טיפול אלטרנטיבי בהנג-אובר?

../images/Emo122.gifטיפול אלטרנטיבי בהנג-אובר?

בהיותי באילת, טעיתי טעות מרה ושתיתי
. (טאו, אל תסתכל עלי ככה! היא לקחה אותי לפאב ואני שאלתי את הבארמנית אם יש קפה...
היית צריך לראות איזה מבטים קיבלתי
) לא הרבה (ככה אמרו לי...
), אבל התעוררתי עם כאב-ראש הולם ברקה
, סחרחורת ובחילה
. (טאו, תפסיק להסתכל עלי ככה! כבר שילמתי את המחיר, אני לא צריך את זה גם ממך!) מזל שטיול הג'יפים (הר שלמה ומצפה יהואש, תענוג!) היה ביום הקודם... אבל זה העלה אצלי את השאלה: האם מוכר לכם בשיטתכם טיפול במצבים כאלה? (לא, טאו, לא מניעה - טיפול, אחרי המקרה. ולא, אני לא מתכוון לשתות שוב בירה, אבל... אתה יודע, טוב לדעת, למקרה שמישהו אחר...

טאוֹ

New member
עכשיו עליי לרתוח מזעם ולגעור בך ../images/Emo46.gif

אבל אי אפשר לעשות את הדברים האלה בזמן שאתה מתגלגל על הרצפה מצחוק, פשוט אי אפשר. ניסיתי, בחיי, אבל אני לא מצליח. אולי בעוד שעה-שעתיים, כשאני ארגע...

../images/Emo94.gif../images/Emo94.gif../images/Emo94.gif../images/Emo94.gif../images/Emo94.gif

You all went BANNAS
ואפרופו בננות - גם המורה שלי לטאו, המליצה על: "להרתיח בכוס מים 2 קליפות בננה, לקרר ולשתות" שתהיו לי בריאים, ושהבננות לא יעלו לכם לראש.

איפה זה בננות?

לא זוכר שהלכתי לשם אף פעם...
כתבת: המורה שלי לטאו - אפשר פרטים? מי המורה, מה מלמד, מה זה טאו?

המורה שלי לטאו...

הסבר: טאו: הדרך האחת והיחידה, ואלף ואחד דברים נוספים. בין היתר, שם של קורס לתלמידי שנה שניה בשיאצו במכללת רידמן. הקורס כולל חומר בסיס של רפואה סינית - יין-יאנג, חמשת האלמנטים, מעט תזונה, ועוד... המורה שלי לטאו: לארה - מטפלת ברפואה סינית, אישה נהדרת, מורה מצוינת. שמה הולך לפניה במסדרונות רידמן. נ.ב. אלפי חכמים סינים לא הצליחו להגדיר מה זה טאו. קטונתי

טַייגר

New member
אפרופו בננות...

יש כמה וכמה משקאות אלכוהוליים נפלאים על בסיס בננות. Banana Monkey הוא אחד מהם
. אופס... בביתו של השיכור לא מזכירים מתכונים למשקאות
אז... כשתתפכח ותתפקח קצת אשמח לחלוק או סתם להזמין לערב טעים. ואגב חמרמורת, תנסה להפעיל כל מה שאתה יודע שעובד במקרים של סחרחורת ובחילות. מסכת קרקוע יכולה לעזור מאוד.

טַייגר

New member
קרקוע...

כל מה שמחבר חזק לאדמה. אשמח להדגים במפגש הבא (או בערב הטקילות הקרוב).

../images/Emo12.gifלארה אמרה את זה?

באמת מעניין באיזה חלקים של הקוסמוס טיילתי באותו השיעור
מוזר.

פרם שי

New member
היה לי משהו.. איפה שמתי את זה..

שכחתי מה זה היה. לא יוצא לי להשתמש בזה, כי הסביבה שלי לא שותה, אבל כשאמצא אודיע לך. בינתיים, אתה מוזמן להסתכל בדף הזה, בו יש הרבה פתרונות משלל השיטות (כולל דיקור, איורוודה ודמיון מודרך)

תופעות לאחר אלכוהול

שלום איש יקר, יש כמה רמדיז אשר מתאימות לנושא של אלכוהול, ותופעות הקשורות הן לפאן המנטלי והן לפיזי. אחת הרמדיז המרכזיות לנושא היא - NUX VOMICA. השם המלא : Strychnos nux vomica. פירושו בעברית – " אגוז " – " אגוז הקיא" . מקור הרמדי: שיח גבוה / עץ נמוך הנמצא ביערות אסיה הטרופית : מאלזיה, ויאטנם ואוסטרליה. גזע מעוקם לבן וקשה בעל שורש מר. הפרי – נראה כמו תפוח כתום גדול , טעים למאכל , אהוב על ציפורים , בתוכו מחית עם 5 זרעים . לזרעים אין ריח אך הם מרים. את הזרעים מייבשים ומהם מכינים את הרמדי. הזרע מכיל - 1. סטריכנין 1.5% - חומר רעיל המשמש להדברת מזיקים ובעבר השתמשו בו בכדי להרוג . 2. Brucine – זהו חומר יקר (ק"ג חומר שווה לק"ג כסף במחיר), משתמשים בו בתעשייה להמרת / לשנות מבנה של מולקולת אלכוהול . 3. סטריכניצין – נגזרת של הסטריכנין . 4. לוגנין . 5. שומן 3% . 6. חומצה קופאוטנית – Caffeotanic Acid . 7. מעט נחושת . סטריכנין – יש האומרים ש : אפשר לייחס לו את ההשפעות של NUX-V בגלל תכולת הסטרכנין אשר פעילותו היא : • מגדיל את רגישות אברי החישה . • מעודד פעילות מערכת העיכול והשתן . • תשישות עצבית (על רקע השימוש המוגבר והרגישות הסנסורית) . • מעורר חשק – אפרודיזיאק . • מגביר את רגישות חוט השדרה והמרכזים המודולרים כלומר, זיקה למערכת העצבים המרכזית . במקרה של שכרות אקוטית ולא כרונית, במקרה של עזרה ראשונה בלבד, כאשר האדם מקיא, על סוף עילפון, חולשה כללית, אולי אובדן שליטה על סוגרים, כאבי ראש וכו'... אני הייתי ממליץ על NUX-V 30 CH יש לתת 3 גלובולים אחת לחצי שעה ולא יותר משלוש מנות בלבד. ושוב, מדובר על עזרה ראשונה בלבד, מעבר לזה יש להתייעץ עם הומאופת. חשוב לזכור: שימוש בהומאופתיה בצורה לא מושכלת עלול לגרום לנזק. בריאות שלמה וחג שמח שלומי.

שמש א

New member
מתהולל אה ../images/Emo8.gif

לי תמיד היו אומרים לשתות מים, אבל את זה אתה בטח יודע...

אדומה2

New member
פעם פעם, כשהייתי צעירה יותר מהיום

היה לי בוס שאמר לי, שאחרי שאני שותה, עוד באותו ערב, שאני אקח 2 אקמול (אפשר להמיר באדוויל), אשתה 2 כוסות מים (משהו כזה) ואלך לישון. זה אמור למנוע את החמרמורת. האמת? כשאני ניסיתי את זה זה עבד.
ומיד עולה השאלה- האם זו רפואה סינית? מיד עולה התשובה- לא. אבל אני בעד שילובים.
העיקר שהיה לך כיף.

טאוֹ

New member
ק.א. זה קונטרא אינדיקציה, אני מניח

בכל מקרה, גם הח"מ - סליחה, מישהו שאני מכיר |משתעל| - נהג בעברו להשתמש בטריק הפשוט הזה של אקמול אחרי ערב של שתייה, וזה אכן מנע ממני - סליחה, מהחבר שלי |משתעל| - את הבוקר ההפוך שאחרי. אני יכול לאשר גם טיפ אחר שהוזכר בהמשך השרשור. אחת מהפעמים האחרונות שעשיתי מילואים היתה שלושה שבועות באיזה חור בדרום. גרתי באוהל אחד עם 5 עולים מחבר העמים, בחורים נפלאים (בלי ציניות) שנהגו לגמור מדי ערב שניים או שלושה בקבוקי וודקה (אני מניח שבשלב הזה דוד מקבל סחרחורת רק ממקרא התיאור). כשהתעניינתי איך זה שהם נשארים יציבים יותר ממני גם אחרי כמויות אדירות כאלה של אלכוהול מזוקק, והעליתי השערה שפשוט יש להם קיבה מנירוסטה וכבד מפלדה, הם הסבירו לי שלא במקרה הם נוהגים ללעוס כמויות נדיבות של נקניק שמן מאד וזיתים בזמן השתיה. זה מנטרל לא רק את ההאנג אובר של יום המחרת אלא גם את ההשפעה המיידית של השכרות. אני בכל זאת בחרתי לא לנסות זאת בבית...

למעלה