צהבת עקב שימוש בצמחי מרפא סינים

צהבת עקב שימוש בצמחי מרפא סינים

שלום רב, כרגע אני סובל מהפטיטיס שנגרמה לדעת הרופאים משימוש בצמחי מרפא סינים שניתנו כנגד מחלות עור מהן אני סובל. המצב נמשך ללא שיפור כבר שבועיים. האם יש דרך לנקות את הכבד מהרעלנים כדי לעצור הדרדרות? אשמח להמלצות ממקצוענים מאחר ואני אובד עצות.

יעל ND

New member
שלום,

אני לא יודעת, מי מה נגרמה הצהבת, אבל בהחלט ניתן לטפל בצהבת, בשיטות שונות. וכן ניתן לנקות את הכבד מרעלים. גם זה בשיטות שונות. השיטות מתאימות למטופל ולצרכיו. אותו מטפל שנתן לך צמחים סיניים שאתה (או רופא שלך) חושד בהם, מה הוא אומר בנושא?

0 אור 0

New member
הפטיטיס או צהבת?

אני לא מבינה בצמחי מרפא סיניים, אבל כן מבינה בצמחי מרפא , ואין שום סיכוי להדבק בוירוס מטינקטורה או כמוסה שהוכנה בתנאים מבוקרים - רק אם הלכת וקטפת את הצמח משדה שהושקה במי ביוב ולעסת את הוירוסים יחד עם הצמח. אם מדובר בתגובה של הופעת צהבת, חשוב לפנות למטפל שנתן לך את צמחי המרפא ולראות מה הוא אומר. ניקוי כבד ו פעולה מאד נפוצה בטיפולים אלטרנטיביים שבגדול צורת עבודתה היא על ידי כך שאנחנו מפסיקים להכניס רעלים לכבד (אם באמצעות צום שצריך להיעשות בהשגחה מקצועית או רפואית או באמצעות הורדה של כל הגורמים המזיקים מהמזון ומעבר לתזונה מאד מינימלית ופשוטה למשל רק פירות וירקות ואולי סוג דגן מסויים), שותים הרבה מים ואז מנגנוני הגוף עצמם דואגים לפנות את הרעלים ולכבד יש יכולת להשתקם. אם אתה במצב אקוטי לא הייתי מנסה לבד בבית אלא רק בסיוע ותמיכה של מטפל.

צהבת עקב טיפול בצמחי מרפא

הוא טוען שזה לא מזה, אלא כל הרופאים בבית חולים תל השומר טוענים שזה מזה. ואף מצאו איזכורים בספרות להפטיטיס מהצמח המסוים הזה. וכן אני נחשב בשלב אקוטי של הפטיטיס כתוצאה מתרופות הוא אינו ויראלי. השאלה האם כדאי לקחת איזו פורמולה או צמח מרפא לניקוי הכבד מצמחי מרפא? עד כמה שזה נשמע אוקסימורון.

0 אור 0

New member
מה שאני הייתי עושה

והכל כמובן רק לאחר הוועצות עם הרופאים וקבלת הסכמתם!! קודם כל אני מניחה שהפסקת את לקיחת אותו צמח מרפא (ואם זה משהו שידוע ומוכר לרופאים אשמח םא תפרסם בפורום את שם הצמח שנדע להזהר), מעבר לכך חשוב להמנע מכל מה שמזיק לכבד ומכביד עליו - תרופות, חומרים משמרים, רעלים (ירקות מרוססים למשל), צבעי מאכל - הכיוון הוא לאכול מזון כמה שיותר טבעי וגולמי ובריא. להמעיט בשומנים - ואם אוכלים אז רק שומנים טבעיים (כמו אבוקדו או טחינה גולמית, אגוזים למיניהם) ושמנים בכבישה קרה. וגם לא לאכול יותר מדי - ארוחות פשוטות, קלות ולא מכבידות. לשתות הרבה מים. אם הרופאים מאשרים אז כדאי להשתמש בחליטת גדילן או אפילו טינקטורה של גדילן עם עוד מחזקי כבד. בדרך הזו אתה מאפשר לכבד לשקם את עצמו ולהפטר מהרעלים הקיימים בגוף.

ינוקא1

New member
בוא ונעשה סדר :

צהבת כתוצאה מצמח זה אפשרי בהחלט - כי צהבת איננה מחלה אלא סימפטום שמשמעותו היא הצטברות של חומר צהבהב הנקרא בילירובין בגוף. לעומת זאת הפטיטיס (שזה סוג של וירוס) כתוצאה מצמח , זה משהו לא אופייני. הצמח יכול לפגוע בתפקודי כבד \ מרה וכך ליצור הצטברות של בילירובין (=צהבת) , אך הצמח לא גורם להפטיטיס שהוא וירוס. לפי מה שאני מבין מדבריך , קיימת אצלך צהבת כתוצאה מתרופות - דהיינו , שהתרופות כבר פגעו בתפקודי כבד. הצמח שנתן אותו מטפל כנראה החמיר את העניין. ההמלצה שלי היא לא לקחת כרגע שום צמח ושום תרופה , משום שעוד תרופות וצמחים רק יעמיסו עוד על הכבד. אני מצטרף להמלצה על אוכל בריא ושתיה מרובה - בעיקר ירקות מבושלים ומרק , דברים שקל לגוף לעכל. כנ"ל חשוב לתרגל נשימה ולבצע תנועה , אפשרי גם טיפול עדין במגע. להימנע ממזונות חריפים או חמוצים מידי , כמובן להימנע מאלכוהול , ולהוריד את כמות התרופות למינימום ההכרחי. רפואה שלימה.

הפטיטיס - סדר בדברים

ההפטיטיס שלי נגרם מהפורמולה הצמחית , מאחר ולא לקחתי שום תרופות וכל הבדיקות הוירליות נמצאו שליליות. אכן, יש צמחים שגורמים להפטיטיס עקב רעילות. אני שוקל להשתמש בגדילן אך מפחד לנוכח התגובה של הגוף שלי לצמחי המרפא.

ינוקא1

New member
אל תיקח כלום.

פשוט תשתה הרבה מיים , תאכל מרק ירקות טוב וטעים כל יום , תסיר מהתפריט שלך ככל האפשר דברים חריפים , חמוצים , אלכוהולים וכדומה. מכסימום הייתי ממליץ לך לנסות טיפול בשיאצו או עיסוי עדין שגם לזה יש השפעה מבריאה ומיטיבה על הגוף. לדעתי אל תכניס יותר חומרים לגוף , אפילו לא צמחים שמחזקים את הכבד.

גדילן - שאלה חשובה

קניתי תערובת של גדילן של פיור הרבס ( 50 גרם). קראתי והבנתי כי אני צריך לקחת 175 מ"ג 3 פעמים ביום. איך אני עושה את זה? שם כמה כפיות בתוך ספל , משרה, מסנן ואז שותה? איך לדעת כמה כמות של תערובת לשים? בתודה על העזרה.

יעל ND

New member
הפטיטיס

זוהי מחלה דלקתית של הכבד, שלא רק וירוסים יכולים לגרום. הפטיטיס יכול להיות גם תוצאה של לפטוספרה, סלמונלה וגורמי זיהום אחרים, תוצאה של שימוש באלכוהול, השפעת טוקסינים שונים (למשל, רעלים של פטריות, חומרי ריסוס וכו' וכו'), תוצאה של כוויות, רעלת הריון, קרינה.... בקיצור, יש הרבה סיבות. תרופות, כולל צמחי מרפא, גם ברשימה. זה עדיין לא אומר, שמצחי מרפא שקיבלת הינם הסיבה, אבל נוכח העובדה שקיים חשש כזה, לא ממליצה לך שימוש בשום צמחי מרפא. תראה, יש אנשים רגישים יותר ורגישים פחות לכל מיני דברים. מה שטוב למיליונים יכול להזיק לאדם מיליון ואחד. בפרוש לא ממליצה על שום טיפול בצמחי מרפא במקרה שלך - כל עוד לא יתברר, שלהפטיטיס שלך אין שום קשר לצמחי מרפא. לטיפול בכבד שלך הייתי משתמשת בהומאופתיה ו/או בקריסטלים - שניהם נותניםתוצאות מעולות וגם חסרי תופעות לוואי. ואולי בדיקור. באיחולי רפואה שלמה, יעל

תחזור למטפל שלך עם הממצאים

האלה, זה נראה לי לא מקצועי בעליל לקבל המלצה בפורום, בו לכל אחד דעה שקצת שונה מהאחר. תחזור למי שנתו לך את הצמחים שיעשה לך סדר בבלגן, חוצמיזה שהוא חייב לדעת על ההתפתחות הזו, שנובעת, לדברי הרופאים, מהפורמולה שהוא נתן לך. הוא מכיר אותך ואת ההסטוריה הרפואית שלך יותר טוב מכל אחד פה מאיתנו בהצלחה רביד

hal767

New member
דעתי בנושא שזאת אפשרות סבירה

אני רואה את צמחי המרפא כתרופות. רובם מכילים רעילים, חלק מרעלים אלה אף נמצא בשימוש בתרופות קונבנציונאליות, והגוף מגיב להם בהתאם. לפעמים השפעתם הסימפטומטית מתפרשת בטעות כריפוי או כשיפור במצב. גרימת נזק לכבד אפשרית בהחלט כתוצאה משימוש בצמחי רעל אלה, בדיוק כמו שתרופות של הרפואה המערבית עלולות לגרום. עכשיו אתה שואל על ניקוי כבד. בנקודה זאת אני רוצה להדגיש שאין דבר כזה ניקוי כבד, גם אם המונח הזה מקובל ברפואה הסינית. כשהכבד מורעל כל הגוף מורעל, ולכן יש לנקות את הגוף כולו. זה בהחלט ניתן באמצעות טכניקות תזונתיות משולבות במנוחה ורגיעה. אין דבר כזה שצמח כזה או אחר ינקה את הכבד ואת הגוף. כאמור, צמח המרפא בעצמו הוא חומר זר לגוף ומפריע לו, ובוודאי דורש מהכבד עבודה כדי לסלקו מהגוף. הגורם היחידי שיכול לנקות את הגוף (ואת הכבד) הוא הגוף עצמו. זה מותנה בכך שניתן לו את התנאים לכך. הקישור הבא יתן לך מושג על מה אני מדבר. http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=52298 אני ממליץ לך לא לקבל יעוץ בפורום. יעוץ נכון תוכל לקבל רק ממטפל שמכיר אותך ואת בעייתך כראוי. רק כך הוא יוכל להתאים לך את הדרך המתאימה לך ע" מצבך. ועוד טיפ קטן בנושא: ישנם הרואים בשתיה מרובה של מים כדרך לניקוי הגוף. אני לא בדעה הזאת. הפרזה בשתיה דווקא מעמיסה את הכליות ומחלישה אותן וגם גורמת להאטת עבודת הכבד.

0 אור 0

New member
לגבי המים

אני חושבת שכולנו כל הזמן מדגישים את המים, כי לאנשים רבים יש נטיה לשתות פחות מדי, וכך מערכות ההרחקה לא עובדות כשורה. ואכן אתה צודק שכמות מופרזת גם היא אינה טובה לגוף

hal767

New member
לא פחות חשוב איזה מים שותים

מי הברז במדינתנו ה"מתקדמת" אינם ראויים לשתיה בדרך כלל. לא מסננים ולא הרתחת מים יעשו אותם לטובים. בנוסף לכך חשובים הרגלי שתיה נכונים. שתיה בזמן ארוחה או לאחריה מדללת את מיצי העיכול, מונעת פירוק אנזימטי ראוי של המזון במערכת העיכול, וכידוע לך, מה שלא מקבל פירוק אנזימטי יקבל פירוק בקטריאלי. במילים אחרות - המזון ירקב או יתסוס. התוצאה הבלתי נמנעת של תהליך זה הוא הרעלה במעיים. אצל האדם המעיים ארוכים מאד והם סופגים את הפסולת למחזור הדם, ובאמצעותו לכל הגוף. כך נוצרות מחלות. חשוב לציין שצמחונים שתזונתם נכונה והם מרבים באכילת פירות וירקות (חשוב שיהיו מגידול אורגני), הם מקבלים הרבה נוזלים טהורים ממזונות אלה, ולכן גם זקוקים פחות לשתיית מים. תזונה כזאת גם אינה מזהמת את הגוף ואינה מכילה חומרי פסולת ולכן אינה גורמת לצימאון ולצורך בנוזלים רבים כדי לסלק פסולת זו.

yoramg007

New member
מזמינך להכיר את הריפוי בביורגונומי

שיכול לעשות את העבודה, לעצור את ההתדרדרות וגם יטפל בצורה טובה גם בבעיות העור. לכל שאלה תענה ברצון. בברכה, יורם גני

למעלה