לבנות לעצמו תוכנית בהתאם למשתנים שלו, מאשר לעקוב אחרי "מפת דרכים" שחצי מזה יכול להיות לא רלוונטי או שונה.

MyREAdvisor

New member
אין חיה כזאת אבל ליווי אישי יכול לחסוך לך הרבה

השקעה בנדל״ן בארה״ב דורשת הבנה והכרה של עשרות פרמטרים אשר צריכים להיות מותאמים לצרכים האישיים שלך והציפיות שלך מהשקעה כזו.
במידה ותרצה אוכל לסייע לך.
למידע נוסף אתה מוזמן להכנס לאתר http://www.myreadvisor.co.il/
בברכה, אילן בחרי

danny19808

New member
תודה לעונים

מצאתי משהו שיכול לענות על השאלה שלי ( אם כי לא בצורת מפה, כמו שדמיינתי לעצמי).
מניח שיכול לעזור לאנשים שמתעניינים בתחום ורוצים להבין איך להתחיל:
&nbsp
https://www.biggerpockets.com/renewsblog/category/investing/
&nbsp
יש מלא מדריכים בנושאים שונים. צריך לחפור קצת כדי למצוא את הרלוונטיים לכל שלב.
יש עוד מקורות מידע שהייתם ממליצים?

שלבי ההשקעה בנדל"ן בארה"ב

הי דני

אם אני מבין נכון, אתה מתכון להשקעה בנכס מבנה מגורים פרטי למטרת השכרה לטוווח בינוני ארוך. נכון?

הנה קישור למדריך מקוצר שמסביר איך מבצעים השקעה ישירה.
מדריך להשקעה ישירה בארצות הברית
הכוונה בהשקעה ישירה היא שאתה קונה נכס ישירות בשוק בארצות הברית, ולא קונה מחברת שיוק נדל"ן. זה לא הגיוני לחתום במשרד נוצץ ברמת גן על קנייה של נכס באוהיו. יותר משתלם (והגיוני) לבצע את עסקת נדל"ן בארה"ב דרך ברוקר מקומי.

אתה יכול לבצע השקעה כזו בעצמך אן באמצעות ליווי מקצועי.
לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות.
באופן כללי, היתרון לפעול בעצמך הוא לחסוך את עלות הליווי המקצועי ולהימנע מסיכון בעבודה עם גורם לא אמין.
מצד שני, היתרון בליווי מקצועי הוא פתיחת האפשרות לעבוד עם קשרים בדוקים בארצות הברית שכבר הוכחו כמוצלחים (תתפלא אבל בארה"ב לא תמיד פשוט לעבוד עם קבלן אמין או חברות ניהול טובות ובמידה ואין שום בסיס או קשר קודם אז הסיכון להפתעות גבוה יותר) וכמובן היתרון הברור שמי שיודע זה רק מי שהצליח ולא סתם פעם אחת או פעמיים אלא באופן עקבי. בתחום הזה מחיר הטעות יכול להיות גבוה. בשנים האחרונות ראינו בפורום דוגמאות המוכיחות זאת.

בהצלחה!

ניר

גילוי נאות: נדלניר - ליווי אישי להשקעות נדל"ן ישירות בארהב.
מזמין אותך ללמוד עוד על השקעה ישירה בארצות הברית.
באתר NadlaNir.co.il

paralysis by analysis

דני,
אני רוצה מהתחלה להתנצל על מה שאני הולך לכתוב, זה לא מרוע זה מטוב.

אני מתווך כבר מספר שנים ועובד עם משקיעים אמריקאים וישראליים ואני גיליתי תופעה רחבה, בעיקר אצל המשקיעים הישראלים שאני קורא לה paralysis by analysis.

אני הראשון שיעודד ללמוד על התהליך, לקרוא ולהתייעץ. אך אל נא תיפול תוך בור הלימוד האינסופי מבלי להוציא לפועל את הנלמד. אומרים ש"ידע זה כוח" אבל אני טוען ש"ידע שהוא מיושם זה כוח".... אל תהיה סטודנט נצחי.

היו לי עשרות לקוחות שמעולם לא קנו נכס, כי היו במחקר שוק תמידי ומעולם לא קפצו לתוך המים.

בשני מילים..... כל השקעה מניבה, מטרה להביא תשואה שנתים ו/או השבחה.
תשואה נקבעת כפונקציה של סיכון..... סיכון גבוהה (במיקום, עיר, אוכלוסיה) מניבה תשואה גבוהה יותר.

משקיעים סולידים, מנסים לקבל תשואה יפה בסיכון נמוך. לרוב מקומות שנחשבים לטובים, שם האוכלוסיה תהיה טובה והאיזור ישבח באופן טבעי עם השנים.

אם אתה מרגיש אבוד, פנה למתווך מקומי, הוא ילווה אותך בכל שלב של הקנייה וסיפק לך מפת דרכים תוך כדי תנועה.

החלט כמה זמן אתה משקיע במחקר ולימוד וקפוץ למים. אני עומד לרשותך במתן עצה ועזרה. אני פועל בדר' פלורידה.

danny19808

New member
מסכים עם מה שכתבת

מסכים שצריך לעבור מתיאוריה לפרקטיקה.
מכיוון שאני נמצא בהתחלה של ההתחלה, אני מעוניין ללמוד את התחום בצורה מקיפה כי מעבר לרצון לגרום לכסף שלי לעבוד מעניין אותי מאוד ללמוד את התחום ולהבין את יחסי הגומלין, הסיכונים, תהליכי עבודה נכונים וכו'.
&nbsp
כך אני עושה בכל תחום השקעה שאני מעוניין להיכנס ( אין הרבה, אבל במספר השקעות שביצעתי כך פעלתי:)
נשמע מאוד הגיוני להיעזר באנשים טובים מהשטח.
תודה על הצעת העזרה!

למעלה