לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875118,751 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'סוף טיפול'
סוף טיפול
<< ההודעה הנוכחית
01/01/2006 | 21:13
42
58
כיצד אתם מסיימים את הטיפול שלכם?
מה אתם שואלים בסוף הטיפול?

אני מרגישה שחסר לי משהו בסוף הטיפול. שואלת איך היה ומה אהבו יותר או פחות, איפה היו בטיפול. יש עוד שאלות שאפשר לשאול בסוף הטיפול?

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בסוף הטיפול'
בסוף הטיפול
01/01/2006 | 21:43
11
בדרך כלל אני מסיימת את הטיפול בצורה אנרגטית.
ולאחר מכן, לכל היותר מגע עדין על הכתף ותזכורת שסיימנו, הצעה של כוס מים, אם יש אפשרות מעדיפה לתת לנוח עוד קצת כך שהקימה היא לפי התחושה.
באווירה הזו אני לא שואלת ובטח לא בפרטים.
מה שכן, בתחילת הטיפולים אני מסבירה את הנושא של ריאקציות, ומבקשת להתקשר עם כל שאלה, ובטיפול הבא או ביוזמה של המטופל בדרך כלל מספרים איך הרגישו בעקבות הטיפול.
אגב, גם כמטופלת, אני לא מסבירה למי שמטפל בי מה לעשות, ולא חשה צורך לפרט מה אהבתי ומה לא. את צריכה להזהר עם עודף שאלות, כי יש מטופלים שזה מרתיע אותם.
ועכשיו אני חושבת על כך שלא סיפרת באיזו שיטת טיפול את עובדת - התשובה שלי התייחסה לטיפול מגע שבו אני עוסקת. לו הייתי עוסקת בטיפול מילולי, מן הסתם הייתי דואגת לבצע בסוף כל פגישה סיכום קצר של מה בחנו היום, ומה המשימות לשבוע הבא.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'סוף טיפול, מטופל מסטול '
סוף טיפול, מטופל מסטול
02/01/2006 | 09:04
2
12
(התשובה מתייחסת לשיאצו)
נתקלתי בשתי גישות לנושא: אחת אומרת שצריך לתת לו להתעורר בזמנו החופשי (כלומר לעזוב אותו עד שיקום מהמזרן לבד, ואז להציע לו כוס תה, ולתת לו את הזמן לשתות ולהתארגן), השניה אומרת לנער אותו (פיזית, ואני לא מתכוון למשהו עדין כמו וויברוצים) כך שיתעורר מספיק בשביל לקום מתי שאומרים לו.

אישית אני נוטה לאפשרות הראשונה, אבל כשעבדתי בקופ"ח (כלומר על השעון, בטיפולים קצרים-מדי של 45 דקות ברוטו) נאלצתי להשתמש בשניה.

צריך לזכור שאחרי הטיפול, המטופל צריך להמשיך בשגרת יומו - וזה לפעמים כולל נהיגה. חבר שלי פעם יצא מטיפול, התחיל לנהוג ולא הבין למה כולם נוסעים בנתיב שלו אבל בכיוון ההפוך...

צריך להוציא מטופלים ערניים מהקליניקה.
אם זה אומר להעיר אותם במהלך הטיפול או אחריו - זה לבחירת המטפל. (אם הוא משלם אחרי הטיפול, זה בד"כ מעיר אותו...)

נקודה אחרת, חשובה לא פחות, היא איך להתייחס למטופל כך שיזכור לחזור אליך בשבוע הבא; מנסיוני, מה שאומרים לפני הטיפול לא נשאר בראש בסופו. הערות על ריאקציות צריך להזכיר גם אחרי הטיפול, וגם "תתקשר אלי אם יש לך איזו שאלה" כדאי להגיד (ולפעמים לא פעם אחת) גם אחרי הטיפול, ולא רק לפניו.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/01/2006 | 16:21
1
6
מחכה לעוד תגובות לפני שאגיב.

ואני מטפלת בעיסוי תאילנדי.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בעיסוי תאילנדי'
בעיסוי תאילנדי
02/01/2006 | 21:20
7
אני לא כל כך מטפלת, כי מטופלי מבריזים לי לשוודי - אבל מהמעט שעשיתי המטופל אכן יוצר יותר רענן ונמרץ ואפשר לנהל שיחה קלה.
עדיין, לא נראה לי שיש צורך להכנס לעומק, תשאלי שאלה כללית כמו "איך אתה מרגיש?" ומן הסתם אם הוא רוצה לפרט הוא יפרט.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'סוף טיפול'
סוף טיפול
02/01/2006 | 18:02
8
בסוף הטיפול אני מחכה קצת ללא מגע לצד המטופל בכדי שהוא יוכל "לאחד" את האנרגיה שלו חזרה ולחזור לעולם הארצי.
לאחר מכן אני נוגעת בו קלות ואומרת את שמו. אם הוא מאד עמוק ב- "ריחוף" אני מחכה עוד קצת אם הוא מתעורר אני אומרת- סיימנו את הטיפול.
כאשר המטופל מתחיל לקום אני מזכירה לו לקום לאט דרך הצד ובמקביל שואלת אותו האם הוא מעוניין בכוס מים.
לאחר שהוא קם אני שואלת אותו איך הוא מרגיש או איך היה.

אני חושבת שבסוף הטיפול לא צריכים לשאול הרבה שאלות. לגבי האם אהבו או לא- אני לא שואלת בצורה כזו. אם זה מטופל חדש אולי אני אשאל בפעם הראשונה- האם חשת כאב או האם היה חזק/חלש מידי.

יש משהו מיוחד בסוף הטיפול שאפשר להמשיל אולי לשקיעה. כאילו עברנו אני והמטופל יום שלם רצוף אירועים ובסופו- התנתקות בה כל אחד צריך קצת זמן להתאושש ולחזור אל העולם. אני לא חושבת שצריך להתחיל לדבר ולדון לעומק באיך היה. אפשר לשמור את זה לתחילת הטיפול הבא.

אני מטפלת בטכניקות מגע (שיאצו וטווינה). מנסיון שלי כמטופלת כך רציתי שיהיה בטכניקות המגע. לעומת זאת, אם הייתי במדיטציה משולבת בדמיון מודרך דווקא אהבתי לדבר על מה שחוויתי אז אני מניחה שזה גם תלוי טיפול.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'סוף טיפול'
סוף טיפול
02/01/2006 | 23:31
29
8
בסוף הטיפול (שיאצו) אני יושבת בשקט לצד המטופל ונותנת לו את הזמן שלו "להתעורר". לעולם איני קובעת טיפולים רצופים כדי שלא אצטרך לזרז את המטופל לצאת מהחדר. אחרי שהוא פוקח עיניים ומביט בי, אני שואלת אותו לשלומו. אם הוא רוצה לדבר על הטיפול, אנחנו מדברים, אבל רוב המטופלים כל כך אפופים שלא מתפתחת שיחה, ואני מלווה אותם החוצה.
השנה אני לומדת ג'הארה וכפי שראיתי גם כאן לא שואלים את המטופל יותר מדי שאלות, אחרי הטיפול, ונותנים לו את הזמן שלו להתאוששות.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ג'הארה'
ג'הארה
02/01/2006 | 23:49
28
8
אינני מכירה האם תוכלי לספר מה זה?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מצטרף '
מצטרף
03/01/2006 | 07:32
27
4
לצפיה ב-'איפה לוקחים מספר? '
איפה לוקחים מספר?
03/01/2006 | 07:55
26
3
לצפיה ב-'טוב, אז מה זה ג'הארה?'
טוב, אז מה זה ג'הארה?
03/01/2006 | 12:52
25
4
באחד האתרים קראתי שזו "שיטת טיפול במים חמים המאפשרת חווית הרפיה עמוקה להפגת כאבים ושחרור ממתחים. הרעיון המרכזי של השיטה הוא להאריך את עמוד השדרה ולהפחית את המתח מהמפרקים. המטופל צף בבריכה מחוממת ונתמך על ידי המטפל עם מצוף מתחת לברכיים. במשך הטיפול מבצע המטפל מסאזים, לחיצות בנקודות מסוימות בגוף ומתיחות עדינות ומתמשכות. טיפול בג'הארה מוביל למסע פנימי אל עולם של שקט ועצמה של עדינות". לפי התיאור הזה, השיטה נשמעת דומה לוואטסו, וזה נראה כך (כדאי להדליק רמקולים, יש נעימה יפה ברקע...).

moonlight, אני עדיין אשמח לשמוע הסברים נוספים, ישירות ממי שלומדת את זה.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שאלת וכבר ענית '
שאלת וכבר ענית
03/01/2006 | 21:06
23
5
הסרט שהבאת לכאן מדגים מה זה ג'הארה והשיר המתנגן ברקע הוא פרויקט סיום של אחת מבוגרות הקורס שהכניסה לשיר את עקרונות הג'הארה, הלחינה ושרה.

הג'הארה דומה לווטסו וגם לא דומה. איני בקיאה בווטסו ולא אכנס להשוואות אבל מורות הקורס טוענות שישנם כמה הבדלים מאד מהותיים בין שתי השיטות.

בקיצור: הרעיון המרכזי של טכניקת ג'הארה הוא ליצור התארכות, בעיקר במבנה השלד, על ידי תמיכה, בעזרת מצוף מתחת לברכיים, השומרת על הגב התחתון (מה שאין בווטסו) ותנועת ציפה עם כיוון ראש המטופל הנותנת את תחושת ההתארכות.

אני די בתחילת הקורס של השנה הראשונה ונהנית מכל רגע, ומזמינה אתכם להציץ ב- אתר ג'הארה בישראל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אופס. הלינק מסרב להופיע '
אופס. הלינק מסרב להופיע
03/01/2006 | 21:08
22
4
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה בלימודים '
תודה ובהצלחה בלימודים
04/01/2006 | 14:12
21
4
יש סיכוי להדגמות באחד ממפגשי הפורום הבאים?

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש לך אמבטיה מספיק גדולה? '
יש לך אמבטיה מספיק גדולה?
04/01/2006 | 14:46
11
לצפיה ב-'זאת הבעיה? המקום?! '
זאת הבעיה? המקום?!
04/01/2006 | 16:04
7
7
רואים שלא היית במפגשי הפורום האחרונים.
זה מספיק גדול בשבילך?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ב-א-מ-ת '
ב-א-מ-ת
04/01/2006 | 16:31
4
6
תגיד לי, באיזה מפגש בדיוק הבלונדינית ההיא השתתפה?

אני לא זוכרת אותה...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני זוכרת'
אני זוכרת
04/01/2006 | 19:02
1
2
לצפיה ב-'תקשיבי לי, ותקשיבי לי טוב '
תקשיבי לי, ותקשיבי לי טוב
05/01/2006 | 00:19
5
חשבתי שזה כבר מאחורינו; שהבנת שלא עשיתי איתה כלום; שהסיבה שימית והמשתתפים האחרים לא זוכרים אותה היא בגלל שהבלונדינית היא המצילה של הבריכה, שהיתה עסוקה באותו זמן בהנחיית קורס החייאה; ושבמקרה, מכיוון שעברתי שם, היא רק הדגימה עליי הנשמה מפה לפה - זה הכל! נשבע לך שלא הכנסתי לריאות, ולא נהניתי בכלל! התנדבתי שוב ושוב שהיא תדגים עליי רק בגלל שאני כל כך אוהב לעזור! למה את לא מוכנה לשכוח כבר את הסיפור הזה? הלנצח ירדוף אותי הכתם של מירי בוהדנה? מה, את מאמינה לשמועות שאני רודף שמלות? אם צובטים אותי, האם איני נצבט? אם דוקרים אותי, האם איני מבקש גם מוקסה? אם מרביצים לי, או מווברצים אותי, האם איני אומר "תודה, דוד"? למה כל זה מגיע לי?

חוץ מזה, אם כל זה לא שיכנע אותך, אז למיטב זכרוני כשאת עזבת אותנו כאן, ונסעת לזלול שוקולד צרפתי ולשטוף את העיניים עם גולשי סקי חטובים, לא זכור לי שמישהו פה צייץ.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הא... תשמעי... תראי... הא... '
הא... תשמעי... תראי... הא...
05/01/2006 | 00:30
1
3
אולי עדיף שדוד יסביר... הוא יותר טוב בהסברים...

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
05/01/2006 | 00:51
1
לצפיה ב-'זה גדול מדי! '
זה גדול מדי!
04/01/2006 | 18:28
1
4
וברצינות קצת: המים צריכים להיות מחוממים ל-35 מעלות.
ןבכולופן: תודה על ההזמנה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
05/01/2006 | 00:31
3
לצפיה ב-'אבל למה את כ"כ כועסת '
אבל למה את כ"כ כועסת
04/01/2006 | 16:32
2
3
לצפיה ב-'זה פרצוף כועס??? '
זה פרצוף כועס???
04/01/2006 | 18:25
1
5
חשבתי שזה סיני מחייך.....

זה פרצוף כועס:

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אופס.. עיניים מצומצמות, כתום כהה'
אופס.. עיניים מצומצמות, כתום כהה
04/01/2006 | 20:02
2
= כועס!
אפילו לא שמתי לב שיש גם אייקון כזה וגם כזה

בזכותך למדתי משהו
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יופי טאו, אתה מארגן מפגש!'
יופי טאו, אתה מארגן מפגש!
04/01/2006 | 16:30
8
4
באמת הרבה זמן לא נפגשנו לאכול ולטפל ולאכול ו...לאכול
אני פנוי בימי ו' מהצהרים, ואםשר להיפגש במרכז
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אם כבר...'
אם כבר...
04/01/2006 | 19:31
7
2
אם כבר מדברים על מפגש אז....
כן!!,כן!!,כן!!!
ושיהיה ביום שישי או רביעי
וכל עוד זב לא רחוק מדי אז סבבה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בקשר למפגש שהייתי בו'
בקשר למפגש שהייתי בו
04/01/2006 | 19:45
6
3
אני זוכרת שהגעתי ישר לצילומים.. איפה התמונות?
- המפגש שהיה בראשון לציון
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דוד???'
דוד???
04/01/2006 | 21:05
5
1
לצפיה ב-'למה אתן דורכות על יבלות'
למה אתן דורכות על יבלות
04/01/2006 | 22:10
4
3
וגם זורות מלח על הפצעים.

ועל זה נאמר "יגעת ומצאת - תאמין", חצי שעה עבודה, אין ספור מלות וחתכי חיפוש הניבו את מה שידעתי כי מסתתר אי שם בפורום..)

אין ברירה, צריכים להיפגש שוב
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רק אצלנו זה יכול לקרות:'
רק אצלנו זה יכול לקרות:
05/01/2006 | 00:51
3
1
אין תמונות ממפגש שהתקיים, ויש תמונות ממפגש שלא התקיים...

מה שכן, עם המסקנה שצריכים להיפגש שוב אני בהחלט מסכים. אחרי אמצע פברואר, עת מורי היקר יגיע מיפן כדי להרביץ בי תורה (אתה רואה, דוד? אתה לא היחיד שנהנה להרביץ לי ), אוכל אפילו להשתתף בעצמי.

אצל מי נמצאות כיום כוסות הקלקר?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'את הכוסות ההסטוריות טרם ראיתי'
את הכוסות ההסטוריות טרם ראיתי
05/01/2006 | 14:37
2
1
אבל אני יכולה להביא חדשות אם צריך ... (וגם קצת עלים מהגינה שמתחילה להתחדש)
אבל אם מדברים על אמצע פברואר - תחילת מרץ יכול להיות שאני לא אהיה בארץ (צפויה נסיעה ספונטנית לחלוטין לדרום אמריקה)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נהדר. עוד מנהלת ספונטנית חובבת חו"ל'
נהדר. עוד מנהלת ספונטנית חובבת חו"ל
05/01/2006 | 15:50
1
1
זה בסדר, תיסעו לכם כולכם מסביב לגלובוס ותעשו חיים.
אני אשאר כאן לבד, בקור, בחושך...

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זה בסדר, תעשו מפגש'
זה בסדר, תעשו מפגש
06/01/2006 | 17:11
1
תאכלו, תטפלו, תתחבקו, תביאו כוסות קלקר חדשות...
אני אשב פה בחושך ובקור (מי מנסה להתחרות בחורף האירופאי עם ה"חורף" וה"גשם" וה"קור" הישראלי?)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'וואו !'
וואו !
04/01/2006 | 10:26
זה סרטון מדהים.

(נותרתי ללא מילים)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני דווקא כן שואלת'
אני דווקא כן שואלת
03/01/2006 | 12:51
7
אחרי הוצאת מחטים או בסיום טיפול שיאצו אני קודם כל הולכת להביא כוס מים. השתייה חשובה מאוד בסיום טיפול, גם למי שמטפל. יש במים משהו מרגיע ומקרקע. מטופלים שאומרים שהם לא אוהבים לשתות מים זוכים לכוס מים עם קצת נענע, לימון וטיפת דבש. זו הדרך שלי לחנך אותם לשתות. (מבלי להיכנס לשאלות למה הם לא אוהבים לשתות וכו'.)

כשהם יושבים עם כוס מים ביד אני שואלת איך הם מרגישים. יש כאלה שאת הפידבק האמיתי נותנים רק שבוע אחרי, או בשיחת טלפון, ויש רבים שאוהבים לשבת ולדבר על התחושות שזה העלה בהם, זכרונות, צבעים ועוד. במקרים שבהם המטופל נפתח, אני נותנת לו המלצות, תרגילי מודעות פשוטים, או הנחיות תזונתיות - אצל אלה שלא אוהבים ולא מעוניינים לשנות הרגלים רעים, אני מנסה לנצל את האמון והתחושה הטובה שנוצרת אחרי הטיפול, ונותנת הנחיה אחת, למשל: השבוע אל תשתי יותר משלוש כוסות קפה ליום (למי ששותה חמש) או: השבוע תאכלי לפחות שלוש ארוחות חמות בצהריים.

לפעמים התחושה שחסר משהו מגיעה מהמטופל, שלא רוצה ללכת. טוב לו, נוח לו, והוא לא רוצה לחזור לשגרה שלו. במקרה כזה, הנחיות כלשהן עוזרות, וגם המודעות לעובדה שעכשיו הגיע תורך לנוח.  
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני שואלת'
אני שואלת
03/01/2006 | 18:22
7
על התחושה בגוף . הרבה תלמידים צריכים שיקיצו אותם מהריחוף שהם נמצאים בו במהלך השיעור, וצריך לעשות את זה בעדינות רבה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני לא אוהב להפריד !!!!!!!!!!!!!!!'
אני לא אוהב להפריד !!!!!!!!!!!!!!!
03/01/2006 | 20:56
1
7
גם בתור אחד ששוכב על מיטת הטיפולים, וגם בתור אחד שגוהר מעליה,
אחרי טיפול שנינו משנים את ה-STATE OF MIND.
אני לא רואה סיבה מיוחדת "להחזיר את זה" או "לרדת לארץ", או משהו אחר.

בתור אדם שלם אני חי, מודע ופועל בכל מני מצבי תודעה, כולל בזמן שינה.
אני גם שם וגם כאן. גם בעולם של שקט ותחושות וגם בעולם של מחשבות והגיון.

לפיכך, אני לא אוהב ש"מחזירים" אותי, ששואלים אותי, שמעבירים איתי דאחקות, או שמסבירים לי את מה שהגוף שלי מבין יותר טוב ללא המילים.

אדרבה, אדם שחי בטרוף של לחץ, עבודה, מתחים, מחשבות ומילים ועוצר לשעה שעתיים - אני מקווה מאד שיכנס כך אל תוך העולם האמיתי, יראה שאפשר גם אחרת, ויפנים את המצב גם אל מחוץ ל"מעבדה".
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש הפרדה או אין הפרדה?'
יש הפרדה או אין הפרדה?
04/01/2006 | 10:24
5
ראשית אני לא יודעת אם התגובה הזו מתייחסת לדברי אך כל מקרה גם אני ציינתי שיש החזרה למציאות.
לדעתי בטיפול יש איזה חיבור של שתי נשמות במקום שהוא לא ארצי אבל יחד עם זאת המטפל נמצא בעמדה בה הוא מכוון את החיבור הזה לאפיקים מסויימים והוא האחראי להחליט מתי ואיך יסתיים החיבור הזה. יש מקום לתת למטופל להתמודד עם הניתוק של סוף הטיפול בדרכו שלו ולא לדחוק בו וזו היתה הכוונה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מתי זה סוף הטיפול אצלך'
מתי זה סוף הטיפול אצלך
04/01/2006 | 01:04
2
5
לצפיה ב-'במקצועות המגע, כאשר מפסיקים לגעת...'
במקצועות המגע, כאשר מפסיקים לגעת...
04/01/2006 | 10:24
1
6
בהרבה שיטות הטיפול ממשיך להשפיע לפחות 24 שעות אחרי-כן, אבל בד"כ מתייחסים לזמן הפסקת המגע כאל סוף הטיפול.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ואו תודה'
ואו תודה
04/01/2006 | 13:03
4
עוד לא קראתי את כל התגובות. תכף אעבור עליהם.

תודה
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ