לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875218,752 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'חלב אם לדלקת אוזניים ? מי שמע ?'
חלב אם לדלקת אוזניים ? מי שמע ?
<< ההודעה הנוכחית
25/09/2005 | 17:29
50
415
לצפיה ב-'יודעת שזו אחת מדרכי המניעה, לא'
יודעת שזו אחת מדרכי המניעה, לא
25/09/2005 | 18:10
54
שמעתי על השיטה כדרך ריפוי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שמעתי על זה לגבי דלקת עיניים'
שמעתי על זה לגבי דלקת עיניים
25/09/2005 | 20:43
34
לא לגבי אוזניים
אבל דלקת אזניים מאד כואבת לתינוק וחשוב לא להזניח
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שמעתי, לא ניסיתי'
שמעתי, לא ניסיתי
26/09/2005 | 13:53
46
30
ידוע לי שבאיורוודה יש רופאים הממליצים על חלב אם במקרים של בעיות שמיעה שונות.
בגלל שחלב אם אינו דבר שקל להשיג, ואי אפשר לשמרו ליותר מ24שעות, לא יצא לי לנסות את היטפול אישית.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מבטיחה בעוד חודשיים וחצי, בלי נדר,'
מבטיחה בעוד חודשיים וחצי, בלי נדר,
26/09/2005 | 18:32
2
34
לתרום חלב אם לנסיונות מטפלי פורום. אבל קצת, טוב? לא גלונים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' ואני מוכנה כבר עכשיו'
ואני מוכנה כבר עכשיו
27/09/2005 | 18:48
1
20
יש לי מעט ספיירים בפריזר, מוכנה גם לתת טרי למי שרוצה לעשות ניסיונות.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה על ההצעות.'
תודה על ההצעות.
29/09/2005 | 14:10
11
כרגע הדבר אינו נחוץ, אבל באופן כללי קיבלתי הוראות ברורות שחלב בן יותר מ24 שעות לא שווה כלום.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש חלב אם כרמדי הומיאופתית'
יש חלב אם כרמדי הומיאופתית
26/09/2005 | 19:19
42
50
כל כך עמוקה ורבת השפעות ומשמעויות לגבי בן האדם, ולדעתי יותר מכל רמדי אחרת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אגב, כרמדי תפוגתו בת עשרות שנים'
אגב, כרמדי תפוגתו בת עשרות שנים
26/09/2005 | 19:19
13
לצפיה ב-'משנה אם זה מאם מסויימת?'
משנה אם זה מאם מסויימת?
26/09/2005 | 19:54
40
17
אני מניח שקצת קשה יהיה להשיג מהאם הביולוגית של כל אחד...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אהלן דוד'
אהלן דוד
26/09/2005 | 20:12
19
16
כן ולא. יותר לא.
בעצם מדובר על אינפורמציה של הגנום כולו. הוא מתמצה בחלב האם. של כל אם באשר היא. אלה אינם המרכיבים הביוכימיים המרכיבים את החלב שהכי חשובים, אלא המהות שגלומה בתוכו ברמה האלכימית. לכן כל אדם שזקוק לה יגיב אליה למרות שהמקור שלה הוא מאישה הולנדית אחת שנחשבת לבריאה, על פי כל מיני קריטריונים. מענין איש נשוי טרי מתענין בחלב אם, זה נשמע חשוד דוד.
מברוק לכם
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לפני שעה שוחחתי על כך עם יועצת הנקה'
לפני שעה שוחחתי על כך עם יועצת הנקה
26/09/2005 | 23:08
1
37
שלי (כהכנה לבאות). בהיריון עם דור זכיתי לכמות חלב עשירה ויפה, וחשבתי אולי הפעם, אם המצב יחזור על עצמו, להשתמש בחלב כרמדי, אולי למכור, אולי לתרום. מה אתה יודע על זה?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מדברים על בנק כזה.'
מדברים על בנק כזה.
27/09/2005 | 00:44
6
אולי כדאי שתכיני רמדי מהחלב הזה והוא עשוי לשמש אותו בשלבים מאוחרים בחייו. הרמדי ממוצה בתוך אלכוהול 70% לפחות. בתנאים מתאימים יכול להשמר עשרות שנים והוא נכס אמיתי או מזכרת נוסטלגית מימי שפע רחוקים (ושיהיה שפע מכל טוב).

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'האם ההתוויה היא למי שלא ינק?'
האם ההתוויה היא למי שלא ינק?
27/09/2005 | 00:20
16
10
או למי שלא חווה אהבת אם?
ברור לי שההתוויה שאני מציג פשטנית, אבל מענין אותי לאיזה מצבים/אנשים רמדי כזו תתאים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'גם'
גם
27/09/2005 | 00:56
15
7
בוודאי שהרעיון לא יהיה זר. זה לב הענין. תמיד נראה ענינים בנושא דמות האם. למי שלא חווה אהבת אם, למי שנחנק ממנה, למי שגמלו אותו בכוח, לזה שלא נגמל, הביטחון הבסיסי של האדם באדם, ושל האדם ביחס לאמא אדמה ועוד כהנה וכהנה נושאים שליבתם המין האנושי וההוויה כמו תינוק ואם.
אחד הדברים הכי חשובים ברמדי הזו הוא שהיא משפיעה על מערכת החיסון באופן מובהק. יש בחלב את כל האינפורמציה כיצד להתגונן ולהגיב. מי אוייב ומי ידיד.
הצלחתי לרפא בעזרת הרמדי הזו ימבה של מחלות.
הבעיה עם הרמדי הזו היא שמי שרגיש אליה מאוד או שאינה מתאימה לו, עשוי "להפוך" לילד ולתינוק. בעיה לא פשוטה בעולמנו שהוא עולם של מבוגרים.
LAC-HUMANUM
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הצלחת לרפא ימבא של מחלות ?'
הצלחת לרפא ימבא של מחלות ?
27/09/2005 | 08:40
1
13
לא מאמינה שאתה כתבת את המשפט הזה, אבל מאוד את כל השאר.
להפוך לילד ולתינוק?  שרון, תכיני רמדי אני הראשונה לקנות אותה .
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'קצת עממיות לא מזיקה'
קצת עממיות לא מזיקה
27/09/2005 | 09:43
7
כן, אולי זה זול. מוחל על כבודי.
בכל אופן, באמת, המון מצבים חולניים הבריאו ובכל הגילאים. צריך לקחת את הרמדי הזו (כמו כל אחת אחרת) על פי התאמה אישית, הענין שמן הסתם כמעט בכל אחד מאיתנו האינפורמציה הזו חיה ונושמת.
למרות הרומנטיקה שבענין, זה לא כל כך תענוג להפוך לתינוק או ילד בגוף מבוגר. די אם נזכור את חוסר הישע, הנרגנות, חוסר השקט, הקפריזות וכל שאר התופעות המאפיינות את הגיל הזה. מצד שני הוא יכול להיות פתאום רך, מתוק, נסלח וכו'. כל אלה יכולים פתאום לעלות ולהתבטא.
אני לקחתי אותה פעם בשביל לראות מה טיבה. עברתי תהליך ארוך ועמוק של שינויים שבחלקם לוו בכאב.

חלב = חי עליו (מקור המזון הראשון).
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
27/09/2005 | 08:53
1
3
לצפיה ב-''
27/09/2005 | 09:45
2
לצפיה ב-'Lac-Humanum וקורסי הומאופתיה. שאלה'
Lac-Humanum וקורסי הומאופתיה. שאלה
27/09/2005 | 10:32
10
22
בקורסי הומאופתיה למטפלים מלמדים כיצד להכין תרופות הומאופתיות. ועושים זאת בצורה מעשית. על פי רב עם הרמדי הזה.
מדוע דוקא איתו?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא מפתיע אותי'
לא מפתיע אותי
27/09/2005 | 11:03
9
8
אבל איני יודע למה הם בחרו דווקא בו, הרי אפשר לעשות את זה עם כל דבר אחר.
אולי בגלל שהוא טהור ולא זדוני באופיו והכי קרוב למהותנו.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'האם יש רמדי שהוא זדוני באופיו?'
האם יש רמדי שהוא זדוני באופיו?
27/09/2005 | 11:14
8
8
לצפיה ב-'בטח'
בטח
27/09/2005 | 11:23
1
5
לצפיה ב-'אפשר לפרט, להסביר ולהדגים?'
אפשר לפרט, להסביר ולהדגים?
27/09/2005 | 11:28
4
לצפיה ב-'אולי רעלנים שונים?'
אולי רעלנים שונים?
27/09/2005 | 11:27
5
6
לצפיה ב-'כן, חשבתי על כך'
כן, חשבתי על כך
27/09/2005 | 11:32
4
5
חשבתי למשל על ארס של נחשים, או של דבורניים, או של צמחים שונים.
אבל אם זו אכן הכוונה, הדבר עדיין לא מספק לי התייחסות מפורשת להיבט של הזדוניות.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'"זדוניות"'
"זדוניות"
28/09/2005 | 10:59
3
6
אולי לא המילה המתאימה כי לא מדובר בזדוניות לשמה. זה נשמע פרנואידי וזה לא. לא מדובר בטוב או רע מוסריים אלא בהשפעות של כוחות חיים. אנסה להסביר את הרעיון באופן כללי ומכאן תסיק לגבי כל השאר.
כל דבר, יהא אשר יהא מקומו ביקום הוא בעל כוחות חיים המאפיינים אותו ואת מינו. זה יכול להיות דומם, צומח, חי, או מדבר.
הקיום במיימד הזה מאופיין בתנועה בלתי פוסקת של השפעות כלפי השפעות אחרות. כל השפעה שואפת "לכבוש" השפעה אחרת ולהטיל עליה את עצמה. אויר בברזל, מים באש, אש בעץ, נחש בקורבנו ושעועית ברקטום.
למעשה כל דבר בהוויתנו הוא בעל רעילות מסויימת, ואני נזהר בשימוש במושג הזה מפני שהקונוטציה שלו היא שלילית ולא כך הוא. הכל ענין של מינון ורגישות אישית. כל דבר מעבר למידה מסויימת מצליח להשליט את השפעותיו, למשל אלכוהול וכו'. מבחינה זו כל דבר הוא סוג של סממן. אלא שיש סממנים שהם עדינים יותר ויש סממנים עוצמתיים. שוקולד הוא עדין בעוצמתו.
חלב אם הוא המזון היחיד שאינו כזה, מפני שהוא נושא בתוכו את המהות הצרופה של האדם. זה חומר שבא מבפנים ועובר לבפנים. הוא לא מעובד, לא בא במגע יד, אינו עובר באויר, הוא זמין וטרי ולעולם אינו מחמיץ. אלרגיה או תגובה מאפיינת הרעלה אינה יכולה להתקיים כאן ואם כן אז מדובר בקלקול בסיסי ביותר שמשמעותו קלקול פאטלי להמשך ההתפתחות מעבר לשלב העוברות.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'כעת זה ברור יותר (אם הבנתי נכון)'
כעת זה ברור יותר (אם הבנתי נכון)
28/09/2005 | 11:12
2
4
מדובר בעצם על רעילות, ולא זדוניות.
תודה על ההסבר.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש כל מיני צורות'
יש כל מיני צורות
28/09/2005 | 15:04
1
2
של רעילות. יש דברים שגורמים לאדם להפוך למרושע, קשה וכו'. אגב, גם נסיבות וסיטואציות עומדות בקריטריון הזה. יש השפעה של אדם על אדם אחר וכתוצאה מכך היחס וההתנהגות נגזרים. כך שזה לא רק חומרים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אחת הדרכים להבין רמדי'
אחת הדרכים להבין רמדי
29/09/2005 | 00:00
6
היא דרך הסיטואציה שמאפיינת אותה. כך שהומיאופתיה היא למעשה רפואה של אסוציאציות ונסיבות. לכן אמחנו מתעניינים במצב האישי של המטופל. רמדי היא אסוציאציה, עולם של דימויים מטפוריים. זה יפה ולעיתים אפילו מדהים לראות כמה שהתאמת רמדי למצב נתון יכולה לשנות מהלכי חיים מקצה לקצה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'משנה המין הביולוגי'
משנה המין הביולוגי
26/09/2005 | 23:41
19
4
מה שאלישוע כתב נכון, אך רק לגבי המין שלנו. הוא לא נכון לגבי שימוש בחלב של אמהות ממינים אחרים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הבנתי שמדובר על רמדי, לא אוכל.'
הבנתי שמדובר על רמדי, לא אוכל.
27/09/2005 | 00:22
17
3
אני מניח שאם מדובר על חלב אם, וצריך להכין רמדי לפרה, צריך חלב פרה, ואם צריך להכין רמדי לכלב, צריך חלב כלבה.
אלישוע, אני צודק?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
27/09/2005 | 01:17
16
3
הרעיון לתת את חלב האם לאדם ואת חלב הפרה לפרה, אינו נחשב להומיאופתיה קלאסית, אבל יש בו הגיון רב. וזה מעלה כל מיני סוגיות נוספות.

יש רמדים מחלב יונקים רבים. משפחת הרמדים החלביות רחבה וטווח השפעתה רחב ועמוק מאוד. הרבה חוליים הבריאו בזכותן. למשל - חלב דולפין, לביאה, קוף, אתון, כלבה, גמל, עז, זאב, וגם פרה.
כל רמדי מייצגת את המקור שממנו היא הופקה והשפעותיה נגזרות מכך. הדברים האלה ניבטים היטב ביקר כשמדובר ברובדים הרוחניים, אז יש תיאור מצב שכולל מחשבות, רגשות, אופני תפקוד והתנהגות וכו'.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שוב - תודה '
שוב - תודה
27/09/2005 | 08:55
1
לצפיה ב-'זה קצת מזכיר לי שוקולד '
זה קצת מזכיר לי שוקולד
27/09/2005 | 10:45
14
3
טוב, זו לא חוכמה גדולה, כי כל דבר קצת מזכיר לי שוקולד...
אבל חשבתי באופן ספציפי על השימוש ההומאופתי בשוקולד.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
27/09/2005 | 11:12
8
1
נכון שהסיטואציה דומה, אבל זה לא הדבר האמיתי זה רק הפיצוי התחליפי. פיתוח של דבר שאין בו שום דבר מזין וכל פעולתו מבוססת על סימום ורווחים.
השוקולד כיוונו השתלטות והתמכרות, החלב כיוונו התפתחות ועצמאות.
מה טאו, אולי הגיע הזמן לדבר האמיתי, מה אתה אומר?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני בהחלט בעד הדבר האמיתי'
אני בהחלט בעד הדבר האמיתי
27/09/2005 | 11:21
7
אתה מתכוון לשוקולד בלגי, במקרה...?

טוב, ועכשיו ברצינות: "השוקולד כיוונו השתלטות והתמכרות, החלב כיוונו התפתחות ועצמאות" - האם תוכל להסביר למה בדיוק אתה מתכוון?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
27/09/2005 | 11:30
6
שוקולד זה סם. זה אופי של סם. הוא לוקח את האדם לאחור, משעבד אותו ומשתמש בו לצרכיו על פי גחמותיו השוקולדיות ( בזמנו דיברנו כאן על המריחואנה והמשלתי את האדם לפונדקאי שלה. זה על אותו העיקרון בכל דבר).
החלב אם הוא הדבר הכי ראוי לאדם. הוא לא רעיל אליו. קח תינוק מעת עתיקה בלי תחליפים, אם הוא אלרגי לחלב האם הוא לא ישרוד. החלב הוא מזון שמופק באם ובמיוחד עבורו. בהיותו מזון מושלם הוא מאפשר את ההתפתחות על שלביה. עצמאות היא אחד השלבים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'"גחמה שוקולדית" נשמע דווקא טוב '
"גחמה שוקולדית" נשמע דווקא טוב
27/09/2005 | 11:50
2
2
לגופו של עניין, אני חושב שהרבה מאד מהמזון שזמין לנו הוא באיכות ירודה, שלא לומר מזיק ממש. זה דבר אחד, ודיברנו עליו כאן לא מעט. לגבי היות השוקולד סם או לא - אני ממש לא בטוח שזה נכון, אבל אני מודע לכך שההכחשה היא אחת הבעיות הגדולות של כל מכור...

בדיונים על שוקולד אני לעתים מביא קישורים על היבטים בריאותיים של שוקולד, ובייחוד של שוקולד מריר, אבל אני חושב שאוותר על כך הפעם. ההגינות מחייבת לומר שאני לא צורך שוקולד על תקן המלצה תזונתית כלשהי, אלא פשוט כי אני מאד נהנה מהעניין.

אז עכשיו אתה מציע שאפסיק לאכול שוקולד ואעבור לינוק חלב אם?
שמע, אם יש מתנדבות, אז בשמחה...

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אם מתנדבות בנמצא'
אם מתנדבות בנמצא
28/09/2005 | 10:20
1
1
קפוץ והתענג. טאו, יאללה הגיע זמנך, בת זוג ילד חלב.
בנוגע לסם לא סם אענה בשאלה על "הזדוניות".
לחיים
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
28/09/2005 | 10:55
2
לצפיה ב-'אפרופו התמכרויות, ולרגל השנה החדשה'
אפרופו התמכרויות, ולרגל השנה החדשה
27/09/2005 | 12:47
2
1
לצפיה ב-'אין אין מה לעשות'
אין אין מה לעשות
28/09/2005 | 10:24
1
אני למשל התחלתי עם סתם "שלום ואהלן" ובסוף גמרתי עם "ברכות ושפע מכל טוב". אבדון מוחלט, השם יעזור.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
28/09/2005 | 10:39
4
לצפיה ב-'קישור מעניין והסתייגות.'
קישור מעניין והסתייגות.
27/09/2005 | 16:41
4
2
נדמה לי שהבאת קישור זה כבר פעם בעבר, או שראיתי אותו במקום אחר.
כשדיברתי עליו עם הומאופתים, כאן, במקום מגורי, ההתלהבות היתה עצורה.
נטען שהפרובינג שנעשה לתרופה זו אינה עומדת בקריטריונים לפרובינג הומאופתי, ופרסומים כאלה הינם בדיוק הדברים הגורמים להתיחסות להומאופתיה כאל התחום הפחות מדעי ברפואה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דניאל, למה אתה מתכוון'
דניאל, למה אתה מתכוון
28/09/2005 | 10:26
2
לצפיה ב-'אכן הבאתי קישור זה בעבר'
אכן הבאתי קישור זה בעבר
28/09/2005 | 10:48
2
1
הבאתי אותו אז וגם הפעם בעיקר בגלל ההקשר השוקולדי, ותו לא; איני מבין דבר וחצי דבר בהומאופתיה, כך שהנחתי שכותבת הרשומה, שהיא הומאופתית קלאסית, יודעת על מה היא מדברת.

השאלה היא, האם מדובר בחילוקי דעות בקרב הומאופתים בנוגע לערך הרמדי עצמה, או רק לאופן שבו הנושא מוצג בציבור הרחב ואשר עלול "למשוך אש" בדמות טענות על חוסר מקצועיות וכדומה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'למשוך אש'
למשוך אש
28/09/2005 | 11:07
איפה שיש דיבורים על חלב אם האש מתלבה. זו מהות של אש החיים וכל הנגזר והמשתמע מכך. אם מתווסף לזה גם שוקולד, הלהבה גדלה עוד יותר.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מחפשים את ההומאופתים'
מחפשים את ההומאופתים
28/09/2005 | 12:11
1
מחפשים תמיד להוכיח שמדובר במעין "הוקוס פוקוס".
הוכחה הפוכה, שההומאופתיה עובדת, תסכן את הכנסות תעשיית התרופות, וככדור שלג תשפיע על כל המערכת הרפואית.
לא מזמן הועלתה הטענה המקורית שירידה בהכנסות של חברות התרופות, על ידי הרפואה האלטרנטיבית, תגרום, בטווח ארוך, לירידה בהשקעה במחקר, כפעל יוצא ירידה באפשרויות להתמודד עם מחלות בעתיד, וכך להורדה בתוחלת החיים.

הטענה העיקרית היתה שהשוקולד כרמדי לא עבר פרובינג לפי הכללים, כך שחילוקי הדעות העקריים הינם ביחס לערך של הרמדי עצמה, שמהם יכולות לבוא טענות הקשורות למקצועיות.

כמאמר לציבור הרחב ולא כמאמר מקצועי, ניתן להתיחס אליו בסלחנות. בתקווה, שתמיד קיימת, שהאדם הלא מקצועי שקורא מאמרים על תרופות, לא ישתמש בהם בעצמו, ללא התיעצות מקצועית עם מטפל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'למה הכוונה'
למה הכוונה
27/09/2005 | 00:58
3
האם לגזעי בני האדם, לבן, שחור, צהוב וכו' או באופן כללי מחלב אמהות של עולם החי?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מיץ בצל בטיפטוף לתוך האוזן'
מיץ בצל בטיפטוף לתוך האוזן
27/09/2005 | 00:51
8
מאוד יעיל גם לטיפול וגם למניעה-הבן שלי מריח מבצל כבר שבוע, אבל האוזן הרבה פחות בעייתית מחורף שעבר.
השילוב שהצליח הוא דיקור (אקוטי), צמחי מרפא-פורמולה למניעה ושונה לטיפול, ובצל כמובן.
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ