לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875118,751 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'עזרה ראשונה "אלטרנטיבית"'
עזרה ראשונה "אלטרנטיבית"
<< ההודעה הנוכחית
27/03/2005 | 01:46
29
181
אני עובדת כרגע על פרוייקט בנושא עזרה ראשונה של רפואה משלימה. כשחשבתי על כך, נוכחתי לגלות שארון התרופות שלי שונה מאוד מארון התרופות הממוצע. מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים שצריך להיות בכל בית.
אצלי יש:
טיפות רסקיו
משחת רסקיו
שמן פו-סום-און
טייגר באלם
שמן לבנדר
פורמולת פטנט YIN QIAO SAN (למיגור שפעת)
פלסטרים עם YU NAN BAI YAO (פורמולה להפסקת דימום)
וחליטות של לינדן, שומר ולואיזה.
בטח יש עוד ושכחתי.

ואצלכם?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אצלי יש:'
אצלי יש:
27/03/2005 | 05:39
13
טיפות רסקיו, משחת רסקיו, נרות הופי, כוסות רוח, שמן אקליפטוס, בצל ודבש לסירופ (לא מוכן, עושים טרי), חליטות קנמון- לקור, נענע- לחום, חומץ לשים על הגרביים כשיש חום (אבל זה מסריח, אז זה רק קיים ואל בשימוש), שום נגד שעורה ומרק עוף.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הארון שלי ריק '
הארון שלי ריק
27/03/2005 | 07:03
1
7
מעדיפה להשתמש בגוף שלי:
תרגיל סוויטשינג: יד על הטבור יד שניה מעסה מתחתלעצם הבריח, מתחת לשפה תחתונה, מעל לשפה העליונה, בעצם הזנב - החלפת ידיים.
הליכה על השמונה עם משפט חיובי.
ברור עם עצמי מה המחלה רוצה לאמר לי ולמה היא מגיעה דווקא עכשיו? משחררת את הצאקרה שנראית לי חסומה בצבע, צליל, והדמייה וכשזה ממש מציק מכינה לי תמצית באך או קריסטלים מתאימה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'השמונה לא עושה לך סחרחורת?'
השמונה לא עושה לך סחרחורת?
31/03/2005 | 09:58
6
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
27/03/2005 | 08:16
1
18
קודם כל הגינה (שעכשיו נהרסה על ידי משאית הבטון - ומאד חסרה לי) ובה תמיד היו: מרווה, רוזמרין, זוטה, נענע, עשב לימון, לימונית, לענה (לכאבי בטן), תימין, אורגנו, גרניום, ריחן ועוד - ביום יום משמש לבישול ובעת מצוקה הופך לריפוי.
לא רחוק מהבית יש גם אלוורה ולבנדר, עץ לימון ואקליפטוסים.
דברים קנויים שתמיד יש בבית: דבש, שמן זית, בצל ושום, תה קמומיל, חיזוקית או פרוטק, כמוסות חמוציות (מעדיפה את המיץ - אבל בשעת חירום גם הכמוסות אפשריות), שמני עיסוי (שקדים, זרעי ענבים, שומשום) ושמנים אתריים - המבחר משתנה אבל תמיד יש לבנדר, עץ התה, יפני (מנטה - משמש לכאבי שרירים, דלקות בגיד ועוד) ועוד.
יש כמובן גם כרית דגנים לחימום.
כדורי פחם - נגד גזים (משתמשים אולי פעם בשנה - אבל אז זה פשוט מציל)
כשיש לי או למישהו במשפחה סימני שפעת קרבה אני רצה וקונה סמבוכל - לא מחזיקה קבוע בבית.
ואולי יש לי גם איזו שארית של טיפות רסקיו - כי נתנו לי פעם, אבל אני לא משתמשת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ואיך שכחתי'
ואיך שכחתי
27/03/2005 | 10:08
9
אולי בגלל שכבר אין ליילדים קטנים בבית שכחתי את השימושיים ביותר:
נגד כל גירויי העור השונים (אף אדום, מאחורי האוזן ועוד) - שמן חוחובה, ולגירויים רציניים יותר משחת ברבדוס.
כמובן פלסטרים צבעוניים ומצויירים בכל צבעי הקשת - אחרי נשיקה של אמא זו התרופה האולטימטיבית לכל נפילה, חבורה ומכה בפרט כש"יורד המון דם"
ואחרון חביב לטיולים לא לשכוח לקחת עגבניה - נגד עקיצות, ואפשר גם חומץ - שטוב גם לים נגד צריבות של מדוזות.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רוזמרין בתור דיאודורנט, וטמפונים:-o'
רוזמרין בתור דיאודורנט, וטמפונים:-o
27/03/2005 | 13:31
2
6
לצפיה ב-'רוזמרין בתור דאודורנט?'
רוזמרין בתור דאודורנט?
28/03/2005 | 01:21
1
7
לצפיה ב-'מועך כמה עלים ושם בבית השחי'
מועך כמה עלים ושם בבית השחי
28/03/2005 | 07:30
9
לצפיה ב-'מי מכיר את הערכה ההומאופתית'
מי מכיר את הערכה ההומאופתית
27/03/2005 | 14:27
2
11
לצפיה ב-'אני, מן הסתם'
אני, מן הסתם
27/03/2005 | 22:13
1
8
אבל איני מאמין בגישה הזו. על פי נסיוני הערכה לא ממש מנוצלת בפועל ולא מצאתי כמעט אנשים הדיוטות שלקחו הומיאופתיה על סמך עצמם. עזרה הומיאופתית ראשונה היא טובה אם יש לה גם מורה דרך. בעידן בו אנו חיים זה לא בעייתי. ואם מי ממרופאי עומד לנסוע לחו"ל נניח לטיול, או סתם שואל, אני מדריך אותו באופן אישי.
בני האדם יקחו צמחים, ישתו תה צמחים, ימרחו משחות וכו' אבל לא יכניסו לגופם בקלות גרגירים או טיפות, יש לזה קונוטציה של רפואה, ובצדק. כמו גם שאיני מעלה בדעתי עזרה סינית ראשונה, ערכת מפת נקודות ומחטים שמצורפים אליה. נראה אותם יושבים על איזה ג'בל ומנסים לדקור את עצמם לאור פנס או נר:-(

האם הכוונה היא לקהל הרחב או לחוג המטפלים. לפי האופן של השרשור אני מניח שזה לקהל הרחב. אם יש שאלות ספציפיות בנוגע למצבים ותרופות ספציפיות אשמח לענות, אם אוכל.
אליש.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' על תשובתך'
על תשובתך
28/03/2005 | 00:37
1
לצפיה ב-'יש YUNAN בפלסטרים?'
יש YUNAN בפלסטרים?
27/03/2005 | 15:27
16
8
לצפיה ב-'כן'
כן
27/03/2005 | 15:38
15
6
יצא לי להשתמש בזה רק פעם אחת, ואני לא יודעת אם הפלסטר עצר את הדימום או שהוא פסק מעצמו. דרך אגב, יש את זה, מלבד האבקה והכדורים, גם בספריי, וזה מיועד לשיכוך כאבים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אפשר להשיג בארץ?'
אפשר להשיג בארץ?
27/03/2005 | 17:47
12
כי את הסטוק של הכדורים שיש לי הביאו לי מחו"ל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מה זה בדיוק, אם יותר לי לשאול'
מה זה בדיוק, אם יותר לי לשאול
27/03/2005 | 22:54
13
9
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
28/03/2005 | 00:36
12
66
מאיר, אני לא יודעת אם יש את זה בארץ. אני את שלי קניית ביונאן.

אלישוע:
יונאן באי-יאו היא פורמולה סינית עתיקה המבוססת על הצמח סאן צ'י שמפסיק דימום ומניע דם. רכיבי הפורמולה נשמרו בסוד במשך שנים. האגדה מספרת שבעת אחת המלחמות, נפצע חייל מחבל יונאן מפגיעת כדור. מיד הוא שלף את האבקה הצהובה ופיזר על הפצע, והפלא ופלא, הדימום נעצר. למרות מחוייבותו למחוז, הוא אולץ למסור את הסוד של האבקה.
כיום מוכרים את הפורמולה בכדורים, להפסקת דימומים (שימוש נפוץ הוא להפסקת דימומים ווסתיים כבדים) בכל חבילה יש גם כדור אדום, ואותו שומרים בבית למקרים של דימומים מסוכנים (פציעות וכדומה). במחוז יונאן מאוד גאים בתוצר המקומי וניתן לרכוש שם גם את האבקה הצהובה, הפלסטרים וספריי מיוחד, שמתאים, אם אינני טועה, לטיפול בשטפי דם וכאבים.  
לי יש נסיון לא כל כך טוב עם הפורמולה. בזמנו נתתי את הכדורים לחברה שסבלה מדימומים ווסתיים כבדים. היא קיבלה טיפול באופן סדיר, אבל הדימומים עדיין היו כבדים, התישו אותה ולקח לה זמן רב להתאושש מהם. היא מאוד חששה שבחופשה באילת הם ימנעו ממנה את ההנאה. הסברתי לקחת כדור אחד כשהדימום יתחיל להיות כבד, ואז נתתי לה הוראות מדוייקות כיצד להמשיך, אבל כנראה שלא הייתי ברורה מספיק. היא לקחה אותם מתחילת הדימום ועד סופו, הרבה יותר מידי. הטיפול אולי הצליח, הדימום באמת היה מועט, אבל נוצרה תקיעות כל כך גדולה והיא סבלה מכאבים עזים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה מיכל, לי ( לנו ) יש תרופה'
תודה מיכל, לי ( לנו ) יש תרופה
28/03/2005 | 10:00
1
9
הומיאופתית מאוד מעניינת שיתכן ואת מכירה ממקום אחר והנקראת secale סוג של פטריה מאוד מאוד רעילה הנקראת גם ארגוט. הרפואה הקונבנציונאלית השתמשה בה בעבר , אני חושב שכנגד מיגרנות. יש לה טווח השפעות רחב מאוד ועיקר השפעתה על כלי הדם וזרימתו ( ובעיקר ברחם ).
בכל אופן "יש לה" מעין תחושה ש"הכל פתוח כמו ברז". אני זוכר שני מקרים בהם השתמשתי בה כתרופה הומיאופתית ( מדוללת מאוד )כעזרה ראשונה לדימומים מחזוריים קשים. וזאת בגלל אותה תחושה שבכל פתוח כמו ברז.
האחת עמדה שעה לפני מתן הרצאה לקהל שהגיע במיוחד. היא הגיעה אלי בפניקה, "תעשה משהו עכשיו"! נתתי לה מנה אחת מהתרופה והלכתי לדרכי. למחרת היא סיפרה שתוך 20 דקות הכל נגמר.

השניה הגיעה אלי ב 12 בלילה (?) והודיעה שהיא מדממת כבר חודשיים ללא הפסקה ובכמויות מטורפות. נתתי לה מנה אחת במקום וציידתי אותה לעוד מנה ליום המחרת, וגם כאן היא סיפרה שעוד באותו הלילה זה נגמר.
זהו אז תמיד אזכור את הפטריה הזו לטובה.  
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מעניין מאוד, תודה'
מעניין מאוד, תודה
28/03/2005 | 11:53
4
לצפיה ב-'את רואה למה אני מתכוון'
את רואה למה אני מתכוון
28/03/2005 | 12:16
2
8
זה גם יכול לגרום לאי נעימיות. בי למעשה מה שקרה כאן המחזור דוכא. כי הדינמיקה הייתה של להוציא. ואז הצמח עצר את הזרימה של הדם אך לא את האנרגיה שהמשיכה להתדפק. ולעצמי אני אומר שאין לי ביטחון שזה הדבר הנכון. אבל אחר כך אומר לעצמי שזהו יום טוב והדרך היא טובה והכל בדיוק כפי שצריך להיות.

בזה הרגע גם לי יש שיטפון של מחשבות. אולי אני צריך קצת יונן. אולי אני צריך בלוג על הראש.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הדבר הנכון'
הדבר הנכון
29/03/2005 | 16:19
1
3
ברפואה הסינית יש מושג שנקרא BEN-BIAO - טיפול בענף או בשורש. על מנת לפתור את הבעיה באמת יש להתייחס לשורשה, אולם אם הסימפטומים קשים, לפעמים חכם יותר לטפל בהם קודם כל.
למשל הדוגמא שהבאתי, על אותה בחורה עם דימומים ווסתיים קשים: היא סבלה מחוסר דם כתוצאה מהדימומים.
טיפול בשורש הבעיה הוא למצוא את הסיבה לדימום (לפי הסינים זה קשור בחולשה רבה, שבה הדם "בורח" כי הגוף חלש מידי להחזיק אותו, או מחום שמחריב את כלי הדם וגורם לו לצאת). אבל היא כל כך חלשה, שלפעמים הגוף שלה חלש מידי לקבל טיפול. לכן טיפול סימפטומטי, קיצור משך הדימום ולהפחתת כמות הדם, יכול לעזור מאוד בתור התחלה ולחזק אותה.

בכל מקרה, זו היתה טעות לתת לה את הפורמולה כפי שעשיתי כיוון שהיא לא השתמשה בה כראוי וזה מה שיצר את החסימה והכאב. אין לי ספק ששימוש מושכל בפורמולה, או דיקור להפחתת הדימום היו עוזרים יותר.

אולי אתה באמת צריך בלוג על הראש, ואם תכתוב כזה מבטיחה להיות קוראת קבועה

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה מיכל.'
תודה מיכל.
29/03/2005 | 22:13
1
לבינתיים אני כותב בפורום שלי, על פי מה שעולה. את מוזמנת להשתתף, אם תוכלי ותרצי. תודה על העידוד. אליש.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה על הסיפור'
תודה על הסיפור
29/03/2005 | 18:19
6
4
האם את גם יכולה לספר על מהו מחוז יונאן, ומהם אותם מחבלי יונאן?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא מחבלים!'
לא מחבלים!
29/03/2005 | 20:10
5
5
חבל יונאן, מחוז. נמצא בדרום סין, ידוע כיעד תיירותי נפלא וכמקום עם צמחי מרפא רבים.
ואתה, פרם שי, אין לך טיפים לעזרה ראשונה ביתית? רק אקמול?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'באקמול אני לא נוגע כבר עשור'
באקמול אני לא נוגע כבר עשור
29/03/2005 | 23:56
4
5
עזרה ראשונה ביתית?
סטיביבה או לו האן גו לחתכים.
קיילה ג'יוואן לכוויות ולכל מצבי הפיטה המיידיים.
טריקטו למצבי התקררות (וזה כבר על גבול העזרה הראשונה שלי).
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הסברים? PLEASE???'
הסברים? PLEASE???
30/03/2005 | 00:08
3
9
לצפיה ב-'מה את רוצה לדעת?'
מה את רוצה לדעת?
30/03/2005 | 12:36
2
8
סטיביה את מכירה, לו האן גו מן הסתם גם כן.
קיילה ג'יוואן זאת משחה איורוודית, לבעיות פיטה.
טריקטו זאת אבקה/קפסולות/כדורים של שלושה צמחים. http://mall.coimbatore.com/bnh/ayurvedic/herbs/trikatu.html
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מדבר איתי הודית...'
מדבר איתי הודית...
30/03/2005 | 13:13
1
8
לא יודעת מה זה לו האן גו מן, אשמח אם תפרט סימפטומים של בעיות פיטה, ולמה משמש הטריקטו? אם בא לך לפרט, כמובן.
אה, והכי חשוב: האם אתה באמת סבור שאלה דברים שצריכים להיות בכל בית?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דיברתי איתך סינית'
דיברתי איתך סינית
30/03/2005 | 22:35
7
לו האן גו, כפי שניתן להבין בבירור מהשם, הוא צמח סיני ולא הודי.
מקביל לסטיביה במידה רבה - משמש כממתיק טבעי, אך עוזר בשיקום רקמות.
בעיות פיטה: כל מה שקשור לחום: חום גבוה, פיסורה וטחורים, כוויות, פצעונים ועוד.  http://www.asum.com/cream.htm
טריקטו, כפי שציינתי, אני משתמש בהתקררות בראשיתה או במהלך, כמו גם להגברת תהליך העיכול במצבים שונים (כפי שמצוין בקישור שנתתי).
קיילה ג'יוואן בהחלט מומלץ בכל בית ובכל תיק נייד, וגם הלו האן גו (טוב גם כממתיק טבעי מחוץ לבית וגם במצבי חירום).
יש עוד שני דברים שאיתי תמיד, בבית ובחוץ, ואני גם משתמש בהם המון בעזרה ראשונה, אך אלו מותגים אז לא אוכל לציינם פה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מאיפה להתחיל אצלי יש'
מאיפה להתחיל אצלי יש
30/03/2005 | 01:41
7
ג'ל אלוה ורה ומשחה שמשלבת אלוה ורה ופרופוליס, טיפות אכיניצאה, פורמולה שמכילה פטריות כח, כולסטרום וכו' לחיזוק מע' החיסון (עזרה ראשונה כנגד שפעת), תה מרווה, מנטה ומליסה (לכאבי בטן, קילקולי קיבה וכו') + אסידופילוס, אליום ספה ,דוליקוקסיל, תמצית מנטה לצינון וכאבי גרון (לפעמים גם לכאבי בטן), תמצית אקליפטוס ואליפטוס לימוני לפתוח את הנשימה, תמצית לבנדר לכוויות ופצעים קטנים, תערובת תמציות ארומתיות לשרירים תפוסים, כאבי ראש וצינון, סירופ ע"ב צמחים לשיעול ומגוון שלם של תמציות ארומתיות לשימושים שונים.
אה ואדויל (למקרה ששום דבר לא עוזר, בערך אחת לשנתיים), אקמולי (שאני שונא את השם ה"חמודי" שלו) להוריד חום גבוה לילדים שעדיין לא מדברים.

וזהו פחות או יותר רק עזרה ראשונה בלי מוצרים שאני צורך באופן קבוע.

מתגעגע אליכם מקווה שביום חמישי יהיה לי זמן לדבר איתכם.

להתראות ולבריאות

גיא הרדוף
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ