לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875118,751 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'טיפול אלטרנטיבי בהנג-אובר?'
טיפול אלטרנטיבי בהנג-אובר?
<< ההודעה הנוכחית
21/04/2005 | 14:58
46
73
בהיותי באילת, טעיתי טעות מרה ושתיתי .
(טאו, אל תסתכל עלי ככה! היא לקחה אותי לפאב ואני שאלתי את הבארמנית אם יש קפה... היית צריך לראות איזה מבטים קיבלתי )

לא הרבה (ככה אמרו לי...), אבל התעוררתי עם כאב-ראש הולם ברקה , סחרחורת ובחילה .
(טאו, תפסיק להסתכל עלי ככה! כבר שילמתי את המחיר, אני לא צריך את זה גם ממך!)

מזל שטיול הג'יפים (הר שלמה ומצפה יהואש, תענוג!) היה ביום הקודם... אבל זה העלה אצלי את השאלה:
האם מוכר לכם בשיטתכם טיפול במצבים כאלה?

(לא, טאו, לא מניעה - טיפול, אחרי המקרה.
ולא, אני לא מתכוון לשתות שוב בירה, אבל... אתה יודע, טוב לדעת, למקרה שמישהו אחר...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'עכשיו עליי לרתוח מזעם ולגעור בך '
עכשיו עליי לרתוח מזעם ולגעור בך
21/04/2005 | 15:35
9
12
אבל אי אפשר לעשות את הדברים האלה בזמן שאתה מתגלגל על הרצפה מצחוק, פשוט אי אפשר.
ניסיתי, בחיי, אבל אני לא מצליח. אולי בעוד שעה-שעתיים, כשאני ארגע...

רפואה משלימה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
21/04/2005 | 16:24
8
8
You all went BANNAS

ואפרופו בננות -  גם המורה שלי לטאו, המליצה על: "להרתיח בכוס מים 2 קליפות
בננה, לקרר ולשתות"

שתהיו לי בריאים, ושהבננות לא יעלו לכם לראש.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'איפה זה בננות?'
איפה זה בננות?
21/04/2005 | 16:44
6
7
לא זוכר שהלכתי לשם אף פעם...

כתבת:
המורה שלי לטאו - אפשר פרטים?
מי המורה, מה מלמד, מה זה טאו?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'המורה שלי לטאו...'
המורה שלי לטאו...
21/04/2005 | 17:20
4
7
הסבר:

טאו: הדרך האחת והיחידה, ואלף ואחד דברים נוספים. בין היתר, שם של קורס לתלמידי שנה שניה בשיאצו במכללת רידמן. הקורס כולל חומר בסיס של רפואה סינית - יין-יאנג, חמשת האלמנטים, מעט תזונה, ועוד...

המורה שלי לטאו: לארה - מטפלת ברפואה סינית, אישה נהדרת, מורה מצוינת. שמה הולך לפניה במסדרונות רידמן.

נ.ב. אלפי חכמים סינים לא הצליחו להגדיר מה זה טאו. קטונתי
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אפרופו בננות...'
אפרופו בננות...
21/04/2005 | 23:27
3
2
יש כמה וכמה משקאות אלכוהוליים נפלאים על בסיס בננות. Banana Monkey הוא אחד מהם .
אופס... בביתו של השיכור לא מזכירים מתכונים למשקאות
אז... כשתתפכח ותתפקח קצת אשמח לחלוק או סתם להזמין לערב טעים.
ואגב חמרמורת, תנסה להפעיל כל מה שאתה יודע שעובד במקרים של סחרחורת ובחילות. מסכת קרקוע יכולה לעזור מאוד.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מה זה מסכת קרקע?'
מה זה מסכת קרקע?
22/04/2005 | 00:13
2
6
לצפיה ב-'קרקוע...'
קרקוע...
22/04/2005 | 00:18
1
1
כל מה שמחבר חזק לאדמה. אשמח להדגים במפגש הבא (או בערב הטקילות הקרוב).
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ערב תקלות?'
ערב תקלות?
22/04/2005 | 00:32
1
למה, לא השתכרתי כבר מספיק?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רפובליקת בננות'
רפובליקת בננות
22/04/2005 | 01:28
1
מה, לא מכיר?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לארה אמרה את זה?'
לארה אמרה את זה?
22/04/2005 | 20:47
באמת מעניין באיזה חלקים של הקוסמוס טיילתי באותו השיעור מוזר.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'היה לי משהו.. איפה שמתי את זה..'
היה לי משהו.. איפה שמתי את זה..
21/04/2005 | 16:38
2
5
שכחתי מה זה היה. לא יוצא לי להשתמש בזה, כי הסביבה שלי לא שותה, אבל כשאמצא אודיע לך.
בינתיים, אתה מוזמן להסתכל בדף הזה, בו יש הרבה פתרונות משלל השיטות (כולל דיקור, איורוודה ודמיון מודרך)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
21/04/2005 | 16:49
2
מישהו צריך לתרגם את הדף הזה לעברית, ולהפיץ!
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תופעות לאחר אלכוהול'
תופעות לאחר אלכוהול
21/04/2005 | 16:57
16
שלום איש יקר,
יש כמה רמדיז אשר מתאימות לנושא של אלכוהול,
ותופעות הקשורות הן לפאן המנטלי והן לפיזי.
אחת הרמדיז המרכזיות לנושא היא - NUX VOMICA.

השם המלא : Strychnos nux vomica.
פירושו בעברית – " אגוז " – " אגוז הקיא" .

מקור הרמדי:
שיח גבוה / עץ נמוך הנמצא ביערות אסיה הטרופית : מאלזיה, ויאטנם ואוסטרליה.
גזע מעוקם לבן וקשה בעל שורש מר.

הפרי – נראה כמו תפוח כתום גדול , טעים למאכל , אהוב על ציפורים , בתוכו מחית עם 5 זרעים . לזרעים אין ריח אך הם מרים.
את הזרעים מייבשים ומהם מכינים את הרמדי.

הזרע מכיל -
1.    סטריכנין 1.5% - חומר רעיל המשמש להדברת מזיקים ובעבר השתמשו בו בכדי להרוג .
2.    Brucine – זהו חומר יקר (ק"ג חומר שווה לק"ג כסף במחיר), משתמשים בו בתעשייה להמרת / לשנות מבנה של מולקולת אלכוהול .
3.    סטריכניצין – נגזרת של הסטריכנין .
4.    לוגנין .
5.    שומן 3% .
6.    חומצה קופאוטנית – Caffeotanic Acid .
7.    מעט נחושת .

סטריכנין – יש האומרים ש :
אפשר לייחס לו את ההשפעות של NUX-V בגלל תכולת הסטרכנין אשר פעילותו היא :
•    מגדיל את רגישות אברי החישה .
•    מעודד פעילות מערכת העיכול והשתן .
•    תשישות עצבית (על רקע השימוש המוגבר והרגישות הסנסורית) .
•    מעורר חשק – אפרודיזיאק .
•    מגביר את רגישות חוט השדרה והמרכזים המודולרים כלומר, זיקה למערכת העצבים המרכזית .

במקרה של שכרות אקוטית ולא כרונית, במקרה של עזרה ראשונה בלבד,
כאשר האדם מקיא, על סוף עילפון, חולשה כללית, אולי אובדן שליטה
על סוגרים, כאבי ראש וכו'...
אני הייתי ממליץ על NUX-V 30 CH  יש לתת 3 גלובולים אחת לחצי שעה ולא יותר משלוש מנות בלבד.
ושוב, מדובר על עזרה ראשונה בלבד, מעבר לזה יש להתייעץ עם הומאופת.
חשוב לזכור: שימוש בהומאופתיה בצורה לא מושכלת עלול לגרום לנזק.

בריאות שלמה
וחג שמח

שלומי.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מתהולל אה '
מתהולל אה
21/04/2005 | 16:44
2
3
לי תמיד היו אומרים לשתות מים, אבל את זה אתה בטח יודע...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' לא מספיק לי טאו, גם את עם המים?'
לא מספיק לי טאו, גם את עם המים?
21/04/2005 | 16:50
1
1
לצפיה ב-' אופס'
אופס
21/04/2005 | 17:07
2
לצפיה ב-'פעם פעם, כשהייתי צעירה יותר מהיום'
פעם פעם, כשהייתי צעירה יותר מהיום
21/04/2005 | 17:00
9
11
היה לי בוס שאמר לי, שאחרי שאני שותה, עוד באותו ערב, שאני אקח 2 אקמול (אפשר להמיר באדוויל), אשתה 2 כוסות מים (משהו כזה) ואלך לישון.
זה אמור למנוע את החמרמורת.
האמת? כשאני ניסיתי את זה זה עבד.

ומיד עולה השאלה- האם זו רפואה סינית?
מיד עולה התשובה- לא.
אבל אני בעד שילובים.

העיקר שהיה לך כיף.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אקמול ואלכוהול יחד? זה לא ק.א.?'
אקמול ואלכוהול יחד? זה לא ק.א.?
22/04/2005 | 00:43
8
39
לצפיה ב-'ק.א. זה קונטרא אינדיקציה, אני מניח'
ק.א. זה קונטרא אינדיקציה, אני מניח
22/04/2005 | 01:02
7
6
בכל מקרה, גם הח"מ - סליחה, מישהו שאני מכיר |משתעל| - נהג בעברו להשתמש בטריק הפשוט הזה של אקמול אחרי ערב של שתייה, וזה אכן מנע ממני - סליחה, מהחבר שלי |משתעל| - את הבוקר ההפוך שאחרי.

אני יכול לאשר גם טיפ אחר שהוזכר בהמשך השרשור. אחת מהפעמים האחרונות שעשיתי מילואים היתה שלושה שבועות באיזה חור בדרום. גרתי באוהל אחד עם 5 עולים מחבר העמים, בחורים נפלאים (בלי ציניות) שנהגו לגמור מדי ערב שניים או שלושה בקבוקי וודקה (אני מניח שבשלב הזה דוד מקבל סחרחורת רק ממקרא התיאור). כשהתעניינתי איך זה שהם נשארים יציבים יותר ממני גם אחרי כמויות אדירות כאלה של אלכוהול מזוקק, והעליתי השערה שפשוט יש להם קיבה מנירוסטה וכבד מפלדה, הם הסבירו לי שלא במקרה הם נוהגים ללעוס כמויות נדיבות של נקניק שמן מאד וזיתים בזמן השתיה. זה מנטרל לא רק את ההאנג אובר של יום המחרת אלא גם את ההשפעה המיידית של השכרות.

אני בכל זאת בחרתי לא לנסות זאת בבית...

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אם הם לא משתכרים מזה, אז בשביל מה?'
אם הם לא משתכרים מזה, אז בשביל מה?
22/04/2005 | 12:45
6
3
לצפיה ב-'בשביל הטעם? '
בשביל הטעם?
22/04/2005 | 15:46
5
3
לצפיה ב-'טעם? לוודקה?'
טעם? לוודקה?
22/04/2005 | 16:32
4
2
רואים שאתה לא שותה..:)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני מבין שזו מחמאה... '
אני מבין שזו מחמאה...
22/04/2005 | 16:39
3
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח כנראה אין מה להתווכח'
על טעם ועל ריח כנראה אין מה להתווכח
22/04/2005 | 18:27
2
3
דווקא שאלתי את החבר'ה ההם גם על טעם (היה לנו הרבה מאד זמן לדבר על זה ), ואני נוטה להאמין שהם די ברי סמכא בנושא. הם בהחלט מבדילים בין סוגים שונים של וודקה: יש סוגים וודקה שהם לא מתקרבים אליהם, סוגים אחרים הם שותים רק אם ממש בא להם לשתות ואין שום דבר אחר בסביבה, ויש סוגים שבפירוש עדיפים עליהם - גם בגלל הטעם.

אז למה הם שותים? התשובה במקרה שלהם פשוטה: כי הם נהנים לשתות. למרות הכמויות האדירות, הם לא משתכרים וממשיכים לתפקד כרגיל. להזכירך, אותם שלושה שבועות היו במסגרת של מילואים, במקום מאד לא סימפטי מבחינה בטחונית, כך שגם לו רצו אסור היה להם להיות במצב של תפקוד לקוי. מעבר לכך, הם לא נהנים מכאבי ראש ובחילות, והקאות וסחרחורות מן הסתם לא נמנות על התחביבים שלהם. לכן הם דואגים לא להגיע למצב של שכרות ומן הסתם גם לא להאנג אובר, אבל הם מאד נהנים לשתות - והרבה.

הוא שאמרנו: על טעם וריח וכו'.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בקשר לנקניק ולוודקה'
בקשר לנקניק ולוודקה
22/04/2005 | 20:54
2
כנראה רק יוצאי חבר העמים יש להם קיבות חזקות ויכולת קיבולת אלכוהול גבוהות מאוד.
ברגע שאוכלים הרבה דברים שמנים זה מרפד את הקיבה וסופג חלק גדול מהאלכוהול.
מהצד השני זה כמו אלה שעושים התערבויות על אלכוהול ושותים שמן לפני ואז אוי ואבוי כי ברגע שהשמן יתמוסס לו כל האלכוהול ששתית יבוא לך בהפוכה לפנים.
עוד דבר חשוב ביותר שתיה זולה זה אחד הדברים היותר גרועים שאפשר להכניס לעצמך ואם כבר אלכוהול אז לפחות שיהיה איכותי.
שתיה זולה גורמת להנג אובר חזק מאוד בבוקר כי המשקה לא איכותי למשל אם תשתה וודקה גולד שאפילו קבצנים לא שותים מזלך אם תקום בבוקר, אם תשתה למשל סטולי או אבסולוט רוב הסיכויים שתצא בבוקר בזול.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
22/04/2005 | 22:02
2
ברור שאפשר להבחין ביו סוגי וודקה.
אבל בעצמך כתבת שהם נהנים, אבל לא ממש מהטעם, למרות שהוא חלק (קטן ממה שהבנתי ממך) מזה.
בקיצור, הרגל?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דיקור, כמובן!'
דיקור, כמובן!
21/04/2005 | 17:36
12
5
חי חי...

פעם מורה לדיקור אמר לי שבהנגאובר צריך לדקור את colon-1  ואת st-1
לא ניסיתי, אבל נראה לי שנקודות קצה אכן מתאימות למצב של הרעלה...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
21/04/2005 | 19:34
1
כמובן שלא הייתי עושה טיפול בדיקור מבלי לבדוק את מצב הדופק. כמו כן יש גם צמחי מרפא שיכולים לעזור...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'co 1 בהחלט'
co 1 בהחלט
21/04/2005 | 22:27
9
3
את ST 1 רק בגלל המיקום לא מומלץ.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'st-45, התבלבלתי.'
st-45, התבלבלתי.
21/04/2005 | 23:16
8
10
לצפיה ב-'st 45 אכן יכולה לעשות זאת'
st 45 אכן יכולה לעשות זאת
21/04/2005 | 23:54
7
2
אבל חבל לדקור אותה בשביל מקרה חד פעמי של שכרות, אם האדם אלכוהליסט, זו נקודה שיכולה בהחלט להשתלב בטיפול בגמילה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אתה מוכן להסביר?'
אתה מוכן להסביר?
21/04/2005 | 23:57
6
1
למה חבל לדקור אותה?
האם היית דוקר אדם תחת השפעה של אלכוהול או בהנג-אובר?
אם אתה או מישהו מחברי הפורום טיפל פעם בהנג-אובר, אשמח אם תשתפו מה היתה אבחנתכם וכיצד בחרתם לטפל.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תחדדי...'
תחדדי...
22/04/2005 | 00:01
4
האם את מתכוונת לשאול, האם מישהו טיפל במטופל עם הנג-אובר, או האם מישהו טיפל כשהוא בעצמו בהנג-אובר.
לא יודעת למה, אבל יש לי הרגשה שהשפעתן של ארבע הכוסיות ניכרת הפעם מראש.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
22/04/2005 | 00:09
3
כמובן, אם מישהו טיפל במטופל עם הנג אובר.
ואצלי זה לא ארבע כוסות יין, אלא ארבעה ימי מדיטציה ותרגול חמלה בחברת נזיר טיבטי שמארחיו בארץ רמזו שגוף הבודהא האמיתי שלו בנוי מכמה וכמה ראשים וזרועות...
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'חמלת הקניידלע...'
חמלת הקניידלע...
22/04/2005 | 00:15
2
1
אני אסתפק לי בחמלת הקניידלע ונחמת הכוס הרביעית.
בטוח שסך הקלוריות הנצבר אצלך יהיה במאזן שפוי יותר לאחר החג.
מאחלת לך ימי חמלה ומדיטה פוריים
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' זהירות מדיקור ב-GF'
זהירות מדיקור ב-GF
22/04/2005 | 19:18
1
1
אמנם GF (גפילטע פיש) אמור להיות כבר בלי העצמות, כך שסכנת הדיקור די נמוכה; אך כיוון שיש התווית-נגד בשילוב עם אכילה של מצות, ותחושת הדיקור בצידי הבטן שמתלווה לזה, מוטב לנקוט במשנה זהירות. לעומת זאת, בכל הנוגע לקניידלעך, כל המרבה הרי זה משובח.

חג שמח וטעים, חברים.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ואם כן נתקעת לה עצם'
ואם כן נתקעת לה עצם
24/04/2005 | 11:32
1
בגרון, הרי שמיד נדקר את Pc-5.
ואז מה יקרה ?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הסברים'
הסברים
22/04/2005 | 18:33
1. כן הייתי דוקר אדם תחת השפעת אלכוהול ו/או בהנג אובר (אבל זה שאני אגדל קצת ואלמד להתעלם מזה בדופק).
2. ST 45 (נקראת LU DUI - נקודה זריזה) נקודת מתכת על אלמנט אדמה (אנרגיה עמוקה אדמה) ושככזו שבאה לאחר אלמנט האש יש לה יכולת "להפחית" את עוצמת האש ולהוריד תאווה (תאווה = אספקט מנטלי) וכמובן היא מורידה חום מ U.J.
3. CO 1 (נקראת SHANG YANG סוחר היאנג, ה SHENG הוא גם הצליל הקשור למתכת), נקודת מתכת, אלמנט מתכת, אנרגיה עמוקה עץ מה שנותן זריקה חזקה מאוד של אנרגיה מרוכזת (המתכת ממרכזת את האנרגיה, והאנרגיה העמוקה של האיבר זורקת את זה קדימה), כלומר יש כאן ניענע רציני מאוד של האדם -וכן כדאי לדמם את הנקודה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא gb20?'
לא gb20?
22/04/2005 | 00:03
4
לצפיה ב-'יש טיפול, לא כל כך אלטרנטיבי'
יש טיפול, לא כל כך אלטרנטיבי
22/04/2005 | 00:00
2
4
חזור לבר שתה שוב בירה, אבל הפעם כאשר זה יעבור, תשתה חצי כוס שמן או לחילופין תאכל מזון שמן מאד, האלכהול במקום להתפרק מהר בקיבה ומשם ישר למעלה, הוא יתפרק לאט מאוד ללא תופעות לואי.
כמו כן מומלץ להימנע מסוכרים
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני שמעתי שזה עובד כמניעה, לא לאחר'
אני שמעתי שזה עובד כמניעה, לא לאחר
22/04/2005 | 00:26
1
2
מעשה.
טעיתי?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
22/04/2005 | 15:01
1
לדעתי זה עובד רק מראש.
ולאחרי: שמעתי ששותים מיץ עגבניות עם קצת פלפל שחור.
אבל זה משהו שלא מתקרב לדל שפתי , וגם ממילא לא היה לי הנגאובר אף פעם אז לא ניסיתי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שתה חצי\רבע מנה של אלכוהול'
שתה חצי\רבע מנה של אלכוהול
22/04/2005 | 16:04
3
מרטיני ביאנקו מצוין לזה, או יין.
זה ירכך את הכאב ראש. מעבר לכך הרבה מים-המוווווןן מים
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הנג אובר '
הנג אובר
22/04/2005 | 20:45
2
עד כמה שידוע לי זו בעצם התייבשות ובתור שתיין למדתי כמה דברים תמיד תשתה המון מים ותלך לעשות פיפי כמה תהיה תחלופה.
אם אתה לא רגיל לשתות תמהל את הבירה עם ספרייט ויהיה לך שנדי וכך יהיה לך משקה סמי אלכוהולי.
במידה וחטפת הנג אובר מקלחת קרה !!!!!!!!!!!!!! עושה פלאים והרבה מים עם לימון.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'חמוד'
חמוד
23/04/2005 | 13:40
1
3
כשהייתי צעירה עשינו מסיבה של כל השכבה בבית של חברה (זה היה תיכון דתי שתבינו). כדי להרגיש מה זה "קוליות" וכדי לפרוץ גבולות החלטתי לעשות תחרות שתיה עם בן מהכיתה של הבנים.שתיתי 7 כוסיות וודקה נקיה (וניצחתי). למחרת בבוקר קמתי עם האנג-אוור מזעזע!!! בהיותי משוכנעת שאני על ערש דווי צלצלתי לדודתי אחות בבי"ח וסיפרתי לה שאני גוססת מאלכוהול. אחרי גיחוך קצר היא המליצה לי על שתיה מרובה מאוד של הרבה מים ומנוחה!.
אז זו ההמלצה שלי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' וודקה נקיה'
וודקה נקיה
23/04/2005 | 21:48
1
איכס עדיין לא הצלחתי להבין איך אנשים שותים את זה
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ