"הטיפול יקר לי"

0 אור 0

New member
"הטיפול יקר לי"

ובהקשר לכמה שרשורים מהזמן האחרון, חייבת לפרוק מעט תסכול. כמה פעמים אנשים שסובלים מבעיה מגיעים אלינו, המטפלים הרציניים שבאמת יכולים לעזור, שומעים שאין תרופות פלא, ואין הבטחות של מאה אחוז הצלחה, שההצלחה קשורה גם במה שאתה עושה עם עצמך ודורשת לפעמים שינוי אורח חיים - אולי אפילו כמה דקות של ביצוע תרגילים ועיסוי עצמי, אולי שינויים לא גדולים בתזונה , ואז: הם מצהירים שזה יקר להם מדי , מוותרים על הטיפול, וממשיכים לזרוק כסף על כל מיני תרופות פלא, תוספים, צמחי מרפא לא מותאמים שהשכנה/ אשתו של הירקן / המוכר בחנות הטבע המליצו להם. הולכים לאיזה שרלטן שגובה 1000 ש"ח לפגישה כי הוא מבטיח שהטיפול שלו פותר כל בעיה בחמש שניות, ואחר כך הם מספרים לכל העולם ש"ניסינו גם שיטות אלטרנטיביות, וזה עלה לנו המון כסף ולא עזר בכלל"

mic26

New member
מדוייק ומוכר להפליא

השקפת העולם שלי היא שלא נועדנו לעזור לכולם. אם כל האוכלוסייה היתה מטופלת כמו שצריך היו קורים ניסים ונפלאות. הפשע היה מפסיק, השלום היה מגיע. זה קל מידי. נועדנו לעזור לאנשים מסויימים שרוצים מאוד להתקדם וינסו באמת הכל כדי להצליח.

hal767

New member
אכן כך.

ריפוי טבעי אמיתי ויסודי נועד כנראה ליחידי סגולה ולא לציבור הרחב.

Besomet

New member
שינוי הוא דבר מלחיץ

לא כולם מעוניינים או מוכנים לעשות שינוי בחייהם. אנשים שמגיעים ממקום של לקיחת אחריות ועם נחישות לבצע שינוי בהחלט גורמים לי לחוש סיפוק כמטפל. לעיתים אני גם מצליח לעזור לאנשים שמעוניינים לעשות שינוי אך חוששים. אך, לא תמיד האדם נמצא במקום שבו הוא חש מסוגל או מעוניין להתמודד עם שינוי. במקרים אלו, "תרופות פלא", שאינן מצריכות דבר מלבד הון כלכלי, מהוות נישה מצליחה ומשגשגת.

hal767

New member
נהנתי לקרא. הכל נכון.

התופעה מוכרת לי מזה שנים רבות, וזה באמת מתסכל. עם השנים למדתי לא לקחת ללב. הדרך שלי היא להקדיש למטופל זמן רב בשיחת הכרות, בה אני מסביר לו לפרטים את דעתי לגבי מצבו ודרך הפתרון. והיה והחליט ללכת בדרך הקלה בדמות פתרונות קסם מפוקפקים, מצפוני נשאר נקי, כי אני עשיתי את הנכון מבחינתי. ומדוע הפסקתי לקחת ללב? כי זה פוגע בי. אז מי צריך את זה? אני גם לא עוזר לו וגם נפגע בעצמי.

מוכר וידוע

אני חושבת שזו מסננת טבעית. מי שחושב שהטיפול שלך הוא טוב, והוא רוצה לבוא אלייך כי את טובה/יש לך נסיון/המליצו עלייך וכן הלאה, שישקיע את הכסף ב ע צ מ ו. מי שזה יקר לו, כנראה לא חושב שהוא מספיק חשוב. וזה גם העניין שלך בעיני עצמך, כמה את מתמחרת את עצמך. לי יש מחירים קבועים, ואני מדי פעם יוצאת במבצעים, וגם עושה הנחות למי שאני מעוניינת. אבל יש לי מחיר, ולפעמים אנשים מרגישים שזה יקר להם וממשיכים הלאה. וזו זכותם, ולי אין בעיה עם זה. מה בדיוק מפריע לך? שהם לא באים אלייך והולכים לאיזה שרלטן, או שהם יוצאים עם דעה שלילית על מטפלים ברפואה הטבעית? יכול להיות שמה שאת צריכה זה קורס במכירות, ואני מתכוונת לזה ברצינות.

0 אור 0

New member
../images/Emo13.gif אין ספק שאני צריכה קורס במכירות

למרות שהפוסט הזה היה בעקבות דיונים פה בפורום ולא כל כך משהו שקורה ביני לבין מטופלי. הקטע שלי עם שיווק עצמי הוא מאד בעייתי בכל תחומי העיסוק שלי, וברור לי מאד שהרבה פעמים הבעיה היא לא בידע אלא ברצון להתעסק עם זה. לי הנוחות של חוסר הצורך למכור כל הזמן, והאפשרות להתמקד רק בפן המקצועי שווה הרבה מאד - כולל ויתור על הכנסה (גם במחשבים וגם ברפואה משלימה)

ub8

New member
מסכים עם כל מה שנאמר

בנוגע ללקיחת אחריות. לגבי כל נושא השווק והפרסום, אכן זהו נושא בעייתי ומורכב. בעייתי מכיוון שהשוק מוצף במטפלים. מורכב מפני שפרסום ושווק זה מקצוע בפני עצמו, וכל מה שאנחנו רוצים זה רק לטפל :) אני מצאתי שדרך האינטרנט, אפשר לעשות זאת בהצלחה מרובה.

המצב הכלכלי

גורם לזה!מי שיש לו בעיה ממילא לא עובד ממש טוב וכך רווחיו בהתאם! אז קשה לשלם אם כול הרצון הטוב להתרפאות! וגם שאין אחריות או לפחות החזר קטן אם הטיפול לא צלח! זה ההבדל..תרופת פלא מפ0ידים 200ש"ח ופה אפשר להפסיד 2000ואז המטפל [אם הוא לא יוצלח]יגיד שהוא לא הבטיח שזה יתרפא מהר זה לוקח זמן וכך זה נהיה מסחטת כספים בלתי נגמרת... וגם שלא מספיק שזה המון כסף הם לא רוצים להביא טל` להמלצות!איך אשקיע את כספי שכ"כ עמלתי לאנשים שלא רוצים להביא המלצה?איך אדע שהם מצליחנים? אשמח אם תעני לי:)

ינוקא1

New member
שאלה קשה שאלת.

ואני אגיד לך מנסיוני - כמטופל. היו תקופות שלא היה לי כסף , לפחות לא הרבה. אבל בגלל שידעתי שיש לי בעיה ומאוד רציתי להתרפא , אז הלכתי לטיפולים. בסופו של דבר הגעתי למטפלים\מטפלות טובים ,ועברתי אצלם תהליכים מדהימים. התהליך הטיפולי גם היה די מהיר ולפעמים תוך 6 פגישות עשיתי דברים שלאנשים אחרים לוקח שנה. אני מניח שזה בגלל שאני מאוד מאוד רציתי להתרפא , וגם בגלל שלשלם את המאתיים ש"ח (בממוצע. היו פחות היו יותר) לטיפול היה לי קשה כלכלית - אז הייתי רציני. גם היום כשנהייתי מטפל - זה עובד כך. היו וישנם אצלי גם מטופלים שאין להם הרבה כסף , אבל בגלל שהם רוצים להתרפא , אז הם עוברים את התהליך מהר. זה בולט במיוחד בטיפול שמשלב בתוכו שיחות. כמו כן , לא כל המטפלים שהייתי אצלם ריפאו אצלי את הבעיה לגמרי. אבל אצל כל מטפל טופל חלק אחר של הבעיה וזה היה מאוד מעניין לראות את זה : בהתחלה בהתחלה כשעוד הייתי סטודנט להנדסה , למשל , הלכתי לטיפול ברפואה משלימה בקופת חולים בבאר שבע (זה היה בעיקר בגלל בעיות עיכול קשות וריח רע מהפה). עשיתי שם כ8 טיפולים בדיקור. המטפל שהיה לי אז "לא הצליח" לעזור לי - כי לכאורה הסימפטומים נשארו. אבל בזמן הדיקור הרגשתי תחושות משונות והוא המליץ לי בחום על צ'י גונג. הוא אמר לי "צ'י גונג יעזור לך מאוד לפתור את הבעיה". אז קניתי ספר והתחלתי לתרגל "עמידות" צ'י גונג מתוך ספר , זה בהחלט עשה את העבודה והביא שיפור ניכר. בזכות אותו מטפל גם החלטתי שאני הולך ללמוד רפואה סינית. בשורה תחתונה - אותו הטיפול שכביכול "לא הצליח" , שינה לי את החיים באופן הכי משמעותי שיש. הלכתי ללמוד את המקצוע שאני אוהב ושאני עוסק בו , התחלתי לתרגל צ'י גונג , עזבתי דברים שלא מתאימים לי והתחלתי להיות קשוב לעצמי. אחר כך הלכתי לטיפול בדיקור בקליניקה של המקום שלמדתי בו. הייתי שם אצל שני מטפלים מדהימים שעד היום אני איתם בקשר. בגלל שהייתי סטודנט זה היה מחירים יחסית זולים. גם שם הטיפול הביא להטבה משמעותית בסימפטומים הפיזיים. עדיין לא הבנתי שיש להכל שורשים נפשיים , ועוד לא נגעתי בהם. בערך בשנה השלישית ללימודי הרפואה הסינית החלטתי שאני רוצה ללמוד גם "ביואנרגיה" כי שמעתי על זה דברים טובים. התקשרתי לכמה מורים , ובסופו של דבר היתה אחת שאמרה לי "אני אשמח ללמד אותך , אבל אני מקבלת מסר שאתה צריך טיפול לפני שתתחיל ללמוד". אמרתי "ננסה את זה !" עברתי אצלה תהליך טיפולי של 6 פגישות , ובהתקדמות מהירה ומטאורית זה פתח דברים עד שהתחלתי להבין את השורשים הנפשיים של כל מה שעברתי. אחר כך עשיתי אצלה את הקורס , וגם הקורס עצמו היה עבורי תהליך טיפולי מדהים. בשנה אחר כך עשיתי עוד 4 פגישות אצל מטפל בביואנרגיה - אצלו עלו שוב כל השורשים הנפשיים אבל מכיוון אחר לגמרי.- מהפן של יחסים עם אדם קרוב אלי. למה אני אומר את כל זה ? כי לדעתי אין הרבה "שרלטנים" במובן של רמאים שמנסים למכור לך חתול בשק. זה בניגוד למה שהתקשורת מטפטפת יום ולילה על מטפלים אלטרנטיביים. כל המטפלים שראיתי , האמינו מאוד במה שהם עושים - גם אם זו היתה השיטה הכי הזויה. (היו מטפל או שניים שהייתי אצלם פגישה אחת והחלטתי שזה לא בשבילי כי לא הרגשתי איתם נוח , אבל גם הם לא היו שרלטנים. פשוט לא הרגשתי איתם נוח). אני מאמין שאצל כל מטפל ומטפלת שאת מרגישה איתם טוב ושאת הגעת אליהם , את עוברת איזשהו תהליך. אנחנו לא סתם מגיעים למטפל מסוים בזמן מסוים - הכל מתוזמן משמיים ושולחים כל אחד בדיוק אל מי שיכול לתרום להתפתחותו. לפעמים , כמו בטיפול הראשון שתיארתי , הדיקור או הטיפול ה"רשמי" אפילו אינו העיקר. לפעמים את באת לסדרת טיפולים בסך הכל כדי לשמוע איזה משפט שישנה לך את החיים. זה חשוב לנסות דברים , חשוב להיות רצינית , והכי חשוב להיות קשובה לעצמך. טיפול זו לא "חתונה קתולית". יש רגע בו הטיפול צריך להתחיל ויש רגע בו הוא צריך להיגמר. חשוב שתהיי קשובה לעצמך ותדעי מתי התהליך מיצה את עצמו. טיפול זה מסע , ולומדים משהו בכל תחנה שעוברים בה. גם אם יש תחנות "לא מוצלחות" לומדים בהם משהו. וחשוב גם להאמין שמכוונים אותך תמיד למקום הנכון. בהצלחה.

0 אור 0

New member
כפי שכתב יוסף לפני - מטיפול אמיתי ואיכותי רק

אפשר להרויח - זאת לעומת תרופות הפלא, שבו את סתם זורקת את הכסף ללא שום תועלת. גם אני, וגם עוד מטפלים בפורום הזה, הגענו לרפואה משלימה דרך משהו שקרה לנו. אני הייתי במצב של חוסר יכולת תפקוד עקב עייפות קשה, יובש בפה, מחזור חודשי שהפסיק, עליה ענקית במשקל, מחלות חורף חוזרות וכמובן מדי פעם גב תפוס, פרקים כואבים (בעיות רגילות ש"יש לכולם") - גם אחרי שהרופאים סוף סוף אבחנו שיש לי תת פעילות בלוטת התריס, עדיין לגבי שאר הדברים זה נחשב מצב רגיל. איך אמרו לי? יש נשים שגיל המעבר מתחיל אצלן מוקדם, אין מה לעשות. עד שלמזלי הרב נקלעתי לידיה הברוכות של מסיימת רפלקסולוגיה בכיר שרצתה לתרגל על אנשים עם בעיות במחיר סמלי, והיא הראשונה שידעה להגיד לי שיש קשר בין הדברים , והבעיה בבלוטת התריס לא עומדת בפני עצמה, אלא נובעת מחוסר איזון הורמונלי. גם בסיום סדרת הטיפולים אצלה , שאז היא עברה לתל אביב והפסיקה לטפל בי, עדיין לא קרה משהו מדיד, אבל ברמה הדקיקה ביותר של התחושה שלי עם עצמי הרגשתי שקרה משהו טוב, שמשהו באנרגיות שלי מרגיש קצת טיפ- טיפה יותר חיובי, והחלטתי שאני ממשיכה בטיפול עם רפלקסולוגית אחרת. התוצאה המאד מדהימה היתה שגיל המעבר שלי נעלם (ועד היום , שנים רבות אחר כך , יש לי מחזור סדיר), שהאנרגיות והחשק המיני חזרו, שהתחלתי להרגיש שוב כמו בן אדם. השארית היחידה מהתקופה הרעה הזו היא עודף משקל. בעקבות זה הלכתי ללמוד רפלקסולוגיה בעצמי, ומאוחר יותר שיטות נוספות , ונחשפתי שוב ושוב , גם אצל חברים ומכרים וגם אצל מטופלים בסיפורים דומים של שיפור עצום באיכות החיים, של פתרון בעיות שאנשים מתרגלים לחיות אתן. אז ממחלות חוזרות אני כבר לא סובלת, כי האיזון הכללי פשוט הבריח אותן (למרות שהן מעולם לא הוגדרו כחלק מהמטרה הטיפולית אצל שום מטפל שהלכתי אליו), אבל אם פעם בשנתיים שלוש המפרקים מציקים או הגב נתפס , אז אני בשמחה משלמת 100-200 ש"ח למטפל שמוציא אותי מזה, ומחזיר ותי להיות אדם בריא ומאושר. שווה כל אגורה. לגבי המלצות: את מרבית המטפלים הקבועים שכותבים פה בפורום , לפחות אלו שנמצאים פה שנים, אנחנו מכירים כמטפלים טובים וחוינו את המגע והידע שלהם גם מתשובות פה וגם מהחלפת טיפולים ובמפגשי הפורום. כמו כן, כל אחד מאתנו מכיר מטפלים נוספים באיזור מגוריו ויכול להמליץ עליהם מידע אישי.

תודה על התשובה

אבל למה המטפלים לא רוצים להביא טל` של מטופל הרי המטופל אסיר תודה לא? אמ זלא בדיוק 100-200 אני כבר הוצאתי 140כפול3על דיקור שלא היתה שום הקלה!ובפרטי רק על פגישה משלמים 350!ועל טיפול 300וזלא מסתכם רק בטיפול אחד...

0 אור 0

New member
טלפון של מטופל

זה דבר פרטי שלו, גם לי יהיה קשה לשלוף לך ככה טלפונים של מטופלים שאת יכולה להתקשר חופשי אליהם, וזה למרות שאצלי הרבה מטופלים הם אנשים שאני מכירה הרבה שנים או מטפלים בעצמם. לגבי המחיר - נראה לי קצת גבוה לדיקור, אני יכולה להמליץ לך על מטפל מעולה ברפואה סינית שכבר הפניתי אליו המון אנשים וקיבלתי מרובם פידבקים על איכות הטיפול - האמת שאני לא יודעת כמה הוא לוקח היום, אבל אני די בטוחה שגג 200, ומן הסתם כמו כל מטפל הוא עושה הנחה לסדרת טיפולים (גם אני לוקחת לטיפול בודד 200 ש"ח אבל לסדרה ברפלקסולוגיה הרבה פחות)

ינוקא1

New member
זה גבוה יחסית

אולי באיזור המרכז מחירים כאלו זה נורמה. אני מטפל בפריפריה , וב150 את יכולה למצוא מטפלים טובים.

לא תמיד...

לא תמיד מטופלים יהיו אסירי תודה, גם אם הם טופלו כהלכה. נניח שאתה מתקשר אליו ביום שהוא חסבר סבלנות, או שתם לא פנוי כלכך לדבר, סביר להניח שהוא לא יעשה למטפל שירות טוב. מעבר לזה, שלא כל אחד רוצה לדבר על הטחורים שלו, או על זה שהגזים שלו במצב כזה או אחר (סליחה על הדוגמאות הנקודתיות). וגם- יכול להיות שאני עזרתי ל-326 מטופלים במידה רבה, אבל לך אני לא אצליח לעזור, ואפילו תהיה החמרה במצב (שיכול להיות שהיא סימן טוב, אבל תגרום לך לברוח מהטיפול)- איך יעזרו לך המטופלים שדיברת איתם? הכסף שהוצאת? ולגבי המחירים- כמו שאור פרטה, יש תשלומים של מס, הוצאות על פרסום (והרוב פה יעידו שאין מספיק מטופלים שבאים בקביעות, ולכן זו לא עבודה במשרה מלאה שמכניסה הרבה כסף), קליניקה, מוצרים, תכשירים, הדפסות, נסיעות, והרבה עבודה מעבר- העמקה במקרה, ותמיכה מעבר לזמן של הטיפול- טלפונית או במייל- בסופו של דבר תראה שהתשלום לא ממש גבוה. ובוא נשווה את זה לשעה של אינסטלטור, או של פסיכולוג- וזה אפילו יוצא כמעט זול. והכי עצוב- יש התאמה בין גובה המחיר לרמת היישום ושיתוף הפעולה של המטופל.

ועוד שאלה,

למה המחירים מופקעים אצל מטפלים פרטיים?זה פערים גדולים בין שכר המינימום שאנשים מרוויחים! למה רק עשירים צריכים להנות מרפואה טבעית ואכותית??

0 אור 0

New member
המחיר ה"מופקע"

את מגיעה למטפל שלוקח ממך בין 100 ל 200 ש"ח (במרכז המחיר יותר יקר כנראה). נראה לך הרבה? א. כל סכום שהמטפל מקבל הוא בעצם "עלות מעביד" ולא שכר - מהמחיר שאת משלמת, יורדים מיסים, ביטוח לאומי וכד' - בערך חצי ב. הוצאות ישירות: השכרת הקליניקה ו/או חשמל , מים, סדין, קרם, מחטים ... - ציוד שמשמש בזמן הטיפול עצמו + ביטוח אחריות מקצועי והוצאות נוספות שאת לא רוצה לקחת מטפל שלא מוציא אותן ג. זמן שמושקע בטיפול מעבר לזמן המפגש: אני משקיעה באבחון הראשוני מולך לא רק את השעתיים של תשאול ואבחון כף הרגל, אלא גם זמן של ניתוח , בחינת בדיקות ש/הבאת, תכנון של הטיפולים, מעקב ומתן תשובות לשאלותיך ומעבר לכל זה תביאי בחשבון שעבודה כמטפל זה לא בית חרושת, אחרי טיפול רפלקסולוגי עם אנרגיות מאד חזקות, אני צריכה הטהרות ומנוחה בין מטופל אחד לשני, על מנת שאוכל להקדיש לכל אחד את המירב שמגיע לו

ואי את נשמעת בהחלט רצינית!

במרכז המחיר נע רק לפגש בין 350ל700ש"ח! וטיפול נע בין 300ל600..תלוי עד כמה המטפל הפרטי חש מעצמו!

למעלה