אשמח לקבל עזרה

yizhaksh

New member
פתיחת חשבון בנק מהארץ

אני מכיר שתי אפשרויות. אחת ניסיתי בעצמי ועל השניה שמעתי.
הראשונה, אפשר לפתוח חשבון השקעות בschwab שיש לו גם את מרבית הפיצ'רים של cheking account: מקבלים כרטיס אשראי ופנקס צ'קים, אפשר לבצע wire וACH, ואתה מקבל גם routing number. הדבר היחיד שחסר זה bill payment שהם לא מאפשרים לאנשים שאינם אזרחי ארה"ב. אני פתחתי חשבון עבור עצמי, אבל הם אמרו לי שאפשר לפתוח גם עבור LLC.
מה שכן, זה אמור להיות חשבון השקעות ולא checking account. כל הchecking account features הם רק כדי שיהיה לך קל יותר להשתמש בו כחשבון השקעות, ואחד הנציגים אמר לי שיש להם צוות שבודק שאתה באמת משקיע, אחרת הם עלולים לסגור לך את החשבון.
אני חושב שמספיק שתחזיק איזה 1000-2000$ באיזה ETF וזה יסגור את הפינה מהבחינה הזו. יש להם ETFים שאפשר לקנות ללא עמלת קניה (רק עמלת החזקה, וגם היא מאוד נמוכה)
אני אצלם כבר חצי שנה ולא עשו לי שום בעיה. השקעתי איזה סכום בETFים רק לפני חודש.
אין שום דמי ניהול, והדבר היחיד שאני משלם זה על wires, יוצא 25$ כל פעם.
מבחינת המסמכים, כנס לאתר. אתה צריך בערך לחשוף את כל תולדותיך עד יציאת מצרים.

האפשרות השניה היא בbank of america. שמעתי שיש כמה עורכי דין בארץ שיכולים לפתוח חשבון דרך איזה contact שיש להם בבנק. זה בטח עולה כמו שזה נשמע...

בהצלחה

vinney

Well-known member
איך פתחת חשבון בschwab בלי SSN?

וניסיתי בזמנו לפתוח חשבון עבור LLC בETRADE, שזה דומה לSchwab, והם הסתבכו עם מס הכנסה כי לא הצליחו להבין איך לדווח את זה נכון ובסוף סגרו לי אותו. לא בדיוק ברור לי מה הייתה הבעיה שלהם, חשבון בבנק רגיל עם כל אותה הניירת עבד לי נהדר.

yizhaksh

New member
פשוט עקבתי אחרי ההוראות באתר

שלחתי להם כל מסמך שהם רצו, מתי שהם רצו. גם מסמכים בעברית.
וזה היה הרבה, יש לציין.
הם שלחו את המסמכים לתרגום אצלם.
כל התהליך לקח בערך חודש.

yizhaksh

New member
לא מכיר את איטרייד אבל שוואב

מייעדים את עצמם (בין השאר) ללקוחות זרים, כך שיש להם את המוכנות והאופרציה הדרושות לטפל בכל מה שקשור בכך

למעלה