לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1664516,645 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'לגבי אורז'
לגבי אורז
<< ההודעה הנוכחית
25/02/2014 | 05:03
21
926
מדוע אורז לבן נחשב כלא בריא לעומת אורז מלא?
בשיטוט באינטרנט נתקלתי במידע הזה האם הוא נכון?
http://davidson.weizmann.ac.il/online/maagarmada/g...
כי זה פשוט מוציא את החשק לאכול אורז באם זה נכון...
תודה מראש
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מוזמנת לקרוא קצת על דגנים מלאים'
מוזמנת לקרוא קצת על דגנים מלאים
25/02/2014 | 15:47
4
238
בגדול הם נחשבים בריאים יותר משום שהם מעובדים פחות ומשום שהם מכילים דברים טובים (סיבים תזונתיים, ויטמינים, מינרלים ועוד) שהוסרו בתהליך העיבוד של דגנים לא מלאים.

בכל אופן, לא חייבים לבחור בהכל או כלום; אפשר לצרוך אורז בסמטי, שנחשב לאיכותי יותר מבין סוגי האורז הלבן, אפשר לגוון מדי פעם עם אורז מלא, ויש עוד אפשרויות. אולי יותר מהרבה תחומים אחרים, תחום התזונה הוא תחום שיש בו כל כך הרבה גילויים חדשים (חלקם ישנים מאד), סותרים, מרתקים ולפעמים גם רוויים עד הצוואר באינטרסים, אג'נדות או התלהבות מאופנות חולפות שצצות כפטריות על מגש של פיצה... אישית אני משתדל ללמוד, לקרוא ולהקשיב, ובסופו של דבר לבחור במה שמתאים לי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
25/02/2014 | 15:54
66
אורז מלא לא כל כך טעים לי קראתי פעם כתבה שאורז מלא בסמטי טוב יותר
ושאם משרים את האורז לפני טעם הלוואי שלו נשטף אבל עדיין לא טרחתי לעשות זאת.
תודה טאו
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לדעתי, אורז בסמטי לבן בריא יותר מאשר אורז מלא'
לדעתי, אורז בסמטי לבן בריא יותר מאשר אורז מלא
03/03/2014 | 18:36
2
154
אלא אם כן, זה אורז בסמטי מלא.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא הייתי אומרת יותר אבל בהחלט אורז בסמטי לבן'
לא הייתי אומרת יותר אבל בהחלט אורז בסמטי לבן
03/03/2014 | 23:33
1
112
הוא הסוג היחידי של דגן לא מלא שמומלץ כמו המלא
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'למען הסר ספק, התכוונתי לאורז המלא הלא בסמטי'
למען הסר ספק, התכוונתי לאורז המלא הלא בסמטי
04/03/2014 | 19:53
79
ברור שהאורז המלא הבסמטי היינו יותר בריא.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הלינק שגוי-אפשר מתוקן?'
הלינק שגוי-אפשר מתוקן?
28/02/2014 | 18:21
11
140
לצפיה ב-'קישור תקין'
קישור תקין
01/03/2014 | 14:30
10
152
לצפיה ב-'אין לי ממצאים על האורז אבל האידיוט שכתב את '
אין לי ממצאים על האורז אבל האידיוט שכתב את
01/03/2014 | 15:09
9
254
המאמר טוען כי המילה cancer+rice מופיעים בסמיכות הגובוהה ביותר

נכון, הוא צודק, רק הטמבל שכח להזכיר שמילה ruce היא לא אורז אלא שמו של אחד מאלה שמופיעים ברב המאמרים.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=cancer%20r...
בשביל זה לא צריך ללכת לאוניברסיטה.

ולא, לא בדקתי את היתר אז אין לי מושג מה האיכות של שאר הלינקים שהוא מביא
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'כינויי הגנאי שהענקת לכותב המאמר מיותרים לגמרי'
כינויי הגנאי שהענקת לכותב המאמר מיותרים לגמרי
02/03/2014 | 09:16
8
254
כולנו עושים טעויות מביכות, ולעתים קרובות יותר ממה שנדמה לנו; זה לא מצדיק שימוש בשפה כזאת.

לגופו של עניין, לו היית טורחת לקרוא את כל המאמר, או לפחות עוד מספר שורות, היית מבינה שהנקודה שהתייחסת אליה, ושמופיעה כסעיף 2, היא נקודה שכותב המאמר עצמו מביא בתור דוגמה לבעייתיות של טיעונים בדיונים; לאחר שהוא מביא מספר נקודות נוספות, הוא מציין בכתב אדום ובולט "כל מה שנכתב למעלה הוא קשקוש מוחלט!", ומבהיר: "כדי להמחיש עד כמה השיטה הזאת קלוקלת, המשך המאמר יוקדש לסתירת הטיעונים שאני עצמי נתתי", ובסעיף 2 כותב את הדברים הבאים:

"מבט מהיר בחיפוש שנעשה מגלה שיש לא מעט כותבים ששם משפחתם הוא Rice (אורז). כמו כן מתברר שחלק לא מבוטל מהמאמרים שנמצאו דנים דווקא ביכולת שיש לחומרים המצויים באורז לטפל בגידולים סרטניים. אין בכך כדי להגיד שאורז מרפא סרטן, אבל מובן מאליו שהטענה ההפוכה, שלפיה הוא לבדו גורם לסרטן, מוגזמת בעליל".

כדאי לקרוא ולהבין לפני שממהרים להגיב, וזו בעצם מהות המאמר שבקישור - איך לקרוא בצורה מושכלת מאמרים, באינטרנט ובכלל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-' גם הממצאים היו מביכים מאד'
גם הממצאים היו מביכים מאד
02/03/2014 | 10:26
7
227
אני התייחסתי רק לנקודה ספציפית אחת

לא קראתי את היתר וגם לא אקרא.
להביא מחקר ולסתור אותו זה בסדר, אבל לצטט מאמר ולהתבסס עליו ואח"כ לכתוב משהו ממש הפוך?

ואז עוד מצטטים את זה בפורום רפואה משלימה כאילו "בוא נוסיף עוד על הבלבול של הקורא"

מדהים  
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הטעות המביכה במקרה הזה היא שלך'
הטעות המביכה במקרה הזה היא שלך
02/03/2014 | 11:37
6
242
את מתייחסת לנקודה מאד ספציפית במאמר באופן שמדגים באופן קלאסי את משמעות הביטוי "להוציא דברים מהקשרם". באופן דומה אני יכול לצטט אותך מהודעה קודמת, ולהגיד שאת מסכימה לחלוטין עם המאמר כי כתבת "נכון, הוא צודק". לא לחינם מופיע בראש המאמר ובאופן מודגש המשפט, "אין לצטט חלקים מכתבה זו, אלא רק את הכתבה בשלמותה". המאמר כלל אינו עוסק באורז, אלא בקריאה מושכלת; והוא מתייחס לאופן הבעייתי שבו אנו נוטים לקרוא מאמרים.

לדברייך, אין לך ממצאים משלך בנושא הדיון (האורז), ואת המאמר לא קראת ולא תקראי.
אז בעצם העניין היחיד שלך היה להגיד על מחבר המאמר שהוא אידיוט וטמבל?

אכן מדהים.

לתשומת לבך, את הקישור למאמר הביאה שואלת השאלה המקורית בדיון, והמשך ההתייחסות אליו היה דווקא מצידך, שכלל לא מתכוונת לקרוא אותו. תקראי מה שאת רוצה ואל תקראי מה שלא, הדבר היחיד שאת מתבקשת במסגרת הכתיבה בפורום זה לעדן את סגנון הכתיבה שלך.

תודה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הקישורשהובא-אמור היה לדון באורז'
הקישורשהובא-אמור היה לדון באורז
02/03/2014 | 13:00
5
175
הוא אכן בחלקו דן ב"דר אורז"
זה היה השלב שבו הפסקתי לקרא

מי שיש לו קשר למכון ויצמן ויכול להעלות פרסום עם טעות כזו-לא ראוי שיקראו אותו הלאה.
לדעתי.

בקשר לסגנון התיבה שלי - לדעתך
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'התבה = הכתיבה'
התבה = הכתיבה
02/03/2014 | 13:00
4
81
לצפיה ב-'ואני מאד אוהבת אורז לכל סוגיו (ופחממות בכלל)'
ואני מאד אוהבת אורז לכל סוגיו (ופחממות בכלל)
02/03/2014 | 13:03
3
141
לצערי אני משתדלת להמנע בגלל סוכרת
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תהליכי לימוד'
תהליכי לימוד
03/03/2014 | 12:15
2
157
לדעתך, מאמר אקדמאי או של בוגר אקדמיה צריך להבנות בצורה ספציפית מאוד.
נתקלת במאמר שנכתב בצורה לא סטנדרטית. צורה שנועדה לגרות מחשבה ולגרום לקורא למעורבות רגשית.

את יכולה לכעוס על הכותב ש"רימה" אותך.
את יכולה להחליט שזה שבחר בטקטיקה שונה מזאת שמקובלת עליך הופך אותו לטיפש.
את יכולה להרגיש לא בנוח שנפלת ל"מלכודת" שהוא הכין ולכעוס בגלל ה"נפילה"

אבל אני בוחר להודות לך ש"נפלת למלכודת" ולכותב המקורי שבנה את הטיעונים בצורה קצת פחות סטנדרטית.
שניכם גרמתם לי לקצת מחשבה יצירתית ולמציאת תוכן שחשוב לי להעביר הלאה.
בלי התגובה שלך, סביר שלא הייתי קורא את הכתבה.
אין לי הרבה עניין בעוד כתבה על אורז-כן או לא.
אבל כתבה על קריאה ביקורתית היא תמיד תענוג.
בעיקר כשרובנו מוצפים במידע ערוך, סותר ולא רלוונטי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
03/03/2014 | 13:08
61
לצפיה ב-''
03/03/2014 | 21:54
18
לצפיה ב-'אינני רואה באורז מזון איכותי.'
אינני רואה באורז מזון איכותי.
04/03/2014 | 13:43
2
156
אמנם אורז מכיל אבות מזון שונים, אך אינו מתאים כל כך למאכל אדם. נכון הוא שבישולו מכשיר אותו למאכל אדם, אבל בטבע אין בישול ואם היינו חיים בטבע לא היינו ניזונים ממנו. יחד עם זאת, ניתן לשלבו בתפריט סביר במינון נמוך.

חסרונו הגדול של האורז הוא כמות גדולה של עמילן, מעט מידי מינרלים ותגובה חומצית בסוף תהליך עיכולו. בוודאי שבישולו מוריד מערכו התזונתי ומייצר פסולת שמזיקה לנו.
לשאלתך, קילופו מסיר ממנו כמויות משמעותיות של יסודות מזון חשובים הנמצאים בסמוך לקליפה, מוריד את עמידותו לחום ולמים בתהליך הבישול, ולמעשה מותיר אותו דל ביסודות מזון חשובים ועשיר בעמילן שמזיק לנו.

מכאן שעדיף להיזון מאורז מלא, מאד רצוי מגידול אורגני, ולהימנע לחלוטין מאכילת אורז לבן.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אתה סותר את עצמך כי לגבי תפו"א כתבת שזה מזון'
אתה סותר את עצמך כי לגבי תפו"א כתבת שזה מזון
07/03/2014 | 13:31
1
98
איכותי בגלל העמילן שבו.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי. היכן ראית זאת?'
זה לא מה שכתבתי. היכן ראית זאת?
07/03/2014 | 21:58
87
תפו"א הינו ירק, ואינו עשיר בעמילן כמו הדגנים. הוא מגיב בסיסית בתום עיכולו והוא הרבה יותר קל לעיכול. אכן, הוא מתאים יותר למאכל אדם מדגנים, כולל מאורז. אבל הוא אינו מזון איכותי בגלל העמילן שבו.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זה לא מאמר על אורז. זה על "קריאה ביקורתית"'
זה לא מאמר על אורז. זה על "קריאה ביקורתית"
04/03/2014 | 19:56
186
קוסמת ורודה יקרה,

זה בכלל לא מאמר על אורז. זה מאמר על קריאה ביקורתית.  האורז הוא סתם נושא בשביל להדגים את נושא הקריאה הביקורתית.

קרוב לתחילת הכתבה, יש שם הערה :
      הערה: אתר דוידסון אונליין עוסק במתן מידע מדעי בלבד ואין לראות בכתוב בו תחליף לייעוץ רפואי או תזונתי. אין לצטט חלקים מכתבה זו, אלא רק את הכתבה בשלמותה.
ההערה לא באה סתם. היא מאוד חשובה במקרה זה.

המאמר בסה"כ מדגים איך אפשר "לאסוף עובדות"  ולהגיע ל"מסקנות"   (אבל המסקנות הן בלתי מבוססות לחלוטין).
המאמר מתחיל בהצגת כביכול עובדות שמביאות למסקנה,  ואח"כ עובר להדגים איך תהליך הסקת המסקנה היה שגוי.

באמת שווה לקרוא את כל המאמר (אבל לא בהכרח בהקשר לשאלת האורז).

צ'או
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:40 | 19.08.17 לין104
13:28 | 29.07.17 L5555
09:01 | 28.07.17 שובשוב2
18:19 | 26.07.17 שושן בשם אחר
18:07 | 23.07.17 לין104
10:03 | 10.07.17 מוכרחים להיות שמח5
13:09 | 05.07.17 החיתול הירוק
10:09 | 22.06.17 טאוֹ
17:53 | 14.06.17 פיית הלילה השחורה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ