אולי אתן יודעות למה..

lir0500

New member
אולי אתן יודעות למה..

חברה שלי טבעונית ומקפידה על תזונה יחסית בריאה לא כל הג'אנקים וכאלה היא גם ככה רגישה לגלוטן וחלב וממש ממושמעת בזה. אבל לפעמים שבא לה היא אוכלת מעדני ויטריז אבל פעם באיזה חצי שנה לפעמים היא חוטא ואוכלת שוקולד פרווה... וכל פעם שהיא אוכלת מתוק יש לה ישר דימומים... לכולנו מותר לחטוא לפעמים.. אנחנו בעולם לחוץ שמלחיץ רוצה לעזור לחברה שלי אבל לא יודע איך... היינו אצל גסטרו ורופאת נשים אבל לאף אחד אין יכולת לעזור חוץ מלהגיד פשוט אל תוכלי מתוק פעם ב...מייאש יכול להיות שזה קנדידה ? כי זה ממש דימומים ובקנדידה יש הפרשות... אולי זה סוג של אלרגיה סמויה..? אולי מישהי יודעת ויכולה לעזור לנו דרך הידע שלה.. ?

מתוק כדם.....

היי
ראשית יש מצב שאולי כל פעם שאוכלים מתוק זה בזמן מחזור? גם כי יש כאלה עם נטיה בגלל שינוי הורמונלי..... ואז גם חוטאים יותר.....

הייתי בודק מרכיבי דם בצורה מעמיקה יותר - אלבומין, קרישה, טסיות, תיפקודי כבד העמסת סוכר,
בודק אלמנט רגשי שלא נפרט כאן מפאת חוסר ענין לציבור וזה יותר אישי.

בהצלחה!

lir0500

New member
מתוק מדי

ראשית תודה על ההתיחסות.
זה לא קשור לזמן מחזור. זה אך ורק שהיא אוכלת מתוק מופיעים לה ישר דימומים
אם היא לא תאכל לא יהיה. נגיד היא 10 ימים אחרי מחזור ואכלה במשך 3 ימים מתוק קל... אז יהיה 3 ימים של דימום אחרי זה אין... הסוכר נמוך בדר"כ.. בגלל זה זה מוזר לנו...זה לא שהיא סובלת מעודף שומנים שוקלת 54 . 10 קילו פחות מגבוהה.
תמיד היא לוקחת אצידופולוס... בשביל לשמור על האיזון הפלורה.

למעלה