עזרה בחוכמת/דעת ההמונים (הפורום) בנוגע להשקעות

מדוע? העלתי שאלה לגיטימית, לבעיה קיימת

מה זה משנה, מהי ההשקעה?

כתבתי שאני בבעיה, להבטיח תשואה, למרות שאני יכול.
אני שואל איך אני יכול לדלג מעל המשוכה הזו.

תמיר את השאלה לנדל"ן, מציעים לך בית ב- 7%.
כעת זו הבעיה שלי, יש הרבה אנשים בשוק שמציעים אותה ההבטחה, אבל למעשה משלמים תשואה מכספי המשקיע, התשואה גם מוגבלת בזמן ל2-4 שנים ראשונות.

אני בא ואומר, מצאתי נכס, שאני מושקע בו שנותן כזו תשואה, וימשיך לתת תשואה של 7%, אבל קשה לי לשווק אותו בגלל הרמאויות והעוקצים שיש בשוק.

כל שאני שואל, כיצד הייתם מציעים לי לעניין משקיעים בהשקעה שכזו?

למען הסר ספק, אני לא משוק נדל"ן בארה"ב, או נכסים בארה"ב (אני כן משקיע), והמודל שלי שונה לחלוטין. אני כרגע משקיע בו בעצמי ועושה לעצמי, החשיבה שלי היא לפתוח לציבור. אין לי כרגע אופרציה, אין לי מנגנון, אני חושב על להקים אחד כזה.

לכן לא רלוונטי בכלל אם מישהו יפנה אלי במסרים, כי אין לי מה להציע כרגע!!!
כמו-כן גם אין לי אפשרות לענות במסרים כי תפוז חסמו לי את האופציה הזו לפני שנים מספר בעקבות דין ודברים מול מנהלים בפורומים אחרים.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

n47

New member
בכנות, ואני לא אומר שאתה כזה

או בעל כוונה שכזו - אני מייד חושד שזו עקיצה מתוחכמת חדשה. לייצר פסאודו אמינות, סקרנות (הרי עכשיו כולנו כוססים ציפורניים ומחכים לרמז על ההשקעה המופלאה)... הפוך על הפוך...

צבי ליך

New member
יש המון דרכים לשווק יכולות מוכחות

לקוח איכותי הוא לקוח שיש לו יכולת להפסיד את הכסף בלי שזה יפגע בו באופן משמעותי.
אחד הדברים שמבדילים בין לקוחות איכותיים לבין לקוחות פחות איכותיים, זו היכולת שלהם לבדוק אותך.
לקוח איכותי לא יצפה להבטחת תשואה.
הוא כן יצפה לחלוקה הוגנת של הסיכון סיכוי, והוא כן יבדוק את ההיסטוריה שלך לפרטים. הוא יצפה לשקיפות מוחלטת (מ-ו-ח-ל-טת), והוא כבר יידע לשאול אותך את השאלות הרלבנטיות.
&nbsp
אחת האופציות היא לפנות לפאמילי אופיסים.
אלה שאני נתקלתי בהם עושים בדיקה הרבה יותר יסודית מהמשקיעים שנפלו בעוקצים האחרונים (וברור לי שגם להם יש נפילות), וכמובן שהם גם יכולים להשקיע סכומים שיאפשרו לך התנהלות פשוטה (בלי צורך להתנהל מול עשרות משקיעים שלא מבינים מה קורה סביבם).
&nbsp
כל זה בהנחה שבאמת יש לך מוצר טוב. מי שיודע לעבוד לא צריך לגייס ממשקיעים קטנים מאד.
&nbsp
לגבי מה שכתבו כאן על הצגת תשואות עבר- תתייעץ עם עו"ד שמתמחה בניירות ערך

aeonf

New member

תודה רבה, זו הסיבה שאני חושב שהיה נכון לשאול במדיה שכזו

ערוב הדעות כאן מובן ומקובל עלי.
אני בעצמי משיקע בנדל"ן בארץ ובארה"ב.

רק בכדי לבהר, ההשקעה המתוארת, אינה נדלנ"ית, אך חשוב היה לי לקבל פידבקים מכאלו שמשקיעים.
דווקא בגלל שכל עניין התשואה המובטחת, רואים אותו בשכיחות גבוהה מכל מיני משווקים בארה"ב, ראיתי לנכון לשאול זאת כאן ולקבל תובנות.

סיכון-סיכוי: נקודה בהחלט חשובה.
בצורת ההשקעה הזו, יש לי סיכון (אני כותב 'לי', כי כרגע אני משקיע בעצמי), רק בשלב הראשוני של העיסקה, לאחר יצירת ההשבחה (בכוונה משתמש במושג מתחום הנדל"ן) על ההשקעה, אני מגיע בהסדר וחוזים חתומים לתשואה קבועה, עם מרווח שמאפשר לי "להתחייב" לתשואה עבור המשקיע (אני נהנה מההפרש).

פניה למשקיעי איכות: אולי זה בהחלט הפתרון, יחסוך לי באמת עבודה מול חסרי ידע וניסון. אלו משקיעים ישדעו לשאול את השאלות הנוקבות, אם יקבלו תשובות הם יכנסו לעניינים.
הסיכון כאן, הוא העתקת המודל שלי בשלב "התחקיר".

ושוב תודה על הדעות,

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

צבי ליך

New member
העתקת המודל

באופן כללי, כשאתה מכניס משקיעים אתה חשוף לזה שיעתיקו ממך את המודל.
אתה יכול להחתים על NDA וכל מיני דברים כאלה, אבל גם לזה יש גבולות.
&nbsp
דווקא מהסיבה הזו עדיף לך לעבוד מול פחות משקיעים, ולהתמקד בכאלה שפחות סביר שייגנבו לך את המודל (מנהלי כספים מקצועיים צריכים שיגיעו אליהם יזמים).
&nbsp

למעלה