על רפואה משלימה ושינוי הרגלים

moonlight

New member
יותר טוב. תודה ../images/Emo142.gif

הוא מאושפז בבית החולים בקו-סמואי וכבר אחרי ניתוח ומרגיש קצת יותר טוב. ןהשקט? לאט לאט שב למעונו

אני דווקא יודעת

שלא נולדתי עם שקט. עוד בבטן הייתי מה שנקרא "עובר לא שקט". את השקט הייתי צריכה ללמוד עם השנים, ואני עדיין לומדת. ומשפט אחד על פילים: זו חיה כל כך חזקה ורוויית חמלה, ואם נראה לך שהפיל הורוד מקבל את המציאות בהכנעה, הרי שזה נעשה מתוך עוצמה וקבלה.

moonlight

New member
מעניין מה שאת מעלה, מיכל

נכון שכבר בשלב העוברי אפשר לחוש לפי קצב ועוצמת התנועות האם הילד יהיה "שקט" או לא. אני לא בטוחה שכל ילד שמרגיש צורך בתנועתיות הוא בהכרח בעל אי שקט פנימי. אולי נשאל את מאיה? לגבי פילים? אין לי מושג. חיה חזקה ורוויית חמלה? יכולה רק לזכור את הפיל האפריקאי הענקי שדהר לקראתנו כשהעזנו לצאת מהאוטו בפארק קרוגר בדרום אפריקה. אבל אולי זה לא סותר. אולי הוא חשב שאנחנו מאיימים על הטריטוריה שלו. הכנסתי את הפיל הוורוד רק בגלל הצבע הדמבואי שלו ובגלל הבעת הפנים המשונה שציירו לו.
מזדהה עם הצורך ללמוד את השקט.

דיברתי רק על עצמי

לפי הרפואה הסינית יש מונח כזה "עובר לא שקט", וזה כמובן עובר שזז הרבה יותר מידי. האם יש קשר בין אי שקט פיזי לאי שקט נפשי? אני סבורה שכן. בכל אופן, חוסר השקט שדיברתי עליו לא היה גופני. ולגבי הפילים - אכן, אחת החיות החומלות. בצדק מנסים הפילים לגרש מאדמתם את בני האדם. הדלאי למה אמר בביקורו בארץ, שלמרות תמיכתו במאבק בלתי אלים, לפעמים נדרשת פעולה אלימה. גם כשמגיעים לזה, חשוב שהמוטיבציה שעומדת מאחורי הפעולה תהיה מתוך חמלה, ושהמטרה תהיה להציל כמה שיותר חיים, גם לטווח הרחוק.

|ככה מכינים רמדי

"וַיּאמֶר: צֵא וְעָמַדְתָּ בָהָר לִפְנֵי ה` וְהִנֵּה ה` עבֵר וְרוּחַ גְּדולָה וְחָזָק מְפָרֵק הָרִים וּמְשַׁבֵּר סְלָעִים לִפְנֵי ה`, לא בָרוּחַ ה` וְאַחַר הָרוּחַ - רַעַשׁ, לא בָרַעַשׁ ה` וְאַחַר הָרַעַשׁ - אֵשׁ, לא בָאֵשׁ ה` וְאַחַר הָאֵשׁ - קול דְּמָמָה דַקָּה. זהו תהליך הפוטנטיזציה =חשיפת תכונות הרפוי והעצמת הפוטנס = האפשרות = הרמדי. מהגולמי, הרועש והכבד אל האנרגטי הפוטנטי והשקט. אשריך טאו, משובח כהרגלך

אתד

New member
בהחלט רפואה שלמה ושינוי הרגלים

לפני חצי שנה שאלתי כאן שאלות ואכן קיבלתי הרבה תשובות, למעשה חצי שנה לפני כבר התחלתי לקרא בפורום שהיה נראה לי לא ממש בשבילי למרות שאני נכנסת כמעט כל יום... עם הזמן חטאתי במתן עיצות סבתא לאחרים "שעבדו עלי" (עכשיו אני מבינה לצערי) ואפילו כעסתי שאתם לא בעד לתת טיפים יעילים!! אחרי שהוקסמתי מהלך הפורום וכשתכננתם את המפגש האחרון נסיתי לתת לכם את הבית שלי לזה (לא שידעתם מזה) אבל זה לא הסתדר בסוף, רציתי להקשיב לשיחות שלכם, להתקרב, בשביל לשאול את עצמי אם אני קובעת עם מטפל כמוכם או לא, הדרך מכאן כבר היתה קצרה בשביל לאתר מטפל ולקבוע למחרת היום, הוא פשוט לא יכל באותו הרגע
עד לפני כמה שנים מעטות דחקתי בעצמי לגמרי ולא שמרתי עלי בתמורה אם מכורח המציאות או מאמונה חזקה שאני יכולה, כשהתחילו איתותים התעלמתי עד שנשברתי, אני מודה לאל שנתן לי ליפול כך ולא קשה יותר, אחרי שבחודש האחרון הייתי 3 פעמים אצל רופאת משפחה, 3 פעמים אצל א.א.ג, "נשלחה" לי נוירולוגית שבמקרה פגשתי ואורטופד שאמר לי שהכל בסדר כמו כל קודמיו ברוך השם, ונתן לי קלונקס ל10 ימים (להרפיית שרירים) מה שהטיס אותי למחרת אל המטפל, הבנתי "בכוח" שאני צריכה לרפא את עצמי במודעות, הקשבה ובתפיסה, להוריד את האבק מהשקט שטאו כתב עליו, ולהיות מאושרת שהגוף שלי חכם שסיפר לי על זה. לשנות עכשיו כמעט בגיל 30 זה לא פשוט ויותר מזה לא קל להפרד מבעיות "מגינות", עושה הרבה כאב ראש למטפל שלי זה בטוח ותאמר לזכותו הסבלנות, כל דבר אני חוקרת אותו ומבקשת ממנו שילך איתי לאט לאט ועצם זה שסיפרתי לו דברים!! זה כבר שינוי דרסטי לגמרי בשבילי!! שאני אבקש עזרה?? שינויים כבר התחילו- דיברתי עם כמה אנשים חשובים בחיי ואמרתי להם מה אני חושבת עלייהם בלי לקבל בהכנעה מה הם חושבים על זה או עלי, לא סופגת יותר ולא שמה אותי בצד בשביל שיהיה נוח. קניתי כל מיני דברים מפנקים בשבילי, אוכל או מתנות, כי מותר לי להנות צימצמתי מתן עיצות מצידי וספיגת חיצי ארס שנובעת מחייהם של אחרים שום דבר לא בהגזמה כמובן רק הפנמה ש- רגע אחד, גם אני פה!! ומה אני אגיד לכם? נהיה לי יותר קל! תדעו לכם שלא פשוט למצוא מטפל במיוחד שכולם טובים.. כולם יודעים תזונה למשל... לכל אחד שיטה משלו... לא עם כל אחד מתחברים... איך אפשר לבחור... ויותר מזה איך אפשר לא להתאכזב... אבל כמו שכתבתי למיכל הנסיכה הזאת במסר: אני לא מצפה שמהמטפל עכשיו אני אהיה מאוזנת לגמרי וכל הצרות שלי יעלמו ויתחלפו בדברים נפלאים, אבל אני בהחלט מאמינה שהוא תחילתה של דרך טובה בדרך שלי לשם. תודה למי שהגיע עד לפה

yperelman

New member
איחוליי ../images/Emo23.gif

שיהיה לך המון כוח להמשיך בדרך שבת שלום

אכן כייף

שמחה לשמוע שנהיה לך קל. אני חושבת שכולנו מנסים להגיע למקום שקט ונפלא, כמו שטאו כתב. מאחלת לך המון הצלחה ומקווה שתעדכני אותנו בהמשך.

למעלה