הילינג יהודי

שמחה 97

New member
הילינג יהודי

האם מותר לקבל טיפול כזה? ללמוד? מי מלמד והיכן?
אשמח לכל עזרה

שמחה 97

New member
תודה אך אחדד את שאלתי

רציתי לדעת אם מותר ללמוד זאת עפ"י ההלכה. נתקלתי בקישור הזה אך מעיון בו לא ראיתי אף סמכות הלכתית שסומכת ידה על לימודים אלו וזה מה שחיפשתי. מקום לימוד שמאשר זאת, אני שומרת תורה ומצוות.
תודה. חתימה טובה

ladybug4NLP

Active member
חנה לוק שהיא אישה חרדית (לשעבר מאלון שבות-מלמדת

הילינג "שיטת האמונה" שקבלה הסכמה של הרב אליהו זצ"ל.
אני חושבת שאוטוטו נפתח קורס חדש שלה. (בירושלים בלבד)
אם את מעוניינת, שלחי לי הודעה ואני אעדכן אותך
גמר חתימה טובה וצום קלהילינג "שיטת האמונה" שקבלה הסכמה של הרב אליהו זצ"ל.
אני חושבת שאוטוטו נפתח קורס חדש שלה.
אם את מעוניינת, שלחי לי הודעה ואני אעדכן אותך
גמר חתימה טובה וצום קל.

נץ[.ב. ניסיתי לשלוח הודעה בפרטי אבל בתפוז-כמו תמיד בתפוז-יש עכשיו איזו שגיאה

שמחה 97

New member
תודה

תודה, אשמח לקבל את מספר הטלפון שלה. אגב, בשיעור מבוא לשיטה שמצאתי באינטרנט נאמר שיש אישור של הרב עזרא שיינברג למורה הספציפית הזאת, מאז מסתבר שהוא הואשם באונס וכו', האם את בטוחה שהרב אליהו זצ"ל נתן הסכמתו על כך? יש מישהו שיכול לאשר זאת? סליחה על הדקדקנות אבל זה חשוב לי.

ladybug4NLP

Active member
אכן הרב אליהו זצ"ל מתן הסכמה לשיטה

אל תשכחי שהרב שיינברג היה תלמידו המובהק של הרב אליהו.
מעשין של הרב עזרא אינם משפיעים על השיטה ונקווה שבית המשפט יאמר את דברו לכאן או לכאן.
https://sites.google.com/site/chanalouk/home
אתר להתרשמות ראשונית.חנה לא מתחזקת את האתר אלא אחת התלמידות שלה שהיא למעשה מארגנת את הסדנאות.
אשלח לך בפרטי את הטלפון שלה (אני צריכה לשאול את חנה)

גמר חתימה טובה

קליט

New member
אפשר ללמוד

במכללת בינה אצל הרב והמטפל זאב שירצסקי, אני מפקפק אם אפשר להתפרנס מהילינג, ואם אנשים מאמינים בזה, יש גם צורך למטפל להתרכז בטיפול ולהכנס למצב, זה לא בהכרח קל

שמחה 97

New member
תודה, חג שמח

תודה רבה, הבטתי במכללת בינה, יש שם איזו מורה שמלמדת גם דברים שקשורים לתרבות האינדיאנית, אין לי ענין בזה, רציתי משהו שמחובר למקורותינו.
ואתה צודק בגדול , אני מתפרנסת מדברים נוספים, רציתי גוף ידע נוסף.
אגב, אנשים גם לא מאמינים בהכרח באלוקים, זה לא אומר שהוא אינו קיים, זהו לא שיקול עבורי בבחירת לימודים או דרך.
תודה רבה וחג שמח!

0 אור 0

New member
כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו

אני אמנם רחוקה מלהיות רבנית, אבל כל שיטת ריפוי טבעית הינה מותרת ואף מעודדת מאד על ידי כל הרבנים,
יש לי משפחה חרדית , מהמחמירים ביותר (גרים בגאולה בירושלים) , ואנחנו לא פעם משוחחים על טיפולים שונים שקיימים שם, מצמחי מרפא ושמנים (שמקבלים הכשרים מהודרים בקלות רבה מאשר מזון ) ודרך רפלקסולוגיה או שיטות מגע אחרות ובוודאי שהילינג.
חוץ מזה יכולה לספר לך שבכמה מקורסי המגע שלמדתי בהם היו משתתפים דתיים:
ברפלקסולוגיה בבכיר הצטרפו אלינו בנות שאת המוסמך למדו במכללה דתית
בקורסים של עיסוי גם כן השתתפו נשים וגברים - המגבלה היחידה היתה שהתרגול היה רק של גבר עם גבר ואשה עם אשה, ובשיטות עם שמן בהם מסירים בגדים, היתה הקפדה יתרה על מסך וצניעות.
וכמובן בנטורופתיה שבה עשיתי השלמה במסלול מזורז (אחרי 13 שנה של לימוד וטיפול ברפואה משלימה בנו לי תוכנית מיוחדת של השלמות נדרשות) - היינו 3 תלמידים כאלו , אחד מהם חרדי .

שמחה 97

New member
תודה אור

תודה אור
פחות התכוונתי לטיפולי המגע שאכן מופיעים במספר מכללות דתיות.
הילינג למשל הוא תחום שנלמד בעבר במכללת שלם , עם כל סמלי הקבלה כגון עץ הספירות וכו' אך משום מה הם שינו זאת ועברו להילינג רגיל של 7 הצ'אקרות (בגלל אישור רבנים?) בכל אופן, לא מצאתי מקום שמאשרים ללמוד זאת וזה מה שרציתי, לימודים מתחום האנרגיות שהקבלה תהיה הדרך המתווה. האם את מכירה לימודים כאלה? משהו רוחני יותר?
אשמח לדעת.
תודה ומועדים לשמחה

0 אור 0

New member
שמעתי על הילינג האחד

ומי שמלמד אותו הוא אדם דתי,
המפה הרפלקסולוגיץ של אותו אדם משווה בין ספירות הקבלה לצ'אקרות
אבל מכיוון שאני לא חיה מפי רבנים, וממילא לכל אחד הרבי שלו , ויש גם אנשים דתיים שעובדים עם הילינג "רגיל" , אז ממש לא ניתן לנחש מה הרבנים שאת מאמינה בהם יגידו
המלצתי שפשוט תשאלי את הרב שאת סומכת עליו
&nbsp

למעלה