לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875118,751 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'קפה עולש (ציקוריה)'
קפה עולש (ציקוריה)
01/09/2014 | 08:25
10
4869
שלום רב,
המליצו לי על קפה זה כתחליף לקפה שחור.
בהנחה שאני מתכוונת לצרוך מהקפה עולש על בסיס יומי לטווח הרחוק, כמה מקסימום כוסות מותר לי לצרוך ביום?
שאלה נוספת: האם לקפה זה יש תופעות לוואי? אני מתכוונת להשתמש בו כתכשיר מעורר/מרענן (הקפה הרגיל גורם לי לרגזנות וכל זאת למרות שאני שותה ממנו עד 2 כוסות ביום)

תודה!
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דבר נוסף'
דבר נוסף
01/09/2014 | 08:37
7
673
קראתי באיזה מקום שלא בריא לצרוך מתחליף קפה זה יותר משבועיים. זה נכון?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בבקשה תשובתך חשובה לי'
בבקשה תשובתך חשובה לי
02/09/2014 | 07:54
6
624
לצפיה ב-'למה את רוצה לצרוך משהו כזה כל יום?'
למה את רוצה לצרוך משהו כזה כל יום?
06/09/2014 | 04:35
5
511
לצפיה ב-'כדי להיות ערנית בעבודה. יש לך פתרון בשבילי?'
כדי להיות ערנית בעבודה. יש לך פתרון בשבילי?
06/09/2014 | 10:00
4
309
לצפיה ב-'לי יש פתרון, והלוואי שתתיחסי לתשובה שלי ברצינות'
לי יש פתרון, והלוואי שתתיחסי לתשובה שלי ברצינות
<< ההודעה הנוכחית
07/09/2014 | 01:10
3
758
1. לבדוק מה באמת מעניין אותך בחיים. מרתק. מלהיב! ולהוסיף חלק מזה לעבודה, בהדרגה, ולכמה שיותר היבטים של העבודה שלך

2. לקחת "הפסקת סיגריה" גם אם את לא מעשנת, לצאת לשתי דקות, להתאוורר, לחזור

3. לשתות כל הזמן מים. כל הזמן. לפחות כוס מים כל שעה (תלוי באקלים, במיזוג אויר, וסוג העבודה שלך)

4. לבדוק האם יש לך מספיק B12, ולקחת תוספים אם צריך.

5. לשים במקומות שאת נמצאת בהם רוב הזמן עציצים או צמחים אחרים שמעשירים את הסביבה בחמצן,

6. לישר את הגב, ולהיות עם גב ישר בכל מצב שאפשר.
לא בנוקשות, אלא בעדינות - קחי לך שיעורי פלדנקרייז, ולמדי את הגוף שלך להפעיל את המפרקים כך שהאנרגיה תזרום בהם ולא תתקע,

7. לפתוח ולהפעיל את כל המפרקים שאפשר כל כמה דקות, תוך כדי עבודה, כדי שהאנרגיה שלך לא תתבזבז על שרירים מכווצים מדי או רפויים מדי.

8. לקחת יותר אחריות על עצמך, על המצב שלך, ועל כל היבט של החיים שלך שאת מודעת אליו. כך האנרגיה שבכל מקרה נמצאת אצלך תסתדר לפי הצורך ותזרום.

9. לבדוק מה לוקח לך כוח:
לבדוק את השינה,
לבדוק האם יש דברים קטנים שמטרידים אותך ביומיום,
ילדים?
וכו' - ולמצוא איך אפשר להתעסק בזה פחות, ולהיות יותר יעילים ופחות רגשניים.

10. אם את לא עושה פעילות ספורטיבית כל יום, להזיז את עצמך כל שעה שעתיים:
ללכת במדרגות במקום במעלית,
לנסוע באופניים במקום במכונית/אוטובוס,
לשטוף כלים במקום לשים במדיח,
להוריד את הזבל בעצמך במקום לשלוח את איציק,
לעשות מסאג' בעזרת כל הגוף שלך, כמה דקות כל יום לאנשים שרוצים / מסכימים לכך.

11. ללמוד אומנות לחימה - זה מכניס עירנות ותגובתיות לכל המערכות.

12. לבטל את השעון המעורר, ולנסות לנטרל כל גורם אחר שמפריע לך לישון באופן מלא ורציף.  אם צריך לישוון מוקדם יותר, אל לישון חצי שעה מוקדם יותר, ולהעביר חלק מהפעילויות שאת חייבת לעשות אל הבוקר, במקום לפני השינה.

13. לא לאכול אוכל כבד בבוקר או באמצע העבודה.  ובכל מקרה לנוח 10-20 דק אחרי ארוחה, אם הגוף רומז שהוא עייף.

יש עוד, אבל זה העיקר - בואי תתחילי ונראה האם את עדיין צריכה לשתות דברים כדי להרגיש טוב
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
07/09/2014 | 09:07
2
67
לצפיה ב-'היא כנראה לא לקחה ברצינות, אבל אתה יכול להוסיף לטאגליין'
היא כנראה לא לקחה ברצינות, אבל אתה יכול להוסיף לטאגליין
09/09/2014 | 17:57
1
316
אם בא לך
או שאפשר לפתוח דיון על זה ולקבל דעות שונות מחברי הפורום - ואז להוסיף לטאגליין.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' אכן הוספתי'
אכן הוספתי
16/09/2014 | 18:25
103
לצפיה ב-'העולש'
העולש
06/09/2014 | 16:35
717
הינו צמח שמהפקעת שלו מייצרים תחליף קפה. בעבר גילו שאם טוחנים את הפקעת וקולים אותה, מקבלים אבקה שטעמה דומה לקפה. בוודאי שמשקה עולש עדיף בהרבה על משקה הקפה, שהוא למעשה צמח רעיל לאדם ומכיל סם מעורר ומזיק. לעולש אין השפעה מעוררת כי הוא אינו מכיל סמים מעוררים. חסרונו הוא בהיותו קלוי, וקליה אינה תהליך בריא . קפה עולש מופיע בשמות שונים מיצרנים שונים. בדרך כלל הוא מכיל גם דגנים ופירות מיובשים טחונים וקלויים, ולכן קיים הבדל בטעם בין הסוגים השונים.
אין מגבלות מחמירות באשר לכמות היומית שמותר לצרוך אותו, אבל אם ממתיקים את המשקה בסוכר למשל, מומלץ לצמצם בגללו. אני מכיר מישהי שצורכת את המשקה, ובמקום סוכר אוכלת תמרים בזמן השתיה. בוודאי שזהו פתרון טוב להמתקה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'קפה עולש'
קפה עולש
07/09/2014 | 00:23
686
לא ידוע לי על תופעות לוואי או הגבלות כלשהם.
דוקא נחשב לדבר בריא. הוא מכיל אינולין, מעודד צמיחת חיידקי ביפידו, מונע עצירות, מונע צרבת, מאזן סוכר בדם, מאזן לחץ דם, מוריד אינדקס גליקמי של המזונות שנצרכים יחד איתו, מקטיו משיכה למתוק אצל סובלים מהבעיה, מכיל המון סידן, מגנזיום, אשלגן וכן ויטמיני A, E, PP, B1, B2, B3, הוא גם מומלץ לשומרי משקל. מה שכן, כדאי לקנות אבקה מסומנת כ"טבעית" ולא מוצר מעושר בתוספי מזון למיניהם.
אגב, יש עוד משקאות מעוררים, את יכולה לגוון. למשל, תה רגיל/ירוק, תה רוזמרין. תה קינמון. אם כי לקינמון יש המון התוויות נגד, כך שבזהירות יתר.
משקה קקאו בזכות טאוברומין שבו גם כן בעל אפקט מעורר דומה מאד לזה של תה רוזמרין, אבל בלי תופעות לוואי (רוזמרין לגמרי אסור בהריון,לסובלים מבעיות בכליות, מלחץ דם גבוה, אפילפסיה, סחרחורות).

בכלל, אם המלצה שקיבלת התקבלה שלא מאיש מקצוע, את חייבת לבדוק עם הרופא שלך שבמקרה ספציפי שלך זה מתאים.  עזרתינו כאן לא יכולה להחשב לעזרה מקצועית: כפי שאת מבינה אנחנו לא מכירים אותך ויכולים להגיד רק דברים כלליים ביותר, לתת לך כוון, לא יותר מזה.
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ