לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1892518,925 עוקבים אודות עסקים

פורום בליינד דייט

שלום רב!!!הגעתם לפורום שכולו על טהרת הבליינדייטס, ובמסגרת זו כולכםמוזמנים לשתף אותנו בחוויות רומנטיות או כאלו שמתיימרות להיות כאלו, לייעץ, להתייעץ לשתף בטיפים ובכל העולה על דעתכם.שימו :כמו לדרבי- גם לפורום שלנו יש חוקים משלו ואלו הם:אין לכלול בהודעות בפורום תכנים בעלי אופי מאיים, מעליב ובוטה.אין לכתוב הודעות פנייה אישיות – לשם כך נועדה מערכת המסרים. אין להציף את הפורום בהודעות סרק, לשם כך יפתחו שרשורי אוף טופיק במידת הצורך.אין לכלול פרטים מזהים כגון טלפונים בהודעות עצמן.אין לפרסם על גבי הפורום, לשם כך נועדו הלוחות. אין לכלול הודעות בעלות אופי מיני בוטה או תמונות פורנוגרפיות. לשם כך יש פורומים אחרים.ביקורת על אופן ניהול הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. מה כן אתם יכולים לעשות? מה שנכתב לעיל, אתם מוזמנים לשתף בחוויות ולהשתתף בדיונים תוך הקפדה על הנהלים ושמירה על האווירה הנעימה בפורום.אשה מרציפן ולוחם חופש

אודות הפורום בליינד דייט

שלום רב!!!הגעתם לפורום שכולו על טהרת הבליינדייטס, ובמסגרת זו כולכםמוזמנים לשתף אותנו בחוויות רומנטיות או כאלו שמתיימרות להיות כאלו, לייעץ, להתייעץ לשתף בטיפים ובכל העולה על דעתכם.שימו :כמו לדרבי- גם לפורום שלנו יש חוקים משלו ואלו הם:אין לכלול בהודעות בפורום תכנים בעלי אופי מאיים, מעליב ובוטה.אין לכתוב הודעות פנייה אישיות – לשם כך נועדה מערכת המסרים. אין להציף את הפורום בהודעות סרק, לשם כך יפתחו שרשורי אוף טופיק במידת הצורך.אין לכלול פרטים מזהים כגון טלפונים בהודעות עצמן.אין לפרסם על גבי הפורום, לשם כך נועדו הלוחות. אין לכלול הודעות בעלות אופי מיני בוטה או תמונות פורנוגרפיות. לשם כך יש פורומים אחרים.ביקורת על אופן ניהול הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. מה כן אתם יכולים לעשות? מה שנכתב לעיל, אתם מוזמנים לשתף בחוויות ולהשתתף בדיונים תוך הקפדה על הנהלים ושמירה על האווירה הנעימה בפורום.אשה מרציפן ולוחם חופש
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום ע``ג הפורום אסור. לצורך פרסום, אנא פנו ללוחות הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'סקלת היופי '
סקלת היופי
27/09/2012 | 06:16
8
534
מתוך תגובה שקראתי פה לא מזמן: "הבעיה של מי שהגיע לגיל 40 ועדיין רווק, זה שהוא שוגה בתפיסת המציאות שלו ביחס לסובבים אותו.
ואני אסביר, זה לא אומר בהכרח שהאדם חושב שהוא הכי נהדר ומושלם שיש ולכן מגיע לו לא פחות מזה (אם כי גם מקרים כאלה יש), לפעמים זה יכול להיות הרבה פחות קיצוני ונרקיסיסטי, כמו בחורה חכמה כיפית, מצליחה מאוד מקצועית שמרוויחה המון, וחושבת שהיא נראית נהדר בעוד הסביבה חושבת שהיא נראת הרבה פחות טוב ממה שהיא תופסת את עצמה, וכך כל גבר שירצו לשדך לה שלא ניראה מצוין היא תפסול על הסף בגלל תפיסת מציאות שגויה שלה.
מצד שני כל בחור שניראה טוב ישר יפסול אותה למרות מעלותיה - כי היא לא נראית מספיק טוב..אם היא רק הייתה מודעת למקום שלה על סקלת היופי היא הייתי "מתפשרת" כבר מזמן על מישהו מצליח, נחמד, חכם ו.. ניראה רגיל למראה".

מהי לדעתכם סקלת היופי ואיך אדם יכול לדעת בדיוק את מקומו/ה בה?
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'סקלת היופי...'
סקלת היופי...
<< ההודעה הנוכחית
27/09/2012 | 09:17
1
513
הבחורות הכי מושכות ויפות בעיני לא היו דווקא היפות ביותר לפי מדד בר רפאלי וכו' - ההתנהגות היא המושכת באמת. זה לא עניין של גיל, בחורה יפהפיה וצעירה יכולה להיות קפואה לגמרי באופייה, חמוצה ואנטיפטית, ובמיוחד עם אף למעלה וראש בעננים.  כבר נתקלתי בבחורות חמודות אש ולא דוגמניות... בעיני הן הרבה יותר אמיתיות ומצודדות.  חברת בני אדם מקטלגת הכל: אם הוא/היא כך אז בטח כך וכך.. תפיסה זו מרחיקה המון אפשרויות להכיר מחוץ למחשבה השיגרתית - וחבל.  גם מה שתיארת בדבריך הוא חלק ממחשבה מקובלת של החברה. כל המונחים.  לדעתי, הקשרים המרתקים ביותר בין זוגות נדירים, הם אלה שלא התחשבו בשום מוסכמות!!!
יש בעולם סיפורים שמשאירים אותך נפעמת ופעורת פה... נראה לי שאם נפסיק למדוד את עצמנו בסקלות וטבלאות למיניהן, נתפנה לקשרים באמת יפים ומיוחדים. זה לא גיל, לא יופי מופלג ולא  ביטול עצמי בפני חוקי החברה (מה זה?  ואיזה חברה?) - מי שיתן דרור לאישיותו ולא יתעסק בתדמית אולי יפסיד 99% מסביבתו - אבל את מי שירוויח - ידע שזה נטו בזכות מה שהוא ומה הוא עושה בעולמנו.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-' מקסים מה שכתבת'
מקסים מה שכתבת
28/09/2012 | 16:06
69
לצפיה ב-'זה לא מדע מדויק'
זה לא מדע מדויק
27/09/2012 | 09:35
1
243
היופי הוא בעיני המתבונן וזה המון עניין של טעם, במיוחד במדינת המהגרים שלנו שכוללת אנשים בני עדות שונות והעדפות אישיות שונות.

בנוסף, יש מקרים בהם נדלקים על אישיות של אדם בלי קשר למראה שלו. אני למשל מצאתי את עצמי בעבר עם בן זוג שלא נראה הכי מדהים בעולם (לא מקום גבוה בסקלת היופי אם נתעקש) ואם הוא היה מתחיל איתי במסיבה סביר להניח שלא הייתי נענית, אבל היות שהכרתי אותו במסגרת אחרת ויצא לי לדבר איתו קלטתי שמדובר באדם מיוחד מאוד והיה לנו חיבור דיי מיידי. אגב, אחרי שהתחלנו לצאת הוא התוודה שחשש להתחיל איתי מהסיבה הזאת שאת מגדירה כ"סקלת היופי".

בליינד דייט >>
לצפיה ב-'כן, ויש פה בכלל בעיה - שהמראה לא'
כן, ויש פה בכלל בעיה - שהמראה לא
01/10/2012 | 23:04
88
מגלה כ"כ הרבה על האדם.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'היי,יכול לומר לך,שיופי נעלם עם השנים...'
היי,יכול לומר לך,שיופי נעלם עם השנים...
27/09/2012 | 18:27
96
לצפיה ב-'לא מתיחסת לזה בכלל'
לא מתיחסת לזה בכלל
28/09/2012 | 14:06
182
רוב הגברים שיצאתי איתם לא היו יפים-אבל בעיני [לפחות באותו הזמן] הם היו סקסים מהממים.
כבר היו מקרים של בחורים חתיכים [באופן אובייקטיבי] שבאו והתחילו איתי וזה לא עשה לי כלום.כי הם לא הטיפוס שלי.
אני מאמינה גדולה במשיכה ואינטואיציה.

פיל
כשהכרתי את חתיכי הוא נראה כמו פליט דר פור
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'לא מתחבר למה שכתבת'
לא מתחבר למה שכתבת
29/09/2012 | 12:39
174
אני יותר מתחבר למדד הניצול.
ככל שיש לך פוטנציאל ניצול יותר גבוה, ואתה מוכן יותר להיות מנוצל ולא לקבל את מלוא התמורה- כך אתה עשוי להצליח יותר.
שם המשחק האמתי הוא פוטנציאל הניצול.

יש עוד מדדים. מדד ניצול המשאבים הוא לא היחיד בעיניי.
מעל לכל המדדים האלו, יש כותרת אחת והיא "שנאת גברים".
יתכן שהשנאה הזאת מוצדקת או לא מוצדקת, ועדיין... מאחורי כל המדדים האלו והמסננות האלו- קיימת מידה רבה של שנאה. פשוט שנאת אדם וקרירות.
בליינד דייט >>
לצפיה ב-'אין דבר כזה'
אין דבר כזה
03/10/2012 | 15:03
60
ולא מסכימה עם התגובה שציטטת. לי זה נשמע כמו שטויות אמיתיות.

היופי הוא בעיני המתבונן. ןלהניח דברים על אדם בהתבסס על זה שהוא רווק זה שטותי ביותר. כל אדם ונסיבות החיים שלו.
בליינד דייט >>

הודעות אחרונות

19:50 | 09.12.12 אשה מרציפן
04:49 | 08.12.12 רעות הקטנה
10:48 | 03.12.12 מחלקת סלולר
18:15 | 01.12.12 דיאנה83
11:49 | 25.11.12 אשה מרציפן
00:14 | 22.11.12 Dodo the tiger
19:35 | 17.11.12 חמודה האחת 111

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ