פתיחת חשבון בנק בארהב

eyalzb4

New member
פתיחת חשבון בנק בארהב

אהלן חברים
אני חייל משוחרר והחלטתי שאני משקיע בקליבלנד.
לפני הכל צריך לפתוח שם חשבון בנק.
השאלה שלי היא אם אפשר לפתוח חשבון בנק בלי לטוס ואם מישהו פה יודע איך עושים את זה.
תודה אייל

boazaha

New member
פתיחת חשבון

ליריב פז, מנהל הפורום יש קישור לעורך דין שעושה זאת מהארץ.
דיברתי איתו אבל בסוף טסתי ופתחתי בעצמי.
פנה אליו בנושא.

realtor1

New member
רק בארהב

אני עוסק בנדלן וגר בארהב וגם יש לי קשרים די טובים עם בנקים באיזור שלי (דיסי) ועד כמה שאני יודע אין בנק שמאפשר לפתוח חשבון בלי פגישה פנים מול פנים עם הלקוח. הכוונה היא ללקוחות זרים כמובן. לקוחות אמריקיים שיש להם היסטוריית אשראי לא מחוייבים לכך.
האם יש דרכים לעקוף את זה? כנראה... האם זה מומלץ? ממש לא בטוח...

חן בנק + אסטרטגית השקעה

הי אייל לגבי פתיחת חשבון בנק קרא את הכתבה הזו ואני משוכנע שזה יעזור לך. http://nadlanir.co.il/how-to-open-us-bank-account/ הזכרת שאתה מתכון לטוס לקליבלנד. אנו משקיעים בקליבלנד שנים רבות. תוכל למצוא באתר דוגמאות להשקעות ישירות בארהב. אנחנו מלווים משקיעים קצה אל קצה בתהליך החל מאיתור , בדיקת נאותות מקצועית, סגירה נכונה, שיפוץ וחיבור לחברת ניהול שמשכירה ומנהלת את הנכס. זו דרך טובה למי שרוצה יותר שליטה והבנה בנכס שהוא משקיע וגם אפשרות לחסוך כסף ביחס לרכישת נכס משופץ ומושכר מחברת שיוק נדלן ישראלית. אני כותב לך את זה כי מהצד השני לטוס לארהב דורש ממך השקעת זמן מאמץ וכסף וכל עוד אין לך את הנסיון והקשרים אז עקרונית אתה גם חשוף יותר לסיכון הנובע מביצוע טעויות מיותרות או עבודה עם ספקים לא בהכרח טובים. ולכן אני חושב שכדאי לך לבדוק אפשרות להיעזר בגורם מקצועי שמסוגל לתת לך מענה להתמודדות עם הבעיות והסיכונים האלה. הנה האתר Www.nadlanir.co.il בהצלחה! ניר

למעלה