הקפצת שרשור הכעס

nofaritrit

New member
יושב במדיטציה לפחות

שעה ביום...אני צוחקת כמובן. יש לי שוב תחושה שאתה קצת רואה את החיים בהקשר של סיבה ותוצאה ולפעמים זה קצר יותר מעגלי ופזאלי. אתה קצת כועס, קצת מבין את סיבת הכעס , קצת מבין את האדם השני, קצת עושה מדיטציה, קצת משחרר כעס ואז אולי בפעם הבאה תכעס לפרק זמן קצר יותר..אולי תבין שזה טיפשי ומיותר , אולי תבין עוד משהו על עצמך ואולי תמשיך לכעוס עד מותך. מה שאני מנסה לאמר שהדרך הזאת לנסות לגבול את החיים ...ולהעלים את הכעס היא קצת מוזרה בעיני ואולי אפילו קצת גברית. הבן , שובטמה, כל מסקנה פה תהייה מימד מסויים מהחיים ולכולם יש מקום ואנחנו לא יכולים לראות לפעמים את הסדר ההגיוני והנכון. כל השנים שאני "עובדת " על עצמי גרמו להרבה שינויים בחיי ...חלק מהדברים נעשו יותר קלים ומובנים וחלק קשים יותר. יש נקודות תורפה פחות כואבות ויש כאלו שכואבות יותר..(בעיקר המשפחתיות) אולי המודעות זה הדבר העיקרי שהשתנה והיכולת לקבל את כל אלו ולפעמים לא..

בנוגע לכעס ומציאות../images/Emo13.gif

אני לא בטוח אם שואל בשביל השאלה שתעלה באויר, או בשביל לנסות להבין את הדברים. האפשרות הראשונה יותר נראית לי. בכל מקרה כעס בהחלט יכול להביא אותך לראות את המציאות כפי שהיא, אם אתה יודע להבין את המקור שלו וללמוד ממנו כיצד המציאות שלך היתה מעוותת עד שהכעס הגיע ולימד אותך לראות את המציאות בצורה בריאה יותר. איך עושים את זה? - יש הרבה טכניקות של מודעות (אני מלמד אחת מהן). בהצלחה.

למעלה