קריאה לדיון בעד או נגד תוספי מזון

harduf9

New member
ומה לגבי

אנשים שנוטלים תרופות, נזק חימצוני מוגבר מוכח (ונצא מנקודת מוצא שהם חייבים לקחת תרופות), או אנשים אחרי ניתוח או פציעה קשים. מה לגבי אנשים שאינם צורכים מזונות שמכילים אומגה 3 (בעיקר דגים). מה לגבי מטופלים שלא מקפידים על התזונה שלימדת אותם, או על תרגילים שנתת להם או לאו דווקא מגיעם אחת לשבוע אלא מדי פעם כל 10 ימים. האם תעבירי אותם למטפל אחר ? האם לא תשקלי ללכת לכיוון שאולי מתאים להם יותר בשלב זה של חייהם ויתכן שיקדם אותם הלאה. בברכת בריאות שלמה גיא הרדוף

נתתי אסידופילוס רק למטופלים

שנטלו אנטיביוטיקה, וזה כדי לתקן קלקול חיצוני. אני חושבת כמוך שילדים "צריכים" לחלות מדי פעם ושמערכת חסון טובה לא רק מונעת את המחלות אלא עוזרת להתמודד איתן בצורה יותר קלה. וכמו שרון אני חושבת שילד שיונק, מקבל אהבה מזוג הורים בריאים, אוכל מזון אורגני/טרי/ומבושל בבית לא צריך להיות חולה מעבר לנורמלי. אם הוא חולה אז צריך להבין למה ולטפל בסיבה. תמיד צריך לטפל בסיבה.... עירית

harduf9

New member
שני הבנים שלי ינקו מעל לשנה

ואינם חולים יותר מהרגיל. למרות זאת כאשר הם חולים, אני כן נותן להם אסידופילוס וויטמין C. כי מערכת החיסון או ליצר דיוק תאי הדם הלבנים צריכים ויטמין C בשביל פעולה אופטימלית (אם אינני טועה אלו המקרופאג'ים) וגם לאסידופילוס יש פעילות שמשפרת את תפקוד מערכת החיסון, מעבר להפרשת חומצה קפרילית וויטמיני B. ולגבי הסיבה, אני מסכים, אינני מחליף את הטיפול ההוליסטי השלם בכדורים, אני רק משלב אותם בכדי לשפר תוצאות. שימי לב שבל הודעה שלי אני חותם בברכת בריאות שלמה (והדגש הוא על המילה "שלמה" הוליסטית). אני מניח שרבים קראו את ספרו של ד"ר ברני סיגל, כירורג שניתח והוציא גידולים סרטניים עד שנגלה האור והוא ראה שיש דרכים נוספות. הוא עובד בעיקר עם הדמיות חיוביות ומציאת מטרה. אך כמו שהוא כתב לפעמים חייבים לנתח את החולה בשביל לתת זמן להפעלת התהליכים. כך אני רואה את עניין התוספים. כח עזר, לא תחליף, תוסף ולא תזונה. בברכת בריאות שלמה גיא הרדוף

freearth10

New member
"אל תברחי אל הפתרון"

השבוע בקורס לאסרטיביות מישהי הציגה סיטואציה מסויימת והמנחה שאלה אותה כל מיני שאלות, חלקן ממש לא קלות, כשראינו כמה שזה היה קשה לאותה הבחורה מישהי הציעה פתרון חביב והמנחה אמרה לה: אל תברחי אל הפתרון. נורא קל לתת פתרונות,במיוחד לאחרים, במקום להקשיב, להיות איתו שם,לתת לאדם את האפשרות להביע את עצמו. תזונה, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, מדיטציה כל אלה הם לא פתרונות אלא תהליכים שגורמים לשינוי ככל שהמטופל מוכן לקבל יותר. תוספי מזון הוא פתרון קל, שממכר משום שברגע שנפסיק לקחת אותו - הבעיה תחזור, אלא אם כן הצלחנו בינתיים לגרום לשינוי. ושינויים לוקחים זמן ולצערי ההשקעה נופלת כנטל שלא כל אחד יכול לעמוד בו לאורך זמן ולכן כשיבוא השינוי בעזרת התוסף - האדם יפסיק את הטיפול וכך במקום לעזור לו, נתנו לו פסק זמן ופצצת זמן מתקתקת שבבוא היום גם תתפוצץ.

harduf9

New member
ראיתי את התגובה הזו בחצי עין והייתי

חייב לחזור אליה. כי כמו תמיד לכל מטבע יש שני צדדים. ואני אסביר: לפני כמה חודשים היגע אלי מטופלת עם תלונה על כאבי מחזור נוראיים. אני מתחיל טיפול באיבחון אירידיולוגי. "הדבר" שהיה הכי בולט אצלה היה שבעין שמאל כמעט ולא היו סימנים (שמאל - הצד של האם נשיות וכו') ואילו עיןימין הייתה עמוסה לעייפה (הצד של האב הפן הגברי באדם וכו') מאחר והסבל שלה החל מהמחזור הראשון שאלתי אותה מה יחסיה עם אביה. היא סיפרה לי שאביה ז"ל היה עצמאי ועד גיל 13 הוא כמעט ולא היה בבית. בגיל 13 בערך עם קבלת המחזור שלה אביה חלה בשבץ ונמנע ממנו לעבוד ולתפקד באופן מלא. הוא הפך ממפרנס לנטל על הבית. אומנם לא עליה אבל התחושות מסביב היו. כאשר היא הגיע לגיל 25 בערך אביה חלה בשבץ קשה ונפטר. בדיוק בתקופה זו היא הייתה עסוקה במחשבות על חבר ונישואים. מניסיוני, טיפולי רפלקסולוגיה בשילוב של דמיון מודרך ותוספי מזון כמו אומגה 3 ו 6 עוזרים מאוד ופותרים את הבעיה בכל המישורים. בכל אופן היא הצהירה שהיא אינה מעוניינת בתוספי מזון (פעמיים) מבלי שהצעתי לה אפילו פעם אחת. אי לכך התמקדתי ברפלקסולוגיה ובדמיון המודרך. אחרי חודש חל שיפור עצום. היא לא הרגישה כלום לפני המחזור (במקום סבל של שבוע שכלל כאבים ומצבי רוח). ביום הראשון היו לה כאבים חזקים ואחרי כן היה לה מחזור כמו בספרים, הסתיים לאחר ארבע ימים ללא שום סימנים וסימפטומים מיוחדים וזהו. עד כאן נפלא. אוסיף ואומר שבדימיון מודרך עבדנו על ניקוי הרגשות שלה שהיו עכורים ומפחידים. כמו כן בתקופה זו היא התחילה לצאת עם בחור שעשה רושם חיובי מאוד לקשר רציני. אחרי החודש הזה התחילו הזיופים. במקום פעם בשבוע היו טיפולים במרווחים של 10 ימים ועבר עוד חודש המחזור הזה לא היה גרוע כמו שהייתה רגילה אך בהחלט היה הרבה יותר גרוע מקודמו. והתחילו ספקות לגבי הבחור. ואז הנסיבות הביאו לכך שחודש היא לא הייתה בטיפול (נסיעה לחו"ל) והמחזור השלישי היה גרוע בדיוק כמו לפני הטיפולים. היא התיאשה. לדעתי אם היא כן הייתה לוקחת אומגה 3 ו 6 ההדרדרות לא הייתה כל כך חזקה וסביר להניח שהיא הייתה ממשיכה לבא וכך היינו יכולים להמשיך בתהליך. בברכת בריאות שלמה גיא הרדוף

freearth10

New member
מכירה את הסיפור שלך

עם פרטים אישיים שונים. אנשים שחל אצלהם שינוי ולא רואים כל כך צורך בהמשכו ומפסיקים אותו ולאחר מכן התופעה שוב חוזרת. אבל האם לא חלו בה עוד שינויים נוספים שלא בגללם הגיעה לטיפול? האם הטיפול היה באמת לשווא? אני בספק גדול. לדעתי היא היום במצב שונה ממה שהיא היתה לפני שהיא הגיעה אליך, למרות הנסיגה. את השינויים אנחנו צריכים לעכל ולא תמיד אנחנו באמת רוצים בשינוי. היא החליטה להפסיק את השינוי. אתם ביחד הצלחתם לגעת בכמה נקודות מאוד כואבות ולשחרר אותם. אני בכלל לא בטוחה שהיא היתה ממשיכה בטיפול אם היא היתה לוקחת את תוסף המזון כי אז שוב לא היה טעם בהמשך הטיפול כי הבעיה נעלמה. אנחנו נורא רוצים סיפורים של הצלחה. סיפורים שבהם אנחנו יכולים להוכיח לעצמנו ולאחרים: תראו מה עשינו. ואז אנחנו שוכחים שאנחנו עוזרים לאדם ללכת בדרך. והדרך ארוכה ונמשכת כל החיים. אני בטוחה שמה שנפתח שם בטיפול יעזור לה ללכת בדרך שלה ואני לא בטוחה שיום אחד היא לא תחזור שוב אליך,או אל מטפל אחר, כשתבין מה הטיפול כן עשה. לפעמים זה לוקח שנים... רויטל פעם סיפרה כאן על המטפלת שלה. את הטיפול היא התחילה בטיפול הומיאופתי. לא היתה מרוצה עברה לטיפול בדיקור ואז חזרה אל אותה המטפלת שאותה היא לא מפסיקה עכשיו להלל.

למעלה