השרשור על ריפוי וטיפול

freearth10

New member
אולי לא צריך למדוד/לדעת

לפעמים המדידה/הידיעה כל כך מגבילה אותנו כי אנחנו לא יודעים את הכל ולא מאפשרת לנו לראות מעבר למה שאנחנו לא יודעים.

nofaritrit

New member
בהחלט..

בהחלט זו גישה שצריך לתת לה יותר מקום. זו הבעיה שלי עם הnew age מצד אחד הגישה הזאת מדברת על כמה מופלא העולם ומצד שני מתיימרת כל הזמן להמציא ספרים על ספרים על חוקי היקום

0 אור 0

New member
השרשור על ריפוי וטיפול

השרשור המרתק הזה כבר ברח לו לעמוד 2 ועדיין ממשיך לעורר עניין ותגובות. על מנת שנוכל להמשיך ולדון, אני מחזירה אותו לעמוד הראשון להזדמנות נוספת.

tanka

New member
ריפוי-טיפול

נאמרו פה דברים רבים ויפים. לא אגיב על פרטים שונים שאיתם הסכמתי או לא, אלא אוסיף את זוית הראיה שלי. טיפול- סוג של תהליך. מה המקור שלו קשה לי להגדיר ממש, אם כי נראה לי שהוא דווקא מתחיל במטופל ולא במטפל. הרי המטופלים הם אלה שפונים אלינו בבקשת עזרה והם אלה שמתחילים להקשיב למה שהגוף והנפש משדרים. התהליך של טיפול כולל את הרצון של המטופל, היכולת שלו להתחייב לעזור לעצמו, והמניפולציות השונות (מודעות ושאינן מודעות), שעושה המטפלת. הטיפול אף פעם לא מסתיים, לדעתי, בדיקור ספיציפי, מגע, או רמדי\צמחי מרפא, או כל דבר אחר שהמטפלת עושה במהלך השעה+- שהמטופל נמצא אצלה. כשהטיפול חזק מספיק ההשפעה האנרגטית שלו נמשכת לאורך ימים, שבועות, ולפעמים חודשים. האם ניתן להביא להחלמה מלאה דרך טיפול? תלוי מה, אבל בודאי! לגבי ריפוי- כאן זה יותר מסובך בעיני. אני אביא את דבריו של מטפל גדול מאוד בשם Fools Crow.הוא היה שמאן ומרפא של שבט האוגללה סו. והוא טען שריפוי אינו תמיד החלמה.להביא את האדם למקום שבו הוא מסוגל לשחרר פחד וכאב ולקבל באהבה את המות (כשהוא גוסס), זה גם ריפוי. המרפא הוא האדם שנותן לכוח של הבורא לעבור דרכו, והוא מעניק אותו למי שנזקק לו. במובן הזה כל אדם הוא מרפא. כן,כן חברים, אני יודעת שאתם לא מורגלים בקשקוש רוחני שכזה שמגיע ממני, אבל אני באמת ובתמים מאמינה בזאת, ויצא לי גם לחוות ולראות מטפלים שעובדים כך, והעוצמה שלהם מדהימה. כל זאת בברכת שבת נהדרת!

nofaritrit

New member
ניפלא!

איזו יופי של אמירה. ""ריפוי אינו תמיד החלמה" כמה אמיץ ויפה! אחד המורים הבכירים בעולם לprocess work עובד עם אנשים במצב קומה. ואני ממליצה מאוד לקרוא את המאמר/ראיון כולל השאלות והתשובות באתר שלו בנושא. אני חושבת שזה יכול להאיר באור קצת אחר את הדיון פוקח עיניים ולב הזה. http://www.garyreiss.com/coma.htm

freearth10

New member
ואני דווקא ../images/Emo99.gifאת הצד

של "הקשקוש הרוחני" ומאוד מאמינה שבכל אדם יש את המרפא!
מאיה

למעלה