איך אפשר לטפל בליחה בבן שנה?

איך אפשר לטפל בליחה בבן שנה?

כבר חודש הבן שלי סובל מליחה מלווה בצענון, יש לילות שמרוב שהוא "סתום" הוא מקיא. נתתי לו טיפות R49 וזה די עזר, אבל עכשיו הוא יורק ולא מוכן שאני אכניס לו את זה לפה.... יש דרך אחרת? משהוא מהיר יותר? כואב לי לראות אותו סובל בלילות כ'כ... תודה

TheGreatNut

New member
מטפל מקצועי צריך לראות את הבן שלך ולאבחן אותו

יש אינסוף אפשרויות להיווצרות ליחה. הפורום זה לא המקום האידיאלי לדעתי לטפל בכזה עניין. יש מצב שמדובר בתזונה לא נכונה אבל זה לא בטוח כלל וכלל.

0 אור 0

New member
לא חראם שהילד סובל?

צריך לקחת אותו למטפל באיזור מגוריך, שיעזור לפתור את הבעיה מהשורש. עם כל הכבוד לעצות אינטרנטיות - אז תורידי חלב, תעשי לו אדים עם אקליפטוס, תדפקי לו קצת על הגב באיזור הריאות, אבל אולי מה שבאמת יעזור לו דורש איזושהי מומחיות מקצועית?

עדינה77

New member
אפשרויות טיפול

בטיפול קינסיולוגי אפשר לגלות מה הגורם הרגשי שגורם להצטברות ליחה וחסר זרימה. ניתן גם לראות האם יש מאכלים מסויימים שלא טובים לו. בטיפול בסוג'וק אפשר לשחרר ולהמריץ את המרידיאן שקשור לליחה ועוד אפשרויות טיפול. בהצלחה ותרגישו טוב

טיפלתי בילד שלי בהצלחה גדולה אצל ..

אני יכולה בשימחה להמליץ על כמה מטפלים טובים באיזור חיפה צפונה מחיפה , נתניה .. כמתעוררות לי בעיות עם הילדים שלי (מגיל 0 ) אני הולכת לטיפול , 2 , ופותרת את הבעיה בשורש .. אר 49 טוב במקרה של הקלה בצינון , הוא לא נועד לפתור כל בעיה. כל הכבוד לילד שהוא יורק החוצה את מה שהגוף לא זקוק לו. אני ממליצה להיות קשוב לילד קודם כל. וגם לקחת אותו לטיפול. היה לי ניסיון טוב מאוד עם הומאופטיה איבכון מטוטלת , bicom שיטה טובה לילדים , ולאיבכון בעיה . הילר טוב (זהירות , הילר טוב , לא כל הילר ) יכול לעזור מאוד וגם במידת הצורך לתמוך מרחוק רייקי תמיד טוב ללא ספק. ... מאחלת המון בריאות!!

hal767

New member
ליחה וצינון הינם תגובות של גוף

זה לא נוחת מהשמים, זה פשוט גוף שמייצר תהליך של סילוק חומרי פסולת באמצעות מנגנוני ההפרשה. ליחה, נזלת, שיעול, הזעת יתר, עיניים דומעות, פריחה על העור, הפרשת נוזלים מהאוזניים וכד', כל אלה הינם פסולת שמופרשת החוצה באמצעות מערכת הנשימה העור, העיניים וכד'. היכן שישנם פתחים שם הגוף מפריש. את מודאגת מהסימפטומים. אני מודאג מהסיבה לסימפטומים. בהחלט ניתן לדכא את הסימפטומים האלה באמצעות תרופות קונבנציונאליות או אלטרנטיביות, אלא דווקא פעולת הדיכוי הזאת היא המדאיגה. 1-בגלל שהן מונעות מהגוף לפעול לצורך הגנתו מחומר מזיק הנמצא בתוכו. 2-בגלל הנזק שגורמות התרופות האלה בגלל המרכיב הרעיל שנמצא בהן. הטיפול הנכון הוא לאפשר לגוף להפריש את החומרים המזהמים מחד, ומאידך לאבחן את הגורם לבעיה ולסלקו. היא אפשר לרפא בעיה מבלי לסלק את גורמיה. הגורמים לבעיית הזיהום הפנימי יכולים להיות רבים ושונים: תזונה לא מתאימה, תרופות מכל סוג, חיסונים, חשיפה לחומרים מזהמים (עשן סיגריות, חומרי ניקוי, חומרי הדברה ועוד), לחצים נפשיים חריפים, חוסר במגע עם קרני שמש, לבוש החונק את הגוף ועוד. שינוי בהרגלים הפסולים הנ"ל יאפשר לגוף לרפא את עצמו. מעט חומר למחשבה תמצאי בקישורים הבאים. http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&n=1&CatID=25769 http://brieut.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=46861 http://brieut.goop.co.il/Web/Default.aspx?PageType=0&ItemID=99239

לגבי תזונה

הרופאה אמרה להוריד את המטרנה שהוא אוכל פעמיים ביום, ולתת רק דיסה על בסיס מים. הבעיה שהוא לא מוכן לאכול את הדייסה ורוצה את המטרנה, אז החזרתי לו אותה כדי שילך לישון שבע לאורך הלילה

hal767

New member
אני מאד מתקומם נגד עיצות כאלה

אינני מיעץ לך דבר כי אינני מכיר את המקרה, אבל לדעתי עליך לבצע שינוי מהותי בכל הקשור לתזונת התינוק. הדייסות שמבוססות על דגנים (לבנים בדרך כלל) הן אסון לבריאות התינוקות והילדים. הן מכילות הרבה עמילן, ותינוקות בגילאים אלה אינם מסוגלים לפרק עמילנים. תגובת הדגנים בגוף האנושי היא חומצית. זה גרוע במיוחד לתינוקות וילדים המאבדים מינרלים חיוניים כתוצאה מתזונה גרועה זאת. בוודאי שדייסות אלה גורמות לעצירות והם דלות מאד מבחינה תזונתית. אין ספק שהזנת תינוקות בדייסות דגנים קשורות גם להיווצרות ליחה, מחלות נשימה, סוכרת ולהשמנה מזיקה. אני נאלץ לקבוע בצער רב שהתזונה המקובלת בהזנת תינוקות וילדים הינה תזונה מחליאה הגורמת לתת תזונה ולמחלות קשות, כולל סרטן.

yoramg007

New member
הסיבה לליחה המרובה באבחון ביורגונומי

שאפשרי גם מרחוק. בבדיקה מרחוק שאפשרית בביורגונומי נמצא שכבר מזה כארבעה חודשים, רמת האנרגיה של בנך, נמוכה מהרצוי ומכאן מתחילות מרבית הבעיות כולל חולשה של המערכת החיסונית המגנה על הגוף והתוצאה נותנת ביטוי בליחה ואני מעריך שגם בעוד רגישויות, כולל חוסר שקט ובכיות בלילה. בביורגונומי זוהתה חולשה זו בשל תלות אנרגטית בין "משלימים אנרגטיים". בטיפול הביורגונומי נלקחת בחשבון סיבה חשובה זו, רמת האנרגיה חוזרת להיות תקינה והמערכת החיסונית תחזור לתפקד כמו שצריך. אודות ריפוי זה ו"המשלימים האנרגטיים" מוזמנת לקרא באתר שכתובתו מצורפת. בברכה, יורם גני

אסתר884

New member
היי

האם הכוונה במשלים האנרגטי לפן הגברי והפן הנשי בנו ? כמו היין והיאנג... שבת שלום
אסתר

yoramg007

New member
לאסתר,"השלמה האנרגטית" בביורגונומי איננה דומה

ליין והיאנג. "משלים אנרגטי" הוא גבר הקשור לאישה שהיא ה"משלימה האנרגטית" שלו. הקשר בינהם אנרגטי וממנו נוצרת השפעה הדדית חזקה אחד על השניה ולהפך. כמוסבר בקובץ שצרפתי מקודם. בביורגונומי, שלמות אנגטית קיימת בזוג וכך גם ההתיחסות בטיפול. בלשון אחרת, אם לא נלקחת בחשבון תלות אנרגטית זו בין ה"משלימים" בטיפול, אין אפשרות לשקם את המערכת החיסונית. מכאן נובעת יכולת הריפוי בביורגונומי להתמודד בהצלחה גם כנגד המחלות הכרוניות ובכלל, כנגד מרבית מבעיות הבריאות, שרובן מתחילות מרמת אנרגיה נמוכה בגוף, רמת אנרגיה התלוייה במצב ה"השלמה האנרגטית" שלנו. בברכה, יורם גני

harduf9

New member
להוריד מהתפריט את הזבל

במבה, חלב, תחליפי חלב וכו'. בד"כ זה עוזר, יכול להיות שהוא רגיש למזון אחר. ואת ה צריך למצוא, אלו שציינתי פשוט יוצרים ליחה באחזוים גבוהים. בריאות שלמה גיא הרדוף

למעלה