קרם גוף

שובשוב2

New member
קרם גוף

אשמח להמלצות הכי טבעיות ונטולות רעלים לעור יבש בגוף הזקוק ללחות...
קראתי על קרם מחמאת שיאה אך אשמח להמלצות נוספות.
האם שמן קוקוס ?

שובשוב2

New member
ואשמח גם להמלצה

על דאודורנט טבעי לרכישה שהוא הכי נקי שאפשר והכי פחות מזיק מבחינת החומרים שלו

אין כמו.....

היי
אין כמו שמן זית ישר מהמסיק - "עכור ומלוכלך" לעיסוי או כל צורך אחר בישול וכד' ולמריחה עם שמנים אתריים.
לגבי הענין השני - יש מתכונים גם ברשת שתוכלי לעשות לבד כנראות בעינייך מה נקי ומה מזיק.....

בהצלחה!

יעל ND

New member
הדרך טובה ביותר להחזיר לגוף לחות

- זה לשתות מים.
לפחות כוס מים בשעה.

0 אור 0

New member
קרמים טבעיים

אכן שמן קוקוס מצוין לעור, אבל יש אנשים שרגישים אליו או סתם לא כבד להם על הפנים,
אפשר גם שמנים צמחיים עדינים כמו רוז היפ או נר הלילה,
ולעצה להשתמש בשמן זית, אני מוסיפה שיפור מדהים - מכינים שמן מיצוי קלנדולה על ידי השרית פרחי קלנדולה בשמן זית - ואז מקבלים את כל האיכות של שמן הזית ושל הקלנדולה ובריח נעים ועדין.
כמובן זה מאד בסיסי ועדיף לעור בדרך כלל להשתמש בקרמים או סרומים במקרם ושילוב מדויקים.
יש מוצרים מעולים מחברות קטנות וגם גדולות שמבוססות על שמנים טבעיים
אם את אוהבת את הנושא, אז אפשר גם לבד ובכיף,
אני עושה זאת לא מעט , ומאד אוהבת את הקרמים שלי, אבל צריך לדעת שזה לא חוסך כסף כי החומרים יקרים, וזה גם דורש ידע (למדתי שמנים וקוסמטיקה טבעית - יש גם קורסים קצרים )
המתכון הכי בסיסי הוא לקחת ג'ל אלווה טבעי (לא הירוק מהסופר), להוסיף אליו מעט שמנים משבחים (רוז היפ, נר הלילה בוראז' , אובליפיכה), עד חצי אחוז שמנים אתריים רצויים (גרניום, יסמין, לבנדר ...) ולערבב עם מקל סטרילי
בחורף או כשהעור יבש במיוחד אני מוסיפה גם שמן מוצק כמו שיאה או קוקוס, או שמן צמחי עבה יותר מתאימים את הציורפים לפי צורך או העדפה אישית, ולפעמים בנסיון וטעיה מגלים למשל ששמן אבוקדו יחד עם אובליפיכה זה צירוף מזעזע, או ששמן לילך רק בפני עצמו ויודע לדבר רק עם לבנדר
&nbsp

למעלה