לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875218,752 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי מחירים......'
שאלה לגבי מחירים......
<< ההודעה הנוכחית
02/06/2005 | 20:57
38
22
שלום לכולם
היש סכום שמקובל לגבות מלקוח בפעם הראשונה? או בקיצור כמה הומאופט קלאסי צריך לגבות עבור מיפגש אחד, אולי שעה של שאלות ומתן מרשם....
אם התשובה שכל אחד גובה כרצונו אז תנו לי דוגמאות למחיר.
תודה מראש     מ ד ב ר ו ן
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בין 50 ל 750 שקלים'
בין 50 ל 750 שקלים
03/06/2005 | 14:25
30
7
אני יודעת שלא עזרתי, אבל זו המציאות
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יותר קרוב-250-750'
יותר קרוב-250-750
03/06/2005 | 15:46
29
10
רופאים MD לוקחים את המחירים הגבוהים (בגלל שהם רופאים ולא בגלל שהם הומאופתים יותר טובים). הומאופתים צעירים (אחרי לימודים) הולכים על 250 ש"ח בערך. וכל השאר נמצאים באמצע.
ותמיד צריך לקחת בחשבון שהביקור אצל הומאופת הוא אחת לחודשיים שלושה וביקורי המעקה הם כמחצית הסכום.
שבת שלום
עירית
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/06/2005 | 17:38
1
לצפיה ב-'הנועזים נושקים ל 1000, זה'
הנועזים נושקים ל 1000, זה
03/06/2005 | 21:06
27
8
מתוך מחשבה שאם הם יקרים אז הם טובים. אלה בדרך כלל רופאים. שמעתי גם על 1500. עם מספר כזה או שמתים או שמבריאים בפקודה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'גם אני שמעתי'
גם אני שמעתי
04/06/2005 | 00:17
26
7
לפני כמה שנים, בשלב של תקיעות, מישהי סיפרה לי שיש הומאופת שיש לו הצלחה בנושא של תת פעילות בלוטת התריס.
ביקשתי ממנה את הכתובת שלו, אבל ויתרתי מאחר שלא רק שהוא גר ברמת השרון, אלא דרש 1200 ש"ח לטיפול.
סכום שאולי הייתי מוכנה לשלם אם היתה לי ערבות להצלחה, אבל בטח שלא בשביל לעשות סתם עוד נסיון
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'את מתכוונת'
את מתכוונת
04/06/2005 | 00:43
25
8
שרמת השרון היתה רחוקה עבורך, ולא בגלל הקונוטציה הסוציואקונומיות שלה.
אני יודע מיהו והוא רופא M.D הומיאופת קלאסי נפוח מרוב חשיבות עצמית. עוד אחד שיוצא כנגד ההומיאופתים הקלאסים שאינם רופאים ולא ממניעים טהורים אלא כדי שיוכל להמשיך ולהרוויח את הסכומים האלה. לשמחתי זה לא צלח בידו עד כה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ברור '
ברור
04/06/2005 | 00:49
24
7
אני גרה הרחק בדרום והמדובר בימים לפני כביש 6, כשרמת השרון והרצליה נראו כמו משהו שאחרי הרי החושך ...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני מתוך עיקרון'
אני מתוך עיקרון
04/06/2005 | 00:53
23
6
לא הייתי משלמת סכומים כאלה. יש מספיק מטפלים ישרים שלוקחים סכומים מכובדים והגיוניים. ברור שהבריאות חשובה יותר מכל סכום של כסף, אבל כמו שאמרת, אין ערבות. זה לא שמישהו יכול לומר שאם אשקיע בטיפולים שלו סכום מסויים אירפא מכל מכאובי.
גם ברפואה הסינית גיליתי שמי שלוקח סכומים גבוהים הוא לאו דווקא הטוב שבמטפלים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש משהו'
יש משהו
04/06/2005 | 12:29
22
6
בכסף, קסם רב עוצמה. תמיד הוא מעלה סוגיות. מושג מוזר יצר לו האדם. בכל מקרה, יש לסכומים השפעה כמעט מאגית על בני אדם, ובטח על חולים, ומי לא ?
יש מטופלים שמתלוננים על הסכומים ששילמו ועם זאת אפשר להבחין בשביעות רצון עצמית, כאילו שהיו אצל הטוב ביותר וכו'. אלה בדרך כלל ממליצים יותר על המטפל, ועוד לפני שהם מבחינים בשינוי במצבם. פעמים רבות הסכום עוזר לאדם להיות מפוקס בתהליך הריפוי שהוא חווה. יש יותר סיכוי שיעריך את מה שהוא משיג, ככה גם המטפל לא נשכח בקלות ותאמיני לי הם שוכחים. מי בכלל רוצה להזכר בסבל. המטפל הוא חלק מהזמן הכואב ועוד התפרנס מזה. יש המון סוגיות בכל נושא הכסף אבל ללא ספק כולן מרתקות. זה אחד הטאבו'ס הכי קשים, אם לא הקשה מכולם.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'כסף'
כסף
04/06/2005 | 13:01
10
5
זה נכון ומעצבן כאחד.
אבל אנשים אשר משלמים סכום נמוך לטיפול אינם מצפים ואינם עושים הרבה למען החלמתם (כרגיל גם על הכלל הזה יש יוצאים מן הכלל), אבל כאשר זה עולה כסף והרבה, אז הם נוטלים את צמחי המרפא בזמן, הולכים עפ"י ההוראות ומה שקבע המטפל ולכן גם הטיפול מצליח יותר.
זה אינו עושה את המטפל לטוב יותר או חמדן (תמיד יש יוצאים מן הכלל), אבל פשוט האנשים משלמים את התמורה הנאותה למען החלמתן ולכן הם גם עושים הכל למען זה, לו הם היו משלמים שקל אחד פחות אז הם לא היו עושים דבר ואז המטפל/ת היה לא מועיל במצב הטוב או שרלטן במצב הפחות טוב ולא משנה אם היטפול עזר בכמה מישורים.
זאת הדעה שלי מהנסיון המר שהיה לי, אבל למדתי לקחת מכל אחד את הסכום שהוא מוכן לשלם תמורת העזרה האמיתית וזה יכול לנוע מ 50 ש"ח ל 300 ש"ח בלי בושה (ויותר קל לבקש את הסכומים הגדולים).
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בתחילת דרכי ניסיתי'
בתחילת דרכי ניסיתי
04/06/2005 | 13:50
9
4
לעבוד בכל מיני שיטות, שלם כפי יכולתך, אל תשלם אם לא תרצה את הטיפול ועוד כהנה וכהנה, זה לא פעל לטובתי. לקח לי זמן להפנים שהבעיה היא שלי. הרבה מרירות שבעתי סביב הנושא הזה. היום אני קובע וזהו. מכאן הכל פתוח. הוא יודע כמה אני מבקש וניתנת לו זכות העירעור. הם גם יודעים מראש כמה זה עולה דרך אלה שהיפנו אותם, לכן לא נוצרת בעיה מיוחדת. רובם לא מתמקחים, זה נדיר. אבל אם אני שומע בקולם נימה של קושי וחשש אז הכל נפתח מחדש. יש כאלה שהדבר הראשון שמענין אותם זה כמה זה עולה. אני לא אוהב את זה כי הפרוגנוזה שלהם לא מלמדת טובות. ללא ספק שיעור רציני בחיי כל מי שהולך בדרך שלנו שמצטיירת בעיניהם כרוחניות חסרת אגו ויפת נפש. אנשים בלי מכולת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מסכים חלקית...'
מסכים חלקית...
04/06/2005 | 14:56
8
3
אין ספק שהתשלום חשוב לתחושת ההשקעה של האדם בטיפול בעצמו, אין ספק שה "להפרד" ממשהו גורמת לתחושה של "הנה, אני עושה למען עצמי", אבל לחשב פרוגנוזה של מטופל לפי התעניינותו במחיר הטיפול היא דבר שגוי.

לא לכולם יש את הכסף להשקיע בטיפולים משלימים, שלצערי הפכו מרפואה עממית לרפואה פלצנית ואליטיסטית.
אין שום הצדקה שאדם חדש בתחום מסויים (מטופל) ישקיע 750 שקלים בטיפול,
רוב הסיכויים, שגם אני לא אסכים לשלם סכום שכזה ואני מטפל שנים ויודע להעריך את היכולת של הרפואה המשלימה\ טבעית\ רפואת המזרח....

אם למישהו ישנה בעייה לשלם סכום גבוה, זה לא אומר כלום לדעתי על הפרוגנוזה שלו, וזה אפילו מכעיס לשמוע את זה, אני לגמרי לא מסכים איתך כאן.
יש אנשים שמרוויחים 500 שקלים בשבוע, רק להזכירכם.

אור.
(בד"כ מוכר כאן כ-Orrza, למרות שלא השתתפתי הרבה בשנה וחצי האחרונות)

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'היי אור, כמה דברים'
היי אור, כמה דברים
04/06/2005 | 15:22
2
3
1. יופי של עקרב (תסתכלו כולם בניפוח הזכוכית שלו, שווה).
2. הציטוט שלך שגוי מיסודו.
או שחלק קטן עושה הרבה רעש ולכלוך וזה אינו מעיד כל הכלל.
או שמהיסוד כולם במהות ורק חלק התפתח.

3. מה שאילושע כתב זה שאם יש אנשים שקשה להם לשלם הכל פתוח למו"מ, מי שמתענין ישר בכמה זה עולה, פחות נתענין במה זה יעזור לי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רק אני פספסתי עקרב?'
רק אני פספסתי עקרב?
05/06/2005 | 16:59
1
2
ניסיתי לקרוא את כל המסרים ולא מצאתי שום עקרב בדרך.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בכרטיס האישי שלו'
בכרטיס האישי שלו
05/06/2005 | 19:05
1
לצפיה ב-'כשאתה מטפל'
כשאתה מטפל
04/06/2005 | 17:18
1
2
אתה מלקט אינפורמציה מכל הבא ליד. אחת מהאינפורמציות היא נושא התשלום. כל אדם מגיע ממקום אחר, אני מניח שלך כעוסק בטווינה אין הרבה מה לעשות עם האינפורמציה הזו, אבל לי יש גם יש. הרמדי יכולה להקבע על פי אמות מידה ותכונות שונות, למשל קמצנות מול פזרנות וכו'. יתכן מאוד שאותו אדם מתברר כבעל אמצעים, האם זה אומר משהו לגבי האנמנזה והפרוגנוזה, לי בוודאי שכן. אבל שוב, זו לא רק על זה קם ונופל הכל, אם להתייחס או לא כפרט מאפיין שנוגע לפרטי הסיפור תלוי בהוליסטיות של הסיפור. זה אצלי כהומיאופת. לא יודע אם לגישות האחרות זה משנה, או שיש להן דרך להתייחס לזה בבחירת הטיפול.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'באמת עבודת יד מדהימה, ישר כוח'
באמת עבודת יד מדהימה, ישר כוח
04/06/2005 | 17:22
5
לצפיה ב-'תחשוב על אדם'
תחשוב על אדם
04/06/2005 | 17:40
2
1
שמתקשר אליך לקביעת תור והתלונה שלו היא אולקוס, או סכרת, או שלשולים וכו'. האם ניתן ללמוד על מחלתו משהו רק מהדרך שבה הוא מתייחס אל כסף? זה נושא מרתק ולאו דווקא קשור במישרין בכסף, ואפשר לפתח את זה. האם יהיה לך מוזר לשמוע על עצירות פיזית יחד עם קמצנות או חסכנות באותו אדם, או לחלופין שילשול עם פזרנות. האם יש קשר בין הדברים הללו או שאין.
זו השאלה. הטיפול מתחיל מהרגע הראשון, עוד לפני שקיבלת שקל אחד ביד, את זה הם לא יודעים. הטיפול הוא לא רק המחט או המגע או הרמדי, הוא גם האינפורמציה האינטראקטיבית שעוטפת את הכל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה על המחמאות, ואני חייב לומר ש:'
תודה על המחמאות, ואני חייב לומר ש:
05/06/2005 | 00:38
1
3
אני בהחלט מבין את הנקודה שהעלית.
כמטפל בטווי-נה (שזה קודם כל רפואה סינית, שאני לומד זו השנה הרביעית) זו בהחלט אינפורמציה שאפשר להעזר בה, אבל מה...
לא אהבתי את הנימה שההודעה שלך היתה מנוסחת בה, היה יכול להשתמע ממנה שכל מי שמתעניין במחיר, אפשר לשייך לו קמצנות מסויימת.

הרבה פעמים אנשים שואלים את המחיר כשאלה ראשונה, בכדי לדעת אם בכלל יש טעם להמשך השיחה מפני שהם יודעים שהאמצעים שלהם דלים ולא יוכלו לעמוד בתשלום בגובה מסויים.
לא הייתי מסיק מסקנות כאלו על אדם משיחה ראשונית.

אני משתדל כמה שאפשר לא לקפוץ למסקנות חפוזות (וחלילה לא טוען שמישהו כאן כזה), ומשתדל לקבל את המידע שלי מהפגישה עם המטופל.
הרבה פעמים ראיתי שמה שנשמע לי בטלפון, היה משתמע אחרת לו הייתי רואה את המימיקה של האדם.

תודה על ההתייחסות, וסליחה אם נשמעתי תוקפני בהודעה הקודמת...
אם היית מביט בי אומר את הדברים, היית יכול להיות בטוח שלא הייתי .

אהבה!
אור.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
05/06/2005 | 01:21
לצפיה ב-'אכן נושא טעון'
אכן נושא טעון
04/06/2005 | 14:56
10
2
די לעשות חיפוש על המונח "כסף" בפורום כדי למצוא שני עמודים מלאים. זה דיון אחד שהתקיים בעניין.
בדיוק השבוע, במקרה או לא במקרה, חשבתי על הנושא רבות. לצערי המסקנות שהגעתי אליהן דומות לשלך, אלישוע. יש לי כל כך הרבה דוגמאות וסיפורים בעניין שקצרה היריעה מלפרט.
הדבר החשוב ביותר בעיני הוא היושר המקצועי. אני לא ארגיש בנוח לקחת סכומי עתק עבור טיפולים. לא כרגע. כשסטודנט שעדיין לא סיים ללמוד את המקצוע דופק מחיר של מטפל מדופלם המחשבות שלי נעות בין "כל הכבוד לו על המודעות העצמית" לבין "זה לא הוגן".

מטופלת שלי הלכה למטפל שלקח המון כסף לטיפול בדיקור, אחד מהרופאים  ששמים מיליון נקודות באוזן וכנראה למד את המקצוע בסוף שבוע שלם, ומטופלים עומדים אצלו בתור. כשניסיתי לעזור לה להתגבר על הנזקים שנגרמו בטיפול שלו, חשבתי בקול רם על השאלה אם אני הייתי לוקחת את אותו סכום היו לי יותר מטופלים ובעלה אמר: "אם היית לוקחת סכום כזה היו צוחקים עלייך". למה? כי אני לא רופאה וגם בת פחות מחמישים.

שוין.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מעניין לראות'
מעניין לראות
04/06/2005 | 17:34
9
1
שהצליל "כסף" בהיפוך אותיות נושא את הצליל "ספק" מלשון "ספקנות", או ספק מלשון "אספקה". או פסק מלשון "הפסקה", או מלשון "קופסא", מכאן אפשר לחשוב על כל הקונוטציות והמשמעויות ותת המשמעויות של המושג "כסף".
יש גם כיסופים, ופיכס. סתם תלמוד
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זה עובד גם באנגלית/גרמנית/צרפתית?'
זה עובד גם באנגלית/גרמנית/צרפתית?
04/06/2005 | 19:30
2
2
מישהי פעם ישבה חצי שעה והראתה לי גימטריות על "מאומן" (מתוך נ-נח-נחמ-נחמן מאומן): אמונה, אמנות, אמון (trust), אימון...

כשהסברתי לה ש"מאומן" = מהעיר אומן (באוקראינה), היא התרגזה אבל לא היתה לה תשובה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אהלן דוד'
אהלן דוד
04/06/2005 | 21:39
1
אפשר להשתעשע בצלילים גם בגרמנית ובכל שפה, לא תמיד זה קולע, אני גם לא מכיר שפות פרט לערבית ואנגלית. כך שלא יכול לומר, אני נע במגבלותי
אבל אם תקח את הצליל MONEY תקבל תת צלילים כגון מה אני, מי אני, מאה נהיה ( בעל המאה..), מניה, מה נהיה, מי נהיה, אמא אין, אמן, אמונה, למנות, מינוי, מן יה, מאין (יש-אין) ועוד ועוד כל מיני משמעויות שאינן זרות לצליל כסף.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זו כבר שאלה אחרת'
זו כבר שאלה אחרת
05/06/2005 | 17:05
1
מה מקרי, מה מכוון, מה אמיתי, מה דמיוני.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'כסף בהיפוך אותיות = פסק'
כסף בהיפוך אותיות = פסק
05/06/2005 | 11:44
5
זה יכול לבוא מהמילה להפסיק וכו'.
זה באמת כבר לא שיך למשמעויות וכו' סתם פולמוס ללא משמעות.
ומראש אני יודע טוב מאוד איזה משמעות חזקה יש לכל מילה ומילה ולכן כאשר יש מילה מסוימת הנסיון להתאים אותה למשהו אינו נכון.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זו לא התפלמסות, אתה עוד תראה'
זו לא התפלמסות, אתה עוד תראה
05/06/2005 | 12:55
4
1
כסף מאפשר גם הפסקה. אתה לא חושב כך ?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הפסקה של מה?'
הפסקה של מה?
05/06/2005 | 13:30
3
1
לצפיה ב-'של לחצים שונים, מאיר.'
של לחצים שונים, מאיר.
05/06/2005 | 14:37
2
2
לצפיה ב-'זה גם יכול להיות אספקה'
זה גם יכול להיות אספקה
05/06/2005 | 14:45
1
1
זה יכול להיות גם פסיקה וזה יכול להיות עוד הרבה מאוד דברים.
אבל מקור לדבר יש רק אחד, השאר זה נסיון להתאים למשהו שנוח לנו.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נכון יש לצלילים גוונים ותת גוונים'
נכון יש לצלילים גוונים ותת גוונים
05/06/2005 | 15:08
1
ומהרבה מהם אתה יכול ללמוד דבר מה על הנושא.
בהחלט בעזרת כסף אתה יכול להיות פוסק ועל זה נאמר "בעל הדיעה הוא בעל המאה", לא שאני מסכים עם זה כמובן. אין זה נסיון להתאים למה שנוח לי. אני מדבר מתוך מחקר בין מספר שנים.
מקור אחד יש לכל וזה נכון, השורש, הד.נ.א של הצליל. בדרך כלל הוא מתחיל בקמצים. אחר כך כבר נעשה מתוחכם יותר ומשלב חיריק, צירה וכל שאר הצלילים. שאל כל תינוק ויגיד לך. כמעט כל התינוקות מתחילים להגיד אבא ולא אמא, למרות שמן הצדק יהיה הפוך. טוב נראה לי שאולי התקדמתי מידי. אינך חייב להתעמק בזה, אני אישית מוצא שיש במוסיקה הרבה יותר מתו אחד מונוטוני.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נקודה נוספת שנוגעת להומיאופתיה'
נקודה נוספת שנוגעת להומיאופתיה
04/06/2005 | 22:33
והיא שרוב רובו של תהליך המעקב אינו כרוך בתשלום ונעשה באופנים שונים, טלפונים, מיילים, פקסים וכו'. כל אלה אינם כרוכים בתשלום למרות שכרוכים "בכאבי ראש" לא קטנים למטפל. יש ראקציות ויש לא מעט שאלות שדורשות התייחסות, כך שהסכום הגבוה 250-600 כביכול יוצא הוגן וזול באופן יחסי. אם פציאנט קיבל יעוץ טלפוני נכון ויודע שיש לו מטפל שמשאיר לו אפשרות ליצירת קשר, כל אלה ועוד חייבים להלקח בחשבון.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שרשור בנושא תמורה כספית לטיפולים'
שרשור בנושא תמורה כספית לטיפולים
05/06/2005 | 08:35
5
5
גם לי הזדמן בשבוע שעבר להרהר בנושא, ומחיפוש קצר בפורום באמת מצאתי הרבה שרשורים רלוונטיים. הנה שניים מתוכם:

1. טיפולים וכסף
2. כסף וטיפולים

השרשור הראשון נכתב לפני כשנתיים וחצי, השני לפני כשנה; מעניין לראות את הדומה והשונה ביחס לשרשור הנוכחי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' תודה טאו'
תודה טאו
05/06/2005 | 10:03
2
2
לא ראיתי שהבעת דיעה, תן קצת קצת מעצמך.
בחיי, אני באופן אישי הייתי מוכן לעבוד חינם ללא אגורה, רק שיעניקו  קורת גג לילדי, אספקת מזון בריא, חשמל למחשב ולמקרר,  ביטוח בריאות    ( לא שאעשה עם זה משהו אבל שיהיה ), אגרות חינוך, ספרים, בגדים, שכחתי משהו? אה כן, חופשה פעם פעמיים בשנה, כאן בארץ החצבני מתאים לי שבוע בכל פעם.
חבל שזה לא ככה. אני בכלל חושב שאנשי הרפואה צריכים להיות פטורים ממיסים ואגרות וכל הטירחה הכרוכה בהתנהלות כלכלית. אני רוצה שיביאו את מצרכי המכולת אלי עד הבית
יש לי עוד דרישות, אבל נתחיל באלה.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה, אלישע'
תודה, אלישע
05/06/2005 | 13:30
1
4
אני רק בהתחלת דרכי בעולם הטיפולים, ולכן אני עדיין בשלב של גיבוש דעה בנושא.

מכל מקום, בינתיים ובאופן כללי, אני יכול לציין שאני מקבל את הגישה הרווחת בבית-הספר בו אני לומד. גישה זו אומרת שיש לקחת כסף עבור טיפולים, שאם לא כן נוצרת עם הזמן אנרגיה שלילית סביב העניין. כמובן שאנחנו גם מטפלים בהתנדבות במקומות שונים, אך כאשר מתחילים לטפל יש לקחת כסף, והסכום המדויק פחות חשוב; חשוב יותר שהמטפל יבקש עבור הטיפול סכום איתו הוא מרגיש שלם לגמרי. אם המטפל יבקש סכום נמוך ממה שהוא חושב שמגיע לו, בין אם בגלל שהמטפל לא מרגיש בטוח בעצמו ובטיפול שהוא נותן, בין אם המטופל לחץ לקבל הנחה, ובין אם מסיבות אחרות - משהו שם עלול להתחיל "לחרוק". כנ"ל אם המטפל דורש סכום גבוה יותר ממה שהוא חושב שמגיע לו.

כסף הוא אכן נושא טעון אצל אנשים רבים, והדבר מתבטא בתשלום עבור טיפול אבל גם בהמון דברים אחרים. אני באמת יכול לספר לך הרבה על כך, אבל תחילה שלח המחאה בסך 150,000$ לחשבון הסודי שלי בשוויץ, ונמשיך משם...

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אשריך, ובחיי'
אשריך, ובחיי
05/06/2005 | 14:44
3
הייתי שמח להמשיך משם אלא שאני חושש להחמיץ את הצמיחה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'וואו, היסטוריה...'
וואו, היסטוריה...
05/06/2005 | 11:48
1
3
לא הייתי משנה דבר ממה שכתבתי אז.
טוב, אולי כן...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מה כן היית משנה ?'
מה כן היית משנה ?
05/06/2005 | 12:53
2

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ