אלרגיה ועוד כמה נושאים :)

torino106

New member
אלרגיה ועוד כמה נושאים :)

שלום, גיליתי את הפורום הזה, ויש לי הרבה דברים שהייתי רוצה לדון... אתחיל ב 2 מהם

1. אני מידי פעם סובל מגירוד/גירוי בגרון, ממש מעקץ לי הגרון.. בדרכ' זה קורה אם דיברתי הרבה / ממתן מין אוראלי / או בעיקר בזמן השינה..
מה שאני עושה כשהז תופס אותי (בעיקר באמצע הלילה). אני רץ מהר לקח כדור אריוס (אנטי היסטמין). וזה מעביר לי את העקצוץ תוך כ 40 דק'..
האם יש שיטה נוספת לטפל בזה?
האם יש קשר לכך, שכל פעם שאני יוצא ממקום ממוגז (בקור) , לרחוב עם השמש החמה, אני מקבל התקפת התעטשויות?

2. סבלתי (הלוואי ואוכל לדבר בלשון עבר...על הסבל) ממניה דיפרסיה. ועד לפני חודשיים לקחתי כדורי מרשם פסיכיאטריים.. ניסיתי גם כמה טיפולים אלטרנטיביים (דיקור בקלינקת מתמחים, נטורופתיה בקלינקת מתמחים, קינסיולוגיה ועוד) שום טיפול לא ממש עזר לי..
לפני כחודשיים התחלתי לקחת אומגה 3 והפסקתי עם הכדורי מרשם.
מאז שאני מאוזן, חזר לי החשק העז להיות מטפל אלטרנטיבי..
איך אוכל לדעת מה כדאי לי ללמוד? לצערי מהניסיון שלי, שום כלום לא עזר לי.... אבל עדיין אני מאמין שבטוח יש טיפולים שכן עוזרים. אך איך אוכל לדעת מה.. יש כ"כ הרבה ....

אשמח לתשובות

תודה רבה

0 אור 0

New member
התבוננות הוליסטית

חלק מלהיות מטפל הוליסטי זה להבין שלרוב הדברים אין תשובה אחת ברורה ופתרון אחד ברור:
אה - דלקת גרון, טוב קח תוסף X , תרופה Y או תרגיל Z וזה בטוח יעזור
יש פה מורכבות שמשלבת את
הפיזי - רגישות של האיזור שנפגע בעבר, אולי דלקת סמויה כרונית או תגובה אלרגית
רגשי - דברים שאתה סוחב בבטן ורוצים לצאת החוצה
אנרגטי - צ'אקרת הגרון חסומה (ואולי עוד כמה צ'אקרות , רק שהיא מבטאת אותן כרגע)
ובטח עוד כמה דברים שיצוצו בתהליך טיפולי
הרעיון ללמוד הוא לא רע, לאו דוקא בשביל לצאת מטפל, אלא כי זה יחייב אותך להכנס לעומק לאיזושהי שיטה , לעבור תהליך משמעותי עם עצמך, במקום סתם לדגום טיפול פה דיקור שם ולהתאכזב שזה לא עוזר
בהצלחה
&nbsp

מה כדאי/נכון

לכל מטפל/דרך טיפול גישה שונה
אמנם התחומים שניסית לא עזרו לך, אבל יש לשער שכן עזרו לאחרים..

כדי להחליט כדאי ראשית לחשוב על הכיוון שמענין אותך (תזונה, מגע, אנרגיה, דיבור) ולהתנסות
לחילופין- אם יש תחומים ספציפיים בהם היית רוצה לעזור- לבדוק אילו תחומים אפשר לעזור דרכם ואז לבחור.

עוד משהו: הרבה מטפלים התחילו בדרך מסוימת ואחכ למדו שיטה נוספת שיותר התאימה/"עבדה" (אני למשל התחלתי כרפלקס' וכיום עובדת בעיקר עם ק"ס)

בהצלחה

torino106

New member
תודה. איפה אפשר למצוא מטפלים בארמותרפיה?

וגם איפה אפשר למצוא מטפלים טובים בהילינג?
מה זה ק"ס?
ואיזה שיטות טיפול אלט' יש בדיבור? חוץ מ NLP?

תודה רבה

ניסית גוגל?

מטפלי ארומותרפיה- אפשר בגוגל. פה יש אחד בשם סביון שלפעמים מבקר
ק"ס= קרניוסקרל. שיטת טיפול עדינה לאיזון מערכת עצבים מרכזית.
עדין ומביא לריפוי במגוון בעיות גוף ונפש.
טיפולים בדיבור: יש פיסכותרפיסטים מסוגים שונים, שיטת השער, SE, וגם בחלק מהטיפולים האנרגטיים משלבים שיחות.
תחום אחר- הומאופתיה הדיבור הוא הדרך לאחבן ולהתאים את הרמדי

למעלה