התקפי סטרידו....

טל 0 0 0

New member
התקפי סטרידו....

בוקר טוב לכולם. איזו דרך טיפול אלטרנטיבית היא הטובה ביותר לטיפול מניעתי (וגם בזמן התקף) בהתקפי סטרידו , המופיעים כמעט בכל פעם כשמזג האויר משתנה בבת אחת ליבש? הילדה בת 8. תודה

pumiki8

New member
הנה מה שאני חושב:

דרך ארומתרפיה. יש שמן בשם "אמיתה קייצית" (אמי ויסנגה), שהוא אמנם שמן חזק ותוקפן (לכן אין "טיפול מניעתי" איתו, הטיפול איתו הוא ממוקד מול מצב אקוטי ולא לאורך זמן), אך הוא טוב לילדים עם קשיי נשימה ואסטמה. הוא מרגיע תסמינים של חוסר יכולת לנשום ומפחית את תסמיני "קדחת השחת". כיוון שהשמן אגרסיבי, ובכלל - ארומתרפיה זה אינו תחום שאפשר "לשחק" בו (שמנים מרוכזים מאוד, שיכולים להיות מסוכנים מאוד בידיים לא מנוסות), אמליץ לך לפנות אל ארומתרפיסט מומחה. אני בטוח שהוא יוכל להציע לילדה טיפול, אני בטוח שהטיפול יכלול גם את האמיתה הקייצית. לא הייתי רוצה להסתכן ולרשום לך פורמולה מסוימת להקלה על הסטרידו מחששות שונים שברורים מאליהם (ביניהם זה שהטיפול הוא לא מול הילדה, אלא דרך האינטרנט, ולא כולם יודעים מהיכן להשיג שמנים איכותיים ויכולים לעשות נזק). האם את מכירה מטפלים טובים בארומתרפיה? [הייתי מציע לך גם פרטיים, אלו דרך קופות החולים בד"כ מציעים עד עיסוי ארומתרפי, וזה לא מה שאת צריכה כרגע.] באיזה איזור את גרה? האם את קרובה לכרכור?

תגובה

ישנן 2 אופציות אחת טיבעית שזה ע``י בצל. לחתוך בצל גדול וחריף לארבע חתיכות להניח סביב ראש הילדה שהיא תשאף את אדי הבצל במשך כל הלילה, למחרת זה משתפר בהרבה. האופציה השניה זה מכונת אדים שזה אצל הרופא בדרך כלל.

hal767

New member
הטיפול המניעתי הטוב ביותר הוא

לרפא את הגוף מהבעיה הבסיסית שלו, כך שהבעיה לא תהיה בכלל. אני מניח שזה קשור לבעיה בסיסית שיש לה בריאות, הבאה לידי ביטוי כפי שתארת, בתנאים מסויימים. לשיטה הטבעונית יש דרך לטפל בזאת באמצעות שינוי הרגלים בתזונה ובנשימה, וכן נעזרים בטיפולי מגע. יש להתאים את כל העקרונות לפציינט.

0 אור 0

New member
צריך לטפל בגורם ולא בסימפטום

מאד לא ממליצה להתפתות ולהשתמש בשמן ארומטי או בבצל , על סמך המלצה באינטרנט. התקפי סטרידו חוזרים מעידים על אלרגיה / מחלה שצריך לטפל בה בטיפול יסודי ולאחר אבחון - יתכן השטיפול יהיה בשמנים, בדיקור, ברפלקסולוגיה או בטיפות הומאופתיות, אבל רק לאחר שהמטפל יאבחן את הגורם לבעיה. עד לאבחון ולהצלחת הטיפול, את יכולה להקל מעט על ידי אדים קרים, ועל ידי דאגה לזרימת אוויר קר ונשימות עמוקות של הילדה

טל 0 0 0

New member
אז איך אני יודעת לאיזה מטפל

לפנות שיאבחן ויפנה אותי לטיפול הכי טוב? הרי כל אחד ימליץ על השיטה בה הוא עובד ובה הוא דוגל. יש מטפלים כאלה שהם בעצם "מולטי", - זאת אומרת מישהו שיוכל להיות אובייקטיבי ל לאבחן מה הגורם, וימליץ על הטיפול שהוא חושב שהכי נכון לילדה? תודה על תגובותיכם

אין דרך לדעת

התחומים רבים, שונים וטובים. זה צריך להיות משהו שאת מתחברת אליו או שקיבלת המלצות חמות ממשיהו קרוב, והרגשת שזה מדבר אלייך. אני הייתי בודקת גם את ה"רזומה" של אותו מטפל אליו את פונה. חשוב לדעת שאפשר לקבוע תור היום גם דרך קופת חולים, אולי תתענייני שם קודם. כשאת בוחנת את התחומים השונים בקשי לקבל אינפורמציה על דרך הטיפול, איזשהו הסבר כללי שיעזור לך להבין, אפילו אם מעט על כל דרך טיפול בפני עצמה. בהצלחה, הילה

0 אור 0

New member
../images/Emo45.gif תמצאי מישהו טוב בסביבת המגורים שלך

שקיבלת עליו המלצות ממטופלים או מאנשי מקצוע אחרים - וחשוב מאד שלא רק את תתחברי אל השיטה ותרגישי שאת מאמינה במטפל , אלא גם הילדה תרגיש נוח ונעים עם האדם והשיטה.

את צודקת-

כל אחד ימליץ על השיטה שלו כי בה הוא מומחה ואותה הוא מכיר. (אני יכולה לספר לך רק על הומאופתיה....) ומטפל שהוא "מולטי" מן הסתם יודע קצת על כל דבר.. אז ההחלטה היא שלך. ואת יכולה לעשות את זה בדיוק כמו שאת עושה כל החלטה אחרת בחייך. שואלת, מתענינת, קוראת ולומדת את הנושא. יש כאלה שנעזרים גם באינטואיציה ותחושות בטן. ואם תתעניני בהומאופתיה אני אשמח לענות לך על כל שאלה. כל טוב עירית

נכון מאוד

בכל אחת משיטות הרפואה המשלימה, ינסו למצוא את המקור לבעיה ולא רק לפתור את הסימפטום, ולהציע לך טיפול מניעתי. כנטורופטית, אני מאמינה שזה קשור גם לתזונה ולאורח החיים, שכאשר עושים שינוי בשני גורמים משמעותיים אלה, סביר להניח שהגורמים לבעיה ייפחתו ואף יעלמו. שינוי אורח החיים, יכלול מלבד שינוי תזונתי והתאמת מזון התומך בילדה ובצרכיה הבסיסיים מבחינה תזונתית, גם שינוי היחס להתנהגות, חשיבה, רגש ועוד... תמיכה של פרחי באך, שמנים ארומאטיים,צמחי מרפא במידה וצריך, מגע והנחייה לאורח חיים נכון- כל אלה מהווים חלק מהטיפול הנטורופטי (ולאו דווקא תוספי מזון, שנהוג לחבר אותם לדרכו של הנטורופט... אני למשל לא מאלה שממליצים באופן גורף על תוספים, כי אם לפי הצורך בלבד ולתקופה קצרה, בהתאם לנסיבות...) כפי שהילה ואור כתבו לך התחומים רבים ושונים וכולם טובים, ההבדל הוא לא בשיטת הטיפול בלבד, כי אם במטפל, חשוב למצוא מישהו שקיבלת עליו המלצות ואת מתחברת לדרך הטיפול שלו. והכי חשוב, שהילדה תתחבר, כי היא זו שצריכה לשתף פעולה יותר מכל על מנת להבריא... בריאות, תמי

למעלה