"הטיפול יקר לי"

גם במרכז יש אםשרויות זולות

יש את המרפאות לרפואה סינית קהילתית שהמחיר מאוד זול יחסית..[50-80 למפגש]. יש מטפלים במגע במחיר של עד 200 ש"ח. וכן גם כמה נטורפתיים הגונים [או רובם בעצם] שלוקחים מחיר דומה לפגישה [בסיבות ה200] חלק מהטיפולים הם שבועיים וחלקם הם אחת לשלוש שבועות-חודש. אם באמת רוצים טיפול, יש תקציב לכל דבר, ניתן לקבל טיפול מתלמדים או בקמפוסים לרפואה משלימה.

0 אור 0

New member
גם במרכז יש יותר זול

גם אנשים פה בפורום מהמרכז שהזכירו מחירים שהם לוקחים, גם כמעט כל מי שאני מכירה מהפריפריה מגיע יום-יומיים בשבוע למרכז כי שם יש יותר ביקוש ומטופלים שמוכנים להשקיע בטיפול. ולמרות שיש לנו הוצאה של נסיעה אנחנו לא קופצים למחירים הגבוהים (בעצם אולי הייתי צריכה , כי אני אישית התייאשתי מהמרכז אחרי שמצאתי את עצמי יום אחד מבזבזת את כל היום מסביב לשני מטופלים, והחלטתי שמי שרוצה אותי שיגיע אלי)

TheGreatNut

New member
פגשתי הרבה מטפלים במרכז...

שהמחיר שלהם נע בין 150 ל-250. למרות שלדעתי האישית 200 זה כבר יותר מדי, אני בקושי פגשתי מטפלים עם תמכורים כמו שהזכרת. ובטח שלא הלכתי לאף אחד מהם.

hal767

New member
נסי לפנות לרופא מומחה באופן פרטי

עלות פגישה שנמשכת לפעמים דקות ספורות מגיע ל - 1000 ש"ח ויותר.

טאוֹ

New member
../images/Emo45.gif נושא מצוין

ולמרבה הצער, כפי שניתן להתרשם גם בשרשור הזה, רלוונטי ומוכר.
הוספתי לרשימת ההודעות הנבחרות.

המלצות והתייחסות לטיפול רציני

בעבר הרחוק - ואני כ-35 שנים בעיסוקי של ריפוי טבעי - נתתי בשמחה שמות+טלפונים של מטופלי המרוצים. אבל, רק כאלה שיזמו בעצמם רעיון שישמחו לספר ולהמליץ. כשאני מרוצה ממישהו וממשהו - אני שמחה מאוד להמליץ ורק מחפשת למי לספר ואת מי לשתף - שייהנו גם אחרים וירוויחו, כמובן. ואהבת לרעך כמוך. ואותם מטופלים סיפרו בכיף וברצון מה הרוויחו מהטיפול, ולעתים - רעיונות מפורטים. עודדתי את העניין - כי, מדוע לא ? אדרבא !! הפצת רעיון הריפוי הטבעי על-ידי שליחים נאמנים = רעיון המוצלח ביותר. הפסקתי את מנהגי זה באופן מוחלט, כמעט לגמרי. מדוע ? הסתבר, שאנשים שמחפשים ולוחצים לקבל המלצות מפי אחרים - על-פי-רוב, מניסיוני, לא הגיעו בסופו של דבר לטיפול אצלי. כמעט כל מטופלי מגיעים מפה לאוזן. ממילא, פנו אלי, מלכתחילה, כי מישהו מרוצה המליץ והפנה אותם אלי. וכך, הבנתי, שהצורך בממליצים נוספים נובע - כמעט תמיד - מחוסר אמונה, של אותו אדם, בריפוי טבעי. מצב שיוצר חוסר אמון ומעלה ספקות, שכמעט ואינם יכולים לבוא על סיפוקם. ועד שלא יגיע לרגע המתאים בחייו, שבו ייפתח ויהיה "בשל" לריפוי אמתי בבעייתו ימשיך להיות במצב של שאלות בלבד. כי עדיין אינו יכול להכיל את התשובות. והיו, מאותם אנשים, שלאחר שנים רבות מאוד פנו אלי שוב ובקלות הגיעו, וכך סיפרו והסבירו את עצמם. אירועים בחייהם באותן שנים הבשילו את יכולתם וקירבו אותם לטפל בעצמם באמת, ופתחו בתוכם צוהר לדרך, שבעבר הייתה רחוקה מתפישתם וה"אילוף" אותו קיבלו בילדותם. חינוך משאיר את האדם עם חושים טבעיים מלידה, ומאפשר לו לשמוע ואף לקבל רעיונות אחרים טבעיים. אלא, שרוב האנשים מאולפים לדרך מסוימת של אכילה, תרופות פלא של קופ"ח ואחרות ושיטות אינסטנט לפתרונות "קסם" מידיים. - כך, העולם מנוהל במאות האחרונות יותר ויותר. לכן, ריפוי טבעי אמתי = תפישה שונה לחלוטין, הבנה אחרת, לעתים לגמרי והפוכה, זרימה בקצב אחר = סור מרע ועשה טוב / עשה טוב, ואז ממילא, תסור מהרע. אנשים "מתחנכים" לעמוד בתור בקופ"ח לזריקה, לקבלת מרשם לתרופות (עם הרבה תופעות לוואי שליליות) וכדומה. והרי, מגיע להם. ובצדק - משלמים כל השנים תשלומים, מדי חודש בחודשו - שכך, יוכלו להיות חולים ולהיעזר במנגנון זה. וכאשר הולכים להתייעצות של פרופסור כזה או אחר - וודאי שילמו כל סכום שיבקש ואף יוסיפו דמי שוחד. אינני ממציאה זאת ואינני בודה מלבי - כך, מספרים לי, גם קרובי משפחה, ובגאווה. ומתוכם, יש שפונים לרפוי טבעי - כזה או אחר - מאכזבות וייאוש של הרפואה הקונבנציונלית, ולעתים אף, מ"שנאת המן" ומפחד מניתוח כזה או אחר. אולם, לשמחתנו, ישנם, בכל זאת, כאלה שנשארו בהם חושים טבעיים לבריאות אמתית ונכונה - ריפוי טבעי. אלה באים בקלות, בחופשיות ובאופן טבעי אלינו, או גם אלינו. אנשים אלה באים מ"אהבת מרדכי". עם הללו קל לנו לתקשר וזורמים טוב, פחות או יותר, עם דרך וקצב הטיפול הטבעי. אנשים אלה, בדרך כלל גם לא יתווכחו לגבי עלות הטיפול - יעריכו ויכבדו את הנתינה, את הנותן ואת מה שמקבלים. אלה גם, בהדרגה אישית, יצליחו ויהללו הלאה את דרך הריפוי הטבעי האמתי. אנחנו, שמאמינים בדרכנו יכולים רק להמשיך להעמיק אמונתנו. אנחנו יכולים רק להמשיך לטפל באהבה, ברצון טוב, בשמחה, בחביבות. וכל ההתייחסות הזאת עם מקצועיות - כל אחד בתחומו /תחומיו הנפלאים. ופעם ביקש ממני פונה חדש, שאתן לו לפחות עשרה =10 ממליצים אודותי. הוא עמד בפני ניתוח (שלא היה דחוף או נחוץ באמת) שכל כך חפץ בו והאמין בו. שיחה, של כשעה לפחות, חשפה בפני אדם, שגם אם יציגו לו ממצאים של 1000 מטופלים מרוצים עם תוצאות מוכחות בריפוי טבעי - לא ישתכנע. ובעצם, טלפן אלי בעקבות המלצה נאמנה של מטופל נאמן. אלא שממילא, הוא דבק ברופאים "שלו" ובדרך המקובלת=המערבית=הקונבנציונלית. וכך אמרתי לו שחבל על השקעת ממליצים שלי לשיחה עמו. איני מעוניינת לגזול מאנשי היקרים, שהרוויחו ביושר את בריאותם, לכלות כוחם ומרצם במספר שיחות אתם ואתי, לסירוגין, כפי שכבר היה בעבר. ואנחנו לומדים לזהות, כעבור זמן-מה, מתי אדם שואל על-מנת לשאול, ומתי שואל ובאמת מעוניין בתשובה, ואפילו שואל עשרים פעם - אך, באמת מעוניין בתשובה, ורק שבינתיים איננו מבין. ובאמת, סבלנות ואורך-רוח יש לי המון וכמעט בלי גבול. וכך, למשל, בחור, שהיה ספק רב ביותר שיגויס לצה"ל על רקע נפשי וגופני כאחד - השקעתי בו, מעל ומעבר לשעות הטיפול ששילם עבורן. שיחות נפש רבות, טיפולי נשימה ויציבה ותנועה נכונה - הובילו את הבחור לסיים בהצטיינות קורס קציני שריון ולהיות עוד מספר שנים בקבע. עזב את הצבא בקושי רב - לא הסכימו לוותר עליו - אלא, שרצה מאוד ללמוד. הבחור, באמת אמתית רצה פתרון למצבו העלוב והמסכן שהיה אז - והתוצאות הגיעו מעל ומעבר למשוער, כאמור. סיפור מלפני למעלה מעשרים שנים. היום הבחור נשוי עם אשה מקסימה (כמובן שזכינו להיות בחתונתם ובשמחות נוספות במהלך השנים) - ועם ילדים למופת ובאושר אמתי ובהצלחה רבה ומצליח בתחום עיסוקו במחשבים. ולעניין ההמלצות - אפשר - לא עלינו ולא אנחנו, כמובן - לשחד ממליצים ואז מה ? וודאי שיאמרו רק דברי שבח עלינו. לכן, כאשר המלצת מטופל גורמת לבן-אדם לטלפן אלינו - אין צורך ביותר, אם האדם באמת רוצה. ולא - תמיד יחפש תירוצים לדחות את בואו לריפוי טבעי. ובכל זאת, אני ממשיכה לנסות ולתת אמון בבני-אדם ולאפשר להם משהו שאינם מכירים מבלי להתייאש. לזרוע את הזרע, שיינבט בזמן המתאים שלו. ולעתים מגיע אדם, ולא ממש משתף פעולה ומפסיק. אולם, שולח חברים בהמלצה חמה, או שלאחר שנים פונה עבור ילדיו שלו, כשלעצמו קשה לו. ועבורי הריפוי הטבעי - זורם בעורקי. נולדתי בבית טבעוני עם אורח-חיים טבעי ועם אבא שעסק בריפוי טבעי. המשך פורה בשמחה, שלומית

למעלה