תביעה על גג לאחר סופת אירמה

B55555

New member
תביעה על גג לאחר סופת אירמה

היי

הגג שלי נפגע לאחר הסופה כ100 רעפים עפו מיקום גקסונויל
שלחתי איש גגות והוא אמר שכדאי להחליף כבר את הגג כהוא ישן ויבש והנזק גדול ולתקן לא כדאי
הוא אמר שאני אחתום לו על החוזה והוא יטפל בהכל תהיה לי השתתפות של 2 אחוז מdweling 155000 שזה 3100 דולר
גג עולה כ7000
הוא אומר שהם עושים את זה הרבה ויהיה לי גג חדש וזו הזדמנות אחרי ההוריקן

דרך אגב הגג מקורי מ1994 הרבה ביטוחים לא מסכימים גם לבטח גג כזה

בינתים אני פתחתי תביעה בgeovora והם העבריו לadjuster שלהם
וקבעו ליום שבת אינספקשיין עם חברת הניהול

אתמול קיבלתי מייל מpublic adjuster שחברת הגגות העבירה להם את הנתונים שלי
הבנתי שהם אמורים לייצג אותי יכולים להוציא יותר הכל כמובן בפוליסה שלי
ולהם גם צריך לשלם מהטוטאל (את זה לא בדיוק הבנתי)

באיזה דרך אתם מציעים לבחור מנסיונכם ?
תודה

zach78

New member
תיקון גג

בלי להתייחס לדרך שבה תבחר לתקן את הגג, הייתי ממליץ לך:
1. לקבל מספר הצעות לתיקון הגג. ( מנסיון אישי, כאשר אני החלפתי גג קיבלתי הצעות מחיר, בכתב, בסכומים של 7000$-32000$ עבור אותה עבודה בדיוק )
2. כן, לבעל מקצוע יש סיכוי טוב יותר להתמקח עם חברת הביטוח. ייתכן ותרצה לשכור את שירותיו של שמאי פרטי.
3. יש לך מזל שהעצים לא נפלו על הבית. תוסיף לרשימת ה to-do שלך "גיזום עצים".

Boston Guy

New member
רצוי לבדוק שלא מנסים לעשות עליך סיבוב

מה שקבלן הגגות מציע לך נראה לך כרגע כעיסקה מצויינת - והוא מן הסתם ינפח את החשבון לחברת הביטוח כמה שהוא רק יכול.
מכיוון שפרנסתו היא על ניפוח חשבונות לחברת הביטוח, ואתה לכאורה לא איכפת לך כמה זה עולה (כי "שולמן ישלם") - הוא יוציא מהם כמה עשרות אלפי דולארים על עבודה של כמה אלפי דולארים.
אולי אתה חי באשלייה שכל מה שאתה תשלם זה את ה 2% השתתפות עצמית - ואתה מן הסתם תהיה נורא שמח עד שיגיע הרגע שפוליסת הביטוח תגיע לחידוש... ואז אתה תראה את הפרמייה החדשה לשנה הבאה ותבין איפה נמצא כאן ה"עוקץ".
חברת הביטוח "תתחשבן איתך" בפרמייה של שנה הבאה - וכשתנסה למצוא חברת ביטוח אחרת, תגלה שכל חברות הביטוח מקושרות אחת לשנייה, ושכולם יודעים על תביעת הביטוח שהגשת ורוצים פרמייה בהתאם.

אף פעם לא משתלם ללכת לעסקים עם בעל מקצוע שרוצה "לחלוב את חברת הביטוח". הוא יצחק כל הדרך לבנק - אבל אתה נשאר תקוע למי יודע כמה שנים עם נכס שיש עליו "דגל שחור מבחינה ביטוחית".

למעלה